Magazín

Produktové aktuality

My to tak černě nevidíme! Náš Black Friday vám rozsvítí den

Tom KalousAktualizováno: 13. 11. 2020 v 9:20 • Rubrika: Produktové aktuality

My to tak černě nevidíme! Náš Black Friday vám rozsvítí den

Pokud jste čekali na tu správnou chvíli, věříme, že nastala právě teď! Vybrali jsme spoustu produktů, výrazně jsme upravili jejich cenovky a zařadili je do akce Black Friday. Tak co tam najdete?

Akční nabídka Black Friday je platná pouze do 30. 11. 2020 nebo do vyprodání zásob!

Do této skvělé akce jsme zařadili více než 100 produktů od foťáků, přes objektivy až po příslušenství jako jsou monitory nebo stabilizátory. Od dnešního dne až do konce listopadu budeme postupně přidávat jednotlivé značky a slevy. Sledujte prosím proto tento článek a sociální sítě, ať se včas dozvíte, kdy a co jsme právě zlevnili!

Zobrazit celou nabídku Black Friday

A co doporučujeme my?

Sony FE 16-35 mm f/4

  • Sleva 8 800 Kč

Chtěli byste širokáč, ale G-Master je pro vás moc drahý? Sony FE 16-35 mm se světelností f/4 je ideální náhradou a nálepka Zeiss to potvrzuje. Říkáte si, že je clona f/4 moc zavřená? Není. S výbornou vlastností Sony fotoaparátů jít do vyšších hodnot ISO se zachováním minimálního množství šumu se nemusíte vůbec bát. Navíc je objektiv stabilizovaný a v kombinaci se stabilizovaným snímačem můžete používat i pomalejší časy závěrky. Tak co, jdete do něho?

Chci Sony 16-35 mm f/4

 

BENQ SW2700PT 

  • Sleva 3 800 Kč

Ideální monitor pro fotografy, který vám poskytne pracovní plochu o velikosti 27" s rozlišením 2560 x 1440 QHD. Tento profesionální monitor nabízí 4bitovou 3D vyhledávací tabulku, která zlepší přesnost směšování barev RGB, což povede k dokonalé reprodukci barev. Nechybí ani možnost hardwarové kalibrace. Ta umožňuje nastavit čip pro zpracování obrazu na monitoru beze změny výstupních dat grafické karty. Udržuje obraz v souladu s originály a bez ovlivnění grafických nastavení.

Chci BenQ SW2700PT

 

Zhiyun Weebill S

  • Sleva 1 600 Kč

Jedná se o opravdu kompaktní a lehký stabilizátor, který ocení spousta lidí, kteří chtějí natáčet videa na cestách a používat přitom těžší foťák nebo objektiv. Jeho váha je necelý 1 kg a nosnost kolem 3 kg. Unese například i oblíbenou sestavu Panasonic GH5 s metabones redukcí a Sigmou 18-35, jen musíte sundat gumovou očnici.

Chci Zhiyun Weebil S

Sdílet na


Komentáře k článku