Fotografické kurzy
Na produktovou fotografii s Kamilem Rodingerem

Na produktovou fotografii s Kamilem Rodingerem

Přijďte na besedu s s Kamilem Rodingerem, který je garantem únorového kola s názvem “Prodej to”. Název v sobě skrývá produktovou fotografii, která má za cíl jediné. A to prodat. Získejte cenné rady od zkušeného fotografa, který má zkušenosti s focením kampaní pro společnosti, jako je Henkel, Telefonica O2, Conoco, Braun, Philips, Procter & Gamble, Ferrero Rocher, České dráhy, Škoda Auto aj.

Poukaz již máte?

Přihlašte se na konkrétní termín.

Vyberte si kurz

Přehled kurzů

Co vás čeká? Zde je krátký program:

  • Informace o Kamilu Rodingerovi a jeho fotografování
  • Informace o focení produktové fotografie
  • Praktické tipy a rady na focení
  • Výbava fotografa pro produktovou fotografii
  • Otázky a volná diskuze

Kamil Rodinger

Kamil Rodinger (člen Asociace profesionálních fotografů ČR) je absolventem Střední průmyslové školy grafické, obor užitá fotografie, v Praze. Po jejím dokončení pracoval osm let jako fotoreportér v týdeníku a tiskové agentuře a dva roky jako vedoucí fotooddělení v televizi Nova. Od roku 2003 se jako nezávislý fotograf plně věnuje komerční a portrétní fotografii. Podílel se na řadě reklamních kampaní, mimo jiné pro společnosti Henkel, Telefonica O2, Conoco, Braun, Philips, Procter & Gamble, Ferrero Rocher, České dráhy, Škoda Auto, letecké společnosti British Airways a Garuda Indonesia, Pivovary Staropramen, Pilsner Urquell (SABmiller Europe), Sellier & Bellot, Strabag a mnoho dalších.  Svými články a fotografiemi z cest přispívá do řady časopisů např. Xantypa, Travel focus, Koktejl nebo deníku E15.

Kam pokračovat?

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím