Magazín

Produktové aktuality

Nakonfigurujte si svůj Mac

Adam KahánekAktualizováno: 22. 1. 2021 v 0:48 • Rubrika: Produktové aktuality

Nakonfigurujte si svůj Mac

Přáli byste si nový Mac a nevyhovují vám základní nabízené konfigurace? Neváhejte nám napsat! Vybereme s vámi nejvhodnější konfiguraci nového počítače a připravíme vám tu nejvýhodnější nabídku.

Obsah

Počítače Mac jsou mezi tvůrci velmi oblíbenými nástroji pro zpracování digitální tvorby. V naší nabídce si můžete vybrat jak mezi různými modely MacBooků, tak iMaců, Macu mini, či špičkového Macu Pro.

Každý uživatel však může mít lehce odlišné požadavky na konkrétní konfiguraci, aby přesně odpovídala jeho potřebám. A ani u Macu to není žádný problém. V takovém případě máte možnost si u nás objednat Mac na míru. Neváhejte a pošlete nám poptávku na email macnamiru@megapixel.cz. Nebo se zastavte na jedné z našich poboček v Praze, Brně či Ostravě, kde vám s individuální konfigurací pomůže vyškolený personál.

Napište si o nejvýhodnější nabídku

Plánujete si pořídit například takový MacBook Pro a chtěli byste větší kapacitu operační paměti nebo disku? Či silnější procesor? Není problém, stačí nám napsat na kontakt níže a my se vám ozveme s tou nejvýhodnější nabídkou.

 

Nejčastější otázky

Které počítače Mac lze nakonfigurovat?

Aktuálně je možnost si nakonfigurovat tyto modely: MacBook Air, MacBook Pro 13", MacBook Pro 16", Mac mini, iMac, iMac Pro a Mac Pro. Vždy lze však konfigurovat pouze aktuální ročník daného modelu. Starší řady jsou dostupné maximálně jako hotové skladové konfigurace.

Jak dlouho trvá dodání Macu na míru?

Tím, že se jedná o výrobu na míru, tak je standardní lhůta pro dodání nakonfigurovaného Macu je 3 až 6 týdnů. Někdy se může stát, že dorazí i dříve.

Je nutno při objednání složit zálohu?

Ano, součástí objednávky je, vzhledem k individuální konfiguraci, nutnost složit nevratnou zálohu v hodnotě 30 % z ceny objednaného počítače. Případně je možno zaplatit rovnou celou objednávku.

Vztahuje se na konfigurovatelný Mac možnost vrácení zboží do 14 dní?

Na počítače vyrobené na míru se, bohužel, možnost vrátit zboží ve 14 dnech bez udání důvodu nevztahuje.

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.