Nakupujte s jistotou - nakupujte u profíků! Produktové aktuality

Nakupujte s jistotou - nakupujte u profíků!

Aktualizováno: 9. 6. 2016 v 15:36 • Rubrika: Produktové aktuality

Při výběru vašeho vysněného fotoaparátu je určitě důležité, abyste se mohli s důvěrou obrátit na někoho, kdo tomu opravdu rozumí a dokáže vám perfektně poradit. Právě důvěra je velmi důležitá a my se už dlouhou dobu snažíme o to, abychom vám kromě fotografické techniky nabídli i maximum kvalitních informací a našich zkušeností nejen s foťáky, ale se vším, co s nimi souvisí.

Velmi pečlivě sledujeme všechno, o co se naši zákazníci zajímají. Mnoho z vás se na nás obrátilo s tím, že byste chtěli s novým foťákem také naučit fotit. Velice rádi jsme tedy do naší nabídky zařadili také

Fotografické kurzy

Během roku, po který nabízíme kurzy fotografování a ovládání fotoaparátů jsme se setkali vesměs s velmi kladnými reakcemi, za což jsme skutečně velice rádi. Máme radost z toho, že jsme se trefili přesně do toho, o co máte zájem a co od kurzů očekáváte.

V tomto roce navštívilo naše kurzy ke dnešnímu dni celkem 842 účastníků, které jsme vždy po skončení kurzu požádali o vyplnění dotazníku, abychom měli zpětnou vazbu a věděli, co bychom ještě měli vylepšit. Z 816 odevzdaných dotazníků kromě jiného vyplynulo, že:

 • 95% účastníků kladně hodnotilo odborné znalosti lektora a kvalitu výkladu
 • 95,8% účastníků kladně hodnotilo kvalitu komunikace lektora s účastníky

Důvodů, proč jste s našimi kurzy spokojeni, je mnoho. Tady jsou některé z nich:

 • Kurzy jsou založeny na vzájemné komunikaci účastníků a lektora.
 • Díky praktickým ukázkám si odnesete spoustu cenných informací.
 • Registrace do kurzů, která probíhá on-line, je velmi jednoduchá a rychlá. Snadno si vyberete termín kurzu, který vám bude nejlépe vyhovovat.
 • Kurzy vedou zkušení lektoři Megapixelu, kteří aktivně fotografují a zároveň umí učit.
 • Získáváte kompletní službu. Prodáme vám fotoaparát a rovnou vás s ním naučíme zacházet. Nyní dokonce zadarmo!

Kurzy, respektive dotazníky z kurzů, samozřejmě nejsou jediným zdrojem informací, které nám poskytujete. Velmi dobře například funguje zákaznické hodnocení našeho obchodu a služeb na serveru

Heureka.cz

Heureka.cz je služba, která jde za hranice dosavadních srovnávačů cen, katalogů obchodů nebo magazínů o spotřebním zboží. Jejím cílem je provázat všechny tyto zdroje do jednoho místa a poradit uživateli již od počátku jeho nákupního rozhodování - především co si koupit a kde si to koupit. Aby Heureka.cz dokázala doporučit nejlepší obchod, vychází právě z recenzí, kterými zákaznící hodnotí zkušenosti s jednotlivými obchody.

K dnešnímu dni hodnotilo Megapixel.cz celkem 10 056 našich zákazníků s těmito výsledky:

 • 98% zákazníků by obchod doporučilo svým známým!
 • 96% zákazníků dorazilo zboží do 10 dnů
 • 100% zákazníků dorazilo zboží nepoškozené

Spokojenost zákazníků se ale nedá měřit pouze čísly. Daleko důležitější je pro nás přímá komunikace. Velice rádi odpovídáme na vaše nejrůznější dotazy, které k nám proudí nejrůznějšími informačními kanály.
Asi nejoblíbenější jsou komentáře u jednotlivých produktů, kde spolu diskutujeme prakticky neustále. Velké oblibě se ale těší i další místa, na kterých jednak najdete spoustu zajímavých a nebo také zábavných příspěvků a kde můžete zanechat i ty svoje.

 • Diskusní fórum - je přesně tím místem, kde můžeme diskutovat o čemkoliv a ne pouze o konkrétním produktu, jako v komentářích
 • Blog Hledáčkem Megapixelu - Blog jsme spustili teprve nedávno, je to to pravé místo, kde se můžeme trochu rozepsat. Najdete zde první zkušenosti s novinkami a nebo s technikou, kterou pro vás zkoušíme, dočtete se třeba o tom co a jak fotit, nebo například jak docílit nejrůznějších efektů. Chceme vám přinášet své vlastní zkušenosti nejen s technikou, ale také se samotným fotografováním a vším, co s tím souvisí. Nejdůležitější je ovšem to, že to nebudou žádné "oficiální" zprávy, ale postřehy ze skutečného a reálného života Megapixelu a lidí kolem něj.

 • Facebook - Na naší stránce na Facebooku vám přinášíme krátké zprávy o nejrůznějších fotografických novinkách, sdílíme s vámi fotky, o kterých diskutujeme a nebo sem tam pustíme nějaký drb ze zákulisí firmy... :)
 • YouTube - Kanál Megapixel.cz je další novou službou. Čím dál víc fotoaparátů umožňuje natáčení velmi kvalitních videosekvencí a právě na YouTube si můžete prohlédnout krátké ukázky natočených videí v plné kvalitě.

Ze všeho nejraději se s vámi ale setkáváme osobně. Přímo v našich prodejnách se vámi sektáváme samozřejmě nejčastěji, ale většinou není dostatek času na to, abychom se vám mohli věnovat daleko víc, než provoz prodejny umožňuje. Ideální možností bylo například

Setkání fotografů

Setkání fotografů proběhlo v sobotu 20.11. jako každoročně v KC Zahrada na pražském Chodově a bez nadsázky můžeme říci, že se jednalo o setkání v pravém slova smyslu. Atmosféra byla velmi přátelská a každý si mohl najít přesně to, co ho zajímalo.
Coby jeden z generálních partnerů jsme pro vás připravili přednášku na téma Nejčastější chyby při focení na kterou navázala diskuse v Poradně, tentokrát na téma Megapixel radí s výběrem fototechniky.

Tato diskuse ovšem odstartovala sérii v podstatě nekončících debat na nejrůznější fotografická témata. Plno bylo úplně všude, jak u prezentace fotoaparátů a objektivů Canon, tak u našeho fotokiosku, kde jste si mohli nechat vytisknout zdarma několik fotografií.

Více informací a fotek ze Setkání fotografů najdete v článku na našem Blogu.

 

Využijte nabízených možností a výhod k maximální spokojenosti, jsou tu právě pro vás!Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.


Související články

Fotografie z galerie

Přejít do galerie

Související články

Nové recenze

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 5 000 Kč

Nahrát

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a využití osobních údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech.
Dozvědět se víc
Rozumím