Recenze Nanlite LitoLite 5C RGBWW

Popis a parametry

Popis a parametry

Kompaktní světelný LED panel s integrovanou Li-Ion baterií a USB-C nabíjením. Oslní vás svým úžasným jasem, možností nastavení teploty chromatičnosti v rozsahu 2700 K do 7500 K s posunem barev od zelené do purpurové. jistě vás potěší i možnost 360° ovládání odstínu se 100 úrovněmi nastavení sytosti barev, nebo 15 předprogramovaných, ale nastavitelných speciálních efektů. Jeho magnetické tělo umožňuje přichycení na široké paletě míst. Díky svým rozměrům a funkcím, které nabízí si jej budete chtít vzít opravdu kamkoliv.

Nanlite LitoLite 5C RGBWW

Čím dál tím více roste poptávka po kompaktním, všestranném a hlavně výkonném světle. Tak vzniklo Nanlite LitoLite 5C RGBWW! Koncipováno jako malé světlo kapesní  velikosti, plné důležitých funkcí. Jeho velkou doménou je profesionální věrnost barev a široká škála speciálních efektů. Dále vás jistě potěší vestavěná baterie a spousta příslušenství, které lze uchytit k jeho magnetickému tělu!

Tolik možností 

Jedná se o LED světelný panel kompaktních rozměrů. Disponuje integrovanou Li-Ion baterií, možností nabíjení přes USB-C, úžasným jasem, možností nastavení barevné teploty a to od 2700 K do 7500 K s posunem barev od zelené do purpurové. Další funkcí je 360° ovládání odstínu se 100 úrovněmi nastavení sytosti barev. Je zde obsaženo 15 předprogramovaných, nastavitelných speciálních světelných efektů. Je to zkrátka jedno z nejkompaktnějších a nejuniverzálnějších světel, které můžete použít téměř kdekoli vás jen napadne!

Všestrannost a výkon kapesního LED světla

Přes své malé rozměry vám nabídne výkon až 7480 luxů při 0,3m a barevné teplotě 7500 K. Součástí balení je s difuzor pro změkčení světla.

Nekonečné barevné možnosti

S hodnotami CRI 98 a TLCI 95, které LitoLite 5C poskytuje získáte profesionální úroveň věrnosti barevného podání s opravdu variabilním rozsahem teploty barev v rozsahu 2700 K - 7500 K a to v kombinaci s pokročilým nastavením zelené/purpurové v režimu CCT a výběrem z více než 36000 barevných odstínů v režimu HSI.

Vezměte jej kamkoli

Díky vestavěné dobíjecí baterii, budete moci používat LatoLite 5C na jakémkoli místě i bez dostupnosti napájení. Integrovaná baterie poskytne až 90 min provozu při maximální hodnotě jasu. Výdrž neuvěřitelných 19,5 hod při 10% jasu. Panel lze  napájet z jakéhokoli zdroje USB-C (včetně powerbanky). Jeho magnetické tělo a 1/4"-20 závit umístěný na samotné základně panelu vám poskytne naprostou volnost s možností upevnění světla opravdu téměř kdekoli.

Užitečné efekty

Intuitivně ovladatelné menu vám poskytne 15 předprogramovaných, ale s možností změny nastavení, speciálních efektů včetně Hue Loop, CCT Loop, INT Loop, CCT Flash, HUE Flash, CCT Pulse, Hue Pulse, bouřky, majáku policejního auta nebo vozidla záchranné služby, TV, SOS signálu, blesku fotoaparátu, plamen/světlo svíčky, diskotékových světel, vadné žárovky, ohňostroje, výbuchu nebo záblesků při svařování. Koncipováno je tak, aby maximálně vylepšilo vaši práci a ušetřilo také čas s napodobováním světelných efektů při konkrétních situacích.

Aktualizace firmwaru a dálkového ovládání Bluetooth

USB-C port vám umožní nabíjet a dokonce i aktualizovat firmware. Díky vestavěnému Bluetooth budete moci ovládat zařízení i vzdáleně přes aplikaci. (app bude k dispozici začátkem roku 2021).

Volitelné příslušenství

Využijte dokoupitelné příslušenství, jako je například Cold Shoe adaptér, stativ, bateriový grip F550 a vodotěsná brašna.

Obsah balení

  • LED světelný panel Nanlite LitoLite 5C
  • Silikonový difuzor
  • Nabíjecí kabel USB-C na USB-A
  • Přepravní brašna

Fyzikální specifikace

Rozměry v mm 106,7 × 61 × 22,9
Hmotnost 136 g

Ostatní

Číslo produktu 15-2018
Značka NanLite

Světlo

Nastavitelná teplota světla Ano
Typ světla LED
Možnosti napájení baterie/akumulátor
barevné podání RGB
Barevná teplota 2700 - 7500
Index podání barev CRI 95

Zobrazit popis a parametry