Naše nová centrála Blog

Naše nová centrála

Aktualizováno: 29. 3. 2011 v 12:36 • Rubrika: Blog

V polovině letošního roku oslaví společnost Megapixel s.r.o. již neuvěřitelné desáté výročí svého působení na trhu digitálních fotoaparátů. Původně jsme v podstatě začínali jako „garážová“ firma. Za uplynulé desetiletí jsme si však vybudovali nejen silnou pozici ve svém oboru, ale samozřejmě jsme se také značně rozrostli.

Z jedné původní prodejny v Žitné ulici v Praze, kde byl zároveň obchod sklad i kanceláře, jsou dnes prodejny čtyři. Vznikla tak v podstatě největší specializovaná síť prodejen v republice, zabývajících se výhradně fototechnikou a s tím spojenými doplňky. Dnes máme dvě prodejny v Praze a po jedné v Ostravě a Brně.

Co se týče našeho hlavního stanu, centrály Megapixelu, tak ta se během těch deseti let poměrně nacestovala. Jak již byla zmínka na začátku, původně sídlila centrála spolu s prodejnou v Žitné ulici v Praze. Spolu s otevřením naší druhé pražské pobočky se v roce 2004 přesunula na pražský Smíchov, kde fungovala až do roku 2008. V tomto roce jsme totiž otevřeli naši prodejnu v Brně na Moravském náměstí a následně jsme začali připravovat zahájení prodeje také v Ostravě. Tím pádem přestaly být prostory naší centrály, hlavně ty skladové, dostačující. Poprvé tedy došlo k oddělení našeho hlavního skladu, kanceláří a vedení společnosti od prodejny. Centrála se tehdy přesunula do nových prostor v pražských Nuslích. Zázemí to bylo hezké, nicméně jsme po nějaké době zjistili, že kapacitně není tento objekt úplně optimální.

Na začátku tohoto roku jsme si tedy k desátému výročí založení firmy nadělili malý dárek v podobě nového umístění centrály. Na naše dosavadní poměry jde o reprezentativní místo situované těsně pod Strahovský stadion v ulici Podbělohorská. Budova má celkem čtyři podlaží. Suterén a přízemí jsou vymezeny pro skladové prostory. V prvním patře pak sídlí recepce s oddělením objednávek a dále náš obchodní team. V patře nejvyšším jsou umístěny kanceláře vedení společnosti a také moderní a důstojná zasedací místnost. Po dlouhé době jsme se tedy konečně dočkali reprezentativních prostor, které se nenacházejí ve sklepě, ani nemají okno do dvora a naše administrativní část nemusí chodit do kanceláře přes prodejnu.

Kromě útulného zázemí v podobě kuchyňky a koupelny tu tak má každý náš zaměstnanec dostatečný prostor ke své práci, což samozřejmě nejen zvyšuje produktivitu, ale zároveň působí velmi dobře po stránce psychické. :)Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.


Související články

Fotografie z galerie

Přejít do galerie

Související články

Nové recenze

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 300 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a využití osobních údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Tyto souhlasy můžete kdykoliv změnit, vypnout nebo upravit v Nastavení soukromí, které otevřete kliknutím na odkaz níže.
Dozvědět se víc | Nastavení soukromí
Rozumím