Magazín

Produktové aktuality

Natáčejte profesionální vlogy s full-frame novinkou Sony ZV-E1

Iva ŘeřichováAktualizováno: 2. 5. 2023 v 10:12 • Rubrika: Produktové aktuality

Natáčejte profesionální vlogy s full-frame novinkou Sony ZV-E1

Zaznamenejte jarní dobrodružství s vlogovací novinkou Sony ZV-E1. Bezzrcadlovka potěší především tvůrce krátkých videí a vlogů, kteří hledají profesionální kvalitu. Navíc díky čipu s umělou inteligencí, který umožňuje automatické nastavení pokročilých funkcí, nemůže být natáčení nebo streamovaní jednodušší!

Obsah

Kompaktní fotoaparát Sony ZV-E1 s vyměnitelnými objektivy ocení každý, kdo se věnuje tvorbě vlogů, reels nebo streamování videí a vyžaduje okamžité výsledky bez větších úprav v postprocesu. Ať už sdílíte svou tvorbu na kanálu YouTube, sociálních sítích či jiné platformě, výstupy z této novinky můžete ihned publikovat bez zdlouhavého editu.

Sony Alpha ZV-E1

Bezzrcadlovka Sony ZV-E1 je vybavená full-frame snímačem typu CMOS, který v kombinaci s obrazovým procesorem BIONZ XR umožňuje nahrávat videa v rozlišení až 4K 60p. Zpomalené záběry pak díky bezplatné aktualizaci firmwaru získáte v rozlišení 4K 120p, které je převzaté z profesionálních kamer. S rozlišením 12,2 Mpx se jedná o ideální přístroj na cesty, který zvládne jak kvalitní fotky, tak videa. 

Sony ZV-E1 | Megapixel

Fotoaparát je vybavený čipem s umělou inteligencí, který umožňuje pokročilé automatické ostření s detekcí lidských i zvířecích očí a jiných předmětů. Jako první kompaktní fotoaparát od Sony obsahuje profil Cinematic Vlog a styl S-Cinetone, díky kterému můžete dosáhnout reprodukce barev ve filmové kvalitě. 

Tvorbu vlogerům usnadňují také pokročilé funkce, jako je Product showcase, tedy předvádění produktů, pomocí něhož je produkt automaticky zaostřený, nebo přepínač efektu bokeh, jenž uměle rozostří pozadí.

Především streamery potěší, že můžou natáčet v rozlišení až 4K 30p nebo Full HD 60p bez použití záznamové karty nebo dalšího softwaru. Díky velkokapacitní baterii se ani nemusí obávat, že by se jim fotoaparát v průběhu tvorby vypnul.

Vlogovací foťák | Megapixel

Na otočném vyklápěcím displeji dobře vidíte vše, co nahráváte, a také vám ulehčí natáčení nebo focení selfie. Navíc je plně dotykový a k zaostření stačí pouze poklepat na objekt. 

5osý systém stabilizace zajistí plynulá videa i při natáčení z ruky. Nová funkce automatické kompozice a stabilizace záběru udrží nahrávaný objekt stabilní a vycentrovaný. 

Novinka pohledem našeho ambasadora Jakuba „Kubajsze“ Fišera

Musím se přiznat, že model ZV-E1 je pro mě poměrně nečekaným přírůstkem do rodinky Sony kamer/foťáků. Celkově vlogovací kamerky na mě většinou působily jako takový kompromis mezi výkonem a velikostí. Musí být skladné, musí mít dobrou stabilizaci a funkce, které ulehčí tvorbu obsahu.

To většina modelů z řady ZV splňovala, jen mi tam chyběl dospělácký sensor. Teď ale už nemám co vytknout. Nová ZV-E1 má absolutně všechno, co bych od vlogovací kamery chtěl. FF snímač, naprosto geniální stabilizaci, díky který můžete chodit klidně v přeskáčích po asfaltu a obraz se nebude klepat. Do toho si půjčila nejnovější AF z A7rV a zároveň rozlišení A7SIII. Třešničkou tu pak je nová generace mikrofonu, který se dá konečně plnohodnotně používat a zvuk z něj je parádní.

Vlogovací fotoaparát Sony | Megapixel

Tuhle kamerku jsem otestoval jak při klasickém vlogování, tak při natáčení akce (offroadové ježdění) a musím smeknout. Ovládání je intuitivní, na dotykovém displeji máte vše, co potřebujete a díky nízké váze vás ani po celém dni vlogování nebolí ruka. 

Osobně si myslím, že ZV-E1 usedne na trůn vlogovacích kamer a bude tam sedět hodně dlouho.

Chci Sony ZV-E1

Vyměňte svou techniku za nový model! 

Prodejte nám svou starou funkční fotovýbavu a získejte až 20% výkupní bonus na pořízení nové! Stačí přijít na jednu z našich poboček nebo vše zařídit online z pohodlí domova. Více informací se dozvíte v našem programu Restart.

Podívejte se, kolik za svou stávající techniku můžete obdržet v naší výkupní kalkulačce. 

Vyplňte název vaší techniky k prodeji

Pokud jste váš produkt nenalezli, jeho výkupní cenu vám stanovíme individuálně.

Spočítat

Komunita Sony | Megapixel

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.