Magazín

Krátce

Nedostatkové zboží

Nikola UlrichováAktualizováno: 10. 6. 2022 v 12:18 • Rubrika: Krátce

Nedostatkové zboží

Tyto produkty jsou často nedostupné. Zboží naskladňujeme v různém množství dle poptávky našich zákazníků. Objednávky uspokojujeme podle data jejich přijetí. Může se proto stát, že produkt, o který máte právě zájem není momentálně dostupný. Dejte nám vědět kliknutím na nezávaznou poptávku u konkrétního produktu a my uděláme vše pro to, abychom pro vás produkt co nejdříve zajistili. O jeho dostupnosti vás poté budeme informovat.

Obsah

Nenechte si také ujít důležité informace o novinkách nebo akčních produktech, o které máte zájem. Nezapomeňte odebírat náš newsletter plný tipů na techniku, focení i natáčení. 


Odebírejte fotozprávy a získejte ihned skvělé výhody. Třeba čištění čipu zdarma nebo až 30% slevu na služby.

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.

Váš e-mail nezneužijeme

Sdílet na


Komentáře k článku

Martin Lukeš

Reaguje na (1) | Dobrý den, velice se omlouváme, ale komentáře na našem webu bohužel neslouží ke sledování skladové dostupnosti. Nejjednodušší cesta je dané zboží přímo zarezervovat a jakmile ho naskladníme, budeme Vás informovat o tom, že je připravené k odběru. Děkujeme za pochopení.

2

Prodejce Megapixel.cz, Martin Lukeš, 22. 9. 2022 |Reagovat

Petr Bartošek

Zaslat upozornění jakmile bude dostuný film Fujioolor 200 ASA. Děkuji a přeji hezký den. Petr Bartošek

1

Petr Bartošek, 21. 9. 2022 |Reagovat

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.