Magazín

Produktové aktuality

Nenechte si ujít Sony Alpha A7 II, nyní se slevou až 3 500 Kč a hodnotnými dárky!

Lucie VořechováAktualizováno: 12. 9. 2022 v 10:16 • Rubrika: Produktové aktuality

Nenechte si ujít Sony Alpha A7 II, nyní se slevou až 3 500 Kč a hodnotnými dárky!

Toužíte po tvorbě v plném formátu? Bezzrcadlovka Sony Alpha A7 II je nyní dostupná pro všechny, kdo chtějí přejít z APS-C nebo zrcátkového systému na bezzrcadlový full frame. A jako bonus si domů kromě fotoaparátu odnesete i hodnotné dárky!

Obsah

Pro začínající fotografy a ty, kteří uvažují o své první plnoformátové bezzrcadlovce, máme připravené od 1. 9. do 30. 9. 2022 slevy až 3 500 Kč na vybrané sety s bezzrcadlovkou Sony Alpha A7 II! Těšit se navíc můžete i na dárky v hodnotě až 8 870 Kč

Výhodné sety s dárky

  Akční cena Dárky v hodnotě
Sony Alpha A7 II tělo 27 990 Kč 8 870 Kč
Sony Alpha A7 II + FE 28-70 mm OSS 31 990 Kč 2 580 Kč
Sony Alpha A7 II + FE 24-105 mm f/4,0 G OSS SEL 61 590 Kč 8 870 Kč
Sony Alpha A7 II + FE 85 mm f/1,8 44 590 Kč 8 870 Kč
Sony Alpha A7 II + FE 50 mm f/1,8 33 790 Kč 2 580 Kč

Sony Alpha A7 II 

Fotoaparát Sony Alpha A7 II je osazený 24,3Mpx snímačem CMOS Exmor. S automatickým ostřením a 117 body fázové detekce nic neunikne vašemu záběru. Bezzrcadlovka se skvěle hodí jak na focení, tak natáčení videí ve FullHD 60p. Díky 5osé stabilizaci obrazu jsou při tvorbě eliminovány otřesy a výsledné fotografie jsou ostré a detailní i při focení z ruky. Rychlý autofocus dokáže zachytit pohybující se objekty a díky detekci tváře budou portréty zaostřené přesně tak, jak potřebujete. 

Sony Alpha A7 II | Megapixel

Pokud se chystáte na tvorbu ve zhoršených světelných podmínkách, ISO až 25 600 vám umožní fotit s minimálním šumem na výsledném výstupu. Ovládání je velice intuitivní a model nabízí i dostatek programovatelných tlačítek, ke kterým si můžete přiřadit nejvíce používané funkce, a tak zrychlit svou práci. 

Velkou výhodou modelu je jeho propojení s mobilním zařízením přes aplikaci Play Memories. Ta umožňuje rychlý přesun fotek do mobilu či tabletu, nebo fotit dálkově bez potřeby stisknout spoušť. 

V kombinaci s vhodným objektivem se jedná o skvělého parťáka pro krajinářské, portrétní, pouliční nebo módní focení. 

Chci Sony Alpha A7 II

Východ slunce | Megapixel
Autor: Václav Chloupek

Dárky k nákupu

Při zakoupení vybraných setů s modelem Sony Alpha A7 II se můžete těšit na objektiv Sony FE 50 mm f/1,8 zdarma. Hodí se díky svému ohnisku na portréty, sporty, reportáže nebo street foto. Jeho světelnost f/1,8 umožňuje fotit i v podmínkách bez dostatku světla a zároveň nízké clonové číslo dokáže na snímcích vytvořit příjemný efekt bokeh

Jeho velkou výhodou je také kompatibilita. Váha pouhých 186 g nijak nezatíží váš batoh, a tak si ho s sebou můžete přibalit na každou výpravu. 

Světelný objektiv | Megapixel

Dále vás potěšíme prodlouženou 3letou zárukou Sony a našim bonusovým balíčkem služeb Megapack.

Vyměňte svou starou techniku za novou

Pokud u nás prodáte svou stávající techniku, získáte k ní navíc výkupní bonus, který můžete využít na nákup nové. Kolik za svou techniku obdržíte můžete zjistit v naší kalkulačce.

Vyplňte název vaší techniky k prodeji

Pokud jste váš produkt nenalezli, jeho výkupní cenu vám stanovíme individuálně.

Spočítat

Sony svět | Megapixel

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.