Magazín

Produktové aktuality

Nepropásněte slevu 10 % na objektivy od Nikonu! - PRODLUŽUJEME

Lucie VořechováAktualizováno: 15. 9. 2022 v 8:27 • Rubrika: Produktové aktuality

Nepropásněte slevu 10 % na objektivy od Nikonu! - PRODLUŽUJEME

Léto se sice blíží ke konci, správný fotograf však nikdy nezahálí a nenechá se zastavit ani horším počasím! Vybavte se na své výpravy objektivy od Nikonu, nyní se slevou 10 %, a vyrazte lovit ranní mlhy nebo portréty ve zlaté hodince.

Obsah

Máme pro vás přichystanou slevu 10 % na vybrané objektivy. Nakupte si svůj oblíbený model výhodněji od 1. 9. do 25. 9. 2022 a využijte posledních letních dnů pro svou tvorbu! 

Veškeré objektivy, na které se sleva vztahuje, najdete na naší akční stránce. Zaujmout by vás mezi nimi mohly například tyto:

Nikon Z 20 mm f/1,8 S

Nikon Z 20 mm f/1,8 S se skvěle hodí na širokoúhlé záběry. Foťte krajiny nebo noční panoramata a užijte si vykreslené detaily na každém snímku. Clona f/1,8 je ideálním pomocníkem pro focení i za zhoršených světelných podmínek. V kombinaci s 9 lamelami je možné zaznamenat paprsky slunce nebo rozostřit pozadí snímku s efektem bokeh a docílit tak kreativních fotografií. 

S minimální zaostřovací vzdáleností 20 cm zvládnete i makro focení. Přední optika je chráněná antireflexní vrstvou Nikon Nano Crystal Coat, která potlačuje nežádoucí odlesky a výskyt závoje. Pro své rychlé a plynulé ostření najde objektiv své využití i ve videotvorbě

Ostřící kroužek usnadňuje ovládání a umožňuje nastavit clonu, ISO nebo korekci expozice. 

Zajímá vás názor odborníka? Přečtěte si naší recenzi

Chci Nikon Z 20 mm

Praha | Megapixel
Autor: Sergiy Melnychenko

Nikon Z 35 mm f/1,8 S

Nikon Z 35 mm se řadí mezi základní objektivy. Jeho světelnost f/1,8 se hodí do zhoršených světelných podmínek. Umožní fotit a natáčet videa i v tmavších místnostech, tvorba portrétů v interiéru tedy není překážkou. Pokud se rozhodnete ale přeci jen využít denního světla, jistě na fotografiích oceníte příjemný kruhový efekt bokeh, který ozvláštní finální výstup. 

Nikon 35 mm | Megapixel

Ohnisková vzdálenost 35 mm je ideální pro focení portrétů, street foto, reportáže nebo produktové fotografie. Minimální zaostřovací vzdálenost 25 cm využijete pro detailní focení. Ochranná vrstva Nano Crystal Coating zajistí lepší redukci duchů a odlesků, aby byly snímky ostré a bez rušivých elementů. 

S tímto objektivem můžete vyrazit ven i za horšího počasí. Je totiž utěsněný proti prachu a nezastaví ho ani stříkající voda

Chci Nikon Z 35 mm

Na kolotoči | Megapixel
Autor: Jana Štěpničková Strachová

Nikon Z 70-200 mm f/2,8 VR S

Každý fotograf, který fotí reportáže, sport, koncerty nebo divoká zvířata ví, že by ve svém fotobatohu měl mít po ruce vždy i teleobjektiv, kterým zaznamená dění z dostatečné vzdálenosti. Nikon Z 70-200 mm je přesně ten parťák, kterého doma jen tak nenecháte. 

Teleobjektiv Nikon | Megapixel

Tento profesionální objektiv se může pochlubit světelností f/2,8 po celý rozsah svého zoomu. To umožňuje zaznamenat ostré snímky i tam, kde není dostatek světla. Plynulé, rychlé a bezhlučné ostření dopomůže k efektivnímu výstupu bez rušení okolí. Žádný záběr není příliš daleko, ani příliš rychlý pro to, abyste ho nezaznamenali. 

Své využití najde Nikon 70-200 mm i ve videotvorbě. Nahrávejte v tichosti život v přírodě nebo z povzdálí svatební veselí

Chci Nikon Z 70-200 mm

Zoom objektiv | Megapixel
Autor: Jan Rozehnal

Vyměňte svůj starý objektiv za nový!

Prodejte nám svůj starý objektiv a pořiďte si nový s výkupním bonusem! Vložte název své techniky do naší kalkulačky a podívejte se, kolik za svou fotovýbavu můžete obdržet.

Vyplňte název vaší techniky k prodeji

Pokud jste váš produkt nenalezli, jeho výkupní cenu vám stanovíme individuálně.

Spočítat

Nikon svět | Megapixel

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.