Magazín

Produktové aktuality

NIKKOR Z 400 mm f/2,8 TC VR S je nový teleobjektiv pro bezzrcadlovky společnosti Nikon

Tom KalousAktualizováno: 20. 1. 2022 v 8:46 • Rubrika: Produktové aktuality

NIKKOR Z 400 mm f/2,8 TC VR S je nový teleobjektiv pro bezzrcadlovky společnosti Nikon

Jste sportovní nebo wildlife fotograf a vlastníte bezzrcadlovku Nikon Z6, Z7 nebo Z9? Pak je nový teleobjektiv 400 mm f/2,8 TC VR S právě pro vás!

Obsah

Dvě ohniska v jednom objektivu? Ano, s novým objektivem Nikon 400 mm f/2,8 TC VR S je to možné! Má totiž vestavěný telekonvertor 1,4×, který lze aktivovat pomocí malé páčky a rázem dostanete 560 mm. Novinka nejen, že umí prodloužit ohnisko, ale má také nový ostřící motor Silky Swift VCM s optickým kodérem ABS. To zajistí velice rychlé a tiché zaostřování i perfektní zachycení a sledování objektů. S udržením stability vám pomůže redukce vibrací (VC), která je v kombinaci se stabilizovaným snímačem ve fotoaparátu pevná jako skála.

Objektiv musí obstát i v těch nejobtížnějších fotografických podmínkách, jako je Rally Dakar, deštný prales v Amazonii nebo zamrzlé pláně za polárním kruhem. Protože i tam s tímto objektivem budou fotografové vyrážet za dobrodružstvím. Nikon 400 mm f/2,8 TC VR S nabízí vysokou odolnost a má těsnění u všech pohyblivých částí. Ta udržují prach a vlhkost mimo vnitřní části objektivu a fluorová vrstva chrání přední optický člen objektivu.

Zabudovaný není jen telekonvertor, ale také zásuvný držák filtrů. Novinka 400 mm f/2,8 se také pyšní antireflexními vrstvami Nikon Meso Amorphous Coat, které nabízejí nejlepší vlastnosti ze všech dosud vyrobených objektivů. Zaručují tedy, že bude obraz perfektně ostrý bez optických vad. A nejen na kvalitu výstupu kladou fotografové své nároky. 

Chci Nikon 400 mm f/2,8 TC VR S

Ukázkové snímky

Nový objektiv Nikon | Megapixel

Nikon Z 400 mm | Megapixel

Nikon Z 400 mm | Megapixel

Objektiv značky Nikon | Megapixel

Nikon Z 400 mm | Megapixel

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.