PN: VVA201K002, ID: 020654

Systémový kompakt Nikon 1 AW1 + 11-27,5 mm + 10 mm černý

 • Formát snímače: 1" / CX
 • Rozlišení: 14,2 Mpx
 • Rychlost sériového snímání: 60 sn./s

Sháníte Nikon 1 AW1 + 11-27,5 mm + 10 mm?

„Nikon 1 AW1 + 11-27,5 mm + 10 mm černý“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Vlastníte Nikon 1 AW1 + 11-27,5 mm + 10 mm?

Začít s výkupem

Nikon 1 AW1 je první kompaktní fotoaparát s výměnnými objektivy odolný vůči okolním vlivům(voděodolný do 15m, nárazuvzdorný při pádu do 2 metrů a mrazuvzdorný). Disponuje stejnými specifikacemi jako Nikon 1 J3, navíc je vybaven GPS, výškoměrem a hloubkoměrem. Vyskakovací blesk je rovněž vodě odolný. Produktová sekce: Kompakty s výměnným objektivem Nikon

Alternativy k již neprodávanému Nikon 1 AW1 + 11-27,5 mm + 10 mm černý

Naši zákazníci nejčastěji zvažují tyto alternativy k Nikon 1 AW1 + 11-27,5 mm + 10 mm černý

Obsahem zvýhodněné sady je:

Nikon 1 AW1 tělo + Nikon 1 AW 11-27,5mm f/3,5-5,6 černý + Nikon 1 10mm f/2,8 AW

Nikon 1 AW1 je první kompaktní fotoaparát s výměnnými objektivy odolný vůči okolním vlivům(voděodolný do 15m, nárazuvzdorný při pádu do 2 metrů a mrazuvzdorný). Disponuje stejnými specifikacemi jako Nikon 1 J3, navíc je vybaven GPS, výškoměrem a hloubkoměrem. Vyskakovací blesk je rovněž vodě odolný. Produktová sekce: Kompakty s výměnným objektivem Nikon

Nahoru

Recenze

Názor Megapixelu

Nikon 1 AW1 na první pohled vůbec nepůsobí tak odolně a outdoorově, jako všechny ostatní vodotěsné foťáky. Jen objektivy jsou trochu robustnější, ale i tak jsou příjemně malé a kompaktní. Nic z nich
Celá recenze

Luděk Bouška

Kompletní recenze
Nikon 1 AW1 tělo

Nahoru

Doporučené objektivy

Vybrali jsme pro vás objektivy, které jsou k této zrcadlovce jako stvořené.

 • Objektivy s pevným ohniskem Nikon 1 AW 10mm f/2,8 je ideální na zachycení těch nejlepších životních dobrodružství. Tento…

  Nikon 1 10mm f/2,8 AW Nikon 1 10mm f/2,8 AW

  7 890 Kč Skladem 1ks

Všechny kompatibilní objektivy s Nikon 1 AW1 tělo. Další doporučené objektivy
pro Nikon 1 AW1 + 11-27,5 mm + 10 mm

Nahoru

Vybrané příslušenství

Vybrali jsme pro vás příslušenství, které by vám určitě nemělo chybět.

Všechno vybrané příslušenství
pro Nikon 1 AW1 + 11-27,5 mm + 10 mm

Parametry a popis

 • Záznam všech vašich dobrodružství: Podpora systémů GPS a GLONASS znamená, že můžete ukládat přesné informace o své poloze do obrazových dat snímků (EXIF).
 • Okamžité sdílení: Odesílejte snímky přímo z fotoaparátu do telefonu Smartphone nebo tabletu***** za pomoci bezdrátového mobilního adaptéru WU-1b. Můžete tak snadno sdílet svá dobrodružství nebo kontrolovat snímky na větší obrazovce.
 • Filmová magie: Fotoaparát poskytuje to nejlepší z obou technologií a umožňuje pořizovat snímky v plném rozlišení (a poměrem stran 3 : 2) během záznamu Full HD videosekvence. Pro pořízení snímku stačí jen stisknout tlačítko spouště; záznam videosekvencí není ovlivněn.
 • Kde se nacházíte? Zaznamenávejte svou nadmořskou výšku nebo hloubku pod vodní hladinou za pomoci zdvojené indikace nadmořské výšky/hloubky. Kontrolujte svou polohu pomocí elektronického kompasu a používejte virtuální horizont, abyste zamezili snímkům s šikmými liniemi.
 • Režim Pokročilé videosekvence: Vyberte režim pokročilých videosekvencí a budete moci snadno manuálně upravovat expozici změnou nastavení času závěrky a clony před zahájením záznamu a/nebo v jeho průběhu. Nebo můžete filmovat s menší velikostí obrazu a dosáhnout dramatických efektů extrémním zpomalením pohybu.
 • Pohyblivé momentky: Zobrazte více z každého okamžiku a oživte své snímky jediným stisknutím tlačítka. Fotoaparát vytváří zachycením okamžiku v čase pomocí krátké zpomalené videosekvence končící vlastním statickým snímkem ve vysokém rozlišení „živoucí snímky“, které lze snadno sdílet.
 • EXPEED 3A: Systém zpracování obrazu Nikon nové generace využívá dva obvody pro neuvěřitelně rychlé zpracování dat a dosažení nedostižné výkonnosti v libovolné situaci. Snadno zvládá mnoho výpočetně náročných úkonů fotoaparátu, jako je rychlé sériové snímání a současný záznam statických snímků a videosekvencí.
 • Režim Zachycení nejlepšího okamžiku: Zaručuje, že vždy získáte ten nejlepší možný snímek. Zpomalené zobrazení pořídí sérii až 20 snímků, které současně zpomaleně zobrazuje na monitoru LCD pro snadný výběr okamžiku, který chcete uchovat. Inteligentní výběr snímku pořídí až 20 snímků ve vysokém rozlišení, ze kterých doporučí až pět nejlepších.
 • Živé nastavení: Rychlý a snadný způsob vylepšení snímků ještě před jejich pořízením. Pomocí této funkce lze instinktivně provádět úpravy nastavení pro zmrazení akce, tvůrčím způsobem upravovat expozici nebo rozmazat detaily v pozadí – a výsledky změn nastavení ihned sledovat v reálném čase na monitoru LCD.
 • Kreativní režim: Umožňuje aplikovat různé filtry a efekty na statické snímky ještě před zahájením fotografování a nabízí přístup k expozičním režimům PSAM pro plnou kontrolu nad parametry snímků. Pro tvůrčí zpracování podvodních snímků můžete zkusit program Pod vodou a reprodukovat barvy pod hladinou moře, jezera nebo bazénu v jejich přirozené kráse.
 • Snadné fotografování v exteriéru: Větší prostor mezi ovládacími tlačítky zaručuje snazší ovládání i při použití rukavic. Protiskluzový grip zaručuje pevné držení a režim Venkovní zobrazení zlepšuje čitelnost zobrazení menu při fotografování za jasného slunečního světla nebo v šeru pod vodní hladinou.
 • Styl pro venkovní aktivity: Přední panel z ušlechtilé oceli vypadá působivě a stylově. Gumová těsnění na kritických místech fotoaparátu a O-kroužek okolo upevňovacího bajonetu chrání systém před vnikáním vody a prachu. Zdvojená aretace krytky prostoru pro baterii a krytky konektorů USB/HDMI snižuje pravděpodobnost jejich náhodného otevření.
 • Vodotěsný výklopný blesk: Vestavěný kompaktní blesk fotoaparátu je vodotěsný do hloubky 15 m a je ideální pro osvětlení blízkých objektů, jaký představuje například korál. Na souši umožňuje blesk osvětlit objekty ve vzdálenosti až 6 m od fotoaparátu.
 • Rozšiřitelný systém: Hledáte všestrannost? Existuje mnoho způsobů, jak rozšířit možnosti vašeho fotoaparátu Nikon 1. Dva speciální vodotěsné a nárazuvzdorné objektivy 1 NIKKOR AW jsou stejně přitažlivé a robustní jako fotoaparát. Pro ještě rozsáhlejší možnosti můžete s fotoaparátem Nikon 1 AW1 používat kompletní řadu objektivů 1 NIKKOR nebo můžete v kombinaci s adaptérem bajonetu FT1 používat rovněž objektivy NIKKOR pro digitální jednooké zrcadlovky.
 • Vodotěsné příslušenství: Odolné vodotěsné popruhy uchovají váš fotoaparát Nikon 1 AW1 bezpečně ve vaší blízkosti. Snímatelný grip fotoaparátu umožňuje spolehlivé držení i při fotografování v extrémních prostředích. Pokud chcete, aby fotoaparát stále vypadal jako nový, můžete jej opatřit ochranným silikonovým obalem chránícím rohy přístroje před poškrábáním.
Typ fotoaparátu
Typ fotoaparátu: Kompakt s výměnným objektivem
Podle použití: Odolný , Pokročilý
 
Obrazový snímač
Formát snímače: 1" / CX
Rozlišení: 14,2 Mpx
Typ snímače: CMOS
Rozlišení fotografií: 4608x3072
Poměr stran snímku: 16:9, 3:2
Automatické čištění snímače: Ano
Poměr stran snímače: 3:2
Velikost snímače (mm): 13,2 x 8,8
 
Obrazový procesor
Typ obrazového procesoru: EXPEED 3A
 
Objektiv
Crop faktor: 2,7 x
Typ bajonetu: Nikon 1
 
Nastavení expozice
Způsob měření expozice: Bodové, Středové, Zónové
Korekce expozice: ± 3 EV po 1/3 EV
ISO - minimální citlivost: 160
ISO - maximální citlivost: 6400
 
Závěrka
Bulb: Ano
 
Fotografování
Expoziční režimy: A (Av), Auto, M, P, S (Tv)
Histogram: Ano
Rychlost sériového snímání: 60 sn./s
Prodleva samospouště: 10, 2, 5
Scénické režimy: Pod vodou, noční krajina, noční portrét, protisvětlo, jednoduché panoráma, změkčovací filtr, efekt miniatury a selektivní barva
3D režim: Ne
Panorama: Ano
 
Vyvážení bílé
Vyvážení bílé barvy: Automatické / přednastavené hodnoty / ruční kalibrace
 
Hledáček
Typ hledáčku: Nemá
 
LCD
Velikost displeje: 3 "
Rozlišení displeje: 921000
Živý náhled (Live View): Ano
 
Blesk
Vestavěný blesk: Ano
Dosah vestavěného blesku: 5 m
Možnost připojení externího blesku: Ne
 
Záznam
Typ paměťového media: SD / SDHC / SDXC
Formáty souborů: JPEG, MPEG-4, RAW
Rozlišení videa: Full HD (1920×1080)
Audiozáznam: Ano
Zvuková poznámka: Ano
Počet audio kanálů: 2.0
Integrovaný GPS: Ano
Video formát: MPEG-4, AVC/H.264
Stereo zvuk: Ano
Snímková frekvence u videa: 60 sn./s
 
Obecné
České menu: Ano
 
Rozhraní a napájení
Dálková spoušť: Ne
Wi-Fi: Ano
Výdrž baterie (sn.): 220 snímků
Rozhraní: HDMI, USB
Typ akumulátoru: EN-EL20
Způsoby napájení: Akumulátor
 
Fyzikální specifikace
Rozměry v mm: 114 x 72 x 37
Hmotnost: 201 g
Barva: bílá, černá, stříbrná
Utěsnění (prach/vlhkost): Ano
 
Ostatní
Číslo produktu:VVA201K002
Příslušenství v balení: krytka těla, baterie EN-EL20, nabíječka, ochranný kryt pro O-kroužek, popruh, silikonové mazivo, USB kabel, manuál, CD
Ocenění: TIPA 2014
Značka: Nikon

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Hlídat dostupnost Nikon 1 AW1 + 11-27,5 mm + 10 mm v bazaru

Přejete si hlídat dostupnost produktu Nikon 1 AW1 + 11-27,5 mm + 10 mm, přihlaste se a navštivte naši sekci bazar.

Přihlásit se

Sháníte ještě něco dalšího?

Hlídat bazar mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit nebo vytvořit účet.

Bazar pro Nikon 1 AW1 + 11-27,5 mm + 10 mm

Nahoru

Související články s Nikon 1 AW1 + 11-27,5 mm + 10 mm

 • Nový firmware pro fotoaparáty Nikon Nový firmware pro fotoaparáty Nikon

  Obvykle vydávají výrobci nové verze firmware postupně, tedy pro jednotlivé modely s určitým časovým rozestupem. Nikon zvolil jinou cestu a zveřejnil aktualizace firmwaru pro celkem 11 fotoaparátů a jednu komunikační jednotku během jednoho dne. Pokud tedy uvidíte na některém z níže uvedených odkazů označení vašeho přístroje, můžete si aktualizovat jeho firmware na nejnovější verzi.

 • Nikon představil malý Nikon 1 S2, superteleobjektiv a konvertor Nikon představil malý Nikon 1 S2, superteleobjektiv a konvertor

  Nikon ohlásil další přírůstek do rodiny fotoaparátů systému Nikon 1 – Nikon 1 S2. Jeho typickým znakem je vysoká rychlost snímání a ostření a vynikající obrazová kvalita, na které se podílejí obrazový snímač CMOS se 14,2 MPX bez optického antiliasingového filtru a systém zpracování obrazu EXPEED 4A. Dále společnost Nikon představuje nový světelný teleobjektiv AF-S Nikkor 400 mm f/2,8E FL ED VR s lehčí konstrukcí a novou funkcí VR SPORT. Spolu s objektivem Nikon uvádí rovněž výkonný AF-S telekonvertor TC-14E III, který prodlužuje ohniskovou vzdálenost objektivů o 40%.

 • Aktualizace firmwaru fotoaparátu Nikon 1 AW1 Aktualizace firmwaru fotoaparátu Nikon 1 AW1

  Nikon uvolnil software pro aktualizaci firmwaru A fotoaparátu Nikon 1 AW1 na verzi 1.01 a firmwaru B na verzi 1.00. Tento software umožňuje současnou aktualizaci obou verzí firmwaru – A a B – na nejnovější verzi. Pomocí níže uvedených pokynů zkontrolujte aktuální verzi firmwaru fotoaparátu. Je-li již ve fotoaparátu nainstalována tato nejnovější verze firmwaru, není nutné provádět aktualizaci firmwaru.

Další články v magazínu

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 5 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a využití osobních údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Tyto souhlasy můžete kdykoliv změnit, vypnout nebo upravit v Nastavení soukromí, které otevřete kliknutím na odkaz níže.
Dozvědět se víc | Nastavení soukromí
Rozumím