PN: VVA154K001, ID: 013459

Systémový kompakt Nikon 1 J1 + 10-30 mm stříbrný

 • Rychlost sériového snímání: 10 sn./s
 • Rozlišení: 10,1 Mpx
 • Formát snímače: 1" / CX

Sháníte Nikon 1 J1 + 10-30 mm?

„Nikon 1 J1 + 10-30 mm stříbrný“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Vlastníte Nikon 1 J1 + 10-30 mm?

Víte, že ho u nás můžete prodat až za 1 087 Kč?

Začít s výkupem

Fotografický kurz zdarma! Fotoaparát Nikon 1 J1 s výměnnými objektivy a extrémně malými rozměry, konstruovaný tak, aby rychle myslel a ještě rychleji konal, nabízí vše potřebné pro pořízení vynikajících snímků a videosekvencí. Produktová sekce: Kompakty s výměnným objektivem Nikon

Alternativy k již neprodávanému Nikon 1 J1 + 10-30 mm stříbrný

Naši zákazníci nejčastěji zvažují tyto alternativy k Nikon 1 J1 + 10-30 mm stříbrný

Obsahem zvýhodněné sady je:

Nikon 1 J1 tělo + Nikon 1 10-30mm f/3,5-5,6 VR černý

Fotografický kurz zdarma! Fotoaparát Nikon 1 J1 s výměnnými objektivy a extrémně malými rozměry, konstruovaný tak, aby rychle myslel a ještě rychleji konal, nabízí vše potřebné pro pořízení vynikajících snímků a videosekvencí. Produktová sekce: Kompakty s výměnným objektivem Nikon

Nahoru

Recenze

Názor Megapixelu

Společnost Nikon vstoupila představením nového systému Nikon 1 také do kategorie kompaktů s výměnnými objektivy, což je možno pokládat za velmi moudrý krok. Rozhodně se ale nejednalo o nějaký
Celá recenze

Kompletní recenze
Nikon 1 J1 tělo

Nahoru

Doporučené objektivy

Vybrali jsme pro vás objektivy, které jsou k této zrcadlovce jako stvořené.

Všechny kompatibilní objektivy s Nikon 1 J1 tělo. Další doporučené objektivy
pro Nikon 1 J1 + 10-30 mm

Nahoru

Vybrané příslušenství

Vybrali jsme pro vás příslušenství, které by vám určitě nemělo chybět.

Všechno vybrané příslušenství
pro Nikon 1 J1 + 10-30 mm

Parametry a popis

Nikon 1 J1

Inteligentní fotoaparát Nikon 1 J1 rychle přemýšlí a ještě rychleji jedná, aby vám umožnil zachytit množstvím nových poutavých způsobů ve správný čas všechny důležité okamžiky.

Vlastnosti

 • Extrémně rychlé automatické zaostřování s pomocí obrazového snímače CMOS: zaostřuje rychleji a přesněji než kdykoli předtím
 • Vysoce rychlé sériové snímání: pořizuje snímky v plném rozlišení frekvencí až 60 obr./s
 • Snadno přenosný systém: malé tělo a výměnné objektivy dostupné v širokém spektru barevných provedení
 • Převratné režimy fotografování: Pohyblivé momentky a Inteligentní výběr snímku
 • Intuitivní ovládání: přehledná menu, snadno dosažitelný volič provozních režimů a vestavěný blesk

Fotoaparát se snadno ovládá a je vybaven neuvěřitelně rychlým systémem automatického zaostřování, nabízí vysoký výkon za nízké hladiny osvětlení, důvtipné expoziční režimy a je vybaven vestavěným bleskem pro pořizování snímků a videosekvencí, které naplní úžasem vás i každého, komu je ukážete.

Fotoaparát Nikon 1 J1 s výměnnými objektivy a extrémně malými rozměry, konstruovaný tak, aby rychle myslel a ještě rychleji konal, nabízí vše potřebné pro pořízení vynikajících snímků a videosekvencí.

Přístroj je dostatečně přenosný, aby bylo možné mít jej stále při sobě, a přináší novou úroveň rychlosti, jednoduchosti a zábavy do oblasti zachycování okolního světa.

Nikon 1: Inteligentní a extrémně snadno přenosný systém fotoaparátů. Široká řada speciálních výměnných objektivů 1 NIKKOR s kompaktními rozměry. Konstrukce přinášející novou úroveň rychlosti, jednoduchosti a zábavy do způsobu, jakým zachycujete okolní svět.

Obrazový snímač CMOS formátu CX: optimální výkon pro vynikající snímky a videosekvence. Nabízí ideální vyvážení mezi velikostí systému, rychlostí, citlivostí k působení světla, rozlišením a hloubkou ostrosti. Umožňuje pořizovat překrásně detailní snímky s 10,1 milionů pixelů i při fotografování rychle se pohybujících objektů za libovolného osvětlení.

Výjimečně rychlý systém automatického zaostřování: zaostřuje tak rychle, že bez zpoždění zachytíte každý letmý okamžik. Nabízí vysoký počet zaostřovacích polí pro konzistentně kvalitní zaostření. Okamžitě přepíná mezi automatickým zaostřováním s fázovou detekcí pro lesklé nebo rychle se pohybující objekty a automatickým zaostřováním s detekcí kontrastu pro statické či špatně osvětlené objekty.

Obvod pro zpracování obrazu EXPEED 3: vytvořený tak, aby poskytovat neporovnatelnou úroveň výkonnosti v každé situaci. Tento obvod zahrnuje dva výkonné obvody, které jsou schopny zpracovávat snímky neuvěřitelnou rychlostí 600 milionů pixelů za sekundu. Nabízí vysoce kvalitní redukci šumu a zpřístupňuje převratné režimy fotografování.

Bleskurychlé sériové snímání: snímky v plném rozlišení při frekvenci až 60 obr./s - téměř žádný pohyb není tak rychlý, aby jej nebylo možné zachytit. Chcete-li zaostřit přesně na jediný objekt - například dítě nebo domácí zvíře - fotoaparát je schopen sledovat jej a pořizovat snímky v plném rozlišení frekvencí 10 obr./s*3.

Pohyblivé momentky: snímky ožijí jako mávnutím kouzelného proutku. Fotoaparát je schopen díky vysoké rychlosti zpracování dat zaznamenat současně zpomalenou videosekvenci a statický snímek. Jakmile stisknete spoušť pro expozici snímku, přístroj okamžitě tyto dva prvky sloučí dohromady a vytvoří „živoucí snímek" zachycující okamžik v čase jako nikdy předtím.

Inteligentní výběr snímku: záruka nejlepšího snímku za všech okolností. Fotoaparát pořídí 20 snímků ve vysokém rozlišení před a po stisknutí tlačítka spouště a uloží pět „nejlepších" snímků, ze kterých si následně můžete vybrat. Snímky doporučené jako nejlepší jsou vybírány na základě výrazu tváře, kompozice a zaostření.

Pokročilý záznam videosekvencí: možnost zaznamenávat snímky v plném rozlišení*1 během filmování a bez přerušení záznamu, možnost pořizovat extrémně zpomalené videosekvence pro získání dramatických efektů. Videosekvence lze pořizovat v plném HD rozlišení, k jehož kompletnímu využití přispívá automatické zaostřování s fázovou detekcí, které zaručuje zachycení vynikajících akčních scén.

Poutavý fotoaparát s minimalistickým designem nejvyšší úrovně: odolné a lehké tělo dostupné v široké nabídce barevných provedení. Fotoaparát je vybaven 7,5cm (3") LCD monitorem s 460 000 pixely, širokým pozorovacím úhlem a ochranným sklem.

Intuitivní ovládání: přehledná menu, minimální množství ovládacích prvků, vestavěný blesk a snadno dostupný volič provozních režimů pro rychlý přístup k různým režimům fotografování. Pokud nechcete přemýšlet o technických aspektech fotografování, stačí zvolit režim Auto a nechat volbu nejvhodnějšího nastavení fotoaparátu na funkci automatické volby motivových programů.

Vestavěný blesk: doplňkové osvětlení pro případ potřeby. Praktický zdroj světla pro snímky v interiérech a pro snížení kontrastu u snímků se sluncem za fotografovaným objektem. Zábleskový systém byl nově zkonstruován spolu s fotoaparátem a nabízí perfektně exponované výsledky.

Rozšiřitelný systém: rodina výměnných objektivů 1 NIKKOR splňující požadavky téměř libovolného motivu; všechny objektivy jsou optimalizovány pro záznam videosekvencí a vyznačují se kompaktním provedením pro lepší přenosnost.

Adaptér bajonetu FT1: nasazuje se na bajonet Nikon 1 fotoaparátu a umožňuje použít libovolný objektiv NIKKOR pro jednooké zrcadlovky. Zkoušení různých objektivů je vynikajícím způsobem experimentování s odlišným zachycením motivu, a použijete-li objektivy AF-S a AF-I NIKKOR, můžete navíc plně využívat úžasných schopností systému automatického zaostřování fotoaparátů Nikon 1*2.

Short Movie Creator a systém Nikon 1: automatická tvorba krátkých filmů ze statických snímků a videosekvencí. Tento neuvěřitelně snadno použitelný software zachovává kvalitu každého pořízeného snímku, což v plné míře platí i pro jednotlivé snímky u videosekvencí. Videosekvence mohou mít délku až 30 minut a mohou využívat množství stylů.

 
Obrazový procesor
Typ obrazového procesoru: EXPEED 3
 
Zaostřování
Pomocné světlo AF: Ano
 
Nastavení expozice
Způsob měření expozice: Bodové, Středové, Zónové
Korekce expozice: ± 3 EV po 1/3 EV
Blokování AE: Ano
ISO - minimální citlivost: 100
ISO - maximální citlivost: 3200
 
Závěrka
Typ závěrky: Elektronická závěrka
Nejdelší expoziční čas: 30
Nejkratší expoziční čas: 1/16000
Bulb: Ano
 
Fotografování
Expoziční režimy: A (Av), Auto, M, P, S (Tv)
Histogram: Ne
Rychlost sériového snímání: 10 sn./s
Prodleva samospouště: 10, 2, 5
3D režim: Ne
 
Vyvážení bílé
Vyvážení bílé barvy: Automatické / přednastavené hodnoty / ruční kalibrace
 
Hledáček
Typ hledáčku: Nemá
 
Blesk
Vestavěný blesk: Ano
Synchronizační čas blesku (X-sync): 1/60
Korekce zábleskové expozice: - 3 EV až + 1 EV po 1/3 EV
Dosah vestavěného blesku: 5 m
Možnost připojení externího blesku: Ne
 
Záznam
Typ paměťového media: SD / SDHC / SDXC
Formáty souborů: JPEG, MOV, RAW
Rozlišení videa: Full HD (1920×1080)
Audiozáznam: Ano
Časosběrné snímání: Ano
Počet audio kanálů: 2.0
Integrovaný GPS: Ne
Video formát: H.264, MPEG-4
Stereo zvuk: Ano
Snímková frekvence u videa: 1200 sn./s
 
Obecné
České menu: Ano
 
Fyzikální specifikace
Materiál těla: Hliník
Hmotnost: 277 g
Rozměry v mm: 106 x 61 x 29,8
Barva: bílá, černá, červená, stříbrná
 
Ostatní
Základní příslušenství: Dobíjecí lithium-iontová baterie EN-EL20, nabíječka baterií MH-27, kabel USB UC-E6, A/V kabel EG-CP14, popruh AN-N1000, krytka těla BF-N1000, disk CD-ROM se softwarem ViewNX 2/Short Movie Creator
 
Obrazový snímač
Rozlišení: 10,1 Mpx
Typ snímače: CMOS
Formát snímače: 1" / CX
Rozlišení fotografií: 1280x720, 1920x1080, 1936x1296, 2896x1944, 3840x2160, 3872x2592
Poměr stran snímku: 16:9, 3:2
Poměr stran snímače: 3:2
Stabilizátor snímače: Ne
Velikost snímače (mm): 13,2 x 8,8
 
LCD
Velikost displeje: 3 "
Rozlišení displeje: 460000
Živý náhled (Live View): Ano
 
Typ fotoaparátu
Typ fotoaparátu: Kompakt s výměnným objektivem
Podle použití: Základní
 
Objektiv
Crop faktor: 2,7 x
Typ bajonetu: Nikon 1
 
Rozhraní a napájení
Dálková spoušť: Bezdrátová
Výdrž baterie: 230 snímků
Rozhraní: HDMI, USB
Typ akumulátoru: EN-EL20
Způsoby napájení: Akumulátor

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Hlídat dostupnost Nikon 1 J1 + 10-30 mm v bazaru

Přejete si hlídat dostupnost produktu Nikon 1 J1 + 10-30 mm, přihlaste se a navštivte naši sekci bazar.

Přihlásit se

Sháníte ještě něco dalšího?

Hlídat bazar mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit nebo vytvořit účet.

Bazar pro Nikon 1 J1 + 10-30 mm

Nahoru

Komentáře (10)

Zobrazeny komentáře (28 - 19)

 • 28

  Bouška

  Reaguje na 27 | Dobrý den, takový adaptétr v nabídce nemáme, ale neměl by být problém kombinovat Samyang adaptér T2 pro Nikon s Nikon adaptér FT1 pro Nikon 1. Pokud jde o nastavení fotoaparátu, záleží na konkrétním typu, jestli vůbec vyžaduje nějaké speciální nastavení pro fotografování bez objektivu nebo s adaptérem.     

  Luděk Bouška - Megapixel, 08.10.2012 | Reagovat

 • 27

  Avatar

  Dobrý den, existuje v nabídce Megapixelu adaptér z T2 na bajonet Nikon 1? Chtěl bych použít Nikon 1 pro fotografování se zrcadlovým dalekohledem. S tím je ale spojená další otázka, na webu Megapixelu je uvedena jsako podmínka pro focení s adaptéry "nastavení fotografování bez objetkivu", což je sice logické. Ale!!! kde se to nastaví? V menu to není a v návodu také ani zmínka. Nebo je to problém verze firmware?

  Jan Rajský, 05.10.2012 | Reagovat

 • 26

  Tkáč

  Reaguje na 25 | Dobrý den, zde je možné nastavit 10/30/60 snímků v sérii za 1s. Dříve umělo Casio F1 až 1200sn./s, momentálně nevím o podobném přístroji.

  Karel Tkáč - Megapixel, Vedoucí prodejny, 10.08.2012 | Reagovat

 • 25

  Avatar

  Reaguje na 24 | S kartou to nemá nic společného, jde o to, jestli je v menu nastavené nekonečné snímání, nebo je počet snímků omezený ( Casio má nastavených 40 snímků). Třeba u některých mašin Ricoh jde volit několik režimů seriového snímání. Mrkněte se prosím do menu přístroje nebo to zkuste, díky. A ještě mám dotaz který přístroj umí vysokorychlostní snímání 1000 sn/s, vím že tento Nikon J1 a některé Casio, nemají to už i jiné značky ??? díky.

  Milan, 09.08.2012 | Reagovat

 • 24

  Bouška

  Reaguje na 23 | Dobrý den, hodně záleží na rychlosti karty, kterou použijete.

  Luděk Bouška - Megapixel, 09.08.2012 | Reagovat

 • 23

  Avatar

  Zdravím s dotazem, jestli tento přístroj umí fotit při seriovém snímání nepřetržitě, nebo je počet snímků omezený.

  Milan, 06.08.2012 | Reagovat

 • 22

  Bouška

  Reaguje na 21 | Dobrý den, nebojte, všechny objektivy , které najdete v setech, jsou stejné s těmi, co se prodávají samostatně a mají tedy i stabilizátor. Technické parametry v popisu se samozřejmě týkají pouze těla.

  Luděk Bouška - Megapixel, 27.07.2012 | Reagovat

 • 21

  Avatar

  Dobrý den, zajímalo by mne, jestli je možné u Vás koupit jen tělo Nikon 1J1, protože jsem si všimla, že v sekci kompaktů s výměnnými objektivy jsou 1J1 + všechny objektivy bez stabilizace. V sekci objektivů pak některé stabilizaci mají, tak by se to dalo s tím tělem nakombinovat.. Díky

  Marie, 27.07.2012 | Reagovat

 • 20

  Bouška

  Reaguje na 19 | Dobrý den, pro tento přístroj bohužel zatím žádný makroojektiv neexistuje, takže vyloženě na makro se moc nehodí.

  Luděk Bouška - Megapixel, 31.05.2012 | Reagovat

 • 19

  Avatar

  Dobrý den, je tento fotoaparát vhodný pro makro? Případně je třeba dokoupit nějaký objektiv?

  Martin, 31.05.2012 | Reagovat

Všechny komentáře

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím