Recenze Nikon 1 J4 + 10-30 mm VR PD-ZOOM

Hodnocení zákazníků (5)

Hodnocení zákazníků (5)

4.4

Ověřený zákazník
Vladimír Čech, 18.07.2015

5

foti výborne, nemám výhrady

Ověřený zákazník
Valentina Michalkova, 11.06.2015

3

Neuvěřitelně rychlý přístroj, jak na reakci, tak na počet snímků v plném rozlišení za vteřinu. Hledal jsem něco menšího, jako doplněk k zrcadlovce, co umí i kvalitní video, bude jednoduché na ovládání a přitom zůstanou možnosti si aspoň něco nastavit sám. Dotykový displej mně ze začátku spíš odrazoval, ale je opět velmi rychlý a přesný. Velkou výhodou je možnost dotekem vybraného objektu v záběru na něj zaostřit a pořídit snímek. Možnost pořizovat snímky i během natáčení videa je pro mě fascinující. Motorický, ale manuálně ovládaný zoom je pro videa skutečně dobrá volba. Celá rodina se s přístrojem rychle sžila a i mně se vrátila chuť nosit s sebou foťák tam, kde jsem byl již mnohokrát, protože Nikon 1 J4 mi dává mnoho nových možností. Překvapivá je i výdrž baterie, která nabitá z výroby převážně v zimních venkovních podmínkách vydržela přes 300 snímků a asi 20 videí. Uvažuji dokoupit objektiv 10-100, kterým bych podpořil širokou použitelnost přístroje o možnost velkého přiblížení. Kdo ale hledá větší podobnost se zrcadlovkou, ať jde o řadu výš, tedy V3. Já jsem s J4 velmi spokojen, tím spíš za tak příznivou cenu v sadě.

Ověřený zákazník
Luboš Chládek, 04.01.2015

5

Jsem spokojenej z kvalitou a rychlosti,casem budu uvazovat nad dalsim objektivem.

Ověřený zákazník
Marek Meluzín, 01.10.2014

4

Přesně to co jsem očekával, rychlý, kvalitní fotografie, množství režimů na úpravu vzniklého snímku. Určitě doporučuji všem kteří chtějí víc než automatický režim

Ověřený zákazník
Richard Gschihay, 11.06.2014

5

Popis a parametry

Popis a parametry

Nikon 1 J4 je bleskurychlý kompaktní fotoaparát s výměnnými objektivy v hliníkovém těle vybavený obrazovým snímačem CMOS s 18,4Mpx, rychlým automatickým zaostřováním a velkým 3" dotykovým displejem s 1 037 000 pixely. Jako Nikon 1 V3 snímá rychlostí až 60sn./s při pevném zaostření a při použití kontinuálního zaostřování až 20sn./s. Další předností Nikon 1 J4 je zabudovaný Wi-Fi modul pro snadné sdílení vašich snímků. Nikon 1 J4 natáčí FullHD video 1080/60p.

Hlavní rysy

Působivé snímky

Zaznamenávejte své vzpomínky pomocí fotoaparátu, kterému můžete důvěřovat. S obrazovým snímačem obsahujícím 18,4 milionu pixelů a rozsahem citlivostí ISO 160–12 800 získáte krásné snímky a videosekvence i za nízké hladiny osvětlení.

Působivé snímky

Přenosný systém Nikon 1

Fotografujte rychlostí života a vyměňujte snadno objektivy. Malé, rychlé a perfektně designované špičkové fotoaparáty systému Nikon 1 zachytí vše.

Přenosný systém Nikon 1

Naprosto přesné zaostřování

Zaostřování obsahuje 105 zaostřovacích polí s podporou fázové detekce pro velmi rychlé a přesné zaostření pohyblivých objektů. Při použití režimu kontinuálního zaostřování lze pořizovat ostré snímky frekvencí až 20 obr./s.

Naprosto přesné zaostřování

Dotykový monitor

Zaostřit a exponovat lze jednoduchým klepnutím na extrémně citlivý dotykový monitor. Klepnutím se vybere zaostřovací pole, spustí závěrka nebo upraví klíčová nastavení fotoaparátu.

Dotykový monitor

Připojení, sdílení, tvorba

Vestavěné připojení Wi-Fi usnadňuje připojení k chytrým zařízením.¹ Můžete tak oživit svůj život na sociálních médiích snímky z fotoaparátů Nikon 1 nebo můžete vstoupit do světa kreativních fotografických aplikací.

Připojení, sdílení, tvorba

Perfektní načasování snímků

Perfektní načasování snímků

S funkcí Aktivní výběr zachytíte všechny důležité okamžiky. Režim Zachycení nejlepšího okamžiku nyní obsahuje novou funkci Aktivní výběr, která pořídí v časovém úseku přibližně jedné sekundy až 20 snímků ve vysokém rozlišení a z těchto snímků umožní vybrat jeden, který se uloží.

Magické videosekvence

Magické videosekvence

Fotoaparát Nikon 1 je váš ideální partner pro videosekvence – od Full HD videosekvencí až po barevné cestopisy. Fotoaparát je chytrou volbou rovněž pro rychlé a bezproblémové filmování: umožňuje zaznamenávat plynulou akční stopáž, rozšiřuje záznam videosekvencí o množství nových režimů pro snadné získání více kinematografického dojmu a dovoluje pořizovat statické snímky v plném rozlišení během filmování.

Svoboda tvorby

Svoboda tvorby

Intuitivní funkce Kreativní paleta umožňuje snadné tvůrčí úpravy snímků. Pro aplikaci uměleckých filtrů ve studiové kvalitě na pořizované snímky stačí jednoduše posunovat prstem okolo kroužku na dotykové obrazovce nebo otáčet multifunkčním voličem.

Ostatní

Číslo produktu VVA211KZ02
Značka Nikon

Zobrazit popis a parametry