Nikon představil rychlý Nikon 1 J4 s WiFi, univerzální objektiv a kompakt s Androidem Produktové aktuality

Nikon představil rychlý Nikon 1 J4 s WiFi, univerzální objektiv a kompakt s Androidem

Luděk BouškaVydáno: 10. 4. 2014 v 13:10 • Rubrika: Produktové aktuality

Dnešní nadílka novinek Nikon potěší jak majitele zrcadlovek, tak zájemce o velice rychlý kompakt s výměnnými objektivy, ale také ty, kteří chtějí své snímky co nejjednodušeji sdílet na sociálních sítích. Už jsou známé dokonce i ceny všech tří dnes představených modelů.

Nikon 1 J4 - bezkonkurenční rychlost, vysoké citlivosti, WiFi a dotykový displej

Nikon dnes rozšířil svou rostoucí řadu snadno přenosných systémových fotoaparátů Nikon 1 o rychlý model Nikon 1 J4. Fotoaparát Nikon 1 J4 je perfektní pro každého, kdo nenechá život jen tak ubíhat, a jeho výkonná kombinace osvědčených technologií, výjimečné rychlosti a bezproblémového ovládání neponechává nic náhodě. Bez ohledu na to, jestli budete chtít zaznamenat první krůčky vašeho dítěte nebo cílovou fotografii rychlé sportovní akce, máte k dispozici výjimečně rychlý systémový fotoaparát, který zachytí s naprostou přesností veškeré vzruchy života.

Převratný systém hybridního automatického zaostřování Nikon nyní nabízí 171 zaostřovacích polí, z nichž 105 podporuje fázovou detekci pro bleskové zachycení rychle se pohybujících objektů. A díky snímací frekvenci sériového snímání, která je vyšší než u digitálních jednookých zrcadlovek, kombinované s velmi malým zpožděním závěrky, je Nikon 1 J4 schopen zachytit každou akci ještě rychleji, než můžete pozorovat její průběh. Pokročila rovněž kvalita obrazu a nyní vám poskytuje svobodu zachycení každého okamžiku vaším vlastním způsobem. Fotoaparát nabízí stejný nový obrazový snímač CMOS s 18,4 milionu pixelů jako nedávno uvedený model Nikon 1 V3, široký rozsah citlivostí ISO 160–12 800 a nový systém zpracování obrazu Nikon EXPEED 4A – toto vše pracující na zajištění vynikajících detailů i u snímků a videosekvencí pořizovaných za nízké hladiny osvětlení.

Skvěle reagující dotykový monitor umožňuje ovládat vše potřebné klepnutím nebo posunutím prstu a kreativní provozní režimy nabízejí intuitivní tvůrčí svobodu; vestavěný modul Wi-Fi usnadňuje připojení, sdílení a tvorbu v terénu. Nikon 1 J4 je skvělým partnerem rovněž v oblasti videosekvencí, kde využívá plný potenciál svého systému automatického zaostřování s fázovou detekcí pro přesné zaostření akčních stopáží, a nabízí také nové režimy záznamu videosekvencí, které ve vás probudí opravdové kameramany.

Fotoaparát Nikon 1 J4 je plně kompatibilní s rozrůstající se řadou objektivů 1 NIKKOR pro snadné svobodné vyjádření tvůrčích záměrů pomocí různých perspektiv a nový objektiv 1 NIKKOR VR 10–30 mm f/3,5–5,6 PD-ZOOM dodávaný v sadě s tělem přístroje zaručuje, že budete připraveni pořídit působivé snímky ihned po zapnutí přístroje. Nový objektiv určený pro sady s tělem fotoaparátu je prvním výměnným objektivem na světě s elektronicky ovládaným krytem a umožňuje okamžité fotografování při vynikající přenosnosti.

Působivé snímky

Fotoaparátu Nikon 1 J4 s obrazovým snímačem CMOS s 18,4 milionu pixelů a rozsahem citlivostí ISO 160–12800 můžete s důvěrou svěřit zachycení svých vzpomínek. Rychlý obrazový snímač formátu CX je konstruován bez optického antialiasingového filtru a maximálně využívá každý pixel pro získání snímků s bohatými detaily i při fotografování za slabého osvětlení. Z pořízených snímků lze snadno zhotovovat výřezy beze ztráty detailů a videosekvence mají vyšší ostrost a brilanci obrazu. Systém zpracování obrazu EXPEED 4A využívá pro maximálně rychlý provoz a výjimečné výsledky dva obvody: jeden obvod zajišťuje vysoce kvalitní redukci šumu, výjimečnou ostrost obrazu a bohatou gradaci snímků. Druhý obvod zajišťuje rychlé a spolehlivé zpracování dat a bezproblémové sériové snímání.

Působivá rychlost a dechberoucí reakce

Nikon 1 J4 je okamžitě připraven k fotografování a nebude vás brzdit ani v případě rychlých akcí. Přístroj je rychlejší než digitální jednooké zrcadlovky a nabízí bleskurychlé sériové snímání snímací frekvencí až 20 sn./s při použití kontinuálního zaostřování, a za předpokladu pevného zaostření před expozicí prvního snímku je schopen pořídit 20 snímků RAW frekvencí až 60 sn./s. Každý ze zlomky sekund trvajících divů je zachycen s naprostou přesností díky hybridnímu automatickému zaostřování systému Nikon 1, které využívá 171 zaostřovacích polí (oproti původním 135) pro rychlé zachycení každého objektu. Působivých 105 zaostřovacích polí s fázovou detekcí – což je stejný zaostřovací systém jako u digitálních jednookých zrcadlovek – je rovnoměrně rozmístěno v obrazovém poli pro perfektní automatické zaostření všech rychlých akcí a získání ostrých videosekvencí. Zaostřovací pole s detekcí kontrastu sahají až do krajů obrazového pole a umožňují získat perfektně ostré detaily i v obtížných světelných podmínkách. Fotoaparát je zkonstruován tak, aby umožnil zachytit každý prchavý okamžik, nabízí okamžité reakce a objektiv 1 NIKKOR VR 10–30 mm f/3,5–5,6 PD-ZOOM dodávaný v sadě zvyšuje rychlost fotografování zkrácením doby potřebné pro zapnutí a vypnutí fotoaparátu.

Jednoduché dotykové ovládání

Malý, rychlý a perfektně tvarovaný fotoaparát Nikon 1 J4 je vybaven extrémně citlivým dotykovým monitorem a vestavěným připojením Wi-Fi a pracovat s ním je skutečnou radostí. Elektrostatický 7,5cm (3“) dotykový monitor LCD s 1 037 000 pixely umožňuje pouhým dotykem zaostřovat, exponovat a upravovat klíčová nastavení nebo zobrazovat náhledy účinků kreativních funkcí. Dotykové ovládání lze rovněž kombinovat s běžnými ovládacími prvky: například lze vybrat zaostřovací pole klepnutím na monitor a poté exponovat tlačítkem spouště. Vestavěné připojení Wi-Fi usnadňuje širší využití snímků pomocí chytrých zařízení: vysoce kvalitní snímky lze odeslat přímo z fotoaparátu do chytrého telefonu nebo tabletu pro okamžité sdílení, uložit je v chytrém zařízení nebo je zde zpracovat pomocí tvůrčích fotografických aplikací. Mimořádný minimalistický design se vyznačuje přesnými a souvislými hranatými obrysy, které zvyšují krásu hliníkového těla přístroje a činí radost pochlubit se s fotoaparátem před ostatními.

Skvělé kinematografické zážitky

Fotoaparát Nikon 1 je váš ideální partner pro videosekvence – od Full HD videosekvencí až po barevné cestopisy. Nikon 1 J4 je chytrou volbou rovněž pro rychlé a bezproblémové filmování, kde nabízí zaznamenání plynulé akční stopáže a rozšiřuje záznam videosekvencí o množství nových režimů pro snadné získání více kinematografického dojmu. Stejně jako s ostatními fotoaparáty Nikon 1 můžete i s přístrojem Nikon 1 J4 pořizovat jednoduchým stisknutím tlačítka spouště statické snímky ve vysokém rozlišení i během filmování; nová funkce z dílny Nikonu – Automatické pořizování snímků – provádí analýzu každého záběru a při dosažení optimálních podmínek provede automatickou expozici snímku. Nové režimy videosekvencí usnadňují získání strhujících klipů: pomocí funkce Zrychlený záznam dodáte energii pouličním scénám, funkce Trhaný obraz propůjčí záznamům vzhled stop-motion animací a funkce 4s videosekvence zvýší expresivitu záznamů (až 8 těchto klipů lze spojit do jediné videosekvence). Filmováním v režimu pokročilých videosekvencí můžete dosáhnout dramatických účinků s využitím funkce Zpomalený záznam, která přehrává tři sekundy trvající HD videosekvenci zaznamenanou frekvencí 120 sn./s po dobu více než 12 s.

Inovace systému Nikon 1

Originální inovace systému Nikon 1 nabízejí rychlý a snadný způsob, jak získat za všech okolností ty nejlepší snímky, či jak přímo ve fotoaparátu vytvořit z běžných snímků výjimečné. Osvědčený režim Zachycení nejlepšího okamžiku nyní obsahuje novou funkci Nikon Aktivní výběr, která pořídí za méně než jednu sekundu až 20 snímků v plném rozlišení a z těchto snímků umožní vybrat jeden, který se uloží. Zcela nová funkce Kreativní paleta, dostupná v kreativním režimu fotoaparátu, nabízí nový způsob aplikace uměleckých filtrů ve studiové kvalitě ještě před pořízením snímků. Kreativní paleta upravuje jas, sytost barev a vyvážení bílé barvy pro dosažení různých účinků: stačí jen posouvat prstem okolo kroužku na dotykovém monitoru nebo otáčet multifunkčním voličem a obraz na monitoru se odpovídajícím způsobem mění, takže lze pozorovat účinky nastavení na posléze exponovaný snímek.

Rozšiřitelný systém

Řada špičkových objektivů 1 NIKKOR společnosti Nikon vám umožní dosáhnout nejrůznějších perspektiv. Všechny objektivy 1 NIKKOR nabízejí vysoký optický výkon, jaký lze očekávat od společnosti Nikon, a všechny jsou optimalizovány pro záznam videosekvencí. Jejich kompaktní rozměry a nízká hmotnost přispívají k velmi praktické snadné přenosnosti systému Nikon 1, aniž by nějak negativně ovlivňovaly kvalitu obrazu. Objektiv 1 NIKKOR 30–110 mm můžete využít pro zachycení vzdálených objektů. Kompaktní a stylový objektiv 10–100 mm se zoomem nabízí širokoúhlou počáteční ohniskovou vzdálenost a objektiv 1 NIKKOR 18,5 mm s pevnou ohniskovou vzdáleností je ideální pro portréty s jemným odstupňováním neostrých míst obrazu (bokeh).

Souhrn klíčových vlastností:

 • Velký obrazový snímač CMOS s 18,4 milionu pixelů: citlivý obrazový snímač formátu CX s konstrukcí bez optického antialiasingového filtru. Zachycuje ostře jemné struktury a produkuje ostré a brilantní snímky.
 • ISO 160–12 800: automatická regulace citlivosti ISO v rozsahu 160–6 400; možnost zvýšení citlivosti až na hodnotu ISO 12 800. Dvě sofistikované funkce pro redukci šumu potlačují šum při fotografování v rozmezí citlivostí ISO 6 400 až 12 800.
 • EXPEED 4A: zaručuje rychlé pořizování vynikajících snímků a HD videosekvencí.
 • Bezdrátové připojení Wi-Fi: umožňuje připojení, sdílení a tvorbu. Můžete rychle a snadno sdílet kvalitní snímky z fotoaparátu Nikon 1 nebo vkročit do světa kreativních fotografických aplikací prostřednictvím vašeho chytrého zařízení.
 • Dotykové ovládání: elektromagnetický 7,5cm (3“) monitor LCD s 1 037 000 pixely.
 • Pokročilý hybridní AF: 171bodový systém automatického zaostřování. Obsahuje 105 zaostřovacích polí s podporou fázové detekce pro rychlé a přesné zachycení každé akce.
 • Bleskurychlá snímací frekvence: fotoaparát umožňuje fotografovat frekvencí až 20 sn./s při použití kontinuálního zaostřování nebo pořídit 20 snímků RAW frekvencí až 60 sn./s při pevném zaostření před expozicí prvního snímku série.
 • Magické videosekvence: záznam Full HD (1 080p) videosekvencí (poměr stran 16 : 9) při snímací frekvenci 60p/30p. Elektronická redukce vibrací umožňuje dosáhnout nerozmazané stopáže HD videosekvencí pořízených při nastavení 1 080/30p nebo 720/30p. Během filmování lze pořizovat statické snímky ve vysokém rozlišení a rovněž lze přehrávat extrémně zpomalené HD videosekvence zaznamenané frekvencí 120 sn./s.
 • Kinematografické režimy videosekvencí: Zrychlený záznam, Trhaný obraz a 4s videosekvence.
 • Inovace systému Nikon 1: režim Zachycení nejlepšího okamžiku (s novými funkcemi Aktivní výběr, Inteligentní výběr snímku a Zpomalené zobrazení) a Pohyblivé momentky.
 • Kreativní paleta: umožňuje aplikovat umělecké filtry ve studiové kvalitě ještě před pořízením snímků pomocí dotykové obrazovky nebo multifunkčního voliče fotoaparátu.
 • Snadno přenosný design Nikon 1: perfektní minimalistický design s neodolatelným vzhledem. Působivě malé a lehké hliníkové tělo fotoaparátu je dostupné v moderních barevných provedeních white, brushed black, silver a orange.
 • Objektiv 1 NIKKOR dodávaný v sadě: s objektivem 1 NIKKOR VR 10–30 mm f/3,5–5,6 PD-ZOOM zaostříte každou akci.
 • Předpokládaná cena Nikon 1 J4 kit: 14 990 Kč

Vybrané volitelné příslušenství:

 • Vodotěsné pouzdro WP-N3: umožňuje pokračovat ve fotografování až do hloubky 45 m. Pouzdro je konstruované pro fotoaparát Nikon 1 J4 s nasazeným objektivem 1 NIKKOR VR 10–30 mm PD-ZOOM nebo s objektivem 1 NIKKOR 11–27,5 mm f/3,5–5,6.
 • Podvodní blesk SB-N10: kompaktní blesk umožňující přidat výkonné doplňkové osvětlení potemnělému podvodnímu prostředí.
 • Pouzdra pro těla fotoaparátů Nikon 1 a sady pouzder: chrání fotoaparát nebo fotoaparát s nasazeným objektivem.
 • Adaptér bajonetu FT1: umožňuje nasadit objektivy NIKKOR pro digitální jednooké zrcadlovky na fotoaparáty Nikon 1.

Dodávané příslušenství:

 • Dobíjecí lithium-iontová baterie EN-EL22
 • Nabíječka baterií MH-29
 • Kabel USB UC-E20

 

 AF-S DX NIKKOR 18–300 mm f/3,5–6,3G ED VR

Nikon dnes uvedl objektiv AF-S DX NIKKOR 18–300mm f/3,5–6,3G ED VR, výkonný objektiv s 16,7× zoomem, ohniskovými vzdálenostmi od širokoúhlého objektivu až po superteleobjektiv a výjimečně kompaktním provedenímPokud hledáte jediný objektiv pokrývající všechny představitelné fotografické situace a nepřetěžující vaši fotobrašnu, právě jste jej nalezli. Nový objektiv NIKKOR nabízí stejný působivý rozsah ohniskových vzdáleností jako osvědčený model Nikon AF-S DX NIKKOR 18–300 mm f/3,5–5,6G ED VR, ale současně se vyznačuje mnohem kompaktnější stavbou těla a je tak ideálním objektivem pro začínající fotografické nadšence, kteří požadují nízkou hmotnost vybavení, ale současně nechtějí přijít o možnost dosažení různých perspektiv zobrazení.

Tento skutečně všestranný univerzální objektiv obsahuje pokročilé optické technologie Nikon, které zaručují výrazně kompaktní konstrukci bez kompromisů s ohledem na kvalitu obrazu: optická skla ED a asférické optické členy poskytují ostré a kontrastní snímky a systém redukce vibrací Nikon zaručuje dramaticky brilantnější statické snímky a videosekvence i při fotografování z ruky a použití nejdelší ohniskové vzdálenosti tohoto superteleobjektivu. Objektiv je ideální pro cestování a amatérskou fotografii sportu a zvířat v přírodě s vysokou kvalitou obrazu a velkým dosahem.

Působivý rozsah ohniskových vzdáleností, kompaktní provedení

Výkonný objektiv AF-S DX NIKKOR 18–300 mm f/3,5–6,3G ED VR umožňuje zachytit prakticky libovolný objekt a využít téměř jakoukoli kompozici – to vše při překvapivě malých rozměrech, které tento objektiv činí chytrou volbou v případech, kdy chcete cestovat s minimem vybavení. Neuvěřitelně všestranný 16,7násobný zoom nabízí ohniskové vzdálenosti od širokoúhlého objektivu až po superteleobjektiv (ekvivalent u kinofilmu: 27–450 mm) a snadno pokrývá bezpočet situací: od skupinových snímků až po rozsáhlé krajiny a městská panoramata, od vzdálených sportovních akcí až po fotografii zvířat v přírodě – nabízí téměř všechny obrazové úhly. Objektiv je konstruován pro maximální všestrannost a přenosnost a jeho sofistikovaná optická a mechanická konstrukce umožňuje dosažení kompaktních rozměrů bez nutnosti kompromisů v kvalitě obrazu: snížením světelnosti objektivu při nejdelší ohniskové vzdálenosti na hodnotu f/6,3 byli inženýři společnosti Nikon schopni realizovat mnohem kompaktnější tělo, než jaké nabízí objektiv AF-S DX NIKKOR 18–300 mm f/3,5–5,6G ED VR. Tento nový objektiv NIKKOR 18–300 mm VR je odpovědí na poptávku po výkonném a současně dostupném všestranném objektivu, který lze mít stále při sobě a který se vypořádá s jakýmkoli objektem.

Plynulé ovládání a vysoká stabilita

Objektiv s extrémně velkým rozsahem zoomu je vybaven systémem redukce vibrací Nikon a poskytuje ostré a nerozmazané snímky při pořizování širokoúhlých skupinových portrétů za nízké hladiny osvětlení i při fotografování vzdálených objektů teleobjektivem. Technologie redukce vibrací Nikon umožňuje stabilnější fotografování z ruky i při použití delších časů závěrky, aniž by docházelo k degradaci obrazu rozmazáním v důsledku chvění fotoaparátu. Systém optické redukce vibrací rovněž stabilizuje obraz v hledáčku a umožňuje přesnější činnost automatického zaostřování a snazší tvorbu kompozice snímků – zejména při použití delších ohniskových vzdáleností objektivu až do hodnoty 300 mm. Objektiv navíc obsahuje kompaktní ultrazvukový zaostřovací motor Nikon pro rychlé, přesné a tiché automatické zaostřování v celém rozsahu zoomu včetně možnosti intuitivního manuálního doostření.

Vynikající optický výkon

Objektiv NIKKOR 18–300 mm VR je vytvořen tak, aby dosahoval působivých výsledků v kombinaci s digitálními jednookými zrcadlovkami formátu DX s vysokým rozlišením, a jeho optická konstrukce obsahuje 16 čoček soustředěných do 12 členů. Tři optické členy ze skel ED a tři asférické optické členy účinně zvládají vady zobrazení, které se mohou vyskytovat u objektivů s extrémně velkým rozsahem zoomu: optické členy ze skel Nikon s extrémně nízkým rozptylem světla (ED) minimalizují projevy barevné vady i při použití nejmenších zaclonění a asférické optické členy prakticky eliminují ostatní obrazové vady.

Zoom v lehkém provedení

Objektiv AF-S DX NIKKOR 18–300 mm f/3,5–6,3G ED VR nabízí mezi objektivy s tímto rozsahem neuvěřitelně nízkou hmotnost 550 g. Objektiv je vybaven upevňovacím bajonetem utěsněným proti klimatickým vlivům a obsahuje aretaci zoomu, která zamezuje vysouvání objektivu vlastní vahou při jeho naklonění během transportu a zachovává kompaktní rozměry objektivu v době, kdy se nepoužívá. 

Předpokládaná cena: 18 990 Kč

 

Nikon COOLPIX S810c

Nikon dnes uvedl také nový fotoaparát COOLPIX S810c s operačním systémem Android (verze 4.2.2 Jelly Bean) – kompaktní fotoaparát s rozsáhlými možnostmi připojení do sociálních sítí. Přístroj nabízí zlepšenou kvalitu obrazu a optimalizované funkční vybavení včetně fantastických fotografických funkcí a připojení k internetu. Můžete tak snáze přistupovat ke svým oblíbeným kanálům sociálních médií a k herním aplikacím na serveru Google PlayTM.

Fotoaparát je výrazným vylepšením předchozího modelu a za pomoci působivého objektivu NIKKOR s 12násobným optickým zoomem, který lze rozšířit s využitím funkce Dynamic Fine Zoom až na 24násobný pro zachycení jemnějších detailů, vás přiblíží každé akci. Jeho citlivý obrazový snímač CMOS s technologií přímého osvětlení fotodiod a 16 miliony pixelů zachycuje i za nízké hladiny osvětlení, jaká se vyskytuje například v místnostech, vynikající snímky a Full HD videosekvence. A vestavěné připojení Wi-Fi znamená, že můžete ihned sdílet výsledky svého snažení na sociálních sítích. 

Přístroj je opatřen oproti předchozímu modelu větším 9,4cm (3,7“) dotykovým monitorem LCD, a jeho ovládání je tak snazší než doposud. Citlivý monitor s vysokým rozlišením 1 229 000 pixelů umožňuje snadné a zábavné procházení snímků, prohlížení webových stránek sociálních médií nebo hraní her ve fotoaparátu. Fotoaparát nabízí také delší dobu provozu. Prodloužená výdrž baterie poskytuje potřebný výkon pro dlouhodobější snímání a fotoaparát lze používat i během nabíjení baterie prostřednictvím portu s mikrokonektorem USB.

Propojené komunity

COOLPIX S810c s operačním systémem Android poskytuje okamžitý přístup k sociální síti Google+, takže se můžete spojit s rodinou a přáteli a zapojit do svých komunit přímo z fotoaparátu. Můžete tak nejen sdílet snímky s ostatními, ale, pokud vám nestačí 20 GB volného prostoru zdarma pro ukládání dat prostřednictvím předinstalované aplikace Nikon Image Space, také se připojit ke cloudové službě Google Drive a získat neomezený prostor pro snímky s malým rozlišením a 15 GB volného prostoru zdarma pro větší soubory. Chcete své snímky zpracovávat více tvůrčím způsobem? Služba pro editaci snímků Google+ Photos umožňuje upravovat snímky a vylepšovat je s pomocí filtrů.

Zábavné a funkční vybavení

COOLPIX S810c za vás provádí veškeré obtížné činnosti a díky systému hybridní redukce vibrací (VR) potlačujícímu účinky chvění fotoaparátu zaručuje získání kvalitnějších snímků. Zaostřování s vyhledáním hlavního objektu automaticky rozpoznává a zaostřuje fotografovaný objekt – i v případě rychle se pohybujících objektů – a spolu s redukcí rozmazání snímků rovněž přispívá k vyšší ostrosti snímků, které lze poté hrdě sdílet. Pro vyšší míru zábavy při fotografování lze snadno stáhnout aplikace pro upravování snímků, jako je Snapseed, a získat za všech okolností perfektní snímky. Nebo lze aplikovat některý z 11 vestavěných speciálních efektů a dodat snímkům výraznější tvůrčí vzhled. Jakmile jste spokojeni s výsledky své práce, můžete ke snímkům před jejich sdílením s okolním světem přidat komentáře nebo popisky. Ideálním vybavením pro nadšené vyznavače sociálních médií, fanoušky počítačových her i milovníky fotografie je praktický sluchátkový výstup fotoaparátu, který nabízí větší míru soukromí a vyšší kvalitu zvuku u všech stažených her, aplikací a hudby.

Další klíčové funkce

 • Full HD videosekvence – zaznamenají veškeré zábavné akce a výjevy na videosekvencích formátu 1 080p se stereofonním zvukem při frekvenci 30 sn./s, navíc včetně možnosti použití optického zoomu během záznamu. K dispozici je také zpomalený záznam frekvencí 240 sn./s.
 • Systém zpracování obrazu EXPEED C2 – zaručuje rychlé pořízení brilantních snímků za všech světelných podmínek.
 • Režim Jednoduché panoráma 360°/180° – umožňuje pořizovat vodorovné a svislé panoramatické snímky krajin a krásných výhledů, které si zaslouží být zvěčněny tímto způsobem.
 • Sériové snímání – zachytí perfektní výrazy ve tvářích osob i rychlé akce snímací frekvencí 8,1 sn./s.
 • Vestavěné připojení Wi-Fi – pro snadný přenos snímků v případech, kdy není dostupná síť Wi-Fi, lze rovněž nainstalovat do chytrého zařízení aplikaci „Connect to COOLPIX S810c“.
 • 4 GB interní paměti – 4 GB interní paměti, které lze dále rozšířit pomocí volitelných paměťových karet micro SD, poskytují kapacitu pro zachycení každého okamžiku.
 • Funkce Timeline view – zobrazuje všechny snímky s připojeným komentářem ve formě chronologické časové osy na monitoru, stejně jako je tomu na blogu nebo serverech sociálních médií.
 • Možnost použití fotoaparátu během nabíjení – díky portu s mikrokonektorem USB můžete pokračovat ve sdílení, prohlížení snímků nebo fotografování bez přerušení i v době, kdy se fotoaparát nabíjí.
 • Předpokládaná cena: 8 190 Kč


Zobrazeny komentáře (1)

 • 1

  Avatar

  Ještě by to chtělo vylepšit Nikkor 70-300 tak, aby se snížila minimální zaostřovací vzdálenost... a budu spokojen! :-D

  Jan Kocián, 10.04.2014 | Reagovat

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.


Související články

Fotografie z galerie

Přejít do galerie

Související články

Nejbližší události

Nové recenze

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 5 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a využití osobních údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech.
Dozvědět se víc
Rozumím