Nikon představil rychlý Nikon 1 J4 s WiFi, univerzální objektiv a kompakt s Androidem Produktové aktuality

Nikon představil rychlý Nikon 1 J4 s WiFi, univerzální objektiv a kompakt s Androidem

Luděk BouškaVydáno: 10. 4. 2014 v 14:10 • Rubrika: Produktové aktuality

Dnešní nadílka novinek Nikon potěší jak majitele zrcadlovek, tak zájemce o velice rychlý kompakt s výměnnými objektivy, ale také ty, kteří chtějí své snímky co nejjednodušeji sdílet na sociálních sítích. Už jsou známé dokonce i ceny všech tří dnes představených modelů.

Nikon 1 J4 - bezkonkurenční rychlost, vysoké citlivosti, WiFi a dotykový displej

Nikon dnes rozšířil svou rostoucí řadu snadno přenosných systémových fotoaparátů Nikon 1 o rychlý model Nikon 1 J4. Fotoaparát Nikon 1 J4 je perfektní pro každého, kdo nenechá život jen tak ubíhat, a jeho výkonná kombinace osvědčených technologií, výjimečné rychlosti a bezproblémového ovládání neponechává nic náhodě. Bez ohledu na to, jestli budete chtít zaznamenat první krůčky vašeho dítěte nebo cílovou fotografii rychlé sportovní akce, máte k dispozici výjimečně rychlý systémový fotoaparát, který zachytí s naprostou přesností veškeré vzruchy života.

Převratný systém hybridního automatického zaostřování Nikon nyní nabízí 171 zaostřovacích polí, z nichž 105 podporuje fázovou detekci pro bleskové zachycení rychle se pohybujících objektů. A díky snímací frekvenci sériového snímání, která je vyšší než u digitálních jednookých zrcadlovek, kombinované s velmi malým zpožděním závěrky, je Nikon 1 J4 schopen zachytit každou akci ještě rychleji, než můžete pozorovat její průběh. Pokročila rovněž kvalita obrazu a nyní vám poskytuje svobodu zachycení každého okamžiku vaším vlastním způsobem. Fotoaparát nabízí stejný nový obrazový snímač CMOS s 18,4 milionu pixelů jako nedávno uvedený model Nikon 1 V3, široký rozsah citlivostí ISO 160–12 800 a nový systém zpracování obrazu Nikon EXPEED 4A – toto vše pracující na zajištění vynikajících detailů i u snímků a videosekvencí pořizovaných za nízké hladiny osvětlení.

Skvěle reagující dotykový monitor umožňuje ovládat vše potřebné klepnutím nebo posunutím prstu a kreativní provozní režimy nabízejí intuitivní tvůrčí svobodu; vestavěný modul Wi-Fi usnadňuje připojení, sdílení a tvorbu v terénu. Nikon 1 J4 je skvělým partnerem rovněž v oblasti videosekvencí, kde využívá plný potenciál svého systému automatického zaostřování s fázovou detekcí pro přesné zaostření akčních stopáží, a nabízí také nové režimy záznamu videosekvencí, které ve vás probudí opravdové kameramany.

Fotoaparát Nikon 1 J4 je plně kompatibilní s rozrůstající se řadou objektivů 1 NIKKOR pro snadné svobodné vyjádření tvůrčích záměrů pomocí různých perspektiv a nový objektiv 1 NIKKOR VR 10–30 mm f/3,5–5,6 PD-ZOOM dodávaný v sadě s tělem přístroje zaručuje, že budete připraveni pořídit působivé snímky ihned po zapnutí přístroje. Nový objektiv určený pro sady s tělem fotoaparátu je prvním výměnným objektivem na světě s elektronicky ovládaným krytem a umožňuje okamžité fotografování při vynikající přenosnosti.

Působivé snímky

Fotoaparátu Nikon 1 J4 s obrazovým snímačem CMOS s 18,4 milionu pixelů a rozsahem citlivostí ISO 160–12800 můžete s důvěrou svěřit zachycení svých vzpomínek. Rychlý obrazový snímač formátu CX je konstruován bez optického antialiasingového filtru a maximálně využívá každý pixel pro získání snímků s bohatými detaily i při fotografování za slabého osvětlení. Z pořízených snímků lze snadno zhotovovat výřezy beze ztráty detailů a videosekvence mají vyšší ostrost a brilanci obrazu. Systém zpracování obrazu EXPEED 4A využívá pro maximálně rychlý provoz a výjimečné výsledky dva obvody: jeden obvod zajišťuje vysoce kvalitní redukci šumu, výjimečnou ostrost obrazu a bohatou gradaci snímků. Druhý obvod zajišťuje rychlé a spolehlivé zpracování dat a bezproblémové sériové snímání.

Působivá rychlost a dechberoucí reakce

Nikon 1 J4 je okamžitě připraven k fotografování a nebude vás brzdit ani v případě rychlých akcí. Přístroj je rychlejší než digitální jednooké zrcadlovky a nabízí bleskurychlé sériové snímání snímací frekvencí až 20 sn./s při použití kontinuálního zaostřování, a za předpokladu pevného zaostření před expozicí prvního snímku je schopen pořídit 20 snímků RAW frekvencí až 60 sn./s. Každý ze zlomky sekund trvajících divů je zachycen s naprostou přesností díky hybridnímu automatickému zaostřování systému Nikon 1, které využívá 171 zaostřovacích polí (oproti původním 135) pro rychlé zachycení každého objektu. Působivých 105 zaostřovacích polí s fázovou detekcí – což je stejný zaostřovací systém jako u digitálních jednookých zrcadlovek – je rovnoměrně rozmístěno v obrazovém poli pro perfektní automatické zaostření všech rychlých akcí a získání ostrých videosekvencí. Zaostřovací pole s detekcí kontrastu sahají až do krajů obrazového pole a umožňují získat perfektně ostré detaily i v obtížných světelných podmínkách. Fotoaparát je zkonstruován tak, aby umožnil zachytit každý prchavý okamžik, nabízí okamžité reakce a objektiv 1 NIKKOR VR 10–30 mm f/3,5–5,6 PD-ZOOM dodávaný v sadě zvyšuje rychlost fotografování zkrácením doby potřebné pro zapnutí a vypnutí fotoaparátu.

Jednoduché dotykové ovládání

Malý, rychlý a perfektně tvarovaný fotoaparát Nikon 1 J4 je vybaven extrémně citlivým dotykovým monitorem a vestavěným připojením Wi-Fi a pracovat s ním je skutečnou radostí. Elektrostatický 7,5cm (3“) dotykový monitor LCD s 1 037 000 pixely umožňuje pouhým dotykem zaostřovat, exponovat a upravovat klíčová nastavení nebo zobrazovat náhledy účinků kreativních funkcí. Dotykové ovládání lze rovněž kombinovat s běžnými ovládacími prvky: například lze vybrat zaostřovací pole klepnutím na monitor a poté exponovat tlačítkem spouště. Vestavěné připojení Wi-Fi usnadňuje širší využití snímků pomocí chytrých zařízení: vysoce kvalitní snímky lze odeslat přímo z fotoaparátu do chytrého telefonu nebo tabletu pro okamžité sdílení, uložit je v chytrém zařízení nebo je zde zpracovat pomocí tvůrčích fotografických aplikací. Mimořádný minimalistický design se vyznačuje přesnými a souvislými hranatými obrysy, které zvyšují krásu hliníkového těla přístroje a činí radost pochlubit se s fotoaparátem před ostatními.

Skvělé kinematografické zážitky

Fotoaparát Nikon 1 je váš ideální partner pro videosekvence – od Full HD videosekvencí až po barevné cestopisy. Nikon 1 J4 je chytrou volbou rovněž pro rychlé a bezproblémové filmování, kde nabízí zaznamenání plynulé akční stopáže a rozšiřuje záznam videosekvencí o množství nových režimů pro snadné získání více kinematografického dojmu. Stejně jako s ostatními fotoaparáty Nikon 1 můžete i s přístrojem Nikon 1 J4 pořizovat jednoduchým stisknutím tlačítka spouště statické snímky ve vysokém rozlišení i během filmování; nová funkce z dílny Nikonu – Automatické pořizování snímků – provádí analýzu každého záběru a při dosažení optimálních podmínek provede automatickou expozici snímku. Nové režimy videosekvencí usnadňují získání strhujících klipů: pomocí funkce Zrychlený záznam dodáte energii pouličním scénám, funkce Trhaný obraz propůjčí záznamům vzhled stop-motion animací a funkce 4s videosekvence zvýší expresivitu záznamů (až 8 těchto klipů lze spojit do jediné videosekvence). Filmováním v režimu pokročilých videosekvencí můžete dosáhnout dramatických účinků s využitím funkce Zpomalený záznam, která přehrává tři sekundy trvající HD videosekvenci zaznamenanou frekvencí 120 sn./s po dobu více než 12 s.

Inovace systému Nikon 1

Originální inovace systému Nikon 1 nabízejí rychlý a snadný způsob, jak získat za všech okolností ty nejlepší snímky, či jak přímo ve fotoaparátu vytvořit z běžných snímků výjimečné. Osvědčený režim Zachycení nejlepšího okamžiku nyní obsahuje novou funkci Nikon Aktivní výběr, která pořídí za méně než jednu sekundu až 20 snímků v plném rozlišení a z těchto snímků umožní vybrat jeden, který se uloží. Zcela nová funkce Kreativní paleta, dostupná v kreativním režimu fotoaparátu, nabízí nový způsob aplikace uměleckých filtrů ve studiové kvalitě ještě před pořízením snímků. Kreativní paleta upravuje jas, sytost barev a vyvážení bílé barvy pro dosažení různých účinků: stačí jen posouvat prstem okolo kroužku na dotykovém monitoru nebo otáčet multifunkčním voličem a obraz na monitoru se odpovídajícím způsobem mění, takže lze pozorovat účinky nastavení na posléze exponovaný snímek.

Rozšiřitelný systém

Řada špičkových objektivů 1 NIKKOR společnosti Nikon vám umožní dosáhnout nejrůznějších perspektiv. Všechny objektivy 1 NIKKOR nabízejí vysoký optický výkon, jaký lze očekávat od společnosti Nikon, a všechny jsou optimalizovány pro záznam videosekvencí. Jejich kompaktní rozměry a nízká hmotnost přispívají k velmi praktické snadné přenosnosti systému Nikon 1, aniž by nějak negativně ovlivňovaly kvalitu obrazu. Objektiv 1 NIKKOR 30–110 mm můžete využít pro zachycení vzdálených objektů. Kompaktní a stylový objektiv 10–100 mm se zoomem nabízí širokoúhlou počáteční ohniskovou vzdálenost a objektiv 1 NIKKOR 18,5 mm s pevnou ohniskovou vzdáleností je ideální pro portréty s jemným odstupňováním neostrých míst obrazu (bokeh).

Souhrn klíčových vlastností:

 • Velký obrazový snímač CMOS s 18,4 milionu pixelů: citlivý obrazový snímač formátu CX s konstrukcí bez optického antialiasingového filtru. Zachycuje ostře jemné struktury a produkuje ostré a brilantní snímky.
 • ISO 160–12 800: automatická regulace citlivosti ISO v rozsahu 160–6 400; možnost zvýšení citlivosti až na hodnotu ISO 12 800. Dvě sofistikované funkce pro redukci šumu potlačují šum při fotografování v rozmezí citlivostí ISO 6 400 až 12 800.
 • EXPEED 4A: zaručuje rychlé pořizování vynikajících snímků a HD videosekvencí.
 • Bezdrátové připojení Wi-Fi: umožňuje připojení, sdílení a tvorbu. Můžete rychle a snadno sdílet kvalitní snímky z fotoaparátu Nikon 1 nebo vkročit do světa kreativních fotografických aplikací prostřednictvím vašeho chytrého zařízení.
 • Dotykové ovládání: elektromagnetický 7,5cm (3“) monitor LCD s 1 037 000 pixely.
 • Pokročilý hybridní AF: 171bodový systém automatického zaostřování. Obsahuje 105 zaostřovacích polí s podporou fázové detekce pro rychlé a přesné zachycení každé akce.
 • Bleskurychlá snímací frekvence: fotoaparát umožňuje fotografovat frekvencí až 20 sn./s při použití kontinuálního zaostřování nebo pořídit 20 snímků RAW frekvencí až 60 sn./s při pevném zaostření před expozicí prvního snímku série.
 • Magické videosekvence: záznam Full HD (1 080p) videosekvencí (poměr stran 16 : 9) při snímací frekvenci 60p/30p. Elektronická redukce vibrací umožňuje dosáhnout nerozmazané stopáže HD videosekvencí pořízených při nastavení 1 080/30p nebo 720/30p. Během filmování lze pořizovat statické snímky ve vysokém rozlišení a rovněž lze přehrávat extrémně zpomalené HD videosekvence zaznamenané frekvencí 120 sn./s.
 • Kinematografické režimy videosekvencí: Zrychlený záznam, Trhaný obraz a 4s videosekvence.
 • Inovace systému Nikon 1: režim Zachycení nejlepšího okamžiku (s novými funkcemi Aktivní výběr, Inteligentní výběr snímku a Zpomalené zobrazení) a Pohyblivé momentky.
 • Kreativní paleta: umožňuje aplikovat umělecké filtry ve studiové kvalitě ještě před pořízením snímků pomocí dotykové obrazovky nebo multifunkčního voliče fotoaparátu.
 • Snadno přenosný design Nikon 1: perfektní minimalistický design s neodolatelným vzhledem. Působivě malé a lehké hliníkové tělo fotoaparátu je dostupné v moderních barevných provedeních white, brushed black, silver a orange.
 • Objektiv 1 NIKKOR dodávaný v sadě: s objektivem 1 NIKKOR VR 10–30 mm f/3,5–5,6 PD-ZOOM zaostříte každou akci.
 • Předpokládaná cena Nikon 1 J4 kit: 14 990 Kč

Vybrané volitelné příslušenství:

 • Vodotěsné pouzdro WP-N3: umožňuje pokračovat ve fotografování až do hloubky 45 m. Pouzdro je konstruované pro fotoaparát Nikon 1 J4 s nasazeným objektivem 1 NIKKOR VR 10–30 mm PD-ZOOM nebo s objektivem 1 NIKKOR 11–27,5 mm f/3,5–5,6.
 • Podvodní blesk SB-N10: kompaktní blesk umožňující přidat výkonné doplňkové osvětlení potemnělému podvodnímu prostředí.
 • Pouzdra pro těla fotoaparátů Nikon 1 a sady pouzder: chrání fotoaparát nebo fotoaparát s nasazeným objektivem.
 • Adaptér bajonetu FT1: umožňuje nasadit objektivy NIKKOR pro digitální jednooké zrcadlovky na fotoaparáty Nikon 1.

Dodávané příslušenství:

 • Dobíjecí lithium-iontová baterie EN-EL22
 • Nabíječka baterií MH-29
 • Kabel USB UC-E20

 

 AF-S DX NIKKOR 18–300 mm f/3,5–6,3G ED VR

Nikon dnes uvedl objektiv AF-S DX NIKKOR 18–300mm f/3,5–6,3G ED VR, výkonný objektiv s 16,7× zoomem, ohniskovými vzdálenostmi od širokoúhlého objektivu až po superteleobjektiv a výjimečně kompaktním provedenímPokud hledáte jediný objektiv pokrývající všechny představitelné fotografické situace a nepřetěžující vaši fotobrašnu, právě jste jej nalezli. Nový objektiv NIKKOR nabízí stejný působivý rozsah ohniskových vzdáleností jako osvědčený model Nikon AF-S DX NIKKOR 18–300 mm f/3,5–5,6G ED VR, ale současně se vyznačuje mnohem kompaktnější stavbou těla a je tak ideálním objektivem pro začínající fotografické nadšence, kteří požadují nízkou hmotnost vybavení, ale současně nechtějí přijít o možnost dosažení různých perspektiv zobrazení.

Tento skutečně všestranný univerzální objektiv obsahuje pokročilé optické technologie Nikon, které zaručují výrazně kompaktní konstrukci bez kompromisů s ohledem na kvalitu obrazu: optická skla ED a asférické optické členy poskytují ostré a kontrastní snímky a systém redukce vibrací Nikon zaručuje dramaticky brilantnější statické snímky a videosekvence i při fotografování z ruky a použití nejdelší ohniskové vzdálenosti tohoto superteleobjektivu. Objektiv je ideální pro cestování a amatérskou fotografii sportu a zvířat v přírodě s vysokou kvalitou obrazu a velkým dosahem.

Působivý rozsah ohniskových vzdáleností, kompaktní provedení

Výkonný objektiv AF-S DX NIKKOR 18–300 mm f/3,5–6,3G ED VR umožňuje zachytit prakticky libovolný objekt a využít téměř jakoukoli kompozici – to vše při překvapivě malých rozměrech, které tento objektiv činí chytrou volbou v případech, kdy chcete cestovat s minimem vybavení. Neuvěřitelně všestranný 16,7násobný zoom nabízí ohniskové vzdálenosti od širokoúhlého objektivu až po superteleobjektiv (ekvivalent u kinofilmu: 27–450 mm) a snadno pokrývá bezpočet situací: od skupinových snímků až po rozsáhlé krajiny a městská panoramata, od vzdálených sportovních akcí až po fotografii zvířat v přírodě – nabízí téměř všechny obrazové úhly. Objektiv je konstruován pro maximální všestrannost a přenosnost a jeho sofistikovaná optická a mechanická konstrukce umožňuje dosažení kompaktních rozměrů bez nutnosti kompromisů v kvalitě obrazu: snížením světelnosti objektivu při nejdelší ohniskové vzdálenosti na hodnotu f/6,3 byli inženýři společnosti Nikon schopni realizovat mnohem kompaktnější tělo, než jaké nabízí objektiv AF-S DX NIKKOR 18–300 mm f/3,5–5,6G ED VR. Tento nový objektiv NIKKOR 18–300 mm VR je odpovědí na poptávku po výkonném a současně dostupném všestranném objektivu, který lze mít stále při sobě a který se vypořádá s jakýmkoli objektem.

Plynulé ovládání a vysoká stabilita

Objektiv s extrémně velkým rozsahem zoomu je vybaven systémem redukce vibrací Nikon a poskytuje ostré a nerozmazané snímky při pořizování širokoúhlých skupinových portrétů za nízké hladiny osvětlení i při fotografování vzdálených objektů teleobjektivem. Technologie redukce vibrací Nikon umožňuje stabilnější fotografování z ruky i při použití delších časů závěrky, aniž by docházelo k degradaci obrazu rozmazáním v důsledku chvění fotoaparátu. Systém optické redukce vibrací rovněž stabilizuje obraz v hledáčku a umožňuje přesnější činnost automatického zaostřování a snazší tvorbu kompozice snímků – zejména při použití delších ohniskových vzdáleností objektivu až do hodnoty 300 mm. Objektiv navíc obsahuje kompaktní ultrazvukový zaostřovací motor Nikon pro rychlé, přesné a tiché automatické zaostřování v celém rozsahu zoomu včetně možnosti intuitivního manuálního doostření.

Vynikající optický výkon

Objektiv NIKKOR 18–300 mm VR je vytvořen tak, aby dosahoval působivých výsledků v kombinaci s digitálními jednookými zrcadlovkami formátu DX s vysokým rozlišením, a jeho optická konstrukce obsahuje 16 čoček soustředěných do 12 členů. Tři optické členy ze skel ED a tři asférické optické členy účinně zvládají vady zobrazení, které se mohou vyskytovat u objektivů s extrémně velkým rozsahem zoomu: optické členy ze skel Nikon s extrémně nízkým rozptylem světla (ED) minimalizují projevy barevné vady i při použití nejmenších zaclonění a asférické optické členy prakticky eliminují ostatní obrazové vady.

Zoom v lehkém provedení

Objektiv AF-S DX NIKKOR 18–300 mm f/3,5–6,3G ED VR nabízí mezi objektivy s tímto rozsahem neuvěřitelně nízkou hmotnost 550 g. Objektiv je vybaven upevňovacím bajonetem utěsněným proti klimatickým vlivům a obsahuje aretaci zoomu, která zamezuje vysouvání objektivu vlastní vahou při jeho naklonění během transportu a zachovává kompaktní rozměry objektivu v době, kdy se nepoužívá. 

Předpokládaná cena: 18 990 Kč

 

Nikon COOLPIX S810c

Nikon dnes uvedl také nový fotoaparát COOLPIX S810c s operačním systémem Android (verze 4.2.2 Jelly Bean) – kompaktní fotoaparát s rozsáhlými možnostmi připojení do sociálních sítí. Přístroj nabízí zlepšenou kvalitu obrazu a optimalizované funkční vybavení včetně fantastických fotografických funkcí a připojení k internetu. Můžete tak snáze přistupovat ke svým oblíbeným kanálům sociálních médií a k herním aplikacím na serveru Google PlayTM.

Fotoaparát je výrazným vylepšením předchozího modelu a za pomoci působivého objektivu NIKKOR s 12násobným optickým zoomem, který lze rozšířit s využitím funkce Dynamic Fine Zoom až na 24násobný pro zachycení jemnějších detailů, vás přiblíží každé akci. Jeho citlivý obrazový snímač CMOS s technologií přímého osvětlení fotodiod a 16 miliony pixelů zachycuje i za nízké hladiny osvětlení, jaká se vyskytuje například v místnostech, vynikající snímky a Full HD videosekvence. A vestavěné připojení Wi-Fi znamená, že můžete ihned sdílet výsledky svého snažení na sociálních sítích. 

Přístroj je opatřen oproti předchozímu modelu větším 9,4cm (3,7“) dotykovým monitorem LCD, a jeho ovládání je tak snazší než doposud. Citlivý monitor s vysokým rozlišením 1 229 000 pixelů umožňuje snadné a zábavné procházení snímků, prohlížení webových stránek sociálních médií nebo hraní her ve fotoaparátu. Fotoaparát nabízí také delší dobu provozu. Prodloužená výdrž baterie poskytuje potřebný výkon pro dlouhodobější snímání a fotoaparát lze používat i během nabíjení baterie prostřednictvím portu s mikrokonektorem USB.

Propojené komunity

COOLPIX S810c s operačním systémem Android poskytuje okamžitý přístup k sociální síti Google+, takže se můžete spojit s rodinou a přáteli a zapojit do svých komunit přímo z fotoaparátu. Můžete tak nejen sdílet snímky s ostatními, ale, pokud vám nestačí 20 GB volného prostoru zdarma pro ukládání dat prostřednictvím předinstalované aplikace Nikon Image Space, také se připojit ke cloudové službě Google Drive a získat neomezený prostor pro snímky s malým rozlišením a 15 GB volného prostoru zdarma pro větší soubory. Chcete své snímky zpracovávat více tvůrčím způsobem? Služba pro editaci snímků Google+ Photos umožňuje upravovat snímky a vylepšovat je s pomocí filtrů.

Zábavné a funkční vybavení

COOLPIX S810c za vás provádí veškeré obtížné činnosti a díky systému hybridní redukce vibrací (VR) potlačujícímu účinky chvění fotoaparátu zaručuje získání kvalitnějších snímků. Zaostřování s vyhledáním hlavního objektu automaticky rozpoznává a zaostřuje fotografovaný objekt – i v případě rychle se pohybujících objektů – a spolu s redukcí rozmazání snímků rovněž přispívá k vyšší ostrosti snímků, které lze poté hrdě sdílet. Pro vyšší míru zábavy při fotografování lze snadno stáhnout aplikace pro upravování snímků, jako je Snapseed, a získat za všech okolností perfektní snímky. Nebo lze aplikovat některý z 11 vestavěných speciálních efektů a dodat snímkům výraznější tvůrčí vzhled. Jakmile jste spokojeni s výsledky své práce, můžete ke snímkům před jejich sdílením s okolním světem přidat komentáře nebo popisky. Ideálním vybavením pro nadšené vyznavače sociálních médií, fanoušky počítačových her i milovníky fotografie je praktický sluchátkový výstup fotoaparátu, který nabízí větší míru soukromí a vyšší kvalitu zvuku u všech stažených her, aplikací a hudby.

Další klíčové funkce

 • Full HD videosekvence – zaznamenají veškeré zábavné akce a výjevy na videosekvencích formátu 1 080p se stereofonním zvukem při frekvenci 30 sn./s, navíc včetně možnosti použití optického zoomu během záznamu. K dispozici je také zpomalený záznam frekvencí 240 sn./s.
 • Systém zpracování obrazu EXPEED C2 – zaručuje rychlé pořízení brilantních snímků za všech světelných podmínek.
 • Režim Jednoduché panoráma 360°/180° – umožňuje pořizovat vodorovné a svislé panoramatické snímky krajin a krásných výhledů, které si zaslouží být zvěčněny tímto způsobem.
 • Sériové snímání – zachytí perfektní výrazy ve tvářích osob i rychlé akce snímací frekvencí 8,1 sn./s.
 • Vestavěné připojení Wi-Fi – pro snadný přenos snímků v případech, kdy není dostupná síť Wi-Fi, lze rovněž nainstalovat do chytrého zařízení aplikaci „Connect to COOLPIX S810c“.
 • 4 GB interní paměti – 4 GB interní paměti, které lze dále rozšířit pomocí volitelných paměťových karet micro SD, poskytují kapacitu pro zachycení každého okamžiku.
 • Funkce Timeline view – zobrazuje všechny snímky s připojeným komentářem ve formě chronologické časové osy na monitoru, stejně jako je tomu na blogu nebo serverech sociálních médií.
 • Možnost použití fotoaparátu během nabíjení – díky portu s mikrokonektorem USB můžete pokračovat ve sdílení, prohlížení snímků nebo fotografování bez přerušení i v době, kdy se fotoaparát nabíjí.
 • Předpokládaná cena: 8 190 Kč


Zobrazeny komentáře (1)

 • 1

  Avatar

  Ještě by to chtělo vylepšit Nikkor 70-300 tak, aby se snížila minimální zaostřovací vzdálenost... a budu spokojen! :-D

  Jan Kocián, 10.04.2014 | Reagovat

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.


Související články

Fotografie z galerie

Přejít do galerie

Související články

Nejbližší události

Nové recenze

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím