ID: 017799

Systémový kompakt Nikon 1 S1 tělo černý

  • Formát snímače: 1" / CX
  • Rozlišení: 10,1 Mpx
  • Rychlost sériového snímání: 60 sn./s

Sháníte Nikon 1 S1 tělo?

„Nikon 1 S1 tělo černý“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Vlastníte Nikon 1 S1 tělo?

Začít s výkupem

Fotoaparát Nikon 1 S1 s výměnnými objektivy je vždy připraven vrhnout se do akce; je snadno a pohodlně použitelný jako kompaktní fotoaparát, ale zároveň je mnohem rychlejší a výrazně výkonnější a nabízí vyšší kvalitu obrazu. Produktová sekce: Kompakty s výměnným objektivem Nikon

Alternativy k již neprodávanému Nikon 1 S1 tělo černý

Naši zákazníci nejčastěji zvažují tyto alternativy k Nikon 1 S1 tělo černý

Nahoru

Recenze

Názor Megapixelu

Nikon 1 S1 je vstupním modelem Nikonu do světa kompaktů s výměnnými objektivy. Na první pohled se nabízí otázka, jestli přináší něco nového. Hlavní odpovědí je dostupnost a velikost. Má opravdu velmi
Celá recenze

Jiří Kokeš

Kompletní recenze
Nikon 1 S1 tělo

Nahoru

Vybrané příslušenství

Vybrali jsme pro vás příslušenství, které by vám určitě nemělo chybět.

Všechno vybrané příslušenství
pro Nikon 1 S1 tělo

Parametry a popis

Popis výrobce

Čistý, minimalistický design: malý, lehký a dobře vypadající kompaktní fotoaparát s extrémně malými rozměry a systémem výměnných objektivů je výrazně sofistikovanější než běžné kompaktní fotoaparáty, a jeho uživatelsky přívětivé provedení přitom zaručuje zcela jednoduché a intuitivní ovládání. Zvolte si barevné provedení podle vašeho vkusu: white, black, pink, red nebo khaki.

Plnou rychlostí vpřed: obrazový snímač CMOS s vysoce rychlým automatickým zaostřováním zaostřuje rychleji a přesněji než u dřívějších modelů, a poskytuje potřebný výkon pro pořízení působivých snímků a videosekvencí. 10,1 milionů pixelů a vysoká citlivost ISO (100 až 6400) umožňují získat snímky s velkým množstvím detailů za nízké hladiny osvětlení.

EXPEED 3A: systém zpracování obrazu Nikon nové generace využívá dva obvody pro neuvěřitelně rychlé zpracování dat a dosažení nedostižné výkonnosti v libovolné situaci.

Pokročilý hybridní AF (automatické zaostřování): výjimečně rychlé automatické zaostřování poskytuje perfektně ostré snímky v libovolnou dobu – i za nízké hladiny osvětlení. Systém v závislosti na fotografovaném objektu okamžitě přepíná mezi automatickým zaostřováním s fázovou detekcí a automatickým zaostřováním s detekcí kontrastu.

Sériové snímání frekvencí 15 obr./s s použitím automatického zaostřování: umožňuje dosahovat rychlých snímacích frekvencí s automatickým zaostřováním a pořizovat snímky s plnou velikostí obrazu při frekvenci 15 obr./s* nebo při frekvenci 60 obr./s v případě jednorázového pevného zaostření.**

Režim zachycení nejlepšího okamžiku: zaručuje, že vždy získáte ten nejlepší možný snímek. Inteligentní výběr snímku pořídí až 15 snímků ve vysokém rozlišení, ze kterých doporučí až pět nejlepších. Zpomalené zobrazení pořídí sérii až 15 snímků, které současně zpomaleně zobrazuje na monitoru LCD pro snadný výběr okamžiku, který chcete uchovat.

Pohyblivé momentky: oživí jediným stisknutím tlačítka vaše statické snímky. Fotoaparát vytváří zachycením okamžiku v čase pomocí krátké zpomalené videosekvence končící vlastním statickým snímkem „živoucí snímek“, který lze snadno sdílet. Nově přidaná elektronická redukce vibrací (e-VR) potlačuje rozmazání snímků pro získání ještě ostřejších momentek.

Živé nastavení: rychlý a snadný způsob vylepšení snímků ještě před jejich pořízením. Pomocí této funkce můžete instinktivně provádět úpravy nastavení pro zmrazení akce, tvůrčím způsobem upravovat expozici nebo rozmazat detaily v pozadí – a výsledky můžete ihned sledovat v reálném čase na monitoru LCD ještě před vlastní expozicí snímku.

Kreativní režim: umožňuje aplikovat různé filtry a efekty na statické snímky ještě před zahájením fotografování a nabízí přístup k expozičním režimům PSAM pro plnou kontrolu nad parametry snímků. Zlepšete náladu fotografované scény pomocí funkce Změkčovací filtr a užívejte si trvale perfektní expozice při použití režimu Noční portrét.

Magické videosekvence: užívejte si to nejlepší z obou technologií – pořizujte snímky s plnou velikostí obrazu (a poměrem stran 16:9) během záznamu Full HD videosekvence. Režim pokročilých videosekvencí zaručuje hladké přechody automatického zaostřování a brilantní zvuk. K dispozici jsou expoziční režimy PSAM pro získání kontroly nad nastavením času závěrky a clony a rovněž extrémně zpomalený záznam.

Vestavěný automaticky výklopný blesk: snadno zajistí správné osvětlení. Vestavěný kompaktní blesk se v případě potřeby automaticky vyklopí do pracovní polohy a osvětluje objekty až do vzdálenosti 5 m od fotoaparátu.

Bezdrátový mobilní adaptér WU-1b: stačí jen připojit jej a ihned lze odesílat snímky z fotoaparátu přímo do telefonu Smartphone nebo tabletu.† Výsledkem je snadné sdílení všech okamžiků s rodinou a přáteli, na oblíbené sociální síti nebo na velké obrazovce. Adaptér lze využít rovněž pro dálkové ovládání fotoaparátu pomocí chytrého zařízení.

Jasný 7,5cm (3“) monitor LCD s 460 000 pixely: nabízí široký pozorovací úhel a ochranné sklo a díky vysokému rozlišení zobrazuje veškeré detaily snímků a videosekvencí – v místnosti i venku.

Intuitivní ovládání: snadno použitelné digitální ovládací prvky nabízí rychlý přístup k provozním režimům fotoaparátu, zatímco jasný monitor LCD zobrazuje zjednodušená menu s velkými symboly pro snadné ovládání.

Rozšiřitelný systém: s fotoaparáty Nikon 1 s výměnnými objektivy lze snadno získat více. Vyzkoušejte nový extrémně širokoúhlý objektiv 1 NIKKOR VR 6,7–13 mm f/3,5–5,6 se zoomem a všestranný objektiv 1 NIKKOR VR 10–100 mm f/4–5,6 se zoomem, zvyšte komfort držení fotoaparátu pomocí gripu GR-N2100 a zachyťte podvodní svět pomocí kompaktního a stylového vodotěsného pouzdra WP-N2.

Nikon 1 Short Movie Creator: automaticky vytváří krátké filmy ze statických snímků a videosekvencí. Neuvěřitelně snadno použitelný software, který se dodává včetně množství předvolených vizuálních stylů. Brzy získáte mistrovské krátké filmy (do délky 30 minut) včetně titulků, doplňků a hudby na pozadí.

Typ fotoaparátu
Typ fotoaparátu: Kompakt s výměnným objektivem
Podle použití: Základní
 
Obrazový snímač
Formát snímače: 1" / CX
Rozlišení: 10,1 Mpx
Typ snímače: CMOS
Rozlišení fotografií: 1936x1296, 2896x1944, 3840x2160, 3872x2592
Poměr stran snímku: 16:9, 3:2
Poměr stran snímače: 3:2
Stabilizátor snímače: Ne
Velikost snímače (mm): 13,2 x 8,8
 
Obrazový procesor
Typ obrazového procesoru: EXPEED 3A
 
Objektiv
Crop faktor: 2,7 x
Typ bajonetu: Nikon 1
 
Zaostřování
Pomocné světlo AF: Ano
 
Nastavení expozice
Způsob měření expozice: Bodové, Středové, Zónové
Korekce expozice: ± 3 EV po 1/3 EV
ISO - minimální citlivost: 100
ISO - maximální citlivost: 6400
 
Závěrka
Typ závěrky: Elektronická závěrka
Nejdelší expoziční čas: 30
Nejkratší expoziční čas: 1/16000
Bulb: Ano
 
Fotografování
Expoziční režimy: A (Av), Auto, M, P, S (Tv)
Rychlost sériového snímání: 60 sn./s
Prodleva samospouště: 10, 2, 5
Scénické režimy: Standardní, Neutrální, Živé, Monochromatické, Portrét a Krajina; možnost modifikace parametrů vybraných předvoleb Picture Control; možnost uložení uživatelských předvoleb Picture Control
3D režim: Ne
 
Vyvážení bílé
Vyvážení bílé barvy: Automatické / přednastavené hodnoty / ruční kalibrace
 
Hledáček
Typ hledáčku: Nemá
 
LCD
Velikost displeje: 3 "
Rozlišení displeje: 460000
Živý náhled (Live View): Ano
 
Blesk
Vestavěný blesk: Ano
Korekce zábleskové expozice: - 3 EV až + 1 EV po 1/3 EV
Dosah vestavěného blesku: 5 m
Možnost připojení externího blesku: Ne
 
Záznam
Typ paměťového media: SD / SDHC / SDXC
Formáty souborů: JPEG, MPEG-4, RAW
Rozlišení videa: Full HD (1920×1080)
Audiozáznam: Ano
Zvuková poznámka: Ano
Počet audio kanálů: 2.0
Integrovaný GPS: Ne
Stereo zvuk: Ano
Snímková frekvence u videa: 60 sn./s
 
Obecné
České menu: Ano
 
Rozhraní a napájení
Dálková spoušť: Ne
Rozhraní: HDMI, USB
Typ akumulátoru: EN-EL20
Způsoby napájení: Akumulátor
 
Fyzikální specifikace
Rozměry v mm: 102x60,5x29,7
Hmotnost: 240 g
Barva: bílá, černá, červená, růžová, zelená
 
Ostatní
Příslušenství v balení: Krytka těla BF-N1000, dobíjecí lithium-iontová baterie EN-EL20 (s krytkou kontaktů), nabíječka baterií MH-27, popruh AN-N1000, kabel USB UC-E19, disk CD-ROM se softwarem ViewNX 2/Short Movie Creator, návod k obsluze, CD-ROM s návodem k použití
Značka: Nikon

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Hlídat dostupnost Nikon 1 S1 tělo v bazaru

Přejete si hlídat dostupnost produktu Nikon 1 S1 tělo, přihlaste se a navštivte naši sekci bazar.

Přihlásit se

Sháníte ještě něco dalšího?

Hlídat bazar mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit nebo vytvořit účet.

Bazar pro Nikon 1 S1 tělo

Nahoru

Související články s Nikon 1 S1 tělo

  • Nový firmware pro fotoaparáty Nikon Nový firmware pro fotoaparáty Nikon

    Obvykle vydávají výrobci nové verze firmware postupně, tedy pro jednotlivé modely s určitým časovým rozestupem. Nikon zvolil jinou cestu a zveřejnil aktualizace firmwaru pro celkem 11 fotoaparátů a jednu komunikační jednotku během jednoho dne. Pokud tedy uvidíte na některém z níže uvedených odkazů označení vašeho přístroje, můžete si aktualizovat jeho firmware na nejnovější verzi.

  • Nikon představil malý Nikon 1 S2, superteleobjektiv a konvertor Nikon představil malý Nikon 1 S2, superteleobjektiv a konvertor

    Nikon ohlásil další přírůstek do rodiny fotoaparátů systému Nikon 1 – Nikon 1 S2. Jeho typickým znakem je vysoká rychlost snímání a ostření a vynikající obrazová kvalita, na které se podílejí obrazový snímač CMOS se 14,2 MPX bez optického antiliasingového filtru a systém zpracování obrazu EXPEED 4A. Dále společnost Nikon představuje nový světelný teleobjektiv AF-S Nikkor 400 mm f/2,8E FL ED VR s lehčí konstrukcí a novou funkcí VR SPORT. Spolu s objektivem Nikon uvádí rovněž výkonný AF-S telekonvertor TC-14E III, který prodlužuje ohniskovou vzdálenost objektivů o 40%.

Další články v magazínu

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 5 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a využití osobních údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Tyto souhlasy můžete kdykoliv změnit, vypnout nebo upravit v Nastavení soukromí, které otevřete kliknutím na odkaz níže.
Dozvědět se víc | Nastavení soukromí
Rozumím