PN: VVA101K002, ID: 013446

Systémový kompakt Nikon 1 V1 + 10 mm černý

 • Rychlost sériového snímání: 10 sn./s
 • Rozlišení: 10,1 Mpx
 • Formát snímače: 1" / CX

Sháníte Nikon 1 V1 + 10 mm?

„Nikon 1 V1 + 10 mm černý“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Vlastníte Nikon 1 V1 + 10 mm?

Víte, že ho u nás můžete prodat až za 785 Kč?

Začít s výkupem

Malý a přitom výkonný fotoaparát Nikon 1 V1 nabízí díky obrazovému snímači CMOS s rychlým automatickým zaostřováním a rozlišením 10 Mpx, elektronickému hledáčku s vysokým rozlišením 1 440 000 px, důvtipným expozičním režimům, vysoké výkonnosti za nízké hladiny osvětlení a dostupnosti manuálního ovládání nepřeberný počet inovací. Produktová sekce: Kompakty s výměnným objektivem Nikon

Alternativy k již neprodávanému Nikon 1 V1 + 10 mm černý

Naši zákazníci nejčastěji zvažují tyto alternativy k Nikon 1 V1 + 10 mm černý

Obsahem zvýhodněné sady je:

Nikon 1 V1 tělo + Nikon 1 10mm f/2,8 černý

Malý a přitom výkonný fotoaparát Nikon 1 V1 nabízí díky obrazovému snímači CMOS s rychlým automatickým zaostřováním a rozlišením 10 Mpx, elektronickému hledáčku s vysokým rozlišením 1 440 000 px, důvtipným expozičním režimům, vysoké výkonnosti za nízké hladiny osvětlení a dostupnosti manuálního ovládání nepřeberný počet inovací. Produktová sekce: Kompakty s výměnným objektivem Nikon

Nahoru

Recenze

Názor Megapixelu

Společnost Nikon vstoupila představením nového systému Nikon 1 také do kategorie kompaktů s výměnnými objektivy, což je možno pokládat za velmi moudrý krok. Rozhodně se ale nejednalo o nějaký
Celá recenze

Kompletní recenze
Nikon 1 V1 tělo

Nahoru

Doporučené objektivy

Vybrali jsme pro vás objektivy, které jsou k této zrcadlovce jako stvořené.

Všechny kompatibilní objektivy s Nikon 1 V1 tělo. Další doporučené objektivy
pro Nikon 1 V1 + 10 mm

Nahoru

Vybrané příslušenství

Vybrali jsme pro vás příslušenství, které by vám určitě nemělo chybět.

Všechno vybrané příslušenství
pro Nikon 1 V1 + 10 mm

Parametry a popis

Nikon 1 V1

Tento malý a přitom výkonný fotoaparát nabízí díky obrazovému snímači CMOS s rychlým automatickým zaostřováním, elektronickému hledáčku s vysokým rozlišením, důvtipným expozičním režimům, vysoké výkonnosti za nízké hladiny osvětlení a dostupnosti manuálního ovládání nepřeberný počet inovací.

Vlastnosti

 • Revoluční automatické zaostřování pomocí obrazového snímače CMOS: zaostřuje rychleji a přesněji než kdykoli předtím
 • Vysoce rychlé sériové snímání: pořizuje snímky v plném rozlišení frekvencí až 60 obr./s
 • Snadno přenosný systém: malé tělo s ikonickým vzhledem a výměnnými objektivy
 • Elektronický hledáček s vysokým rozlišením: záruka čistého, brilantního a stabilního obrazu
 • Převratné režimy fotografování: Pohyblivé momentky a Inteligentní výběr snímku

Snadno přenosný fotoaparát Nikon 1 V1, vytvořený zcela od nuly, nabízí záznam statických snímků a videosekvencí bez kompromisů a posunuje vaše fotografické možnosti dopředu takovým způsobem, jaký byste si nikdy nedokázali představit.

Díky neuvěřitelně rychlému automatickému zaostřování pomocí obrazového snímače CMOS, inteligentním režimům fotografování, vysoké výkonnosti za nízké hladiny osvětlení a elektronickému hledáčku s vysokým rozlišením vám tento přístroj nabídne vše, co potřebujete pro zachycení špičkových snímků a videosekvencí.

Nikon 1: rychlý, inteligentní a snadno přenosný systém fotoaparátů. Široká nabídka speciálních výměnných objektivů 1 NIKKOR s kompaktními rozměry a dalšího systémového příslušenství. Konstrukce přinášející novou úroveň rychlosti, jednoduchosti a zábavy do způsobu, jakým zachycujete okolní svět.

Jasný elektronický hledáček s 1 440 000 pixely: inteligentně zabudovaný do kompaktního těla fotoaparátu. Nabízí jasný, ostrý a stabilní obraz a zobrazení 100 % obrazového pole pro komfortní fotografování i za jasného slunečního světla. Fotoaparát automaticky rozpozná použití hledáčku a vypne LCD monitor.

Obrazový snímač CMOS formátu CX: nabízí ideální vyvážení mezi velikostí systému, rychlostí, citlivostí k působení světla, rozlišením a hloubkou ostrosti. Fotoaparát nabízí vynikající barevné podání, rozsah citlivostí (rozšířený) ISO 100-6400, fotografování ve formátu RAW a 10,1 milionů pixelů. Přístroj je vybaven systémem redukce prachu pro snímky bez rušivých skvrn.

Obvod pro zpracování obrazu EXPEED 3: vytvořený tak, aby poskytovat neporovnatelnou úroveň výkonnosti v každé situaci. Tento obvod zahrnuje dva výkonné obvody, které jsou schopny zpracovávat snímky neuvěřitelnou rychlostí 600 milionů pixelů za sekundu. Nabízí vysoce kvalitní redukci šumu a zpřístupňuje převratné režimy fotografování.

Revoluční systém automatického zaostřování: okamžitě přepíná mezi 73bodovým automatickým zaostřováním s fázovou detekcí a 135bodovým automatickým zaostřováním s detekcí kontrastu pro ostré statické snímky a videosekvence v každé situaci. Při záznamu videosekvencí je k dispozici automatické zaostřování s fázovou detekcí, které přesně a rychle zaostří každou scénu.

Bleskurychlé sériové snímání: záruka ostrého zachycení rychlých akcí. Umožňuje pořizovat snímky v plném rozlišení frekvencí až 60 obr./s při volbě jednoho zaostřovacího pole, resp. až 10 obr./s při použití adaptivního automatického zaostřování*3.

Pohyblivé momentky: snímky ožijí jako mávnutím kouzelného proutku. Fotoaparát je schopen díky vysoké rychlosti zpracování dat zaznamenat současně zpomalenou videosekvenci a statický snímek. Jakmile stisknete spoušť pro expozici snímku, přístroj okamžitě tyto dva prvky sloučí dohromady a vytvoří „živoucí snímek" zachycující okamžik v čase jako nikdy předtím.

Inteligentní výběr snímku: záruka nejlepšího snímku za všech okolností. Fotoaparát s využitím technologie pořizování snímků před a po stisknutí tlačítka spouště pořídí 20 snímků ve vysokém rozlišení před a po stisknutí tlačítka spouště. Z pořízených snímků uloží pět „nejlepších", ze kterých můžete vybírat. Snímky doporučené jako nejlepší jsou vybírány na základě výrazu tváře, kompozice a zaostření.

Pokročilý záznam videosekvencí: možnost pořizování statických snímků ve vysokém rozlišení*1 během filmování a možnost pořizování extrémně zpomalených videosekvencí. Při záznamu Full HD videosekvencí s frekvencí 60 a 30 obr./s je k dispozici automatické zaostřování s fázovou detekcí, které přesně a rychle ostří na pohybující se objekty. K dispozici jsou snímací frekvence 60i, 60p a 30p.

Získejte plnou tvůrčí kontrolu: s expozičními režimy (P/S/A/M) a přístupem ke klíčovým nastavením můžete ovládat nastavení clony a času závěrky, takže ani zkušeným fotografům nezůstane nic odepřeno. Široká nabídka předvoleb Picture Control umožňuje dosáhnout požadovaného vzhledu a nálady snímků a videosekvencí ještě před jejich pořízením.

Inteligentní design: pevné a současně lehké tělo dostupné v ikonickém černém nebo bílém provedení, vyztužené součástmi z hořčíkové slitiny. Kompaktní a snadno přenosný fotoaparát je vybaven 7,5cm (3") LCD monitorem s 920 000 pixely, širokým pozorovacím úhlem a ochranným sklem.

Výměnné objektivy 1 NIKKOR: rodina výměnných objektivů 1 NIKKOR splňuje požadavky téměř libovolného motivu; všechny objektivy jsou optimalizovány pro záznam videosekvencí a vyznačují se kompaktním provedením pro lepší přenosnost.

Adaptér bajonetu FT1: nasazuje se na bajonet Nikon 1 fotoaparátu a umožňuje použít libovolný objektiv NIKKOR pro jednooké zrcadlovky. Použijete-li navíc objektivy typu AF-S nebo AF-I NIKKOR, můžete plně využívat neuvěřitelně výkonný systém automatického zaostřování fotoaparátů Nikon 1*2.

Multifunkční port pro upevnění příslušenství: další rozšíření fotografických možností. Kompaktní blesk SB-N5 lze natáčet v horizontálním a vertikálním směru a dosáhnout tak odrazu záblesku od stěn nebo stropu místnosti. Miniaturní jednotka GPS GP-N100 se postará o to, abyste dokázali své snímky vždy přiřadit ke správnému místu.

Short Movie Creator a systém Nikon 1: automatická tvorba krátkých videosekvencí ze statických snímků, videosekvencí a hudby. Tento neuvěřitelně snadno použitelný software zachovává kvalitu každého pořízeného snímku, což v plné míře platí i pro jednotlivé snímky u videosekvencí. Videosekvence mohou mít délku až 30 minut a mohou využívat množství volitelných stylů.

 
Obrazový procesor
Typ obrazového procesoru: EXPEED 3
 
Zaostřování
Pomocné světlo AF: Ano
 
Nastavení expozice
Způsob měření expozice: Bodové, Středové, Zónové
Korekce expozice: ± 3 EV po 1/3 EV
Blokování AE: Ano
ISO - minimální citlivost: 100
ISO - maximální citlivost: 3200
 
Závěrka
Typ závěrky: Mechanická závěrka / elektronická závěrka
Nejdelší expoziční čas: 30
Nejkratší expoziční čas: 1/16000
Bulb: Ano
 
Fotografování
Expoziční režimy: A (Av), Auto, M, P, S (Tv)
Histogram: Ne
Rychlost sériového snímání: 10 sn./s
Prodleva samospouště: 10, 2, 5
3D režim: Ne
 
Vyvážení bílé
Vyvážení bílé barvy: Automatické / přednastavené hodnoty / ruční kalibrace
 
Hledáček
Typ hledáčku: Elektronický
Rozlišení hledáčku: 1440000
Pokrytí hledáčku: 100 %
Dioptrická korekce: -3 až +1
Velikost hledáčku: 0,47 "
 
Blesk
Synchronizační čas blesku (X-sync): 1/250
Korekce zábleskové expozice: - 3 EV až + 1 EV po 1/3 EV
Možnost připojení externího blesku: Ano, hot-shoe
Externí blesk v balení: Ne
Vysokorychlostní synchronizace blesku: Ano
 
Záznam
Typ paměťového media: SD / SDHC / SDXC
Formáty souborů: JPEG, MOV, MPEG-4, RAW
Rozlišení videa: Full HD (1920×1080)
Audiozáznam: Ano
Časosběrné snímání: Ano
Počet audio kanálů: 2.0
Integrovaný GPS: Ne
Video formát: H.264, MPEG-4, MPEG-4, AVC/H.264
Stereo zvuk: Ano
Snímková frekvence u videa: 1200 sn./s
 
Obecné
České menu: Ano
 
Fyzikální specifikace
Materiál těla: Hliník
Hmotnost: 383 g
Rozměry v mm: 113 x 76 x 43,5
Barva: bílá, černá
 
Ostatní
Základní příslušenství: Dobíjecí lithium-iontová baterie EN-EL15, nabíječka baterií MH-25, kabel USB UC-E6, A/V kabel EG-CP14, popruh AN-N1000, krytka těla BF-N1000, krytka multifunkčního portu pro upevnění příslušenství BS-N1000, disk CD-ROM se softwarem ViewNX 2/Short Movie Cr
 
Obrazový snímač
Rozlišení: 10,1 Mpx
Typ snímače: CMOS
Formát snímače: 1" / CX
Rozlišení fotografií: 1280x720, 1920x1080, 1936x1296, 2896x1944, 3840x2160, 3872x2592
Poměr stran snímku: 16:9, 3:2
Automatické čištění snímače: Ano
Poměr stran snímače: 3:2
Stabilizátor snímače: Ne
Velikost snímače (mm): 13,2 x 8,8
 
LCD
Velikost displeje: 3 "
Rozlišení displeje: 921000
Živý náhled (Live View): Ano
 
Typ fotoaparátu
Typ fotoaparátu: Kompakt s výměnným objektivem
Podle použití: Základní
 
Objektiv
Crop faktor: 2,7 x
Typ bajonetu: Nikon 1
 
Rozhraní a napájení
Dálková spoušť: Bezdrátová
Výdrž baterie: 400 snímků
Rozhraní: HDMI, USB, výstup na mikrofon
Typ akumulátoru: EN-EL15
Způsoby napájení: Akumulátor

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Hlídat dostupnost Nikon 1 V1 + 10 mm v bazaru

Přejete si hlídat dostupnost produktu Nikon 1 V1 + 10 mm, přihlaste se a navštivte naši sekci bazar.

Přihlásit se

Sháníte ještě něco dalšího?

Hlídat bazar mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit nebo vytvořit účet.

Bazar pro Nikon 1 V1 + 10 mm

Nahoru

Komentáře (10)

Zobrazeny komentáře (15 - 6)

 • 15

  Avatar

  Reaguje na 14 | Bohužel není to tam, takže to nejde. Děkuji.

  Vláďa, 18.01.2013 | Reagovat

 • 14

  Bouška

  Reaguje na 11 | Dobrý den, pokud vím, tak to jde vypnout, ale popsáno to máte v návodu k použití, tak se tam raději podívejte. Úplně jist si totiž nejsem.

  Luděk Bouška - Megapixel, 18.01.2013 | Reagovat

 • 13

  Avatar

  Reaguje na 12 | jj, už je to OK. Ale to co píšu v 11. je docela protivné.

  Vláďa, 17.01.2013 | Reagovat

 • 12

  Bouška

  Reaguje na 10 | Dobrý den, je to jen nastavením autofokusu, v reźimu AF-S to bude fungovat.

  Luděk Bouška - Megapixel, 17.01.2013 | Reagovat

 • 11

  Avatar

  Reaguje na 10 | Už jsem to zjistil. Měl jsem přepnuto na AF-A :-)) Nevíte zda se dá vypnout zobrazení snímku po je vyfocení? Je to docela protivné, že se pokaždé zobrazí. Díky. Taky je škoda, že po vypnutí displeje není hledáček automaticky zapnutý,ale zapne se až po přiložení oka. Je tam docela prodleva a u focení momentek je to zdržující.

  Vláďa, 17.01.2013 | Reagovat

 • 10

  Avatar

  Zdravím. Zakoupil jsem si tento fotoaparát a jsem docela zklamaný z toho, že při namáčknutí spouště se nezablokuje zaostření, takže po překomponování se zaostří jinam. To je tedy k ničemu :-(

  Vláďa, 17.01.2013 | Reagovat

 • 9

  Bouška

  Reaguje na 8 | Dobrý den, ano, podle kolegů z prodejny to jde prostřednictvím tlačítka Disp., kterým se ovládají režimy zobrazení na displeji.

  Luděk Bouška - Megapixel, 29.11.2012 | Reagovat

 • 8

  Avatar

  Dobrý den. Je možné mít zapnutý pouze hledáček, aniž by byl zapnutý displej? Aby se to nemuselo stále přepínat jen přiložením k oku. Děkuji.

  petr, 29.11.2012 | Reagovat

 • 7

  Bouška

  Reaguje na 6 | Dobrý den, k systému Nikon 1 zatím žádné makroobjektivy nejsou. Pomocí redukce Adaptér bajonetu FT1 (ještě ho bohužel nemáme v nabídce) můžete použít třeba objektivy Nikon 40 mm F 2,8 AF-S G DX Micro, Nikon 60 mm F 2,8 G ED AF-S Micro, Nikon 85 mm F 3,5 AF-S G DX Micro VR, nebo Nikon 105 mm F 2,8 G NIKKOR AF-S Micro IF-ED VR.                  

  Luděk Bouška - Megapixel, 14.12.2011 | Reagovat

 • 6

  Avatar

  Předpokládám, že makro objektivy (1:1 nebo 1:2) pro tento fotoaparát ještě nejsou...jsou nějaké jiné v nabídce vašeho obchodu, které by byly vhodné? (bohužel ve vyhledávání nelze použít jako parametr druh bajonetu)

  Roman, 13.12.2011 | Reagovat

Všechny komentáře

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím