ID: 017213

Systémový kompakt Nikon 1 V2 tělo černý

 • Formát snímače: 1" / CX
 • Rozlišení: 14,2 Mpx
 • Rychlost sériového snímání: 5 sn./s

Nikon 1 V2 tělo

Nikon 1 V2 černý Nikon 1 V2 černý Obsah balení Nikon 1 V2 tělo Video Recenze

Upozornění pro zákazníky:
Vzhledem k vysokému vytížení přepravní služby PPL před Vánocemi může dojít k prodlení s doručením zboží o jeden pracovní den. Pokud si přejete zboží doručit pod stromeček včas, objednejte nejpozději do 21.12. do 16 hodin. Osobní odběry na našich prodejnách jsou možné až do 24.12. do 12 hodin.

Sháníte Nikon 1 V2 tělo?

„Nikon 1 V2 tělo černý“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Vlastníte Nikon 1 V2 tělo?

Víte, že ho u nás můžete prodat až za 200 Kč?

Začít s výkupem

Kompakt s výměnnými objektivy Nikon 1 V2 nabízí novou úroveň rychlosti a přesnější výkon společně s inteligentními funkcemi následující generace, dokonalou kreativní svobodou a bezdrátovými možnostmi přenosu snímků. Díky tomu jej lze využít jako všestranný hlavní fotoaparát nebo vynikající záložní fotoaparát. Tento model, který byl navržen pro nadšence do fotografování, nabízí nekompromisní kvalitu statických snímků a videosekvencí při zachování vysoké přenosnosti. Díky zvýšenému rozlišení 14,2 milionů pixelů a světelné citlivosti ISO s rozsahem až 6400 umožňuje Nikon 1 V2 snímat detailní fotografie a videosekvence i za situací se slabým osvětlením. Vysoká snímací frekvence až 15 obr./s s průběžným automatickým zaostřováním a až 60 obr./s s pevným automatickým zaostřováním umožňuje zaznamenávat snímky vysoké kvality i v případě velice rychlé akce. Produktová sekce: Kompakty s výměnným objektivem Nikon

Alternativy k již neprodávanému Nikon 1 V2 tělo černý

Naši zákazníci nejčastěji zvažují tyto alternativy k Nikon 1 V2 tělo černý

Nahoru

Recenze

Názor Megapixelu

Přesto že byl Nikon jeden z posledních výrobců, který se pustil do rozbouřených vod kategorie kompaktů s výměnným objektivem, představuje již druhou generaci systému Nikon 1. Kompletní označení této
Celá recenze

Martin Lukeš
Šéfeditor galerie, Lektor fotografických kurzů

Kompletní recenze
Nikon 1 V2 tělo

Nahoru

Doporučené objektivy

Vybrali jsme pro vás objektivy, které jsou k této zrcadlovce jako stvořené.

Všechny kompatibilní objektivy s Nikon 1 V2 tělo. Další doporučené objektivy
pro Nikon 1 V2 tělo

Nahoru

Vybrané příslušenství

Vybrali jsme pro vás příslušenství, které by vám určitě nemělo chybět.

Všechno vybrané příslušenství
pro Nikon 1 V2 tělo

Parametry a popis

 • Přenosný systém Nikon 1: malé tělo a kompaktní objektivy dostupné v barevných provedeních black a white. Konstrukce přinášející novou úroveň rychlosti a inteligence do způsobu, jakým zachycujete okolní svět.
 • Vysoce rychlé automatické zaostřování s pomocí obrazového snímače CMOS:zaostřuje rychleji a přesněji než kdykoli předtím. 14,2 milionů pixelů a vysoká citlivost ISO (160 až 6400) umožňující získání snímků s velkým množstvím detailů za nízké hladiny osvětlení.
 • EXPEED 3A: systém zpracování obrazu Nikon nové generace využívající dva obvody pro neuvěřitelně rychlé zpracování dat rychlostí 850 milionů pixelů za sekundu a dosažení nedostižné výkonnosti v libovolné situaci.
 • Pokročilý hybridní systém automatického zaostřování: zaostřuje tak rychle, že bez zpoždění zachytíte každý letmý okamžik. Systém podle potřeby okamžitě přepíná mezi automatickým zaostřováním s fázovou detekcí a 73 zaostřovacími poli a automatickým zaostřováním s detekcí kontrastu a 135 zaostřovacími poli.
 • Sériové snímání frekvencí 60 obr./s: plně využívá AF systém fotoaparátu a poskytuje snímky s plnou velikostí obrazu při frekvenci až 15 obr./s¹. A při jednorázovém zaostření na jedno místo poskytuje snímky s plnou velikostí obrazu při frekvenci až 60 obr./s².
 • Plná tvůrčí kontrola: rychlý přístup k expozičním režimům PSAM prostřednictvím voliče expozičních režimů na horní straně fotoaparátu. Otáčením příkazového voliče lze upravovat nastavení bez vzdálení oka od hledáčku.
 • Živé nastavení: pořídíte všechny snímky způsobem, jaký vám bude vyhovovat. Snadno upravíte nastavení a prohlédnete si výsledky v reálném čase. Bez ohledu na to, jestli budete chtít zmrazit probíhající akci nebo rozostřit pozadí pro zdůraznění fotografovaného objektu, vše co musíte udělat, je pouhé otáčení příkazovým voličem a úprava nastavení na ovládacím sloupci vedle obrazu na monitoru.
 • Odolné provedení se snadnou přenosností: lehké tělo obsahující přední kryt z odolné hořčíkové slitiny. Závěrka testovaná na 100 000 pracovních cyklů pro vyšší odolnost a spolehlivost. Rozměrný grip pro stabilní držení a komfortnější fotografování v libovolné situaci.
 • Bezproblémové fotografování: výhoda stabilního obrazu ve vysoce výkonnémelektronickém hledáčku s 1 440 000 pixely umístěném v optické ose přístroje. Možnost pozorování každého detailu na 7,5cm (3“) monitoru LCD s 921 000 pixely a širokým pozorovacím úhlem.
 • Správné světlo: díky vestavěnému blesku máte v případě potřeby stále k dispozici doplňkové osvětlení. A s pomocí kompaktního a výkonného blesku SB-N7 můžete fotografovat tvůrčím způsobem a ovlivňovat kvalitu a směr osvětlení objektu.
 • Pohyblivé momentky: oživí vaše statické snímky jediným stisknutím tlačítka! Fotoaparát ihned vytvoří „živoucí obraz“ začínající zpomalenou videosekvencí v okamžiku před stisknutím tlačítka spouště až na doraz a končící vlastním statickým snímkem. Pohyblivá momentka je uložena jako jediný soubor, který lze snadno sdílet na libovolné platformě.
 • Zachycení nejlepšího okamžiku: záruka nejlepšího snímku za všech okolností.Inteligentní výběr snímku pořídí až 20 snímků ve vysokém rozlišení, ze kterých doporučí až pět nejlepších. Zpomalené zobrazení pořídí sérii až 40 snímků, které současně zpomaleně zobrazuje na monitoru LCD pro snadný výběr okamžiku, který chcete uchovat.
 • Magické videosekvence: fotoaparát poskytuje to nejlepší z obou technologií a umožňuje pořizovat snímky s plnou velikostí obrazu (a poměrem stran 3 : 2) během záznamu Full HD videosekvence. Stačí nastavit fotoaparát do režimu pokročilých videosekvencí a zaznamenávat extrémně zpomalené pohyby nebo používat expoziční režimy PSAM pro získání kontroly nad nastavením času závěrky a clony.
 • Bezdrátový mobilní adaptér WU-1b: umožňuje snadný přenos snímků přímo z fotoaparátu do libovolného telefonu Smartphone nebo tabletu³. Můžete tak snadno sdílet prožité okamžiky, zobrazovat snímky na větším monitoru nebo použít adaptér v kombinaci s chytrým zařízením k dálkovému ovládání fotoaparátu.
 • Výměnné objektivy 1 NIKKOR: splňují požadavky téměř libovolného motivu a jsou optimalizovány pro záznam videosekvencí a vyznačují se kompaktním provedením pro lepší přenosnost. A s pomocí světelného objektivu 1 NIKKOR 18,5 mm f/1,8 získáte skvělé snímky za nízké hladiny osvětlení, které se budou vyznačovat vynikající reprodukcí neostrých míst (bokeh).
 • Adaptér bajonetu FT1: chcete-li použít libovolný objektiv NIKKOR pro jednooké zrcadlovky, stačí jen nasadit adaptér bajonetu FT1 na bajonet Nikon 1 fotoaparátu Nikon 1. Použijete-li objektivy typu AF-S nebo AF-I NIKKOR, můžete plně využívat neuvěřitelně výkonný pokročilý hybridní systém automatického zaostřování fotoaparátů Nikon 1⁴.
 • Multifunkční port pro upevnění příslušenství: dále rozšíří vaše možnosti. A s pomocíblesku SB-N7 získáte plnou kontrolu nad osvětlením. Pomocí malé jednotky GPS GP-N100 opatříte všechny snímky geografickými značkami. Stereofonní mikrofon ME-1zajistí záznam vysoce kvalitního zvuku.
Typ fotoaparátu
Typ fotoaparátu: Kompakt s výměnným objektivem
Podle použití: Pokročilý
 
Obrazový snímač
Formát snímače: 1" / CX
Rozlišení: 14,2 Mpx
Typ snímače: CMOS
Rozlišení fotografií: 2304x1536, 3456x2304, 4608x2592, 4608x3072
Poměr stran snímku: 16:9, 3:2
Automatické čištění snímače: Ano
Poměr stran snímače: 3:2
Stabilizátor snímače: Ne
Velikost snímače (mm): 13,2 x 8,8
 
Obrazový procesor
Typ obrazového procesoru: EXPEED 3A
 
Objektiv
Crop faktor: 2,7 x
Typ bajonetu: Nikon 1
 
Zaostřování
Pomocné světlo AF: Ano
 
Nastavení expozice
Způsob měření expozice: Bodové, Středové, Zónové
Korekce expozice: ± 3 EV po 1/3 EV
Blokování AE: Ano
ISO - minimální citlivost: 160
ISO - maximální citlivost: 6400
 
Závěrka
Typ závěrky: Elektronická závěrka
Nejdelší expoziční čas: 30
Nejkratší expoziční čas: 1/16000
Bulb: Ano
 
Fotografování
Expoziční režimy: A (Av), Auto, M, P, S (Tv)
Histogram: Ne
Rychlost sériového snímání: 5 sn./s
Prodleva samospouště: 10, 2
3D režim: Ne
 
Vyvážení bílé
Vyvážení bílé barvy: Automatické / přednastavené hodnoty / ruční kalibrace
 
Hledáček
Typ hledáčku: Elektronický
Velikost hledáčku: 0,47 "
 
LCD
Velikost displeje: 3 "
Rozlišení displeje: 921000
Živý náhled (Live View): Ano
 
Blesk
Vestavěný blesk: Ano
Synchronizační čas blesku (X-sync): 1/250
Korekce zábleskové expozice: - 3 EV až + 1 EV po 1/3 EV
Dosah vestavěného blesku: 5 m
Možnost připojení externího blesku: Ano, hot-shoe
Vysokorychlostní synchronizace blesku: Ano
 
Záznam
Typ paměťového media: SD / SDHC / SDXC
Formáty souborů: JPEG, MOV, MPEG-4, RAW
Rozlišení videa: Full HD (1920×1080)
Audiozáznam: Ano
Časosběrné snímání: Ano
Počet audio kanálů: 2.0
Integrovaný GPS: Ne
Video formát: H.264, MPEG-4, AVC/H.264
Stereo zvuk: Ano
Snímková frekvence u videa: 1200 sn./s
 
Obecné
České menu: Ano
 
Rozhraní a napájení
Dálková spoušť: Bezdrátová
Rozhraní: HDMI, USB, výstup na mikrofon
Typ akumulátoru: EN-EL21
Způsoby napájení: Akumulátor
 
Fyzikální specifikace
Materiál těla: Hliník
Rozměry v mm: 107,8 × 81,6 × 45,9
Hmotnost: 338 g
Barva: bílá, černá
 
Ostatní
Základní příslušenství: Dobíjecí lithium-iontová baterie EN-EL21 (s krytkou kontaktů), nabíječka baterií MH-28, krytka těla BF-N1000, krytka multifunkčního portu pro upevnění příslušenství BS-N3000, kabel USB UC-E19, popruh AN-N1000, disk CD-ROM se softwarem ViewNX 2/Short Movie

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Nikon 1 V2 tělo v bazaru

 • Použité digitální fotoaparáty a videokamery Bez výrazných známek použití - vlasové škrábance na LCD. Kompletní původní balení. …

  Nikon 1 V2 + 10-30 mm VR bílý bazar Nikon 1 V2 + 10-30 mm VR bílý bazar

  9 890 Kč Skladem 1ks

Nikon 1 V2 tělo v bazaru

Nahoru

Související články s Nikon 1 V2 tělo

 • Nový firmware pro fotoaparáty Nikon Nový firmware pro fotoaparáty Nikon

  Obvykle vydávají výrobci nové verze firmware postupně, tedy pro jednotlivé modely s určitým časovým rozestupem. Nikon zvolil jinou cestu a zveřejnil aktualizace firmwaru pro celkem 11 fotoaparátů a jednu komunikační jednotku během jednoho dne. Pokud tedy uvidíte na některém z níže uvedených odkazů označení vašeho přístroje, můžete si aktualizovat jeho firmware na nejnovější verzi.

 • Nikon představil malý Nikon 1 S2, superteleobjektiv a konvertor Nikon představil malý Nikon 1 S2, superteleobjektiv a konvertor

  Nikon ohlásil další přírůstek do rodiny fotoaparátů systému Nikon 1 – Nikon 1 S2. Jeho typickým znakem je vysoká rychlost snímání a ostření a vynikající obrazová kvalita, na které se podílejí obrazový snímač CMOS se 14,2 MPX bez optického antiliasingového filtru a systém zpracování obrazu EXPEED 4A. Dále společnost Nikon představuje nový světelný teleobjektiv AF-S Nikkor 400 mm f/2,8E FL ED VR s lehčí konstrukcí a novou funkcí VR SPORT. Spolu s objektivem Nikon uvádí rovněž výkonný AF-S telekonvertor TC-14E III, který prodlužuje ohniskovou vzdálenost objektivů o 40%.

 • Nikon 1 V2 je nyní levnější o 6400 Kč Nikon 1 V2 je nyní levnější o 6400 Kč

  Jeden z nejrychlejších fotoaparátů s výměnnými objektivy jde s cenou dolů. Set hořčíkového těla Nikon 1 V2 s objektivem 10-30mm je nyní levnější o 6 400 Kč. Pokud tedy právě přemýšlíte o nějakém fotoaparátu, který by měl mít velice malé a lehké, ale při tom také odolné tělo, který by měl mít možnost výměny objektivů, který bude mít hledáček, bude neskutečně rychlý a ještě k tomu bude skvěle fotit, právě jste ho našli. A ještě k tomu ušetříte.

Další články v magazínu

Nahoru

Komentáře (21)

Zobrazeny komentáře (21 - 12)

 • 21

  Křížek

  Dobrý den, dle jejich stránky zde toto provést nelze. 

  Václav Křížek - Megapixel, Komunitní specialista, 22.08.2016 | Reagovat

 • 20

  Avatar

  Dobrý den, lze tento model také propojit s programem Helicon Focus, který podopruje obecně přístroje Canon a Nikon? Díky za odpověď.

  Martin Soptik, 22.08.2016 | Reagovat

 • 19

  Maxant

  Reaguje na (18) | Dobrý den, no redukce je, ale ne na použití blesku, ale příslušenství jako mikrofon. Redukce zde.

  Dan Maxant - Megapixel, Zástupce vedoucího prodejny, 28.03.2015 | Reagovat

 • 18

  Avatar

  Reaguje na (17) | Kde seženu redukci pro Nikon 1 Na normální patici blesku? Děkuji za opoveď. Pavel

  Pavel Prochazka, 27.03.2015 | Reagovat

 • 17

  Florian

  Reaguje na (16) | Dobrý den, podle Vašich požadavků na parametry by toto splňovaly modely Sony A7S a A7 II, potom Panasonic GH3 a GH4, plus Fujifilm X-T1. Jinak patice na blesk u Nikon V2 je speciálního standartu Nikon. Je možné použít redukci na běžnou patici.

  Vojtěch Florian - Megapixel, Technický specialista, 12.03.2015 | Reagovat

 • 16

  Avatar

  Dobrý den, potřeboval bych poradit v jedné speciální oblasti. Dělám makro a chtěl bych se věnovat i zvětšení nad 20x - zde jsou ale alfou i omegou otřesy. Jako ideální se mi jeví elektronická závěrka. Potřeboval bych foťák splňoval tyto požadavky: 1. Výměnný objektiv 2 Dálkové ovládání(IR,drátěné,radiové). 3. Manuální nastavení bílé. 4. Raw + slušný postprocesing. 5. Síťový adaptér 6. Možnost použití externího blesku jiného výrobce(manuální). 7. Obrazová kvalita alespoň jako 4:3 (konkrétně "stařičký" E-3) Blesk bych eventuálně oželel. Nalezl jsem zatím pouze řadu nikon 1 (nevím ale jak je to přesně s bleskem, patice je standardní?, Je to tak i u typu V1?) Jak je to s odolností závěrky? U mechanické se uvádí počet cyklů, zde by teoreticky měla být neomezená??? Také se mi nelíbí malý snímač. Mám kromě FF i 4:3 a u mikroskopových objektivů Nikon je to dokonce ideální rozměr, protože mikroskopové objektivy (kromě Mitutoyo) pokryjí kvalitním obrazem většinou tak akorát právě 4:3. ALe CX je opravdu malý. Díky

  Martin Fara, 09.03.2015 | Reagovat

 • 15

  Michalík

  Reaguje na (14) | Dobrý den, adaptér se jmenuje Nikon FT1. viz odkaz. Ano pak budete moci použít i uvedený objektiv. S ohledem na to, že je uvedený objektiv konstruován na Full frame snímače nebude kvalita vynikající ale pouze dobrá.  

  David Michalík - Megapixel, Specialista na fototechniku, 17.02.2014 | Reagovat

 • 14

  Avatar

  Dobrý den, prosím info, kolik stojí adaptér na klasické objektivy nikon? Mohou pak na tomto použít např. Nikon 70 * 200, F 2,8 vr 2, jaká bude kvalita výstupu? děkuji

  Petry Solc, 15.02.2014 | Reagovat

 • 13

  Maxant

  Reaguje na (12) | Dobrý den,zde bych upřednostnil NX300. Je v mnoha ohledech lepší. Má větší snímač a tím i lepší dynamický rozsah, barevné podání, odstup od šumu, oled LCD, patici prp externí blesk.

  Dan Maxant - Megapixel, Zástupce vedoucího prodejny, 13.01.2014 | Reagovat

 • 12

  Avatar

  Dobrý den, rád bych se zeptal zda je lepší tento fotoaparát nebo samsung nx300..předem děkuji za odpověď. S pozdravem Jakub Kotásek.

  jakub kotásek, 10.01.2014 | Reagovat

Všechny komentáře

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Souhlasím