062852
zkopírováno do schránky
Použitý objektiv
Nikon 50 mm F1,4 AF NIKKOR D A bazar
- Typ bajonetu: Nikon F
- Rozdělení podle ohniska: Základní
- Stav zboží: Použité
- Značka: Nikon
Sháníte Nikon 50 mm F1,4 AF NIKKOR D A bazar?
„Nikon 50 mm F1,4 AF NIKKOR D A bazar“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 30.08.2019

Nikon 50 mm F1,4 AF NIKKOR D A bazar
Další kusy Nikon 50 mm F1,4 AF NIKKOR D A použitý objektiv v bazaru
Další kusy Nikon 50 mm F1,4 AF NIKKOR D A použitý objektiv v bazaru
Níže uvedené informace načítáme od nových produktů v e-shopu. Některé parametry, typu obsah balení, jazyky v menu apod. se proto mohou lišit.
Recenze, ukázkové snímky
Celkové hodnocení
Megapixelu
Jestliže hledáte prvotřídní portrétní objektiv pro svou zrcadlovku Nikon s DX snímačem a nebo tskvělý a světelný základní objektiv pro Nikon s FX snímačem, s tímto objektivem rozhodně neuděláte chybu. Nikon 50 mm F1,4 AF NIKKOR D je léty prověřený objektiv, který vyniká jednak skvělou…
Parametry
Níže uvedené informace načítáme od nových produktů v e-shopu. Některé parametry, typu obsah balení, jazyky v menu apod. se proto mohou lišit.
Obrazový snímač
| Formát snímače | 2/3 |
|---|
Bajonet
| Typ bajonetu | Nikon F |
|---|
Objektiv
| Minimální ohnisková vzdálenost | 50 mm |
|---|---|
| Maximální ohnisková vzdálenost | 50 mm |
| Světelnost objektivu (nejkratší ohnisko) | 1,4 |
| Světelnost objektivu (nejdelší ohnisko) | 1,4 |
| Maximální clona (F) | 16 |
| Konstrukce objektivu | 7 členů / 6 skupin |
| Typ sluneční clony | HR-2 (není součást balení) |
| Délka objektivu | 42,5 mm |
Ostření
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 45 cm |
|---|
Fyzikální specifikace
| Průměr filtru | 52 mm |
|---|---|
| Hmotnost | 230 g |
Ostatní
| Značka | Nikon |
|---|
Doporučené příslušenství
Související články s Nikon 50 mm F1,4 AF NIKKOR D A použitý objektiv
Související články s Nikon 50 mm F1,4 AF NIKKOR D A použitý objektiv
Nikon oznamuje vývoj objektivu Nikon Z 120-300 mm f/2,8 TC VR S
Profesionální fotografové sportu, reportáží a divoké přírody mají důvod k oslavě. Nikon dnes oficiálně potvrdil vývoj jednoho z nejočekávanějších objektivů pro bajonet Z. NIKKOR Z 120-300 mm f/2,8 TC…
KLAUDIE MORAVCOVÁ • 7. 5. 2026 v 9:58

Nikon uvádí bezplatnou pětiletou záruku pro řadu Nikkor Z
Společnost Nikon oficiálně oznámila rozšíření záručního programu pro uživatele bezzrcadlového systému řady Z. Všichni zákazníci, kteří si zakoupí nový objektiv NIKKOR s bajonetem Nikon Z, mají nyní…
25. 3. 2026 v 16:24

Novinky ve světě fotografie a videa | Leden 2026
Vstup do nového roku se na trhu s technikou nese v pozvolném tempu. Výrobci čím dál více sázejí na uživatelský komfort, mobilitu a schopnost techniky adaptovat se na bleskové tempo moderní tvorby.…
KLAUDIE MORAVCOVÁ • 3. 2. 2026 v 12:03

Nikon Zf dostává velkou aktualizaci: firmware 3.00 přináší filmové zrno i desítky vylepšení
Nikon potěšil majitele svého elegantního retro modelu Zf zásadní aktualizací firmwaru, která posouvá možnosti tohoto full-frame fotoaparátu o krok dál. Verze firmwaru 3.00 přináší nejen novou…
30. 10. 2025 v 16:24

Dotazy k Nikon 50 mm F1,4 AF NIKKOR D A použitý objektiv
Expert Megapixelu
Lukáš Kala
Lektor fotografických kurzů se zaměřením především na portrétní tvorbu. O fotografii se zajímá již od svých 10 let. Během několika posledních let nasbíral bohaté zkušenosti s fotoaparáty Nikon, Canon, Sony, Fujifilm nebo Leica. Ve svém osobním čase se rád zaměřuje na analogovou tvorbu s oblibou v kontrastní černobílé fotografie. Velmi často v jeho tvorbě najdeme kombinaci přirozeného světla a externích blesků. Mimo fotografování portrétů má v oblibě také cestovní fotografii, fotografování krajin nebo dokumentární tvorbu.






























Komentáře