061539
zkopírováno do schránky
Použitý objektiv
Nikon 50 mm F1,8 AF NIKKOR D bazar
- Typ bajonetu: Nikon F
- Rozdělení podle ohniska: Základní
- Stav zboží: Použité
- Značka: Nikon
Sháníte Nikon 50 mm F1,8 AF NIKKOR D bazar?
„Nikon 50 mm F1,8 AF NIKKOR D bazar“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 14.06.2019

Nikon 50 mm F1,8 AF NIKKOR D bazar
Další kusy Nikon 50 mm F1,8 AF NIKKOR D použitý objektiv v bazaru
Další kusy Nikon 50 mm F1,8 AF NIKKOR D použitý objektiv v bazaru
Níže uvedené informace načítáme od nových produktů v e-shopu. Některé parametry, typu obsah balení, jazyky v menu apod. se proto mohou lišit.
Recenze a hodnocení, ukázkové snímky
Celkové hodnocení
Megapixelu
Objektiv Nikon 50 mm F1,8 AF NIKKOR D se skvěle hodí na focení portrétů, pokud používáte zrcadlovku Nikon s DX snímačem, nabízí vynikající obrazovou kvalitu, ale především výbornou světelnost, která napomáhá k dosažení malé hloubky ostrosti. Rozhodně velmi potěší poměrně odolná konstrukce a…
Celkové hodnocení
zákazníků
Naprostá spokojenost, možná trošku hlučnější chod, ale výsledky stojí za to.
Ověřený zákazník
Hodnotit mohou jen zákazníci, kteří produkt zakoupili.
Pavel, Zlonín, 01.10.2011
Parametry
Níže uvedené informace načítáme od nových produktů v e-shopu. Některé parametry, typu obsah balení, jazyky v menu apod. se proto mohou lišit.
Obrazový snímač
| Formát snímače | 2/3 |
|---|
Bajonet
| Typ bajonetu | Nikon F |
|---|
Objektiv
| Minimální ohnisková vzdálenost | 50 mm |
|---|---|
| Maximální ohnisková vzdálenost | 50 mm |
| Světelnost objektivu (nejkratší ohnisko) | 1,8 |
| Světelnost objektivu (nejdelší ohnisko) | 1,8 |
| Maximální clona (F) | 22 |
| Konstrukce objektivu | 6 členů / 5 skupin |
| Typ sluneční clony | HR-2 (není součást balení) |
| Délka objektivu | 39 mm |
Ostření
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 45 cm |
|---|
Fyzikální specifikace
| Průměr filtru | 52 mm |
|---|---|
| Hmotnost | 155 g |
Ostatní
| Značka | Nikon |
|---|
Doporučené příslušenství
Související články s Nikon 50 mm F1,8 AF NIKKOR D použitý objektiv
Související články s Nikon 50 mm F1,8 AF NIKKOR D použitý objektiv
Koně, luk a brnění: Rozhovor s fotografkou Janou Pechlátovou
Vstoupit do její stodoly znamená ocitnout se v šatně pro historický velkofilm. Najdete tu vše od jemných lněných šatů až po těžká rytířská brnění. Fotografka Jana Pechlátová si získala srdce klientů…
JANA PECHLÁTOVÁ • dnes v 11:29

Vyzkoušejte ikonický Nikon ZR na 3 dny zcela ZDARMA!
Láká vás styl a výkon nového Nikonu ZR? Teď máte jedinečnou příležitost přestat o něm jen číst a konečně ho pořádně provětrat v terénu. Připravili jsme pro vás dva kompletní kity, které vám půjčíme…
15. 5. 2026 v 16:19

Nikon oznamuje vývoj objektivu Nikon Z 120-300 mm f/2,8 TC VR S
Profesionální fotografové sportu, reportáží a divoké přírody mají důvod k oslavě. Nikon dnes oficiálně potvrdil vývoj jednoho z nejočekávanějších objektivů pro bajonet Z. NIKKOR Z 120-300 mm f/2,8 TC…
KLAUDIE MORAVCOVÁ • 7. 5. 2026 v 9:58

Nikon uvádí bezplatnou pětiletou záruku pro řadu Nikkor Z
Společnost Nikon oficiálně oznámila rozšíření záručního programu pro uživatele bezzrcadlového systému řady Z. Všichni zákazníci, kteří si zakoupí nový objektiv NIKKOR s bajonetem Nikon Z, mají nyní…
25. 3. 2026 v 16:24

Dotazy k Nikon 50 mm F1,8 AF NIKKOR D použitý objektiv
Expert Megapixelu
Lukáš Kala
Lektor fotografických kurzů se zaměřením především na portrétní tvorbu. O fotografii se zajímá již od svých 10 let. Během několika posledních let nasbíral bohaté zkušenosti s fotoaparáty Nikon, Canon, Sony, Fujifilm nebo Leica. Ve svém osobním čase se rád zaměřuje na analogovou tvorbu s oblibou v kontrastní černobílé fotografie. Velmi často v jeho tvorbě najdeme kombinaci přirozeného světla a externích blesků. Mimo fotografování portrétů má v oblibě také cestovní fotografii, fotografování krajin nebo dokumentární tvorbu.




























Komentáře