062068
zkopírováno do schránky
Použitý objektiv
Nikon 55-200mm f/4,0-5,6G AF-S DX VR II bazar
- Typ bajonetu: Nikon F
- Rozdělení podle ohniska: Teleobjektiv
- Stav zboží: Použité
- Značka: Nikon
Sháníte Nikon 55-200mm f/4,0-5,6G AF-S DX VR II bazar?
„Nikon 55-200mm f/4,0-5,6G AF-S DX VR II bazar“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 30.06.2019
Kontaktujte nás, poradíme vám

Nikon 55-200mm f/4,0-5,6G AF-S DX VR II bazar
Níže uvedené informace načítáme od nových produktů v e-shopu. Některé parametry, typu obsah balení, jazyky v menu apod. se proto mohou lišit.
Hodnocení, ukázkové snímky
Celkové hodnocení
zákazníků
spokojenost je na místě
Ověřený zákazník
Hodnotit mohou jen zákazníci, kteří produkt zakoupili.
Lenka, Dvůr Králové nad Labem, 09.05.2018
Parametry
Níže uvedené informace načítáme od nových produktů v e-shopu. Některé parametry, typu obsah balení, jazyky v menu apod. se proto mohou lišit.
Obrazový snímač
| Formát snímače | 2/3 |
|---|
Bajonet
| Typ bajonetu | Nikon F |
|---|
Objektiv
| Minimální ohnisková vzdálenost | 55 mm |
|---|---|
| Maximální ohnisková vzdálenost | 200 mm |
| Stabilizátor obrazu | Ano |
| Délka objektivu | 83 mm |
| Počet lamel clony | 7 |
| Rozdělení podle ohniska | Teleobjektiv |
| Vhodný pro formát snímače | APS-C |
Ostření
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 113 cm |
|---|
Fyzikální specifikace
| Průměr filtru | 52 mm |
|---|---|
| Hmotnost | 300 g |
Ostatní
| Značka | Nikon |
|---|
Doporučené příslušenství
Související články s Nikon 55-200mm f/4,0-5,6G AF-S DX VR II použitý objektiv
Související články s Nikon 55-200mm f/4,0-5,6G AF-S DX VR II použitý objektiv
Nikon uvádí bezplatnou pětiletou záruku pro řadu Nikkor Z
Společnost Nikon oficiálně oznámila rozšíření záručního programu pro uživatele bezzrcadlového systému řady Z. Všichni zákazníci, kteří si zakoupí nový objektiv NIKKOR s bajonetem Nikon Z, mají nyní…
25. 3. 2026 v 16:24

Novinky ve světě fotografie a videa | Leden 2026
Vstup do nového roku se na trhu s technikou nese v pozvolném tempu. Výrobci čím dál více sázejí na uživatelský komfort, mobilitu a schopnost techniky adaptovat se na bleskové tempo moderní tvorby.…
KLAUDIE MORAVCOVÁ • 3. 2. 2026 v 12:03

Nikon Zf dostává velkou aktualizaci: firmware 3.00 přináší filmové zrno i desítky vylepšení
Nikon potěšil majitele svého elegantního retro modelu Zf zásadní aktualizací firmwaru, která posouvá možnosti tohoto full-frame fotoaparátu o krok dál. Verze firmwaru 3.00 přináší nejen novou…
30. 10. 2025 v 16:24

Novinky ve světě fotografie a videa | Říjen 2025
Podzim bývá obdobím, kdy výrobci foto a video techniky vytahují z rukávu to nejlepší, co během roku stihli doladit. Fujifilm, Nikon, Tamron i Sony přicházejí s novinkami, které jasně ukazují, kam se…
24. 10. 2025 v 10:13

Dotazy k Nikon 55-200mm f/4,0-5,6G AF-S DX VR II použitý objektiv
Expert Megapixelu
Lukáš Kala
Lektor fotografických kurzů se zaměřením především na portrétní tvorbu. O fotografii se zajímá již od svých 10 let. Během několika posledních let nasbíral bohaté zkušenosti s fotoaparáty Nikon, Canon, Sony, Fujifilm nebo Leica. Ve svém osobním čase se rád zaměřuje na analogovou tvorbu s oblibou v kontrastní černobílé fotografie. Velmi často v jeho tvorbě najdeme kombinaci přirozeného světla a externích blesků. Mimo fotografování portrétů má v oblibě také cestovní fotografii, fotografování krajin nebo dokumentární tvorbu.

























Komentáře
JC
Dobrý den, děkujeme za upozornění, již by mělo být opraveno.
Prodejce Megapixel.cz, Jakub Caha, 17. 7. 2019 |Nikon 55-200mm f/4,0-5,6G AF-S DX VR II bazar |Reagovat
Je to skutečně VRII ? Já VRII vlastním a vypadá trochu jinak. Je kratší.
Dušan Sedláček, 16. 7. 2019 |Nikon 55-200mm f/4,0-5,6G AF-S DX VR II bazar |Reagovat