062187
zkopírováno do schránky
Použitý objektiv
Nikon 70-200mm f/2,8 G AF-S NIKKOR ED VR II bazar
- Typ bajonetu: Nikon F
- Rozdělení podle ohniska: Teleobjektiv
- Stav zboží: Použité
- Značka: Nikon
Sháníte Nikon 70-200mm f/2,8 G AF-S NIKKOR ED VR II bazar?
„Nikon 70-200mm f/2,8 G AF-S NIKKOR ED VR II bazar“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 07.08.2019
Kontaktujte nás, poradíme vám

Nikon 70-200mm f/2,8 G AF-S NIKKOR ED VR II bazar
Níže uvedené informace načítáme od nových produktů v e-shopu. Některé parametry, typu obsah balení, jazyky v menu apod. se proto mohou lišit.
Recenze, ukázkové snímky
Celkové hodnocení
Megapixelu
Objektiv Nikon 70-200 mm F 2,8 G AF-S NIKKOR ED VR II patří tomu nejlepšímu, co může Nikon nabídnout. A nejen Nikon. Ve své kategorii patří bezesporu na absolutní špičku napříč značkami. Je to nástroj určený pro profesionály a nikdo o tom nemusí pochybovat ani vteřinu. Jeho výkon je jednoduše…
Parametry
Níže uvedené informace načítáme od nových produktů v e-shopu. Některé parametry, typu obsah balení, jazyky v menu apod. se proto mohou lišit.
Bajonet
| Typ bajonetu | Nikon F |
|---|
Objektiv
| Optický zoom | 2,8 x |
|---|---|
| Minimální ohnisková vzdálenost | 70 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 200 mm |
| Světelnost objektivu (nejkratší ohnisko) | 2,8 |
| Světelnost objektivu (nejdelší ohnisko) | 2,8 |
| Maximální clona (F) | 22 |
| Konstrukce objektivu | 22 členů / 16 skupin |
| Stabilizátor obrazu | Ano |
| Typ sluneční clony | Ano (součást balení) |
| Délka objektivu | 209 mm |
| Počet lamel clony | 9 |
| Vhodný pro žánr | Portréty, Sport, Zvířata, Reportáže, Street foto, Koncerty |
| Rozdělení podle ohniska | Teleobjektiv |
| Vhodný pro formát snímače | Full Frame |
Ostření
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 140 cm |
|---|
Fyzikální specifikace
| Průměr filtru | 77 mm |
|---|---|
| Hmotnost | 1540 g |
Ostatní
| Značka | Nikon |
|---|
Doporučené příslušenství
Související články s Nikon 70-200mm f/2,8 G AF-S NIKKOR ED VR II použitý objektiv
Související články s Nikon 70-200mm f/2,8 G AF-S NIKKOR ED VR II použitý objektiv
Nikon uvádí bezplatnou pětiletou záruku pro řadu Nikkor Z
Společnost Nikon oficiálně oznámila rozšíření záručního programu pro uživatele bezzrcadlového systému řady Z. Všichni zákazníci, kteří si zakoupí nový objektiv NIKKOR s bajonetem Nikon Z, mají nyní…
25. 3. 2026 v 16:24

Novinky ve světě fotografie a videa | Leden 2026
Vstup do nového roku se na trhu s technikou nese v pozvolném tempu. Výrobci čím dál více sázejí na uživatelský komfort, mobilitu a schopnost techniky adaptovat se na bleskové tempo moderní tvorby.…
KLAUDIE MORAVCOVÁ • 3. 2. 2026 v 12:03

Nikon Zf dostává velkou aktualizaci: firmware 3.00 přináší filmové zrno i desítky vylepšení
Nikon potěšil majitele svého elegantního retro modelu Zf zásadní aktualizací firmwaru, která posouvá možnosti tohoto full-frame fotoaparátu o krok dál. Verze firmwaru 3.00 přináší nejen novou…
30. 10. 2025 v 16:24

Novinky ve světě fotografie a videa | Říjen 2025
Podzim bývá obdobím, kdy výrobci foto a video techniky vytahují z rukávu to nejlepší, co během roku stihli doladit. Fujifilm, Nikon, Tamron i Sony přicházejí s novinkami, které jasně ukazují, kam se…
24. 10. 2025 v 10:13

Dotazy k Nikon 70-200mm f/2,8 G AF-S NIKKOR ED VR II použitý objektiv
Expert Megapixelu
Lukáš Kala
Lektor fotografických kurzů se zaměřením především na portrétní tvorbu. O fotografii se zajímá již od svých 10 let. Během několika posledních let nasbíral bohaté zkušenosti s fotoaparáty Nikon, Canon, Sony, Fujifilm nebo Leica. Ve svém osobním čase se rád zaměřuje na analogovou tvorbu s oblibou v kontrastní černobílé fotografie. Velmi často v jeho tvorbě najdeme kombinaci přirozeného světla a externích blesků. Mimo fotografování portrétů má v oblibě také cestovní fotografii, fotografování krajin nebo dokumentární tvorbu.





















Komentáře