ID: 013173

Nikon Camera Control Pro 2

Sháníte Nikon Camera Control Pro 2?

„Nikon Camera Control Pro 2“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Tento software umožňuje dálkově ovládat nastavení většiny digitálních jednookých zrcadlovek Nikon. Propojení mezi počítačem a fotoaparátem lze provést pomocí USB kabelu nebo kabelové/bezdrátové sítě LAN a bezdrátového síťového vysílače. Podporovány jsou pokročilé funkce fotoaparátů včetně živého náhledu, systému správy snímků a prohlížeče, který umožňuje hromadně prohlížet a vybírat snímky před jejich zkopírováním do počítače. Produktová sekce: Software Nikon

Popis výrobce

  • Dálkové ovládání většiny nastavení digitálních jednookých zrcadlovek Nikon včetně volby expozičního režimu, času závěrky a clony pomocí počítače.
  • Kabelový i bezdrátový provoz v sítích LAN pomocí bezdrátového síťového vysílače.
  • Přímý přenos snímků z fotoaparátu do počítače a tvorba kompletního workflow od fotografování po ukládání snímků.
  • Vylepšená funkce prohlížeče s možností zobrazení miniatur snímků uložených v počítači.
  • Možnost potvrzení nebo vymazání snímků ve vyrovnávací paměti fotoaparátu díky zobrazení miniatur/náhledu snímků v počítači ještě před jejich přenosem.
  • Podpora režimů živého náhledu (z ruky a stativ), které využívají obrazový snímač fotoaparátu k získání obrazu zabíraného objektivem v reálném čase. Podpora režimů živého náhledu umožňuje volit zaostřovací pole, exponovat a současně kontrolovat snímek na monitoru počítače. V režimu stativu je možná volba přesné oblasti zaostření.
  • Podpora systému správy snímků umožňuje volbu parametrů zpracování snímků v počítači a tvorbu uživatelské tonální křivky (nastavení kontrastu) včetně jejího uložení ve fotoaparátu.

Kompletní popis výrobce Sbalit popis

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Souhlasím