PN: VMA430E6, ID: 003114

Digitální kompakt Nikon CoolPix L100 černý

 • Rozlišení: 10 Mpx
 • Optický zoom: 15 x
 • Velikost displeje: 3 "

Sháníte Nikon CoolPix L100 černý?

„Nikon CoolPix L100 černý“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Vlastníte Nikon CoolPix L100 černý?

Víte, že ho u nás můžete prodat až za 509 Kč?

Začít s výkupem

Akce do vyprodání! Všestranný digitální fotoaparát s rozlišením 10 Mpx, výkonným objektivem NIKKOR s širokoúhlým 15x zoomem, 3" LCD monitorem, snadným režimem Auto, automatickou volbou motivových programů a množstvím automatických funkcí pro redukci vibrací. Produktová sekce: Digitální kompakty Nikon

Nahoru

Recenze

Názor Megapixelu

Nikon doplnil modelovou řadu svých kompaktů o cenově dostupný širokoúhlý ultrazoom. Charakteristickým rysem je provoz fotoaparátu na tužkové AA baterie, případně tužkové akumulátory. Tento způsob
Celá recenze

Kompletní recenze
Nikon CoolPix L100 černý

Parametry a popis

Nikon CoolPix L100

Fotoaparát s 10 miliony pixelů a velkým rozsahem zoomu. Ať již chcete pořizovat působivé snímky skupin osob, snímky rozsáhlých krajin nebo makrosnímky, všestranný objektiv NIKKOR s 15x zoomem od širokoúhlých ohniskových vzdáleností vám umožní zachytit každý motiv. Automatická volba motivových programů optimalizuje veškerá potřebná nastavení fotoaparátu v souladu s fotografovaným objektem a pokročilé technologie redukce vibrací snižují riziko rozmazání snímků. Množství automatických portrétních funkcí znamená, že již nikdy nezmeškáte úsměv fotografované osoby. A fotoaparát vás navíc bude varovat při detekování zavřených očí fotografované osoby během expozice a umožní vám tak rychle zopakovat snímek. COOLPIX L100 - dostupný, všestranný a výkonný.
Fotoaparát je dostupný v barevném provedení Black.

 • Objektiv NIKKOR s širokoúhlým 15x zoomem pro vynikající přesnost, vysoké rozlišení a ostrý obraz. (ekvivalent u kinofilmu: 28-420 mm.)
 • 4 systémy pro snížení rizika rozmazání snímků automaticky potlačující výskyt rozmazaných snímků s využitím čtyř různých technologií. Redukce vibrací pohybem obrazového snímače snižuje účinky chvění fotoaparátu. Vysoká citlivost k působení světla (až ISO 3200*) snižuje riziko rozmazání snímků při fotografování rychle se pohybujících objektů a/nebo při fotografování za nízké hladiny osvětlení. Detekce pohybu kompenzuje účinky pohybu fotoaparátu a objektu. Funkce volby nejlepšího snímku (BSS) automaticky vybírá nejostřejší snímek ze série až 10 pořízených snímků.
 • Automatická volba motivových programů pro výběr optimálního motivového programu při fotografování běžných motivů.
 • Snadný režim auto: stačí jen zapnout fotoaparát a fotografovat bez starostí s nastavením.
 • Inteligentní portrétní systém: pokročilé automatické funkce pro perfektní portrétní snímky. Režim Úsměv pro pořízení snímků v okamžiku detekování úsměvu fotografované osoby. Varovná indikace mrknutí informující o detekování zavřených očí fotografované osoby.
 • Režim Makro pro možnost fotografování již ze vzdálenosti 1 cm a brilantní zachycení drobných detailů.
 • Rozměrný 3" LCD monitor s vysokým rozlišením pro snadnou tvorbu kompozice obrazu a přehrávání snímků i za jasného slunečního osvětlení.
 • Velká tlačítka pro snadné ovládání.
 • 10 milionů pixelů pro pořízení snímků s výjimečnými detaily, které je možné tisknout ve velkých formátech - a to i při zvětšování výřezů.
 • Pokročilá funkce Face Priority AF a Redukce červených očí ve fotoaparátu pro rychlé detekování a zaostření až 12 tváří osob v záběru a korekci nesprávného zbarvení očí v důsledku použití blesku při expozici.
 • 15 motivových programů s optimalizovaným nastavením pro nejběžnější motivy, efekty a situace.
 • Motivový program Sériové snímání sportu: pořídí až 30* snímků v jedné sérii frekvencí 13 obr./s (H), 6 obr./s (M) nebo 4 obr./s (L).
 • Funkce D-lighting pro získání optimálně exponovaných snímků vyjasněním stínů u podexponovaných snímků a snímků pořízených v silném protisvětle.
 • Záznam ozvučených videosekvencí.
 • Napájení pomocí čtyř tužkových baterií AA: možnost snadné náhrady zdroje energie fotoaparátu bez ohledu na místo fotografování.

* Citlivost ISO 3200 je k dispozici pouze v kombinaci s velikostí obrazu 3M (2048 × 1536) nebo menší.


Bavte se fotografováním

COOLPIX L100 je ideální volbou. Můžete si být jisti, že s 10 miliony efektivních pixelů, výkonným systémem digitálního zpracování obrazu Nikon EXPEED a objektivem NIKKOR s 15x zoomem pokrývajícím ohniskové vzdálenosti od 28 mm až po ohnisko 420 mm (ekvivalent u kinofilmu) detailně zachytíte prakticky každý fotografovaný motiv. Aktivujte režim Makro a můžete fotografovat objekty vzdálené pouhý 1 cm od objektivu. Čtyři technologie pro potlačení rizika rozmazání snímků včetně redukce vibrací pohybem obrazového snímače zaručí, že vámi pořízené snímky budou optimálně ostré. Fotoaparát COOLPIX L100 oceníte také v případě, že rádi fotografujete sporty, protože je vybaven motivovým programem Sériové snímání sportu, disponujícím snímací frekvencí 13 obr./s. Automatická volba motivových programů se postará o správné nastavení fotoaparátu v závislosti na fotografovaném motivu. Režim Úsměv pořídí snímek v okamžiku, kdy se fotografovaná osoba usmívá, zatímco Varovná indikace mrknutí vás varuje v okamžiku, kdy zjistí, že fotografovaná osoba měla zavřené oči. Mezi další funkce patří redukce červených očí ve fotoaparátu, která garantuje kvalitní portrétní snímky, funkce D-Lighting pro vyjasnění tmavých oblastí snímků ve fotoaparátu, 15 motivových programů, režimy záznamu ozvučených videosekvencí, a kromě jiného také funkce Aktivní zoom.

S rozsahem citlivostí až do hodnoty ISO 3200 (využívající systém kombinace pixelů) jsou problémy se špatným osvětlením věcí minulosti. Toto vybavení dále vylepšuje systém detekce pohybu, který detekuje pohyb fotografovaných objektů a automaticky volí kratší časy závěrky a vyšší citlivosti ISO.

Obrazový snímač
Formát snímače: 1/2,33
Rozlišení: 10 Mpx
Typ snímače: CCD
Rozlišení fotografií: 1024x768, 1920x1080, 2048x1536, 2592x1944, 3584x2016, 3648x2736, 640x480
Poměr stran snímku: 16:9, 4:3
Stabilizátor snímače: Ano
 
Objektiv
Optický zoom: 15 x
Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm): 28-420
Minimální ohnisková vzdálenost: 28 mm
Maximální ohnisková vzdálenost: 420 mm
Typ stabilizátoru: Optický
 
Zaostřování
Minimální zaostřovací vzdálenost: 50 cm
Makro od: 1 cm
 
Nastavení expozice
ISO - minimální citlivost: 80
ISO - maximální citlivost: 3200
 
Fotografování
Expoziční režimy: Auto, P
 
LCD
Velikost displeje: 3 "
Rozlišení displeje: 230000
 
Blesk
Vestavěný blesk: Ano
 
Záznam
Typ paměťového media: SD / SDHC / SDXC
Velikost interní paměti: 44 MB
 
Fyzikální specifikace
Rozměry v mm: 110 x 72 x 78
Hmotnost: 355 g

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Hlídat dostupnost Nikon CoolPix L100 černý v bazaru

Přejete si hlídat dostupnost produktu Nikon CoolPix L100 černý, přihlaste se a navštivte naši sekci bazar.

Přihlásit se

Sháníte ještě něco dalšího?

Hlídat bazar mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit nebo vytvořit účet.

Bazar pro Nikon CoolPix L100 černý

Nahoru

Komentáře (10)

Zobrazeny komentáře (76 - 67)

 • 76

  Bouška

  Dobrý den, ze všeho nejdřív bych vyzkoušel nové, respektive čerstvě nabité baterky. Pokud to nepomůže, pak bych doporučil kontaktovat autorizovaný servis Nikon.

  Luděk Bouška - Megapixel, 07.12.2016 | Reagovat

 • 75

  Avatar

  Dobrý den , mám nikon coolpix l100 a nejde zapnout nevíte náhodou čím by to mohlo být ? díky

  Milos Landsman, 06.12.2016 | Reagovat

 • 74

  Lukeš
  Reaguje na 73 | Dobrý den, děkujeme za Vaše obsáhle vysvětlení problému.

  Martin Lukeš - Megapixel, Šéfeditor galerie, Lektor fotografických kurzů, 21.03.2011 | Reagovat

 • 73

  Avatar
  Reaguje na 20 | Problém s nabíjecími bateriemi NiCd nebo NiMh je u fotoaparátů pravděpodobně v jejich rozdílných vlastnostech a problém nedělají baterie ale nastavení firmwaru fotoaparátů který musí mimo jiné hlídat i dostatečný přísun energie pro paměti a třeba i měření a v předstihu aparát zastavit aby nedošlo k chybnému zápisu do paměti a jejímu případnému skorozničení. Proč? Krátce po zatížení klesá na NiMh jmenovité napětí z 1,2 na cca 1,1 Voltu a drží se tak až skoro do úplného vybití, jenže aparát konstruovaný na napájení zdrojem se jmenovitým napětím na článek 1,5 Voltu, to je např. alkalická tužkovka která při 1,1 voltu na článek je už prakticky vybitá považuje ještě čerstvé NiMh za vybité alkalické a z nahoře uvedených důvodů foťák vypne a nahlásí vybité baterie. Proto se na sadu NiMh v těchto aparátech vyfotí tak málo a po nedokonalém nabití mnohdy foťák ani nenajede a proto také nedoporučují u těchto používání nabíjecích článků na bázi Ni... Řešením je použití akumulátorů které se nabijí na 1,5 Volt na článek, nahrazení čtyř článků pěti ve spešl baterii atd. V neposlední řadě také úprava firmware u foťáku což je právě volba napájení v menu. Téma je to na knížku ale v pricipu se nejspíš nemýlím a mám to vyzkoušené an aparátu který je na lithiové primární zdroje stejně velké jako klasická tužkovka jenže na nabíjecí tužkovky vůbec nenajede, teprve osazením lithiumiontovými akumulátory situaci s drahými baterkami vyřeší, jenže společně s nimi je třeba také speciální nabíječka na ně protože v klasické na Ni.. se spolehlivě zničí.

  Honza, 21.03.2011 | Reagovat

 • 72

  Avatar
  Reaguje na 71 | Dobrý den, Nikon používá tzv. asistenta ve fotoaparátu. tzn, snímky se pak dodatečně skládají v PC.

  Bohouš Brož - Megapixel, 31.10.2010 | Reagovat

 • 71

  Avatar
  Má tento foťák panoramu,která se skládá sama hned v přístroji, nebo se s tím musí do PC ?

  Jirka, 27.10.2010 | Reagovat

 • 70

  Avatar
  Reaguje na 68 | Dobrý den, i s přihlédnutím k faktu, že L100 má již dlouhou dobu nástupce, klonil bych se k http://www.megapixel.cz/olympus-sp-600uz pro kresbu a podání barvy.

  Bohouš Brož - Megapixel, 23.10.2010 | Reagovat

 • 69

  Avatar
  Dobrý den, prosím o radu, váhám který z těchto dvou fotoaparátů koupit http://www.megapixel.cz/olympus-sp-600uz#zakladni-parametry a http://www.megapixel.cz/nikon-coolpix-l100, oba dva mají téměř stejné parametry, chtěla bych vědět Váš názor. Děkuji

  Rebelatko, 20.10.2010 | Reagovat

 • 68

  Avatar
  Reaguje na 67 | Dobrý den, osvědčily se jednoznačně http://www.megapixel.cz/sanyo-eneloop-aa-baterie-2 000-mah-4-ks - neztrácejí kapacitu.

  Bohouš Brož - Megapixel, 13.09.2010 | Reagovat

 • 67

  Avatar
  Dobrý večer. Můžete mi poradit jaké nabíjecí baterie používáte. Nikon Coolpix L100

  Richard, 12.09.2010 | Reagovat

Všechny komentáře

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím