Digitální kompakt
Nikon CoolPix L14 modrý + SD 1GB karta!
- Rozlišení snímače: 7,08 Mpx
- Optický zoom: 3 x
- Velikost displeje: 2,4 "
- Maximální rozlišení videa: VGA (640×480)
- Typ paměťové karty: SD
Sháníte Nikon CoolPix L14 modrý + SD 1GB karta!?
„Nikon CoolPix L14 modrý + SD 1GB karta!“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 15.12.2007

Nikon CoolPix L14 modrý + SD 1GB karta!
Hlídat dostupnost Nikon CoolPix L14 modrý + SD 1GB karta! použitý fotoaparát v bazaru
Hlídat dostupnost Nikon CoolPix L14 modrý + SD 1GB karta! použitý fotoaparát v bazaru
Popis a parametry
Snadno ovladatelný fotoaparát s 7,1 Mpx, umožňujícím zhotovit až 1000 snímků na jednu sadu tužkových lithiových baterií AA. LCD 2,4 palce, objektiv Zoom-NIKKOR s 3x optickým zoomem, ISO až 1000 a režim Easy Auto pro bezproblémové fotografování.
Energeticky efektivní fotoaparát s 7,1 milionu pixelů, přesným objektivem Zoom-NIKKOR s 3x optickým zoomem a 2,4" LCD monitorem. Výjimečně snadno ovladatelný fotoaparát COOLPIX L14 se vyznačuje klasickým designem s komfortním gripem a prodlouženou výdrží baterií postačující pro expozici až 1000 snímků. Neuvěřitelně snadné fotografování pro uživatele, kteří mají rádi pohodlí.
Fotoaparát je dostupný v barevných provedeních Silver a Dark blue.
- 1000 snímků na jednu sadu baterií
- Praktický design a jednoduché ovládání
- 7,1 milionu pixelů
- 2,4" LCD monitor
- Objektiv Zoom-NIKKOR s 3x optickým zoomem
- ISO 1000
- 15 motivových programů
- Režim Easy Auto
- Oddělená tlačítka pro režim fotografování a přehrávání
- Vestavěné inovativní funkce
Hlavní rysy
- 1000 snímků na jednu sadu baterií: energeticky úsporný design umožňující zhotovit až 1000 snímků na jeden pár lithiových tužkových baterií AA.
- Praktický design a jednoduché ovládání: kombinace komfortního gripu pro stabilní držení s elegantními hladkými obrysy a ostrými liniemi.
- 7,1 milionu pixelů pro snímky, které zůstávají ostré i při výrazném zvětšení.
- Objektiv Zoom-NIKKOR s 3x optickým zoomem pro živé barvy a brilantní, řezavě ostré snímky. Pokrytí klíčových fotografických ohniskových vzdáleností 38-114 mm (ekvivalent u kinofilmu).
- Vysoká citlivost až ISO 1000: možnost použití kratších časů závěrky a výrazná redukce rizika rozmazání snímků při fotografování rychle se pohybujících objektů a při fotografování za nízké hladiny osvětlení.
- 15 motivových programů: optimální nastavení pro různé snímací podmínky.
- Režim Easy Auto: stačí jen zapnout fotoaparát a fotografovat bez starostí s nastavením.
- Samostatná tlačítka režimu fotografování a přehrávání pro intuitivní ovládání: snadné a rychlé přepínání mezi fotografováním a přehráváním a snadná úprava nastavení přístroje pomocí tlačítka režimu fotografování.
- 3 vestavěné inovativní funkce: Funkce Face-priority AF pro vynikající, perfektně zaostřené portrétní snímky, funkce D-Lighting pro perfektně exponované snímky a Korekce červených očí ve fotoaparátu pro odstranění všech projevů efektu červených očí ze snímků.
Obrazový snímač
| Formát snímače | 1/2,5 |
|---|---|
| Rozlišení snímače | 7,08 Mpx |
| Rozlišení fotografií | 2048x1536, 640x480, 1024x768, 3072x2304, 3072x1728 |
| Technologie snímače | CCD |
Objektiv
| Optický zoom | 3 x |
|---|---|
| Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm) | 38-114 |
| Minimální ohnisková vzdálenost | 38 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 114 mm |
| Konstrukce objektivu | 6 členů / 5 skupin |
Ostření
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 60 cm |
|---|---|
| Makro od | 10 cm |
Expozice a fotografování
| Poměr stran snímku | 16:9, 4:3 |
|---|---|
| Digitální zoom | 4 |
| Způsob měření expozice | Zónové |
| ISO - minimální citlivost | 64 |
| ISO - maximální citlivost | 1000 |
Závěrka
| Nejdelší expoziční čas | 4 |
|---|---|
| Nejkratší expoziční čas | 1/1000 |
Hledáček
| Typ hledáčku | Nemá |
|---|
Displej
| Velikost displeje | 2,4 " |
|---|---|
| Rozlišení displeje v bodech | 115000 |
Blesk
| Vestavěný blesk | Ano |
|---|---|
| Směrné číslo blesku | 5 |
Záznam
| Maximální rozlišení videa | VGA (640×480) |
|---|
Rozhraní a napájení
Fyzikální specifikace
| Rozměry v mm | 91 x 60,5 x 26 |
|---|---|
| Hmotnost | 125 g |
| Barva | modrá |
Paměťové karty
| Typ paměťové karty | SD |
|---|
Ostatní
| Příslušenství v balení | Dvě 1,5 V tužkové lithiové baterie AA LR6, USB kabel UC-E6, A/V kabel EG-CP14, řemínek AN-CP14, disk CD-ROM se softwarem |
|---|---|
| Značka | Nikon |
| Typ produktu | Kompakt |
Kapacita paměti
| Kapacita úložiště | 0,023 GB |
|---|
Související články s Nikon CoolPix L14 modrý + SD 1GB karta!
Související články s Nikon CoolPix L14 modrý + SD 1GB karta!
Koně, luk a brnění: Rozhovor s fotografkou Janou Pechlátovou
Vstoupit do její stodoly znamená ocitnout se v šatně pro historický velkofilm. Najdete tu vše od jemných lněných šatů až po těžká rytířská brnění. Fotografka Jana Pechlátová si získala srdce klientů…
JANA PECHLÁTOVÁ • dnes v 11:29

Vyzkoušejte ikonický Nikon ZR na 3 dny zcela ZDARMA!
Láká vás styl a výkon nového Nikonu ZR? Teď máte jedinečnou příležitost přestat o něm jen číst a konečně ho pořádně provětrat v terénu. Připravili jsme pro vás dva kompletní kity, které vám půjčíme…
15. 5. 2026 v 16:19

Nikon oznamuje vývoj objektivu Nikon Z 120-300 mm f/2,8 TC VR S
Profesionální fotografové sportu, reportáží a divoké přírody mají důvod k oslavě. Nikon dnes oficiálně potvrdil vývoj jednoho z nejočekávanějších objektivů pro bajonet Z. NIKKOR Z 120-300 mm f/2,8 TC…
KLAUDIE MORAVCOVÁ • 7. 5. 2026 v 9:58

Nikon uvádí bezplatnou pětiletou záruku pro řadu Nikkor Z
Společnost Nikon oficiálně oznámila rozšíření záručního programu pro uživatele bezzrcadlového systému řady Z. Všichni zákazníci, kteří si zakoupí nový objektiv NIKKOR s bajonetem Nikon Z, mají nyní…
25. 3. 2026 v 16:24

Dotazy k Nikon CoolPix L14 modrý + SD 1GB karta!
Expert Megapixelu
Lukáš Kala
Lektor fotografických kurzů se zaměřením především na portrétní tvorbu. O fotografii se zajímá již od svých 10 let. Během několika posledních let nasbíral bohaté zkušenosti s fotoaparáty Nikon, Canon, Sony, Fujifilm nebo Leica. Ve svém osobním čase se rád zaměřuje na analogovou tvorbu s oblibou v kontrastní černobílé fotografie. Velmi často v jeho tvorbě najdeme kombinaci přirozeného světla a externích blesků. Mimo fotografování portrétů má v oblibě také cestovní fotografii, fotografování krajin nebo dokumentární tvorbu.





Komentáře