PN: VNA771K001, ID: 026923

Digitální kompakt Nikon Coolpix L840 + originální pouzdro zdarma! červený

Nikon Coolpix L840 + originální pouzdro zdarma! červený Hodnocení zákazníků: 4.4 z 5 11×

 • Rozlišení: 16 Mpx
 • Optický zoom: 38 x
 • Světelnost objektivu - nejkratší ohnisko (F): 3
 • Velikost displeje: 3 "
 • Rozlišení videa: Full HD (1920×1080)

Sháníte Nikon Coolpix L840 + originální pouzdro zdarma!?

„Nikon Coolpix L840 + originální pouzdro zdarma! červený“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Vlastníte Nikon Coolpix L840 + originální pouzdro zdarma!?

Začít s výkupem

Nikon Coolpix L840 je výkonný ultrazoomový fotoaparát vybavený 16Mpx snímačem a objektivem s 38x optickým zoomem a optickou stabilizací VR. Má vestavěný Wi-Fi modul s podporou technologie NFC. Na zadní straně zaujme velký 3" výklopný displej s rozlišením 921000 pixelů. Nahrává FullHD video rychlostí až 60sn./s.. Nikon L840 disponuje řadou šikovných funkcí a motivových režimů pro krásné každodenní snímky. Produktová sekce: Digitální kompakty Nikon

Alternativy k již neprodávanému Nikon Coolpix L840 + originální pouzdro zdarma! červený

Naši zákazníci nejčastěji zvažují tyto alternativy k Nikon Coolpix L840 + originální pouzdro zdarma! červený

Nahoru

Recenze a hodnocení

Názor Megapixelu

Nikon Coolpix L840 nabízí mnoho funkcí - k hlavním výhodám patří jeho 34x optický zoom, hybridní redukce vibrací a naklápěcí displej, který má rozlišení 921 tis bodů. S množstvím optického zoomu v
Celá recenze

Miroslav Jílek
Specialista na bazar

Hodnocení zákazníků

Vše v pořádku, jen občas pomalé ostření.

Ověřený zákazník
Pavla Trchalíková, 05.04.2016
4 z 5

Další zákaznická hodnocení (11)

Kompletní recenze
Nikon Coolpix L840 + originální pouzdro zdarma!

Nahoru

Vybrané příslušenství

Vybrali jsme pro vás příslušenství, které by vám určitě nemělo chybět.

Všechno vybrané příslušenství
pro Nikon Coolpix L840 + originální pouzdro zdarma!

Parametry a popis

Přehled

Fotoaparát COOLPIX L840 s 16 miliony pixelů vám umožní přiblížit si všechny důležité životní okamžiky. Díky objektivu s 38násobným optickým zoomem, který je s využitím funkce Dynamic Fine Zoom¹ dále rozšiřitelný až na 76násobný, můžete získat skvělé snímky ve velkém měřítku při rodinných oslavách nebo zachytit jemné detaily přírodních scenérií. Automatická volba motivových programů usnadňuje fotografování motivů, jako jsou ptáci nebo měsíc, zatímco výkonná redukce vibrací uchovává stabilní obraz a zaručuje brilantní snímky.

Velký výklopný monitor LCD umožňuje zkoumat různé tvůrčí úhly pohledu a k dispozici je rovněž samostatné tlačítko záznamu Full HD videosekvencí. Své oblíbené snímky můžete ihned sdílet s využitím vestavěného připojení Wi-Fi² a podpory technologie NFC³, která celý postup zjednodušuje na klepnutí fotoaparátem do chytrého zařízení³.

S fotoaparátem COOLPIX L840 zaznamenáte všechny krásné životní okamžiky.

Hlavní rysy

Objektiv NIKKOR s 38× optickým zoomem

S objektivem, který je vybaven působivým 38násobným optickým zoomem – který lze s využitím funkce Dynamic Fine Zoom¹ dále rozšířit až na 76násobný – a rozsahem ohniskových vzdáleností 22,5–855 mm zachytíte každý blízký i vzdálený detail.

Objektiv NIKKOR s 38× optickým zoomem

Výkonná redukce vibrací (VR)

Vysoce účinná redukce vibrací identifikuje a koriguje chvění fotoaparátu i při použití nejdelší ohniskové vzdálenosti objektivu a zaručuje perfektně brilantní snímky a plynulé videosekvence za všech okolností.

Výkonná redukce vibrací (VR)

Vestavěné připojení Wi-Fi a podpora NFC

Zůstaňte ve spojení se sociálními médii a sdílejte zábavné okamžiky s rodinou a přáteli jednoduchým dotykem tlačítka Wi-Fi² nebo prostřednictvím technologie NFC³, u které stačí jen klepnout fotoaparátem do chytrého zařízení³.

Vestavěné připojení Wi-Fi a podpora NFC

Obrazový snímač CCD s 16 miliony pixelů a technologií přímého osvětlení fotodiod

Obrazový snímač CCD s 16 miliony pixelů a technologií přímého osvětlení fotodiod

Obrazový snímač zaručuje výjimečný výkon i při fotografování za nízké hladiny osvětlení. Nabízí vysokou citlivost a ostré snímky s brilantními detaily za všech okolností.

7,5cm/3“ výklopný monitor LCD s 921 000 pixely

7,5cm/3“ výklopný monitor LCD s 921 000 pixely

Výklopný monitor umožňuje využívat neobvyklé perspektivy a fotografovat například z podhledu pro získání perspektivy očí dítěte nebo z nadhledu nad skupinou osob. Vynikající viditelnost obrazu usnadňuje tvorbu kompozice snímků.

Režim Měsíc a režim Sledování ptáků

Režim Měsíc a režim Sledování ptáků

Při použití automatické volby motivových programů snadno pořídíte skvělé snímky měsíce nebo ptáků, stačí jen umístit tyto obtížně fotografovatelné objekty ve vaší kompozici.

Full HD videosekvence: Pokud se vyskytne událost hodná zachycení, můžete snadno přepnout samostatným tlačítkem ze statických snímků na záznam vynikajících, plynulých Full HD videosekvencí (1 080/60p). Během záznamu lze ukládat statické snímky a získané videosekvence lze v režimu přehrávání upravovat včetně vymazání nepotřebných částí stopáže.

Tlačítko zoomu se skokovým vrácením:Pokud máte nastavenu nejdelší ohniskovou vzdálenost objektivu a fotografovaný objekt se náhle pohne mimo záběr, můžete jej snadno znovu zaměřit stisknutím tlačítka vedle ovladače zoomu, které skokově nastaví širokoúhlou ohniskovou vzdálenost.

Inteligentní portrét: Tato funkce poskytuje vynikající portréty, na kterých každý vypadá dobře, zobrazuje různé varovné informace a umožňuje přímo během fotografování přidávat různé efekty – k dispozici je například Kontrola mrknutí nebo Změkčení pleti. Během přehrávání lze navíc aplikovat různé retušovací funkce, jako je Redukce odlesků nebo Vybělení očí.

Boční ovladač zoomu: Boční ovladač zoomu umožňuje ovládat zoom levou rukou, aby se zamezilo chvění fotoaparátu a uchovala vysoká stabilita obrazu. Výsledkem jsou plynulé videosekvence a ostré a brilantní snímky.

Předostření: Pokud se fotografovaná akce rychle mění, potřebujete rychle a přesně zaostřovat na objekt. Režim předostření se aktivuje v okamžiku rozpoznání tváře objektu, a to i v případě použití zoomu nebo za nízké hladiny osvětlení.

Zaostřování s vyhledáním hlavního objektu: Fotoaparát za vás automaticky rozpozná a zaostří fotografovaný objekt, takže se můžete plně soustředit na tvůrčí stránku fotografování – tvorbu působivých kompozic snímků.

Kompaktní tělo: Štíhlé a kompaktní tělo fotoaparátu, které je snadno ovladatelné a snadno přenosné na všech vašich cestách, skrývá vysoký výkon a nabízí komfortní grip pro pohodlné držení a vyšší stabilitu.

18 motivových programů: Fotoaparát za vás může provést nejvhodnější nastavení všech parametrů podle vaší snímací situace. Stačí vybrat jeden z 18 volitelných motivových programů, které automaticky optimalizují nastavení fotoaparátu pro oblíbené fotografované motivy a místa.

Funkce Krátká videosekvence: S touto jednoduchou funkcí snadno vytvoříte krátké videosekvence rodiny a přátel. Krátká videosekvence automaticky kombinuje množství souborů videosekvencí fixní délky a vytváří 30 sekund dlouhou videosekvenci.

Automatická volba motivových programů: Pokud chcete odstranit jakoukoli nutnost rozhodování o správném nastavení přístroje, fotoaparát může provést vše automaticky za vás a ponechat vám možnost soustředit se pouze na perfektní kompozici snímků.

Vylepšení vzhledu: Díky retušovacím funkcím v režimu přehrávání budou všechny osoby na vašich snímcích vypadat skvěle. Stačí jen vybrat například Oční stíny, Změkčení pleti, Přidání růžové do tváří nebo Vybělení zubů.

Speciální efekty: Bavte se více fotografií a vyzkoušejte 9 speciálních efektů včetně efektu Nostalgický sépiový efekt či Efekt dětského fotoaparátu během fotografování nebo aplikujte některé ze 7 rychlých efektů, jako je Rybí oko nebo Malba.

Tužkové baterie AA : Fotoaparát je napájen pomocí tužkových baterií AA, které jsou snadno dostupné všude na světě. Díky tomu nebudete mít bez ohledu na místo vašeho fotografování nikdy starosti s nedostupností zdroje energie.

EXPEED C2: Rychlý a výkonný systém zpracování obrazu Nikon nabízí okamžitou odezvu a vysokou citlivost ISO pro snímky s výjimečnou kvalitou obrazu.

NIKON IMAGE SPACE: Cloudová služba NIKON IMAGE SPACE pro ukládání a sdílení snímků nabízí všem uživatelům výrobků Nikon zdarma 20 GB úložného prostoru online. Další informace získáte na adrese www.nikonimagespace.com.

Typ fotoaparátu
Typ fotoaparátu: Kompakt
Podle použití: Ultrazoom
 
Obrazový snímač
Formát snímače: 1/2,3
Rozlišení: 16 Mpx
Rozlišení fotografií: 4608x3456
Poměr stran snímku: 4:3
Poměr stran snímače: 4:3
Velikost snímače (mm): 6,17 x 4,55
 
Objektiv
Optický zoom: 38 x
Digitální zoom: 4
Minimální ohnisková vzdálenost: 23 mm
Maximální ohnisková vzdálenost: 855 mm
Světelnost objektivu - nejkratší ohnisko (F): 3
Světelnost objektivu - nejdelší ohnisko (F): 6,5
Typ stabilizátoru: Optický
Stabilizátor optický: Ano
 
Zaostřování
Minimální zaostřovací vzdálenost: 30 cm
Makro od: 1 cm
Pomocné světlo AF: Ano
Možnost filtrů: ano (pomocí adaptéru)
 
Nastavení expozice
Korekce expozice: ± 2 EV po 1/3 EV
ISO - minimální citlivost: 100
ISO - maximální citlivost: 6400
 
Závěrka
Nejdelší expoziční čas: 4
Nejkratší expoziční čas: 1/4000
 
Fotografování
Expoziční režimy: Auto, P
Histogram: Ne
Rychlost sériového snímání: 7,4 sn./s
Prodleva samospouště: 10, 2
3D režim: Ne
 
Vyvážení bílé
Vyvážení bílé barvy: Automatické / přednastavené hodnoty
 
Hledáček
Typ hledáčku: Nemá
 
LCD
Velikost displeje: 3 "
Rozlišení displeje: 921000
Živý náhled (Live View): Ano
Výklopný displej: Ano
 
Blesk
Vestavěný blesk: Ano
Korekce zábleskové expozice: ± 2 EV po 1/3 EV
Dosah vestavěného blesku: 6,9 m
Možnost připojení externího blesku: Ne
 
Záznam
Typ paměťového media: SD / SDHC / SDXC
Formáty souborů: JPEG, MPEG-4
Rozlišení videa: Full HD (1920×1080)
Audiozáznam: Ano
Integrovaný GPS: Ne
Video formát: MPEG-4, AVC/H.264
Stereo zvuk: Ano
Snímková frekvence u videa: 60 sn./s
 
Obecné
České menu: Ano
 
Rozhraní a napájení
Dálková spoušť: Ne
Wi-Fi: Ano
Výdrž baterie (sn.): 590 snímků
Rozhraní: HDMI, USB
Typ akumulátoru: 4x AA
Způsoby napájení: Akumulátor
 
Fyzikální specifikace
Materiál těla: Plast
Rozměry v mm: 114 x 89 x 96
Hmotnost: 538 g
Barva: černá, červená, fialová
Vodotěsnost: Ne
 
Ostatní
Číslo produktu:VNA771K001
Značka: Nikon

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Hlídat dostupnost Nikon Coolpix L840 + originální pouzdro zdarma! v bazaru

Přejete si hlídat dostupnost produktu Nikon Coolpix L840 + originální pouzdro zdarma!, přihlaste se a navštivte naši sekci bazar.

Přihlásit se

Sháníte ještě něco dalšího?

Hlídat bazar mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit nebo vytvořit účet.

Bazar pro Nikon Coolpix L840 + originální pouzdro zdarma!

Nahoru

Komentáře (10)

Zobrazeny komentáře (29 - 20)

 • 29

  Avatar

  Reaguje na (28) | Dobrý den, bohužel, Coolpix L840 nepodporuje filtry. Děkuji

  Václav Křížek - Megapixel, Komunitní specialista, 18.04.2017 | Reagovat

 • 28

  Avatar

  Dobrý den, chtěla bych si dokoupit na nikon coolpix l 840 polarizační filtr. Můžete mi prosím poradit rozměr? Děkuju.

  pz, 18.04.2017 | Reagovat

 • 27

  Avatar

  Dobrý den, ano jak je vidět na stránkách je stále jeden kus v proddeji. S pozdravem M. 

  Dan Maxant - Megapixel, Zástupce vedoucího prodejny, 20.04.2016 | Reagovat

 • 26

  Vičík

  Dobrý den je tento fotoaparát v červené barvě ještě dostupný k prodeji?

  Michal Vičík, 19.04.2016 | Reagovat

 • 25

  Avatar

  Reaguje na (24) | Dobrý den, bohužel to není možné. Pouze v externí nabíječce.

  Dan Maxant - Megapixel, Zástupce vedoucího prodejny, 18.02.2016 | Reagovat

 • 24

  Avatar

  dobry den lze nabíjecí baterie nabíjet přímo ve fotoaparátu prostřednictvím kabelu?

  ih, 17.02.2016 | Reagovat

 • 23

  Avatar

  Reaguje na (22) | Dobrý den, no to nevypadá nestandardně. Ale více bych Vám řekl pouze pokud bych to viděl. 

  Dan Maxant - Megapixel, Zástupce vedoucího prodejny, 05.01.2016 | Reagovat

 • 22

  Avatar

  Dobrý den, Vlastním tento fotoaparát. Když ho vypínám a mam předtím zoom naplno (je celý venku) zajíždí a ke konci zajede úplně, trosku vyjede ven a zase zajede zpátky do těla a vypne se. Je to nějaký problém?

  Kateřina Klarnerová, 02.01.2016 | Reagovat

 • 21

  Lukeš

  Reaguje na (20) | Dobrý den, u přřístroje jsou standardní tužkové baterie. Ty vydrží cca 30 fotografií. Osobně doporučuji dokoupit nabíjecí baterie s nabíječkou.

  Martin Lukeš - Megapixel, Šéfeditor galerie, Lektor fotografických kurzů, 20.11.2015 | Reagovat

 • 20

  Avatar

  Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli jsou baterie součástí balení nebo si je musím dokoupit zvlášť a to samé mě zajímá u paměťové karty. Děkuji za odpověď

  Martin, 18.11.2015 | Reagovat

Všechny komentáře

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 5 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a využití osobních údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Tyto souhlasy můžete kdykoliv změnit, vypnout nebo upravit v Nastavení soukromí, které otevřete kliknutím na odkaz níže.
Dozvědět se víc | Nastavení soukromí
Rozumím