3997
zkopírováno do schránky
009246
zkopírováno do schránky
Digitální kompakt
Nikon Coolpix P1 stříbrná
- Rozlišení snímače: 8 Mpx
- Optický zoom: 3,6 x
- Velikost displeje: 2,5 "
- Typ paměťové karty: SD
Sháníte Nikon Coolpix P1 stříbrná?
„Nikon Coolpix P1 stříbrná“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 16.01.2007

Nikon Coolpix P1 stříbrná
Popis a parametry
Vysoce kvalitní obraz s 8 miliony pixelů, 3,5x optický zoom (36-126 mm), režimy P, A, rozměrný 2,5" LCD, paměťové karty SD, rozhraní USB, Wi-Fi, kvalitní video 640x480 30 obr./s, české menu, hmotnost 170 g.
Kompaktní digitální fotoaparát nové generace přístrojů Nikon, vybavený vestavěnou technologií Wi-Fi pro bezdrátový přenos snímků do Wi-Fi kompatibilních fotoaparátů, počítačů a tiskáren. Vysoce kvalitní obraz s 8 miliony pixelů, objektiv s 3,5× optickým zoomem a rozměrný 2,5" LCD monitor tvoří v kombinaci s pokročilými funkcemi jako je časová automatika a funkce pro korekci obrazu ve fotoaparátu z přístroje perfektní nástroj pro fotografy, kteří milují nejmodernější technologie.
- Kompaktní digitální fotoaparát s vestavěnou podporou bezdrátové sítě LAN (IEEE802.11b/g), umožňující bezdrátové fotografování, přenos a přímý tisk snímků
- Funkce bezdrátového fotografování a přenosu snímků pro okamžitý „živý“ přenos aktuálně zhotovovaných snímků; bezdrátový přenos snímků umožňuje kdykoli přenášet snímky do počítače resp. je bezdrátově tisknout na libovolné tiskárně standardu PictBridge pomocí volitelného bezdrátového tiskového adaptéru PD-10
- Nový CCD snímač s 8 miliony efektivních pixelů plus nový objektiv Zoom-Nikkor s 3,5× optickým zoomem poskytují vysokou kvalitu obrazu a brilantní rozlišení detailů i při oříznutí a zvětšení snímků
- Funkce D-Lighting nabízí výkonné řešení záchrany podexponovaných snímků stiskem jediného tlačítka – bez použití počítače
- Exkluzivní redukce červených očí ve fotoaparátu automaticky detekuje a eliminuje efekt „červených očí“ na zhotovených snímcích
- Funkce Face-priority AF automaticky detekuje a zaostřuje lidský obličej v záběru, s výslednými perfektně ostrými portréty bez ohledu na pozici objektu ve snímku. 15 motivových programů zajišťuje optimální expozici snímků v libovolných snímacích podmínkách. Pokročilé motivové programy mohou navíc díky dalším vestavěným funkcím ještě více vylepšit kvalitu snímků a upravit výsledky podle záměrů fotografa.
- Rychlá odezva a rychlé fotografování: okamžitý start, rychlé zpracování obrazu a rychlé sériové snímání (režim ultra-high při cca 30 obr./s, režim high při cca 2,3 obr./s)
- Časová automatika s 10 manuálně nastavitelnými clonovými hodnotami poskytuje vyšší kontrolu nad obrazovými výsledky a nabízí více kreativity při pořizování snímků
- Záznam vysoce kvalitních videosekvencí velikosti VGA při snímací frekvenci 30 obr./s generuje věrné barvy a dovoluje i volitelné použití časosběrného snímání/sépiového zbarvení/černobílého zbarvení; stabilizátor obrazu redukuje chvění fotoaparátu při záznamu videosekvencí
- Řešení „vše v jednom“ s dobíjecí baterií, nabíječkou a jednoduchým softwarem pro snadné nastavení bezdrátového rozhraní (Wireless Setup Utility)
- Volitelně stříbrné nebo černé barevné provedení.
Obrazový snímač
| Stabilizátor snímače | Ne |
|---|---|
| Formát snímače | 1/1,8 |
| Rozlišení snímače | 8 Mpx |
| Rozlišení fotografií | 2048x1536, 640x480, 1024x768, 1280x960, 1600x1200, 3264x2448, 2592x1944 |
| Technologie snímače | CCD |
Objektiv
| Optický zoom | 3,6 x |
|---|---|
| Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm) | 35-126 |
| Minimální ohnisková vzdálenost | 35 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 126 mm |
Ostření
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 50 cm |
|---|---|
| Makro od | 4 cm |
Expozice a fotografování
| Poměr stran snímku | 4:3 |
|---|---|
| ISO - minimální citlivost | 50 |
| ISO - maximální citlivost | 400 |
Závěrka
| Nejdelší expoziční čas | 8 |
|---|---|
| Nejkratší expoziční čas | 1/2000 |
Hledáček
| Typ hledáčku | Nemá |
|---|
Displej
| Velikost displeje | 2,5 " |
|---|---|
| Rozlišení displeje v bodech | 110000 |
Rozhraní a napájení
Fyzikální specifikace
| Rozměry v mm | 91 x 60 x 39 |
|---|---|
| Hmotnost | 170 g |
Paměťové karty
| Typ paměťové karty | SD |
|---|
Ostatní
| Číslo produktu | 3997 |
|---|---|
| Příslušenství v balení | Dobíjecí lithium-iontová baterie EN-EL8, nabíječka MH-62, řemínek AN-CP14, USB kabel UC-E6, A/V kabel EG-CP14, disk CD-ROM se softwarem PictureProject a Wireless Camera Setup Utility |
| Značka | Nikon |
| Typ produktu | Kompakt |
Doporučené příslušenství
Pouzdra na karty / baterie
Předchozí 1/3 Další
Čtečky karet
Hlídat dostupnost Nikon Coolpix P1 stříbrná použitý fotoaparát v bazaru
Hlídat dostupnost Nikon Coolpix P1 stříbrná použitý fotoaparát v bazaru
Související články s Nikon Coolpix P1 stříbrná
Související články s Nikon Coolpix P1 stříbrná
Nikon uvádí bezplatnou pětiletou záruku pro řadu Nikkor Z
Společnost Nikon oficiálně oznámila rozšíření záručního programu pro uživatele bezzrcadlového systému řady Z. Všichni zákazníci, kteří si zakoupí nový objektiv NIKKOR s bajonetem Nikon Z, mají nyní…
25. 3. 2026 v 16:24

Novinky ve světě fotografie a videa | Leden 2026
Vstup do nového roku se na trhu s technikou nese v pozvolném tempu. Výrobci čím dál více sázejí na uživatelský komfort, mobilitu a schopnost techniky adaptovat se na bleskové tempo moderní tvorby.…
KLAUDIE MORAVCOVÁ • 3. 2. 2026 v 12:03

Nikon Zf dostává velkou aktualizaci: firmware 3.00 přináší filmové zrno i desítky vylepšení
Nikon potěšil majitele svého elegantního retro modelu Zf zásadní aktualizací firmwaru, která posouvá možnosti tohoto full-frame fotoaparátu o krok dál. Verze firmwaru 3.00 přináší nejen novou…
30. 10. 2025 v 16:24

Novinky ve světě fotografie a videa | Říjen 2025
Podzim bývá obdobím, kdy výrobci foto a video techniky vytahují z rukávu to nejlepší, co během roku stihli doladit. Fujifilm, Nikon, Tamron i Sony přicházejí s novinkami, které jasně ukazují, kam se…
24. 10. 2025 v 10:13

Dotazy k Nikon Coolpix P1 stříbrná
Expert Megapixelu
Lukáš Kala
Lektor fotografických kurzů se zaměřením především na portrétní tvorbu. O fotografii se zajímá již od svých 10 let. Během několika posledních let nasbíral bohaté zkušenosti s fotoaparáty Nikon, Canon, Sony, Fujifilm nebo Leica. Ve svém osobním čase se rád zaměřuje na analogovou tvorbu s oblibou v kontrastní černobílé fotografie. Velmi často v jeho tvorbě najdeme kombinaci přirozeného světla a externích blesků. Mimo fotografování portrétů má v oblibě také cestovní fotografii, fotografování krajin nebo dokumentární tvorbu.














Komentáře