ID: 014753

Digitální kompakt Nikon Coolpix P300 + 16GB karta + originální pouzdro + orignální akumulátor!

Sháníte Nikon Coolpix P300 + 16GB karta + originální pouzdro + orignální akumulátor!?

„Nikon Coolpix P300 + 16GB karta + originální pouzdro + orignální akumulátor!“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Vlastníte Nikon Coolpix P300 + 16GB karta + originální pouzdro + orignální akumulátor!?

Víte, že ho u nás můžete prodat až za 370 Kč?

Začít s výkupem

Nikon COOLPIX P300 je výkonný kompaktní fotoaparát s neuvěřitelně světelným objektivem poskytujícím překrásné výsledky – zejména při fotografování v noci a za nepříznivých světelných podmínek. Speciálně zkonstruovaný objektiv NIKKOR nabízí světelnost f/1,8, začíná extrémně širokoúhlou ohniskovou vzdáleností 24 mm a za pomoci optického členu Nikon s vysokým indexem lomu (HRI) dosahuje špičkové ostrosti a kontrastu obrazu. Produktová sekce: Digitální kompakty Nikon

Alternativy k již neprodávanému Nikon Coolpix P300 + 16GB karta + originální pouzdro + orignální akumulátor!

Naši zákazníci nejčastěji zvažují tyto alternativy k Nikon Coolpix P300 + 16GB karta + originální pouzdro + orignální akumulátor!

Obsahem zvýhodněné sady je:

Nikon Coolpix P300 + Kingston SDHC 16GB Class 4 + Nikon pouzdro CS-P07 + Nikon akumulátor EN-EL12

Nikon COOLPIX P300 je výkonný kompaktní fotoaparát s neuvěřitelně světelným objektivem poskytujícím překrásné výsledky – zejména při fotografování v noci a za nepříznivých světelných podmínek. Speciálně zkonstruovaný objektiv NIKKOR nabízí světelnost f/1,8, začíná extrémně širokoúhlou ohniskovou vzdáleností 24 mm a za pomoci optického členu Nikon s vysokým indexem lomu (HRI) dosahuje špičkové ostrosti a kontrastu obrazu. Produktová sekce: Digitální kompakty Nikon

Nahoru

Vybrané příslušenství

Vybrali jsme pro vás příslušenství, které by vám určitě nemělo chybět.

Popis výrobce

COOLPIX P300

je výkonný kompaktní fotoaparát s neuvěřitelně světelným objektivem poskytujícím překrásné výsledky - zejména při fotografování v noci a za nepříznivých světelných podmínek. Speciálně zkonstruovaný objektiv NIKKOR nabízí světelnost f/1,8, začíná extrémně širokoúhlou ohniskovou vzdáleností 24 mm a za pomoci optického členu Nikon s vysokým indexem lomu (HRI) dosahuje špičkové ostrosti a kontrastu obrazu. V kombinaci s vysoce citlivým obrazovým snímačem CMOS s technologií osvětlení ze zadní strany a plně manuálním ovládáním nabízí tento fotoaparát takovou míru tvůrčí svobody, která vám umožní zachytit fotografované motivy přesně tak, jak je sami vidíte.

COOLPIX P300 - vytvořen pro ty, kdo to s fotografováním myslí vážně

  • Vysoce světelný, extrémně širokoúhlý objektiv NIKKOR se světelností f/1,8 a ohniskovou vzdáleností 24 mm
  • Obrazový snímač CMOS s 12,2 milionů pixelů a technologií osvětlení ze zadní strany
  • Expoziční režimy P, S, A, M
  • Záznam videosekvencí ve formátu Full HD 1080p

Vysoce světelný, extrémně širokoúhlý objektiv NIKKOR s 4,2× zoomem, světelností f/1,8 a optickým členem s vysokým indexem lomu (HRI). Nabízí vynikající přesnost, vysoké rozlišení a vysoký kontrast i za nízké hladiny osvětlení (ekvivalentní ohniskové vzdálenosti u kinofilmu: 24-100 mm).

Obrazový snímač CMOS s 12,2 milionů pixelů a technologií osvětlení ze zadní strany nabízí vyšší světelnou účinnost jednotlivých pixelů, lepší citlivost a sníženou úroveň šumu pro vynikající snímky v libovolném osvětlení.

Expoziční režimy (P/S/A/M) pro možnost větších tvůrčích zásahů do snímků. Programová automatika (P), Clonová automatika (S), Časová automatika (A) a Manuální expoziční režim (M).

Videosekvence Full HD 1080p se stereofonním zvukem: možnost použití optického zoomu a automatického zaostřování během záznamu videosekvence; možnost pořizování statických snímků během záznamu videosekvence. Možnost zpomaleného a zrychleného záznamu videosekvencí s využitím snímacích frekvencí až do 120 obr./s (QVGA). Fotoaparát je vybaven rovněž vestavěným konektorem HDMI s podporou standardu HDMI-CEC umožňujícím přehrávat pořízené záznamy na televizoru HDTV.

7,5cm (3") LCD monitor s širokým pozorovacím úhlem a 921 000 pixely. Monitor využívá technologii Nikon Clear Color Display snižující spotřebu energie a minimalizující reflexy i za jasného slunečního osvětlení.

Vynikající zpracování: klasický vzhled a vynikající ergonomie podporující cílevědomé fotografování kombinací bezpečného, stabilního ovládání, manuálních nastavení, pokročilých funkcí a kvalitní optiky.

Sedm systémů pro snížení rizika rozmazání snímků automaticky potlačujících výskyt rozmazaných snímků s využitím sedmi různých technologií. Optická redukce vibrací snižuje účinky chvění fotoaparátu. Vysoká citlivost k působení světla (až ISO 3200) snižuje riziko rozmazání snímků při fotografování rychle se pohybujících objektů a/nebo při fotografování za nízké hladiny osvětlení. Detekce pohybu kompenzuje účinky pohybu fotoaparátu a objektu. Funkce výběru nejlepšího snímku (BSS) automaticky vybírá nejostřejší snímek ze série až 10 pořízených snímků. Speciální režimy pro nízkou hladinu osvětlení: záruka vynikajících výsledků v libovolném osvětlení, i bez použití stativu: Motivový program Noční portrét poskytuje překrásně detailní noční motivy a portréty v interiérech. Motivový program Noční krajina umožňuje pořizovat ostré snímky při použití nízkých citlivostí ISO. Motivový program Protisvětlo HDR*2 nabízí v libovolné situaci maximální množství barevných odstínů.

Systém zpracování obrazu EXPEED C2 pro vylepšený záznam videosekvencí, vysokou citlivost a maximální kvalitu obrazu.

Zjednodušený panoramatický režim 360°/180°: pro možnost vertikálního a horizontálního panorámování pro tvorbu dynamických panoramat.

Vysoce rychlé sériové snímání (8 obr./s) při plné velikosti obrazu: možnost pořídit série až 7 snímků frekvencí 8 obr./s.

Kreativní posuvník: okamžitá dostupnost funkcí pro retušování a kontrolu snímků. Umožňuje upravovat nastavení jasu, sytosti barev a barevného odstínu snímků bez nutnosti použití počítače.

Kompletní popis výrobce Sbalit popis

Nahoru

Hlídat dostupnost Nikon Coolpix P300 + 16GB karta + originální pouzdro + orignální akumulátor! v bazaru

Přejete si hlídat dostupnost produktu Nikon Coolpix P300 + 16GB karta + originální pouzdro + orignální akumulátor!, přihlaste se a navštivte naši sekci bazar.

Přihlásit se

Sháníte ještě něco dalšího?

Hlídat bazar mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit nebo vytvořit účet.

Bazar pro Nikon Coolpix P300 + 16GB karta + originální pouzdro + orignální akumulátor!

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 1 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím