PN: VNA760K001, ID: 026920

Digitální kompakt Nikon Coolpix P610 + originální pouzdro CS-P08 zdarma! černý

Nikon Coolpix P610 + originální pouzdro CS-P08 zdarma! černý Hodnocení zákazníků: 4.3 z 5 9×

 • Rozlišení: 16 Mpx
 • Optický zoom: 60 x
 • Světelnost objektivu - nejkratší ohnisko (F): 3,3
 • Velikost displeje: 3 "
 • Rozlišení videa: Full HD (1920×1080)

Sháníte Nikon Coolpix P610 + originální pouzdro CS-P08 zdarma!?

„Nikon Coolpix P610 + originální pouzdro CS-P08 zdarma! černý“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Vlastníte Nikon Coolpix P610 + originální pouzdro CS-P08 zdarma!?

Začít s výkupem

Nikon Coolpix P610 je univerzální výkonný ultrazoomový fotoaparát vybavený 16Mpx CMOS snímačem o velikosti 1/2,3", kvalitní stabilizovaný VR objektiv s 60x optickým zoomem. Nikon P610 má vestavěný Wi-Fi modul s podporou NFC technologie a GPS modul pro přesné určení polohy, kde byla fotografie pořízena. Dále disponuje 3" LCD displejem a elektronickým hledáčkem. Nikon Coolpix P610 zvládne pořizovat snímky rychlostí až 7 sn./s. a FullHD stereofonní video 60 sn./s. Produktová sekce: Digitální kompakty Nikon

Alternativy k již neprodávanému Nikon Coolpix P610 + originální pouzdro CS-P08 zdarma! černý

Naši zákazníci nejčastěji zvažují tyto alternativy k Nikon Coolpix P610 + originální pouzdro CS-P08 zdarma! černý

Nahoru

Recenze a hodnocení

Názor Megapixelu

Opět to vypadá, že s vydáním nového aparátu je na trhu přístroj, který je blíže vysněným parametrům uživatelů. Nikon Coolpix P610 má snad všechno, co náročný uživatel může u kompaktního fotoaparátu
Celá recenze

Filip Kujan

Hodnocení zákazníků

Ověřený zákazník
Jiri Kukla, 04.02.2016
4 z 5

Další zákaznická hodnocení (9)

Kompletní recenze
Nikon Coolpix P610 + originální pouzdro CS-P08 zdarma!

Nahoru

Vybrané příslušenství

Vybrali jsme pro vás příslušenství, které by vám určitě nemělo chybět.

Všechno vybrané příslušenství
pro Nikon Coolpix P610 + originální pouzdro CS-P08 zdarma!

Parametry a popis

Objektiv NIKKOR s 60× optickým zoomem

Výkonný objektiv s optickými skly Super ED a 60násobným optickým zoomem, který lze pomocí funkce Dynamic Fine Zoom¹ rozšířit až na 120násobný, pokrývá extrémní rozsah ohniskových vzdáleností od širokoúhlého objektivu 24 mm až po superteleobjektiv 1 440 mm.

Objektiv NIKKOR s 60× optickým zoomem

Optická redukce vibrací s dvojí detekcí (VR)

Vylepšený algoritmus redukce vibrací potlačuje účinky chvění fotoaparátu pro získání brilantnějších snímků a zaručuje spolehlivé fotografování z ruky teleobjektivem a plynulé videosekvence.

Optická redukce vibrací s dvojí detekcí (VR)

Vestavěné připojení Wi-Fi a podpora NFC

Své snímky z oslav nebo cest můžete ihned sdílet – bez ohledu na to, kde se nacházíte – jednoduchým dotykem tlačítka Wi-Fi² nebo prostřednictvím technologie NFC³, u které stačí jen klepnout fotoaparátem do chytrého zařízení³.

Vestavěné připojení Wi-Fi a podpora NFC

Vestavěné zařízení GPS/GLONASS/QZSS

Vestavěné zařízení GPS/GLONASS/QZSS

Díky mezinárodním systémům satelitní navigace GPS/GLONASS/QZSS, které rychle produkují údaje o zeměpisné poloze pořízení snímků, můžete sledovat vykonanou cestu prostřednictvím svých snímků.

Obrazový snímač CMOS s 16 miliony pixelů a technologií přímého osvětlení fotodiod

Obrazový snímač CMOS s 16 miliony pixelů a technologií přímého osvětlení fotodiod

Obrazový snímač umožňuje snadno dosáhnout ostrých a brilantních snímků i za nízké hladiny osvětlení. Vysoce citlivý obrazový snímač nabízí špičkový výkon a ostré snímky s nízkou úrovní šumu.

Full HD videosekvence

Full HD videosekvence

Fotoaparát umožňuje pořizovat perfektně plynulé Full HD videosekvence (1 080/60p) s kvalitním zvukem, který zajišťuje mikrofon s proměnnou směrovou charakteristikou kopírující nastavení zoomu objektivu. Na záznam videosekvencí lze přepnout stisknutím samostatného tlačítka.

Velký výklopný a otočný monitor LCD:Výklopný a otočný 7,5cm/3˝ monitor s 921 000 pixely a vysokým rozlišením vám umožní zkoumat tvůrčí úhly pohledu a snadno pořizovat autoportréty. Regulace jasu a technologie Clear Color Display zaručují optimální viditelnost obrazu i na přímém slunečním světle.

Propracovaná rychlá odezva: Díky rychlejšímu spouštění fotoaparátu, rychlejšímu automatickému zaostřování a zkrácenému zpoždění závěrky zachytíte více rozhodujících okamžiků při fotografování sportovních akcí nebo přírody.

Časosběrné snímání: Tvorba působivých časosběrných videosekvencí je ještě snazší než doposud. Stačí jen vybrat odpovídající motivový program a ze statických snímků pořízených s pomocí časového spínače se vytvoří 10 sekund dlouhé časosběrné videosekvence.

Zoom pro mikrofon: Zoom pro mikrofon, který mění směrovou charakteristiku mikrofonu v souladu se zoomováním objektivu, umožňuje zachycovat vysoce kvalitní směrový zvuk společně s Full HD videosekvencemi.

Široký pozorovací úhel: Široký pozorovací úhel monitoru zaručuje komfortní fotografování, snadnou tvorbu kompozice snímků a videosekvencí a větší možnosti při hledání tvůrčích úhlů pohledu. Můžete například fotografovat z nadhledu nad skupinou osob při zachycování libovolné události nebo z podhledu ve výši očí dítěte či domácího zvířete.

Režim Makro: Režim Makro zaručuje nepřekonatelné makrosnímky ze vzdálenosti již 1 cm – ideální pro fotografování přírody.

Volič expozičních režimů: Volič expozičních režimů poskytuje snadný přístup ke klíčovým nastavením, jako jsou manuální expoziční režimy (P/S/A/M), a nachází se pro snadné ovládání jednou rukou na horní straně fotoaparátu.

Přizpůsobitelné funkční tlačítko (Fn):Přizpůsobte si fotoaparát vlastnímu fotografickému stylu pomocí tlačítka Fn, kterému lze přiřadit často používané funkce. Následně budete moci měnit požadované nastavení jedním stisknutím.

Jednoduché panoráma 360 °/180 °: Tento režim slouží k zachycení působivých scenérií na dynamických panoramatických snímcích jednoduchým vodorovným nebo svislým panorámováním fotoaparátem.

Předvolby COOLPIX Picture Control:Systém Picture Control umožňuje snadno přizpůsobit výsledný vzhled snímků pomocí předvoleb, jako je Standardní pro získání vyvážených snímků, Neutrální pro získání přirozeně působících snímků, Živý pro získání sytě zbarvených snímků, Monochromatický pro získání černobílých nebo sépiových snímků a Vlastní pro uživatelské nastavení dvou parametrů, jako je například kontrast nebo sytost barev.

Tlačítko zoomu se skokovým vrácením:Pokud fotografujete dlouhou ohniskovou vzdáleností objektivu a fotografovaný objekt se dočasně pohne mimo záběr, můžete jej snadno znovu zaměřit stisknutím tlačítka vedle ovladače zoomu, které skokově nastaví širokoúhlou ohniskovou vzdálenost.

Pokročilé funkce pro videosekvence:Během záznamu videosekvencí lze pořizovat statické snímky a získané videosekvence lze přímo ve fotoaparátu upravovat včetně vymazání nepotřebných částí stopáže. Pro získání videosekvencí s menší úrovní šumu je zejména u záznamů ve slabě osvětlených prostředích prováděna redukce šumu.

Boční ovladač zoomu: Boční ovladač zoomu umožňuje ovládat zoom levou rukou, aby se zamezilo chvění fotoaparátu a uchovala vysoká stabilita obrazu. Výsledkem jsou plynulé videosekvence a ostré a brilantní snímky.

Optimalizovaný zoom s extrémním teleobjektivem: Díky vynikající kvalitě objektivu NIKKOR s optickými skly Super ED – stejnými jako u výměnných objektivů pro digitální jednooké zrcadlovky – máte zaručenu výjimečně vysokou kvalitu obrazu. Kvalitní optická konstrukce objektivu se vyznačuje potlačenou barevnou vadou, aniž by došlo k nárůstu rozměrů tubusu objektivu.

Vestavěný elektronický hledáček: Díky snímači pohledu do hledáčku, který automaticky přepíná z monitoru na elektronický hledáček v okamžiku přiblížení oka k hledáčku, lze snadno měnit styl fotografování.

Rychlé nabíjení baterie: Nabíječka s mikrokonektorem USB ještě více urychluje nabíjení fotoaparátu – a navíc můžete i během nabíjení pokračovat ve fotografování.

Zaostřování s vyhledáním hlavního objektu: Můžete se plně soustředit na kompozici obrazu, zatímco zaostřování s vyhledáním hlavního objektu rychle a přesně rozpozná objekt a automaticky na něj zaostří.

Automatická volba motivových programů: Šetřete si svou energii na nalezení jedinečných úhlů pohledu, automatická volba motivových programů mezitím vyhodnotí fotografovaný motiv a okolní scénu a poté automaticky optimalizuje nastavení podle snímacích podmínek.

Režim Měsíc a režim Sledování ptáků: Při použití automatické volby motivových programů snadno pořídíte vynikající snímky měsíce nebo ptáků, stačí jen umístit tyto obtížně fotografovatelné objekty ve vaší kompozici.

19 motivových programů: Ponechte na fotoaparátu, aby zvolil nejvhodnější nastavení všech parametrů podle vaší snímací situace. Vyberte motivový program nejlépe odpovídající fotografovanému objektu a podmínkám a fotoaparát provede automatickou optimalizaci potřebných nastavení.

EXPEED C2: Rychlý a výkonný systém zpracování obrazu Nikon nabízí okamžitou odezvu a vysokou citlivost ISO pro snímky s výjimečnou kvalitou obrazu.

NIKON IMAGE SPACE: Cloudová služba NIKON IMAGE SPACE pro ukládání a sdílení snímků nabízí všem uživatelům výrobků Nikon zdarma 20 GB úložného prostoru online. Další informace získáte na adrese www.nikonimagespace.com.

Typ fotoaparátu
Podle použití: Ultrazoom
 
Obrazový snímač
Formát snímače: 1/2,3
Rozlišení: 16 Mpx
Obrazový snímač: CMOS
Rozlišení fotografií: 4608x3456
Poměr stran snímku: 16:9, 1:1, 3:2, 4:3
Poměr stran snímače: 4:3
Velikost snímače (mm): 6,17 x 4,55
 
Objektiv
Optický zoom: 60 x
Digitální zoom: 2
Minimální ohnisková vzdálenost: 24 mm
Maximální ohnisková vzdálenost: 1440 mm
Světelnost objektivu - nejkratší ohnisko (F): 3,3
Světelnost objektivu - nejdelší ohnisko (F): 6,5
Typ stabilizátoru: Optický
Stabilizátor optický: Ano
 
Zaostřování
Minimální zaostřovací vzdálenost: 50 cm
Makro od: 1 cm
Pomocné světlo AF: Ano
Manuální ostření: Ano
 
Nastavení expozice
Způsob měření expozice: Bodové, Středové, Zónové
Korekce expozice: ± 2 EV po 1/3 EV
ISO - minimální citlivost: 100
ISO - maximální citlivost: 6400
 
Závěrka
Nejdelší expoziční čas: 15
Nejkratší expoziční čas: 1/4000
 
Fotografování
Expoziční režimy: A (Av), Auto, M, P, S (Tv)
Histogram: Ne
Scénické režimy: 19 motivových režimů
3D režim: Ne
 
Vyvážení bílé
Vyvážení bílé barvy: Automatické / přednastavené hodnoty / ruční kalibrace
 
Hledáček
Typ hledáčku: Elektronický
Rozlišení hledáčku: 921000
Dioptrická korekce: -3 až +1
Velikost hledáčku: 0,5 "
 
LCD
Velikost displeje: 3 "
Rozlišení displeje: 921000
Živý náhled (Live View): Ano
Výklopný displej: Ano
 
Blesk
Dosah vestavěného blesku: 7,5 m
Možnost připojení externího blesku: Ne
 
Záznam
Typ paměťového media: SD / SDHC / SDXC
Formáty souborů: JPEG, MPEG-4
Rozlišení videa: Full HD (1920×1080)
Audiozáznam: Ano
Časosběrné snímání: Ano
Zoom při videu: Ano
Integrovaný GPS: Ano
Video formát: MPEG-4, AVC/H.264
Stereo zvuk: Ano
Snímková frekvence u videa: 60 sn./s
 
Obecné
České menu: Ano
 
Rozhraní a napájení
Dálková spoušť: Ne
Wi-Fi: Ano
Výdrž baterie (sn.): 330 snímků
Nabíječka a akumulátor v ceně: Ano
Rozhraní: HDMI, USB
Typ akumulátoru: EN-EL23
Způsoby napájení: Akumulátor
 
Fyzikální specifikace
Rozměry v mm: 125 x 85 x 107
Hmotnost: 565 g
Barva: černá, červená
Vodotěsnost: Ne
 
Ostatní
Číslo produktu:VNA760K001
Příslušenství v balení: baterie, nabíjecí adaptér, popruh, krytka objektivu, USB kabel
Ocenění: TIPA 2015
Značka: Nikon

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Hlídat dostupnost Nikon Coolpix P610 + originální pouzdro CS-P08 zdarma! v bazaru

Přejete si hlídat dostupnost produktu Nikon Coolpix P610 + originální pouzdro CS-P08 zdarma!, přihlaste se a navštivte naši sekci bazar.

Přihlásit se

Sháníte ještě něco dalšího?

Hlídat bazar mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit nebo vytvořit účet.

Bazar pro Nikon Coolpix P610 + originální pouzdro CS-P08 zdarma!

Nahoru

Komentáře (10)

Zobrazeny komentáře (41 - 32)

 • 41

  Avatar

  Reaguje na (40) | Dobrý den, nedokáži takto bohužel odhadnout, kde může být chyba či závada. Doporučuji zastavit se na některé z našich poboček, abychom mohli fotoaparát prohlédnout a popřípadě zaslat do servisu.

  Marek Stuchlý - Megapixel, Specialista na fototechniku, 14.08.2017 | Reagovat

 • 40

  Avatar

  Při fotografování na velkou vzdálenost cca 80km (vzdálené vrcholky hor) nedokáže automaticky zaostřit. Projde přes relativně ostrý obraz , ale při stisknutí spoušte na doraz se obraz rozostří a tak je i zaznamenán. Stabilizace obrazu je aktivní. Optika je bez viditelného znečištění. S Nikonem L120 při fotografování toho samého objektu za stejných podmínek tento problém nebyl.

  Jiří Hájek, 13.08.2017 | Reagovat

 • 39

  Avatar

  Dobrý den, stop a pokračovat dále ano. Ale pozastavit a zapnout opět ne. 

  Václav Křížek - Megapixel, Komunitní specialista, 18.11.2016 | Reagovat

 • 38

  Avatar

  Dobrý den,mám dotaz,zda u nikon colpix p 610 jde při nahrávání videa udělat stop a pokračovat v další nahrávce.Popřípadě dát informaci,který fotoaparát toto umožnuje.Děkuji

  Vlasta Solarová, 17.11.2016 | Reagovat

 • 37

  Avatar

  Reaguje na (36) | Dobrý den, ano má jej. Nechám to opravit. S pozdravem.

  Dan Maxant - Megapixel, Zástupce vedoucího prodejny, 11.03.2016 | Reagovat

 • 36

  Avatar

  Dobrý den, chci se jen ujistit, Nikon Coolpix P610 nemá poloautomatický režim A (Av)? (manuální nastavení clony a zbytek automat)? Děkuji za informaci.

  Marie Vyskočilová, 11.03.2016 | Reagovat

 • 35

  Avatar

  Reaguje na (34) | Dobrý den, ano má ji. Je to jedna předvolba možností blesku. Návod strana 37. 

  Dan Maxant - Megapixel, Zástupce vedoucího prodejny, 12.02.2016 | Reagovat

 • 34

  Avatar

  Dobrý den, koupil jsem Nikon Coolpix P610 a nevím, zda má redukci červených očí. Zatím se mi červené oči zobrazují stále. Děkuji Kukla

  Jiri Kukla, 12.02.2016 | Reagovat

 • 33

  Avatar

  Reaguje na (32) | Dobrý den, ano při  fotografování interiéru je nutné dbát dobrého nastavení expozice a pak je kvalita slušná. Včetně dalších odvětví fotografie. Clona použít nejde. Je to z důvodu ohniska objektivu a jeho konstrukce.

  Dan Maxant - Megapixel, Zástupce vedoucího prodejny, 12.01.2016 | Reagovat

 • 32

  Avatar

  Dobrý den, fotografování je mým koníčkem a jelikož z 80% se věnuji makro fotografiím nadchla jsem se pro tento fotoaparát. Líbí se mi veškeré jeho funkce, zejména mě oslovil plně otočný display a zabudovaná wifi, která umožní rychlé sdílení fotografie z fotoaparátu přímo do internetové sítě. Fotoaparát bych však chtěla využívat i na zachycení krajiny, oslav a výletů. Proto bych se ráda zeptala, jak je to s fotografováním panoramat a interiérů, zda jsou fotografie také dostatečně kvalitní, nebo jestli se tento fotoaparát hodí výhradně k focení makra. A nakonec bych se chtěla zeptat, zda lze u fotoaparátu použít sluneční clona. Děkuji za odpověď.

  Lucie Křivánková, 09.01.2016 | Reagovat

Všechny komentáře

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 5 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a využití osobních údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Tyto souhlasy můžete kdykoliv změnit, vypnout nebo upravit v Nastavení soukromí, které otevřete kliknutím na odkaz níže.
Dozvědět se víc | Nastavení soukromí
Rozumím