Digitální kompakt Nikon Coolpix S10 + SD 2GB karta!

 • Rozlišení: 6 Mpx
 • Optický zoom: 10 x
 • Velikost displeje: 2,5 "
 • Rozlišení videa: VGA (640×480)

Sháníte Nikon Coolpix S10 + SD 2GB karta!?

„Nikon Coolpix S10 + SD 2GB karta!“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Vlastníte Nikon Coolpix S10 + SD 2GB karta!?

Začít s výkupem

Kompaktní digitální fotoaparát s otočným objektivem a vynikajícím rozsahem zoomu pro snadné zachycení vzdálených objektů, díky jednoduchému ovládání je vhodný pro širokou veřejnost. Stabilizátor obrazu zabezpečuje ostřejší snímky i za horšího světla. Rozlišení 6 Mpx, 10x optický zoom, ISO až 800, LCD 2,5 palce, 220 g Produktová sekce: Digitální kompakty Nikon

Parametry a popis

Výkonný objektiv s 10x zoomem ve vysoce přenosném těle se stylovým sklopným designem pro úchvatné snímky z libovolného úhlu.

S výrazným designem tvaru vlny a vysoce kvalitní povrchovou úpravou je COOLPIX S10 stejně atraktivní, jako jím zhotovené snímky. Ale co je ještě více uchvacující, COOLPIX S10 je vybaven obrazovým snímačem s 6,0 milionu efektivních pixelů a objektivem Zoom-Nikkor s 10x zoomem o rozsahu 38-380 mm pro snadnou kompozici snímku s jakýmkoli motivem od portrétů ve velkém měřítku až po široké krajiny s jemnými detaily a živými barvami. A díky tomu, že výrazné tělo fotoaparátu obsahuje objektiv ve sklopné konstrukci, mohou uživatelé zcela popustit uzdu svým tvůrčím představám, držet přístroj nad hlavou pro zachycení akce z nadhledu nad skupinou lidí nebo naopak držet přístroj u země pro získání odlišné perspektivy při současném použití rozměrného, jasného 2,5" LCD monitoru s pozorovacím úhlem 170° jako vynikající pomůcky pro kontrolu výřezu snímku.

Vestavěná redukce vibrací umožňuje uživatelům eliminovat chvění fotoaparátu a získat ostřejší a stabilnější snímky v širokém spektru snímacích podmínek. Protože je fotoaparát současně citlivější k působení světla - až do hodnoty ISO 800 - lze pořídit perfektně vypadající snímky i za nízké hladiny osvětlení a současně využít kratší časy závěrky pro zachycení rychle se pohybujících objektů.

COOLPIX S10 je vybaven také praktickým tlačítkem Snadný portrét, které poskytuje přímý přístup ke třem unikátním vestavěným inovacím Nikon - funkci Face Priority AF* pro automatickou detekci a perfektní zaostření tváře portrétované osoby bez ohledu na její polohu v záběru, Redukci červených očí ve fotoaparátu pro automatickou korekci efektu „červených očí" na zhotovených snímcích a funkci D-Lighting pro záchranu podexponovaných snímků a snímků s nadměrným množstvím protisvětla. A COOLPIX S10 posouvá hranice komfortu ještě dále použitím lithiové baterie umožňující zhotovit stovky snímků na jedno nabití a kompatibilitou se standardem PictBridge, která eliminuje nutnost použití počítače pro tisk snímků - stačí pouze propojit fotoaparát přímo s tiskárnou standardu PictBridge a tisknout snímky přímo bez jakéhokoli zpoždění.

Bohatá nabídka motivových programů usnadňuje práci s fotoaparátem ještě více, v širokém rozmezí běžných motivů. Stačí jen vybrat nejvhodnější motivový program a fotoaparát COOLPIX S10 automaticky určí expozici a provede optimální nastavení všech parametrů. Celkově je k dispozici 15 motivových programů včetně 4 s asistenčním režimem pro snazší tvorbu atraktivnějších kompozic. COOLPIX S10 také přidává novou zábavnou funkci Nikon Pictmotion umožňující uživateli kombinovat snímky, videosekvence, hudbu a visuální styly pro automatizovanou produkci audiovizuálních prezentací přímo ve fotoaparátu. A protože má LCD monitor fotoaparátu vynikající pozorovací úhel 170°, je snadné, aby se všichni přihlížející shromáždili okolo fotoaparátu a společně sledovali prezentace Pictmotion. Jako všechny ostatní přístroje populární série COOLPIX, je i přístroj COOLPIX S10 dodáván včetně unikátního softwaru Nikon PictureProject. Výkonný a přesto uživatelsky přívětivý software PictureProject usnadňuje přenos, organizaci, editaci a sdílení snímků s rodinou a přáteli.

Vynikající objektiv s 10x zoomem a úchvatné rozlišení
Aplikace výkonného objektivu Zoom-Nikkor s 10x zoomem o rozsahu ohniskových vzdáleností 38-380 mm (ekvivalent u kinofilmu) zajišťuje fotoaparátu maximální kompoziční svobodu pro všechny motivy od portrétů ve velkém měřítku až po široké krajinné scenérie. A díky výraznému sklopnému designu mohou uživatelé pořizovat snímky z více tvůrčích, imaginativních úhlů - držíc fotoaparát nad hlavou pro pořizování snímků z nadhledu nad skupinou lidí nebo naopak u pasu či přímo u země pro získání nových zajímavých perspektiv pohledu na fotografovanou scénu.

Redukce vibrací (VR)
Protože je COOLPIX S10 vybaven efektivní redukcí vibrací pohybem obrazového snímače, nejsou již vibrace fotoaparátu dále problémem. Se snadnou aktivací namáčknutím tlačítka spouště do poloviny systém automaticky detekuje a koriguje malé chvění fotoaparátu pro získání ostřejších, stabilnějších snímků - ideální vybavení pro fotografování za nízké hladiny osvětlení a pořizování makrosnímků z ruky. A co více, redukce vibrací pohybem obrazového snímače podporuje ještě rychlejší určení výřezu snímku na LCD monitoru.

Praktické tlačítko Snadný portrét
Tlačítko Snadný portrét poskytuje okamžitý přístup ke třem unikátním inovacím obrazu Nikon. Funkce Face-priority AF* automaticky detekuje a zaostřuje lidské tváře - bez ohledu na to, kde v záběru se nacházejí - a zajišťuje tak trvale perfektně ostré portrétní snímky. Redukce červených očí ve fotoaparátu detekuje výskyt efektu „červených očí" na zhotovených snímcích a provádí automatickou korekci přímo ve fotoaparátu. Funkce D-Lighting zachraňuje podexponované snímky a snímky s nadměrným množstvím protisvětla tvorbou kopie snímku s upraveným jasem světel a stínů pro zvýšení počtu viditelných detailů bez ovlivnění správně exponovaných míst obrazu.
* Schopnost rozpoznávat tváře může být v některých situacích limitovaná.

Zábavné prezentace Pictmotion
Prezentace Pictmotion vytvářejí novou úroveň zábavy s fotoaparátem. Rozšiřujíc fotografickou zábavu nad rámec běžných prezentací, umožňuje prezentace Pictmotion uživateli volit oblíbené videosekvence a snímky, určit visuální styl a použít jednu z pěti předinstalovaných skladeb nebo zkopírovat novou* pro dokreslení nálady. COOLPIX S10 poté automaticky zkombinuje všechny výše uvedené prvky do výsledné produkce s přechody mezi snímky a videosekvencemi synchronizovanými se zvolenou hudbou.

 

Typ fotoaparátu
Typ fotoaparátu: Kompakt
 
Obrazový snímač
Formát snímače: 1/2,5
Rozlišení: 6 Mpx
Obrazový snímač: CCD
Rozlišení fotografií: 1024x768, 2048x1536, 2816x2112, 640x480
Stabilizátor snímače: Ano
 
Objektiv
Optický zoom: 10 x
Digitální zoom: 4
Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm): 38-380
Minimální ohnisková vzdálenost: 38 mm
Maximální ohnisková vzdálenost: 380 mm
 
Zaostřování
Minimální zaostřovací vzdálenost: 30 cm
Makro od: 4 cm
 
Nastavení expozice
ISO - minimální citlivost: 100
ISO - maximální citlivost: 800
 
Fotografování
Expoziční režimy: Auto, P
Rychlost sériového snímání: 1,6 sn./s
Prodleva samospouště: 10, 3
Scénické režimy: Portrét, Krajina, Sport, Noční portrét, Párty/interiér, Pláž/sníh, Západ slunce, Úsvit/soumrak, Noční krajina, Makro, Muzeum, Ohňostroj, Reprodukce, Protisvětlo, Panoráma s asistencí
 
Hledáček
Typ hledáčku: Nemá
 
LCD
Velikost displeje: 2,5 "
Rozlišení displeje: 230000
 
Blesk
Vestavěný blesk: Ano
Dosah vestavěného blesku: 5,4 m
 
Záznam
Typ paměťového media: SD / SDHC / SDXC
Rozlišení videa: VGA (640×480)
Audiozáznam: Ano
 
Obecné
České menu: Ano
 
Fyzikální specifikace
Rozměry v mm: 112,5 x 74,5 x 40,5
Hmotnost: 220 g
 
Ostatní
Příslušenství v balení: Dobíjecí lithium-iontová baterie EN-EL5, nabíječka MH-61, kabel USB UC-E6, A/V kabel EG-CP14, řemínek, krytka objektivu LC-CP17, disk CD-ROM se softwarem PictureProject
Značka: Nikon

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Hlídat dostupnost Nikon Coolpix S10 + SD 2GB karta! v bazaru

Přejete si hlídat dostupnost produktu Nikon Coolpix S10 + SD 2GB karta!, přihlaste se a navštivte naši sekci bazar.

Přihlásit se

Sháníte ještě něco dalšího?

Hlídat bazar mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit nebo vytvořit účet.

Bazar pro Nikon Coolpix S10 + SD 2GB karta!

Nahoru

Komentáře (4)

Zobrazeny komentáře (4 - 1)

 • 4

  Bouška
  Reaguje na 3 | Dobrý den, při videu zoomuje pouze digitálně.

  Luděk Bouška - Megapixel, 11.12.2007 | Reagovat

 • 3

  Avatar
  dobrý den
  dá se použít optický zoom při videu?

  danek, 10.12.2007 | Reagovat

 • 2

  Bouška
  Reaguje na 1 | Dobrý den, ani moc ne... :) Lepší mi přijde http://www.megapixel.cz/panasonic-dmc-tz2-stribrny i když je o trochu dražší.

  Luděk Bouška - Megapixel, 11.07.2007 | Reagovat

 • 1

  Avatar
  Dobrý den, doporučil byste mi tento aparát při focení v přítmí nebo v interiéru? děkuji

  Anna Jindrova, 11.07.2007 | Reagovat

Všechny komentáře

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 5 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a využití osobních údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Tyto souhlasy můžete kdykoliv změnit, vypnout nebo upravit v Nastavení soukromí, které otevřete kliknutím na odkaz níže.
Dozvědět se víc | Nastavení soukromí
Rozumím