PN: VMA491E1, ID: 012266

Digitální kompakt Nikon CoolPix S1000pj černý + originální pouzdro CS-S14 zdarma!

Sháníte Nikon CoolPix S1000pj černý + originální pouzdro CS-S14 zdarma!?

„Nikon CoolPix S1000pj černý + originální pouzdro CS-S14 zdarma!“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Vlastníte Nikon CoolPix S1000pj černý + originální pouzdro CS-S14 zdarma!?

Víte, že ho u nás můžete prodat až za 598 Kč?

Začít s výkupem

První fotoaparát na světě s vestavěným projektorem. Je vybaven širokoúhlým objektivem NIKKOR s 5x zoomem, 2,7" LCD monitorem, 12 miliony pixelů, vysokou citlivostí ISO, inteligentním portrétním systémem, 4 technologiemi redukce vibrací a automatickou volbou motivových programů Produktová sekce: Digitální kompakty Nikon

Obsahem zvýhodněné sady je:

Nikon CoolPix S1000pj černý + Nikon pouzdro CS-S14

První fotoaparát na světě s vestavěným projektorem. Je vybaven širokoúhlým objektivem NIKKOR s 5x zoomem, 2,7" LCD monitorem, 12 miliony pixelů, vysokou citlivostí ISO, inteligentním portrétním systémem, 4 technologiemi redukce vibrací a automatickou volbou motivových programů Produktová sekce: Digitální kompakty Nikon

Nahoru

Vybrané příslušenství

Vybrali jsme pro vás příslušenství, které by vám určitě nemělo chybět.

Popis výrobce

Nikon CoolPix S1000pj

První kompaktní fotoaparát na světě s vestavěným projektorem, který nabízí úchvatný způsob sdílení snímků a videosekvencí bez nutnosti propojení s televizorem nebo počítačem. Extrémně snadno ovladatelný přístroj promítající oblíbené snímky a videosekvence na libovolnou rovnou plochu pouhým stisknutím tlačítka: A je zcela lhostejné, jestli budete promítat prezentaci na zeď místnosti nebo pohádku na dobrou noc na strop. Kombinace plochého těla s vynikající přenosností a množství automatických funkcí usnadňujících pořízení vynikajících snímků vám zaručí sdílení vašich zážitků s rodinou a přáteli způsobem, který ještě nikdy nebyl tak zábavný. COOLPIX S1000pj - převratný nástroj pro sdílení vašich zážitků.

Fotoaparát je dostupný v barevných provedeních Black a Warm Silver.

 • Vestavěný projektor pro možnost promítání oblíbených snímků a videosekvencí na libovolnou rovnou plochu pouhým stisknutím tlačítka. Nabízí obraz s jasem až 10 lumenů, v kvalitě VGA s úhlopříčkou 5" až 40" (13 až 100 cm). Fotoaparát se dodává včetně dálkového ovládání a projekčního stojánku.
 • Objektiv NIKKOR s širokoúhlým 5x zoomem pro vynikající přesnost, vysoké rozlišení a ostrý obraz. (ekvivalent u kinofilmu: 28 - 140 mm.)
 • 12,1 milionu pixelů pro výjimečně detailní snímky, tvorbu tvůrčích výřezů a produkci úchvatně ostrých velkoformátových výtisků.
 • 5 systémů pro snížení rizika rozmazání snímků automaticky potlačujících výskyt rozmazaných snímků s využitím pěti různých technologií. Hybridní redukce vibrací (optická a elektronická) s kombinovaným účinkem pro snížení účinků chvění fotoaparátu. Vysoká citlivost k působení světla (až ISO 6400*) pro snížení rizika rozmazání snímků při fotografování rychle se pohybujících objektů a/nebo při fotografování za nízké hladiny osvětlení. Detekce pohybu pro kompenzaci účinků pohybu fotoaparátu a objektu. Funkce volby nejlepšího snímku (BSS) pro automatický výběr nejostřejšího snímku ze série až 10 pořízených snímků.
 • Inteligentní portrétní systém: Pokročilé automatické funkce pro perfektní portrétní snímky. Samospoušť detekující úsměv pro pořízení snímků v okamžiku detekování úsměvu fotografované osoby. Varovná indikace mrknutí informující o detekování zavřených očí fotografované osoby. Kontrola mrknutí pro pořízení dvou snímků a uložení snímku, na kterém má fotografovaná osoba otevřené oči. Funkce Změkčení pleti upravující nerovnoměrné odstíny pleti v obličeji fotografovaného objektu pro příznivější vzhled pleti.
 • Rozměrný 2,7" LCD monitor s širokým pozorovacím úhlem, funkcí zvýšení jasu a antireflexní vrstvou pro optimální zobrazení za jasného slunečního osvětlení.
 • AF systém se sledováním objektu pro perfektní zaostření zvoleného objektu, a to i v případě pohybujících se objektů.
 • Automatická volba motivových programů pro výběr optimálního motivového programu při fotografování běžných motivů.
 • Vynikající barevné podání: Technologie automatického vyvážení bílé barvy převzatá z vítězných digitálních jednookých zrcadlovek Nikon, produkující snímky s přirozenými odstíny pleti a věrnými barvami.
 • Prezentace: Množství přechodových efektů pro ještě zábavnější projekci snímků.
 • Funkce Rychlé vylepšení pro vylepšení snímků pořízených za špatných světelných podmínek a získání ostrých a brilantních snímků. Původní snímek zůstává nedotčený a fotoaparát rychle a jednoduše vytvoří kopii snímku s optimálním vyvážením kontrastu a sytosti barev.
 • Režim Makro pro možnost fotografování již ze vzdálenosti 3 cm a brilantní zachycení drobných detailů.
 • Pokročilá funkce Face Priority AF a Redukce červených očí ve fotoaparátu pro rychlé detekování a zaostření až 12 obličejů osob v záběru a korekci nesprávného zbarvení očí v důsledku použití blesku při expozici.
 • Funkce D-lighting pro získání optimálně exponovaných snímků vyjasněním stínů u podexponovaných snímků a snímků pořízených v silném protisvětle.
 • Záznam ozvučených videosekvencí.

* Citlivosti ISO 3200 a ISO 6400 jsou k dispozici pouze v kombinaci s velikostí obrazu 3M (2048 x 1536) nebo menší.

Nikon uvádí první fotoaparát na světě s vestavěným projektorem

Revoluce v oblasti trhu digitálních kompaktních fotoaparátů s novým stylem
zobrazování a sdílení snímků

Amsterodam, 4. srpna 2009 - Společnost Nikon Europe uvádí první fotoaparát na světě s vestavěným projektorem COOLPIX S1000pj. Očekáváme, že s postupným objevováním možností přehrávání snímků a videosekvencí pomocí projekce způsobí tento převratný model velký rozruch na trhu digitálních kompaktních fotoaparátů.

COOLPIX S1000pj ale neoslní jen vestavěným projektorem - tento kompaktní fotoaparát nabízí také snímky s vysokým rozlišením 12,1 milionu pixelů a širokoúhlý 2,7" TFT LCD monitor. Díky vysoké citlivosti až ISO 6400 a exkluzivnímu systému zpracování obrazu Nikon EXPEED produkuje nový fotoaparát snímky v kvalitě, jakou můžete právem očekávat od výrobků Nikon. To vše ve štíhlém matně stříbrném nebo černém těle s objektivem NIKKOR s 5x zoomem.

Mark Pekelharing, Product Line Manager Consumer Products u společnosti Nikon Europe B.V, říká: „Uvedení našeho jedinečného fotoaparátu COOLPIX s vestavěným projektorem je skvělou novinkou pro milovníky techniky a fotoaparátů všude na světě - a je dalším prvenstvím společnosti Nikon v oblasti fotografického průmyslu. Uživatelé budou nadšeni tímto úžasným mistrovským kouskem. Přístroj je vybaven vším potřebným pro snadné pořizování i přehrávání snímků: skvělým monitorem a úžasným projektorem. Prohlížení snímků a videosekvencí nebylo nikdy tak snadné ani tak zábavné."

Projekce stisknutím tlačítka

Jistě jste si někdy chtěli prohlížet snímky nebo pouštět video během setkání s přáteli nebo si připomenout, co jste během dne zažili. Právě to vám nyní umožní projektor fotoaparátu COOLPIX S1000pj pouhým stisknutím tlačítku. Vestavěný projektor umožňuje snadnou projekci obrazu s úhlopříčkou o velikosti 5" až 40"1. Dodávané dálkové ovládání umožňuje bezdrátově ovládat projektor a běžné funkce fotoaparátu. Součástí dodávky přístroje je rovněž jednoduchý projekční stojánek, který zaručí optimální projekci.

Získáte přesně takové snímky, jaké jste si představovali

COOLPIX S1000pj je vybaven režimem automatické volby motivových programů, který automaticky vybírá vhodný motivový program na základě detekovaného motivu a umožňuje pouhým stisknutím tlačítka pořídit vynikající snímky. Navíc je zde pět funkcí redukce rozmazání snímků a inteligentní portrétní systém pro pořízení snímků usmívajících se osob. Další funkce „Změkčení pleti", sloužící k dosažení špičkového vzhledu snímků, je retušovací technika umožňující pomocí „rozprašovače" změkčit odstíny pleti fotografované osoby a dosáhnout tak lepšího vzhledu. COOLPIX S1000pj také napomáhá k bezproblémovému pořízení snímků aplikací funkce sledování obličeje a funkce redukce vibrací.

Kompletní popis výrobce Sbalit popis

Nahoru

Hlídat dostupnost Nikon CoolPix S1000pj černý + originální pouzdro CS-S14 zdarma! v bazaru

Přejete si hlídat dostupnost produktu Nikon CoolPix S1000pj černý + originální pouzdro CS-S14 zdarma!, přihlaste se a navštivte naši sekci bazar.

Přihlásit se

Sháníte ještě něco dalšího?

Hlídat bazar mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit nebo vytvořit účet.

Bazar pro Nikon CoolPix S1000pj černý + originální pouzdro CS-S14 zdarma!

Nahoru

Komentáře (10)

Zobrazeny komentáře (11 - 2)

 • 11

  Avatar

  Dobrý den! Musím reagovat na některé komentáře jen tím nejlepším co o tomto fotoaparátu mohu napsat,koupil jsem ho v akci se slevou a výrazně jsem ušetřil.Fotoaparát jsem koupil jako dárek k 70 narozeninám ,člověku který nemá žádné zkušenosti s digitálním fotoaparátem a musím říci,že největší radost měl tento člověk právě z projektoru.Může se ihned pochlubit s tím co nafotil ne na monitoru či obrazovce ,ale ihned např.na zdi.Ovládat tento fotoaparát jsem tohoto staršího člověka naučil během jednoho dne z velmi jednoduchého a dobrého českého manuálu.Byl to jednoznačně velmi vhodný vánoční dárek a vřele ho všem doporučuji.

  Stanislav, 09.09.2011 | Reagovat

 • 10

  Lukeš

  Reaguje na 9 | Dobrý den, tento přístroj je vyjímečný hlavně díky vestavěnému projektoru, který umožňuje promítat snímky na zeď přímo z fotoaparátu.

  Martin Lukeš - Megapixel, Šéfeditor galerie, Lektor fotografických kurzů, 25.08.2011 | Reagovat

 • 9

  Avatar

  Reaguje na 2 | ane Bouška v čem je tento přístroj vynikající? Pokud mi řeknete že už je to 2 roky starý model tak mi aspoň sdělte v čem vynikající byl když ho máte stále v prodeji. Děkuji.

  Josef, 24.08.2011 | Reagovat

 • 8

  Avatar
  Reaguje na 7 | Je mi jasné, že za 5 tis. nemůžu čekat zázraky. Chtěl jsem jenom vědět, zda pro začínající fotografku je dobrý tento model. Nebo zda není v této kategorii jiný model, který je na tom podstatně lépe. Každopádně moc děkuji za odpověď a S1000PJ u Vás koupím. S pozdravem Tomáš

  Tomáš, 14.12.2010 | Reagovat

 • 7

  Avatar
  Reaguje na 6 | Dobrý den Tomáši, všeobecně není ten "nej" fotoaparát v cen. relaci kolem 5 tis. Ten vybíráme podle požadavků a nároků. S1000PJ je určitě na normální rodinné, rekreační focení a případnou prezentaci "dobrá koupě".

  Bohouš Brož - Megapixel, 14.12.2010 | Reagovat

 • 6

  Avatar
  Dobrý den, chci koupit fotoaparát sestře k vánocům. Chtěl bych ho pořídit do 5 tisíc. Chtěl bych se zeptat, zda je tento kus dobrá koupě, nebo byste mi doporučil jiný v této cenové kategorii. Není problém těch 5 tis. lehce přesáhnout, když by za to přístroj stál. Moc děkuji za radu.

  Tomáš, 13.12.2010 | Reagovat

 • 5

  Avatar
  Reaguje na 4 | Dobrý de, ano tento fotoaparát disponuje samospouští.

  Bohouš Brož - Megapixel, 07.11.2010 | Reagovat

 • 4

  Avatar
  Chci se zeptat, jestli má tento foťák samospoušť?Děkuji

  Leona, 07.11.2010 | Reagovat

 • 3

  Avatar
  Mno, ještě aby kompakt za 11 klacků nebyl vynikající :o) No jo, vestavěný projektor je hezké lákadlo pro zákazníky. Pořád si ale říkám jestli by mi za to tahle sranda opravdu stála, když je možné pořídit přístroj parametry minimálně srovnatelný za polovinu..

  Honza, 04.11.2009 | Reagovat

 • 2

  Bouška
  Reaguje na 1 | Dobrý den, ano, české menu má a rozhodně je dobrý. Je vynikající.

  Luděk Bouška - Megapixel, 26.10.2009 | Reagovat

Všechny komentáře

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím