Digitální kompakt
Nikon Coolpix S3 stříbrná
- Rozlišení snímače: 6 Mpx
- Optický zoom: 3 x
- Velikost displeje: 2,5 "
- Maximální rozlišení videa: VGA (640×480)
- Typ paměťové karty: SD, MMC
Sháníte Nikon Coolpix S3 stříbrná?
„Nikon Coolpix S3 stříbrná“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 19.02.2006

Nikon Coolpix S3 stříbrná
Recenze
Celkové hodnocení
Megapixelu
Další z rodiny Placatých eS. Šestimegovým rozlišením Vám dává možnost výřezů a úprav fotografií v místech kam jste neměli možnost se přiblížit a třínásobný zoom nestačil. Jako většina Nikonů podporuje funkci picture bridge takže vám umožňuje přímý tisk fotografií.
Popis a parametry
Ultrakompaktní digitální fotoaparát pro nejširší veřejnost, s elegantním designem, velkým displejem a snadným ovládáním, rozlišení 6 Mpx, 3x optický zoom (35-105 mm), F 3,0-5,4, LCD 2,5 in, paměťové karty SD, rozhraní USB, AV výstup, rozměry 90 x 58 x 20 mm, hmotnost 118 g
Kompaktní digitální fotoaparát s 6 miliony efektivních pixelů a objektivem ED Nikkor s 3× optickým zoomem. Štíhlý, snadno přenosný fotoaparát s atraktivním kovovým tělem, rozměrným 2,5" LCD monitorem a automatickou krytkou objektivu. Rychlý start a dlouhá životnost baterie.
- Rozměrný a jasný 2,5" LCD monitor pro pohodlné pozorování obrazu při snímání a přehrávání snímků
- Nově vyvinutý vysoce kvalitní zabudovaný („pravoúhlý“) objektiv Nikkor ED s 3× optickým a 4× digitálním zoomem
- Extrémně kompaktní a lehké celokovové tělo v plochém a hladkém designu, dostupné ve třech barevných provedeních: stříbrném, černém a bílém
- Rychlá odezva a rychlý start za pouhou cca 1 s; rychlé sériové snímání frekvencí až 1,6 obr./s
- Funkce D-Lighting nabízí výkonné řešení záchrany podexponovaných snímků stiskem jediného tlačítka – bez použití počítače
- Funkce Face-priority AF pro překrásné portréty; motivové programy včetně programu Podvodní fotografie pro ostré a optimálně exponované snímky v libovolných snímacích podmínkách
- Redukce červených očí ve fotoaparátu pro automatickou detekci a eliminaci efektu „červených očí“ ihned po zhotovení snímků
- 12 MB interní paměť pro možnost fotografování v případě nedostupnosti paměťové karty
- Provedení „vše v jednom“ zahrnující dlouhoživotnostní baterii a kolébku COOL-STATION pro snadné dobíjení baterie a přenos snímků
- Speciální volitelné vodotěsné pouzdro (WP-CP5) pro bezpečné fotografování v dešti, na pláži a pod vodní hladinou do hloubky až 40 m s perfektními výsledky při použití motivového programu Podvodní fotografie
Obrazový snímač
| Stabilizátor snímače | Ne |
|---|---|
| Formát snímače | 1/2,5 |
| Rozlišení snímače | 6 Mpx |
| Rozlišení fotografií | 2048x1536, 640x480, 1024x768, 2816x2112 |
| Technologie snímače | CCD |
Objektiv
| Optický zoom | 3 x |
|---|---|
| Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm) | 35-105 |
| Minimální ohnisková vzdálenost | 35 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 105 mm |
Ostření
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 30 cm |
|---|---|
| Makro od | 4 cm |
Expozice a fotografování
| Poměr stran snímku | 4:3 |
|---|---|
| Digitální zoom | 4 |
Závěrka
| Nejdelší expoziční čas | 2 |
|---|---|
| Nejkratší expoziční čas | 1/3500 |
Displej
| Velikost displeje | 2,5 " |
|---|---|
| Rozlišení displeje v bodech | 110000 |
Záznam
| Maximální rozlišení videa | VGA (640×480) |
|---|
Rozhraní a napájení
Fyzikální specifikace
| Rozměry v mm | 90 x 58 x 20 |
|---|---|
| Hmotnost | 118 g |
Paměťové karty
| Typ paměťové karty | SD, MMC |
|---|
Ostatní
| Značka | Nikon |
|---|---|
| Typ produktu | Kompakt |
Doporučené příslušenství
Pouzdra na karty / baterie
Předchozí 1/3 Další
Čtečky karet
Hlídat dostupnost Nikon Coolpix S3 stříbrná použitý fotoaparát v bazaru
Hlídat dostupnost Nikon Coolpix S3 stříbrná použitý fotoaparát v bazaru
Související články s Nikon Coolpix S3 stříbrná
Související články s Nikon Coolpix S3 stříbrná
Nikon uvádí bezplatnou pětiletou záruku pro řadu Nikkor Z
Společnost Nikon oficiálně oznámila rozšíření záručního programu pro uživatele bezzrcadlového systému řady Z. Všichni zákazníci, kteří si zakoupí nový objektiv NIKKOR s bajonetem Nikon Z, mají nyní…
25. 3. 2026 v 16:24

Novinky ve světě fotografie a videa | Leden 2026
Vstup do nového roku se na trhu s technikou nese v pozvolném tempu. Výrobci čím dál více sázejí na uživatelský komfort, mobilitu a schopnost techniky adaptovat se na bleskové tempo moderní tvorby.…
KLAUDIE MORAVCOVÁ • 3. 2. 2026 v 12:03

Nikon Zf dostává velkou aktualizaci: firmware 3.00 přináší filmové zrno i desítky vylepšení
Nikon potěšil majitele svého elegantního retro modelu Zf zásadní aktualizací firmwaru, která posouvá možnosti tohoto full-frame fotoaparátu o krok dál. Verze firmwaru 3.00 přináší nejen novou…
30. 10. 2025 v 16:24

Novinky ve světě fotografie a videa | Říjen 2025
Podzim bývá obdobím, kdy výrobci foto a video techniky vytahují z rukávu to nejlepší, co během roku stihli doladit. Fujifilm, Nikon, Tamron i Sony přicházejí s novinkami, které jasně ukazují, kam se…
24. 10. 2025 v 10:13

Dotazy k Nikon Coolpix S3 stříbrná
Expert Megapixelu
Lukáš Kala
Lektor fotografických kurzů se zaměřením především na portrétní tvorbu. O fotografii se zajímá již od svých 10 let. Během několika posledních let nasbíral bohaté zkušenosti s fotoaparáty Nikon, Canon, Sony, Fujifilm nebo Leica. Ve svém osobním čase se rád zaměřuje na analogovou tvorbu s oblibou v kontrastní černobílé fotografie. Velmi často v jeho tvorbě najdeme kombinaci přirozeného světla a externích blesků. Mimo fotografování portrétů má v oblibě také cestovní fotografii, fotografování krajin nebo dokumentární tvorbu.














Komentáře