PN: VMA711E1, ID: 012415

Digitální kompakt Nikon Coolpix S3100 černý + pouzdro 60G zdarma!

Sháníte Nikon Coolpix S3100 černý + pouzdro 60G zdarma!?

„Nikon Coolpix S3100 černý + pouzdro 60G zdarma!“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Vlastníte Nikon Coolpix S3100 černý + pouzdro 60G zdarma!?

Víte, že ho u nás můžete prodat až za 329 Kč?

Začít s výkupem

Štíhlý fotoaparát kapesných rozměrů s 14 miliony pixelů, širokoúhlým objektivem NIKKOR s 5× zoomem, 6,7cm (2,7“) LCD monitorem, 4 technologiemi redukce vibrací, záznamem HD videosekvencí a vestavěnými editačními funkcemi. Produktová sekce: Digitální kompakty Nikon

Obsahem zvýhodněné sady je:

Aha pouzdro 60G Mix + Nikon Coolpix S3100 černý

Štíhlý fotoaparát kapesných rozměrů s 14 miliony pixelů, širokoúhlým objektivem NIKKOR s 5× zoomem, 6,7cm (2,7“) LCD monitorem, 4 technologiemi redukce vibrací, záznamem HD videosekvencí a vestavěnými editačními funkcemi. Produktová sekce: Digitální kompakty Nikon

Nahoru

Vybrané příslušenství

Vybrali jsme pro vás příslušenství, které by vám určitě nemělo chybět.

Popis výrobce

COOLPIX S3100

Fotoaparát COOLPIX S3100 je dostatečně štíhlý, aby se vešel do každé kapsy, a je tak perfektním doplňkem pro každého, kdo chce stylově pořizovat snímky a videosekvence ve vysokém rozlišení.

Samostatné tlačítko záznamu videosekvence usnadňuje filmování akčních scén a inteligentní portrétní systém Nikon zaručuje vždy perfektní portrétní snímky. Vybavení fotoaparátu doplňuje široká nabídka snadno použitelných filtrových efektů, které umožňují přímo ve fotoaparátu tvůrčím způsobem upravovat pořízené snímky.

Vlastnosti

 • Štíhlé tělo s tloušťkou pouhých 18,4 mm
 • Širokoúhlý objektiv NIKKOR s 5× zoomem
 • Obrazový snímač CCD s 14 miliony pixelů
 • Záznam videosekvencí HD 720p

Štíhlé a stylové provedení - tělo kapesních rozměrů s tloušťkou pouhých 18,4 mm, dostupné v množství živých barevných odstínů.

Širokoúhlý objektiv NIKKOR s 5× zoomem pro vynikající přesnost a vysoké rozlišení (ekvivalent u kinofilmu: 26-130 mm).

Obrazový snímač CCD s 14 miliony pixelů pro výjimečně detailní snímky, tvorbu tvůrčích výřezů a produkci úchvatně ostrých velkoformátových výtisků.

6,7cm (2,7") LCD monitor s antireflexní vrstvou a regulací jasu pro snadné fotografování a přehrávání i na jasném slunečním světle.

Záznam videosekvencí HD 720p: samostatné tlačítko záznamu videosekvence usnadňující zahájení záznamu probíhající akce.

4 systémy pro snížení rizika rozmazání snímků automaticky potlačující výskyt rozmazaných snímků s využitím čtyř různých technologií. Elektronická redukce vibrací (VR) potlačuje účinky chvění fotoaparátu. Vysoká citlivost k působení světla (až ISO 3200) snižuje riziko rozmazání snímků při fotografování rychle se pohybujících objektů a/nebo při fotografování za nízké hladiny osvětlení. Detekce pohybu kompenzuje účinky pohybu fotoaparátu a objektu. Funkce výběru nejlepšího snímku (BSS) automaticky vybírá nejostřejší snímek ze série až 10 pořízených snímků.

Inteligentní portrétní systém: pokročilé automatické funkce pro perfektní portrétní snímky. Samospoušť detekující úsměv pro pořízení snímků v okamžiku detekování úsměvu fotografované osoby. Kontrola mrknutí informující o detekování zavřených očí fotografované osoby. Funkce Změkčení pleti upravující nerovnoměrné odstíny pleti ve tvářích fotografovaných osob pro příznivější vzhled pleti. Redukce efektu červených očí ve fotoaparátu pro korekci nesprávného zbarvení očí vzniklého v důsledku použití blesku při expozici.

Systém zpracování obrazu EXPEED C2 pro vylepšený záznam videosekvencí, vysokou citlivost a maximální kvalitu obrazu.

Automatická volba motivových programů pro výběr optimálního motivového programu při fotografování běžných motivů.

18 motivových programů automaticky optimalizujících veškerá nastavení pro nejběžnější motivy, efekty a místa.

AF se sledováním objektu pro perfektní zaostření zvoleného objektu i v případě pohybujících se objektů.

Menu Retušování umožňující upravovat a vylepšovat snímky přímo ve fotoaparátu. Široká nabídka filtrových efektů včetně funkce Selektivní barva, která převádí snímky na monochromatické se zvoleným tónováním, a funkce Filtr typu hvězda přidávající k bodovým zdrojům světla hvězdicový efekt.

Kompletní popis výrobce Sbalit popis

Nahoru

Hlídat dostupnost Nikon Coolpix S3100 černý + pouzdro 60G zdarma! v bazaru

Přejete si hlídat dostupnost produktu Nikon Coolpix S3100 černý + pouzdro 60G zdarma!, přihlaste se a navštivte naši sekci bazar.

Přihlásit se

Sháníte ještě něco dalšího?

Hlídat bazar mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit nebo vytvořit účet.

Bazar pro Nikon Coolpix S3100 černý + pouzdro 60G zdarma!

Nahoru

Komentáře (6)

Zobrazeny komentáře (6 - 1)

 • 6

  Lukeš

  Reaguje na 5 | Dobrý den, tento model patří do kategorie základních rodinných fotoaparátů pro méně náročné uživatele. Kvalita tedy odpovídá přímo úměrně jeho ceně. VR znamená redukce vybrací. Nikon používá 3 typy stabilizátoru. Optickou, mechanickou a elektronickou. Elektonická je v podstatě ta nejhorší. Jde o zvýšení citlivosti ISO a doostření snímku což může mít za následek zhoršenou obrazovou kvalitu. Osobně tento způsob stabilizace nedoporučuji používat.

  Martin Lukeš - Megapixel, Šéfeditor galerie, Lektor fotografických kurzů, 29.08.2011 | Reagovat

 • 5

  Avatar

  Dobrý den, jak je kvalitní Nikon Coolpix S 3100 a zda je termín stabilizátor obdobný jako redukce vibrací.Děkuji.

  Evžen, 27.08.2011 | Reagovat

 • 4

  Lukeš
  Reaguje na 1 | Dobrý den, znamená to že pokud bude na přístroji nastaven delší čas expozice, nemusíte fotoaparát udržet v ruce tak aby nebyla fotka rozmazaná. Redukce vibrací je jiný název pro stabilizátor.

  Martin Lukeš - Megapixel, Šéfeditor galerie, Lektor fotografických kurzů, 03.05.2011 | Reagovat

 • 3

  Lukeš
  Reaguje na 2 | Dobrý den, osobně bych volil S5100. Optická stabilizace je poměrně důležitá věc. ISO 3200 je stejně na hranice použitelnosti.

  Martin Lukeš - Megapixel, Šéfeditor galerie, Lektor fotografických kurzů, 03.05.2011 | Reagovat

 • 2

  Avatar
  Respektive se rozhoduji mezi tímto a S5100. Každý má něco + a - 5100 má např. iso až jen 1600 S3100 až 3200, Ale zase S5100 má opt. stabilizaci a S3100 nemá. Nevím si rady, počítám že se bude používat i za zhoršených svět. podmínek, jako např., letní festivaly(šero, večer..), večírky apod.

  Martin, 02.05.2011 | Reagovat

 • 1

  Avatar
  Dobrý den, uvažuji o koupi tohoto kompaktu jako dar. Co pro běžného začínajícího uživatele absence stabilizátoru znamená? Je to velký nedostatek? 4 technologie redukce vibrací to můžou vynahradit? Předem děkuji za odpověď.

  Martin, 02.05.2011 | Reagovat

Všechny komentáře

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím