ID: 015572

Digitální kompakt Nikon Coolpix S4150 stříbrný + 4GB karta + pouzdro DF11 zdarma!

Sháníte Nikon Coolpix S4150 stříbrný + 4GB karta + pouzdro DF11 zdarma!?

„Nikon Coolpix S4150 stříbrný + 4GB karta + pouzdro DF11 zdarma!“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Vlastníte Nikon Coolpix S4150 stříbrný + 4GB karta + pouzdro DF11 zdarma!?

Víte, že ho u nás můžete prodat až za 440 Kč?

Začít s výkupem

Elegantní fotoaparát Nikon Coolpix S4150 s 14 miliony pixelů, 7,5cm dotykovým monitorem, širokoúhlým objektivem NIKKOR s 5× zoomem, záznamem HD videosekvencí, inteligentním portrétním systémem, 4 technologiemi pro snížení rizika rozmazání snímků a automatickou volbou motivových programů. Produktová sekce: Digitální kompakty Nikon

Obsahem zvýhodněné sady je:

Nikon Coolpix S4150 stříbrný + Kingston SDHC 4GB Class 4 + Hama Fancy Backpack II DF11

Elegantní fotoaparát Nikon Coolpix S4150 s 14 miliony pixelů, 7,5cm dotykovým monitorem, širokoúhlým objektivem NIKKOR s 5× zoomem, záznamem HD videosekvencí, inteligentním portrétním systémem, 4 technologiemi pro snížení rizika rozmazání snímků a automatickou volbou motivových programů. Produktová sekce: Digitální kompakty Nikon

Nahoru

Vybrané příslušenství

Vybrali jsme pro vás příslušenství, které by vám určitě nemělo chybět.

Všechno vybrané příslušenství
pro Nikon Coolpix S4150 stříbrný + 4GB karta + pouzdro DF11 zdarma!

Popis výrobce

Nikon Coolpix S4150

Vlastnosti

  • Velký 7,5cm dotykový LCD monitor s 460 000 pixely
  • Obrazový snímač CCD s 14 miliony pixelů
  • Širokoúhlý objektiv NIKKOR s 5× zoomem
  • Záznam videosekvencí HD 720p se stereofonním zvukem

Obrazový snímač CCD s 14 miliony pixelů umožňuje pořizovat výjimečně detailní snímky, vytvářet výřezy podle vašich představ a tisknout neuvěřitelně ostré velkoformátové reprodukce.

Širokoúhlý objektiv NIKKOR s 5× zoomem nabízí vynikající přesnost a vysoké rozlišení (ekvivalentní ohniskové vzdálenosti u kinofilmu: 26-130 mm).

Stylové a praktické provedení: fotoaparát má ploché tělo, které dobře padne do ruky, a je dostupný v mnoha úžasných barevných provedeních.

Velký 7,5cm dotykový monitor s 460 000 pixely umožňuje skutečně intuitivní ovládání. Většinu funkcí pro fotografování a přehrávání lze ovládat dotykem prstu: dotykem špičky prstu můžete procházet snímky nebo zvolit objekty pro zaostření a nastavení expozice.

Záznam videosekvencí HD 720p včetně stereofonního zvuku: samostatné tlačítko záznamu videosekvence velmi usnadňuje zahájení záznamu.

4 systémy pro snížení rizika rozmazání snímků automaticky předchází pomocí čtyř různých technologií vzniku rozmazaných snímků. Elektronická redukce vibrací (VR) eliminuje účinky chvění fotoaparátu. Vysoká citlivost ISO (až 3200) snižuje riziko rozmazání snímků při fotografování rychle se pohybujících objektů a fotografování při nedostatečném osvětlení. Detekce pohybu kompenzuje účinky pohybu fotoaparátu a objektu. Funkce výběru nejlepšího snímku (BSS) automaticky volí nejostřejší snímek ze série až 10 pořízených snímků.

Systém zpracování obrazu EXPEED C2 zaručuje vylepšený záznam videosekvencí, vysokou citlivost a maximální kvalitu obrazu.

Inteligentní portrétní systém: nabízí pokročilé automatické funkce pro perfektní portrétní snímky. Samospoušť detekující úsměv pořídí snímek v okamžiku, kdy se fotografovaná osoba usmívá. Kontrola mrknutí upozorňuje na to, že má některá z fotografovaných osob zavřené oči. Funkce Změkčení pleti sjednocuje odstíny pleti fotografovaných osob pro dosažení příznivějšího vzhledu. Redukce efektu červených očí ve fotoaparátu zajišťuje korekci nesprávného zbarvení očí vzniklého v důsledku použití blesku při expozici.

Automatická volba motivových programů umožňuje výběr optimálního motivového programu při fotografování běžných motivů.

19 motivových programů automaticky optimalizuje veškerá nastavení pro nejběžnější motivy, efekty a místa.

AF se sledováním objektu je funkce, která zajistí perfektní zaostření zvoleného objektu i v případě, že je objekt v pohybu.

Menu Retušování umožňuje upravovat a vylepšovat snímky přímo ve fotoaparátu. K dispozici je široká nabídka filtrů, například filtr Selektivní barva, který snímek převede na monochromatický a poté barevně zvýrazní jeho vybranou část, nebo Filtr typu hvězda, který k bodovým zdrojům světla dodá hvězdicové reflexy.

Kompletní popis výrobce Sbalit popis

Nahoru

Hlídat dostupnost Nikon Coolpix S4150 stříbrný + 4GB karta + pouzdro DF11 zdarma! v bazaru

Přejete si hlídat dostupnost produktu Nikon Coolpix S4150 stříbrný + 4GB karta + pouzdro DF11 zdarma!, přihlaste se a navštivte naši sekci bazar.

Přihlásit se

Sháníte ještě něco dalšího?

Hlídat bazar mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit nebo vytvořit účet.

Bazar pro Nikon Coolpix S4150 stříbrný + 4GB karta + pouzdro DF11 zdarma!

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím