ID: 003175

Digitální kompakt Nikon Coolpix S60 vínový

 • Značka: Nikon
 • Rozlišení: 10 Mpx
 • Optický zoom: 5 x
 • Velikost displeje: 3,5 "

Sháníte Nikon Coolpix S60 vínový?

„Nikon Coolpix S60 vínový“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Vlastníte Nikon Coolpix S60 vínový?

Začít s výkupem

Inovativní fotoaparát s 10 miliony pixelů a dotykovým monitorem pro zábavné a intuitivní ovládání. Přístroj nabízí 3,5" LCD monitor, objektiv NIKKOR s 5x zoomem, redukci vibrací, vysokou citlivost ISO a systém zpracování obrazu EXPEED. Produktová sekce: Digitální kompakty Nikon

Nahoru

Vybrané příslušenství

Vybrali jsme pro vás příslušenství, které by vám určitě nemělo chybět.

Parametry a popis

Nikon COOLPIX S60

Inovativní fotoaparát s 10 miliony pixelů a revoluční technologií dotykového monitoru zpřístupňující všechny možnosti pro pořízení vynikajících snímků pouhým dotykem prstů. S širokoúhlým 3,5" dotykovým LCD monitorem a pouhými dvěma tlačítky - hlavním vypínačem a tlačítkem spouště - je ovládání fotoaparátu zábavné a zcela intuitivní. Pro zaostření a nastavení optimální expozice objektu stačí pouze se dotknout požadovaného objektu na monitoru. Funkce automatické volby motivových programů zajišťuje optimální nastavení všech funkcí fotoaparátu pro dosažení nejlepších možných výsledků v širokém spektru běžných fotografických situací. COOLPIX S60 - kompaktní fotoaparát s ovládáním pomocí dotykového monitoru.

 • Širokoúhlý 3,5" dotykový LCD monitor s odolným akrylátovým panelem jako ochranou před poškrábáním, širokým pozorovacím úhlem cca 160° a antireflexní vrstvou pro lepší viditelnost obrazu na jasném slunečním světle.
 • Revoluční technologie dotykového monitoru s pouhými dvěma tlačítky - hlavním vypínačem a tlačítkem spouště. Pro zaostření a nastavení optimální expozice objektu stačí pouze se dotknout požadovaného objektu na monitoru. Detekce držení fotoaparátu na šířku nebo na výšku pro automatické zobrazení veškerých informací ve správné orientaci.
 • Detekce úsměvu a mrknutí fotografovaného objektu pro pořízení perfektních portrétních snímků s usmívajícími se osobami bez rizika zachycení zavřených očí fotografované osoby na snímku. Funkce detekce úsměvu automaticky pořídí snímek v okamžiku, kdy se vybraný objekt usměje. Funkce detekce mrknutí vás varuje v případě, že detekuje mrknutí fotografované osoby v okamžiku expozice snímku, a umožní vám tak rychle zopakovat pořízení snímku.
 • Automatická volba motivových programů pro bezstarostné fotografování běžných motivů prostřednictvím automatického nastavení nejvhodnějšího motivového programu.
 • Objektiv NIKKOR s 5x zoomem pro vynikající přesnost, vysoké rozlišení a ostrý obraz. (ekvivalentní ohniskové vzdálenosti u kinofilmu: 33 - 165 mm). Ovládání zoomu dotykem symbolů zoomu na LCD monitoru.
 • 10 milionů pixelů pro pořízení snímků s výjimečnými detaily, které je možné tisknout ve velkých formátech - a to i při zvětšování výřezů.
 • 3 systémy pro snížení rizika rozmazání snímků automaticky potlačující výskyt rozmazaných snímků s využitím tří různých technologií. Redukce vibrací pohybem obrazového snímače snižuje účinky chvění fotoaparátu. Vysoká citlivost k působení světla (až ISO 3200) snižuje riziko rozmazání snímků při fotografování rychle se pohybujících objektů a/nebo při fotografování za nízké hladiny osvětlení. Funkce volby nejlepšího snímku (BSS) automaticky vybírá nejostřejší snímek ze série až 10 pořízených snímků.
 • Pokročilá technologie Face-priority AF pro přesné a rychlé zaostření až 12 vybraných obličejů v záběru; funkce Face-priority zoom pro možnost automatického nastavení zoomu na zvolený obličej.
 • Redukce červených očí ve fotoaparátu pro korekci výskytu červených očí na snímcích pořízených s pomocí blesku. Funkce automaticky analyzuje, zda pořízený snímek nevykazuje projevy efektu červených očí, a v případě potřeby provádí automatickou korekci snímku ještě před jeho uložením na paměťové médium.
 • Prezentace ve vysokém rozlišení: Přehrávání dynamických prezentací se zvukovým doprovodem na LCD monitoru fotoaparátu nebo na televizoru s vysokým rozlišením HDTV pomocí videovýstupu HDMI fotoaparátu.
 • Textové poznámky: Možnost doplnění pořízených snímků o ručně psané poznámky.
 • Funkce D-lighting pro získání optimálně exponovaných snímků vyjasněním stínů u podexponovaných snímků a snímků pořízených v silném protisvětle.
 • Odolné hliníkové tělo konstruované s perfektní kombinací štíhlé krásy a kompaktního, funkčního stylu.
 • 2 GB volného prostoru při využití on-line účtu služby myPicturetown: Služba Nikon „my Picturetown" je internetová služba pro archivaci a sdílení snímků, která umožňuje bezpečně ukládat snímky a videosekvence on-line a současně je sdílet s přáteli na celém světě, resp. umisťovat snímky do on-line deníků (blogů) a webových stránek.
 • Barevná provedení těla fotoaparátu: Purplish Black, Bordeaux Red a Pearl White (dostupnost jednotlivých barevných provedení se může lišit v závislosti na zemi nebo regionu prodeje).

perfektní kombinace stylu a kvality
Vynikající snímky na dosah ruky

Společnost Nikon Europe s potěšením oznamuje uvedení fotoaparátu COOLPIX S60 - pokročilého a stylového kompaktního digitálního fotoaparátu s unikátním 3,5" širokoúhlým dotykovým LCD monitorem. Obrazový snímač s 10 miliony pixelů zajišťuje vysokou kvalitu a brilanci snímků, zatímco objektiv NIKKOR s 5x zoomem umožňuje pořizovat dynamické snímky teleobjektivem. Vysoká kvalita snímků je dále podpořena funkcí redukce vibrací a vysokou citlivostí ISO. Fotoaparát COOLPIX S60 nabízí pokročilé funkce, mezi které patří: automatická volba motivových programů, vylepšená detekce obličeje, samospoušť detekující úsměv, časosběrné snímání, editační funkce a výstup HDMI.

Mark Pekelharing, Product Manager Consumer Products u společnosti Nikon Europe B.V, říká: „Ve fotoaparátu COOLPIX S60 se skvěle snoubí špičkové technologie s moderním stylem. Nikon integroval do tohoto přístroje množství funkcí zjednodušujících práci s fotoaparátem a také vynikající inovace z oblasti  profesionálních digitálních jednookých zrcadlovek v oblasti zpracování obrazových dat. Jsme si jisti, že nabídka barevných provedení fotoaparátu osloví uživatele, kteří hledají kombinaci vysoké kvality a dobrého vzhledu".

Vysoká kvalita obrazu

10 milionů efektivních pixelů nabízí vysoké rozlišení a produkuje vysoce kvalitní snímky, zatímco exkluzivní systém zpracování obrazu Nikon EXPEED (který byl původně vytvořen pro špičkové profesionální digitální jednooké zrcadlovky) zajišťuje vysoce rychlé a maximálně přesné zpracování dat z obrazového snímače. Objektiv NIKKOR s 5x optickým zoomem využívající originální pravoúhlou optickou konstrukci Nikon zaručuje malou tloušťku fotoaparátu a stylový vzhled bez negativního vlivu na kvalitu obrazu.

Ovládání dotykem prstu

Většinu funkcí fotoaparátu lze ovládat na rozměrném 3,5" širokoúhlém dotykovém TFT LCD monitoru. Díky širokému pozorovacímu úhlu 160° je pozorování obrazu snadné i při pohledu ze strany. Pozorování obrazu dále ulehčuje antireflexní vrstva, zatímco dotykový monitor maximálně usnadňuje práci s fotoaparátem. Chcete-li si dopřát prohlížení snímků s dalšími osobami ve velkém formátu při zachování maximální kvality obrazu, jednoduše propojte fotoaparát s televizorem pomocí konektoru HDMI.

Jako pomůcka pro pořízení kvalitnějších snímků je k dispozici funkce automatické volby motivových programů. Pro pořízení snímku stačí jednoduše se dotknout libovolného objektu na monitoru fotoaparátu a přístroj automaticky zaostří na tento objekt a nastaví optimální expozici. Vylepšený systém detekce obličeje umožňuje plynule sledovat pohybující se objekty za současného uchování jejich optimálního zaostření.

Konec rozmazaných snímků

Fotoaparát je vybaven třemi funkcemi pro redukci rozmazání snímků. Vysoce výkonná redukce vibrací prostřednictvím obrazového snímače umožňuje pořízení ostrých snímků i při fotografování teleobjektivem s použitím optického a digitálního zoomu. Vynikající technologie redukce šumu umožňuje využívat citlivosti až do hodnoty ISO 3200 a přidáváním pixelů dosahuje optimální expozice a ostrosti snímků i za nízké hladiny osvětlení. A nakonec je zde funkce Nikon Best Shot Selector, která pořídí sérii max. 10 snímků a automaticky uloží do paměti nejostřejší z pořízených snímků. Tato funkce je ideální pro makrosnímky, u kterých je obtížné eliminovat účinky vibrací fotoaparátu.

Perfektní úsměv

Vylepšená funkce zaostřování na tvář Face-priority AF rozpoznává až 12 obličejů a umožňuje tak zhotovovat nádherné portréty a ostré skupinové snímky, a to i v obtížných podmínkách protisvětla, za vysoké hladiny osvětlení nebo při pohybu fotografovaných objektů. Funkce záznamu videosekvencí a režim časosběrného snímání umožňují pořizovat až 30 obr./s při velikosti obrazu 640x480 pixelů. 17 motivových programů zahrnujících programy pro obtížné snímací podmínky (pláž/sníh, západy slunce, fotografování za úsvitu a soumraku, ohňostroje) zajistí, abyste zachytili vaše objekty v perfektní kvalitě i v těch nejnáročnějších podmínkách. Potřebujete-li dále upravit libovolný pořízený snímek, nabízí přístroj množství zabudovaných editačních funkcí včetně funkce textových poznámek.

Skvělý vzhled

S rozměry 97 (š) x 60 (v) x 22 (h) mm a hmotností pouhých 145 g může být fotoaparát COOLPIX S60 příjemným průvodcem na všech vašich cestách. Vysoce kvalitní tělo s hliníkovým předním krytem
a designem tvaru vlny padne perfektně do ruky libovolné velikosti. A díky nabídce barevných variant přístroje zcela jistě každý nalezne barvu, která mu bude plně vyhovovat.

Fotoaparát COOLPIX S60 se dodává včetně řemínku, dobíjecí baterie a nabíječky, USB a A/V kabelů, stylusu, disku CD-ROM se softwarem COOLPIX a 2 GB volného prostoru pro on-line ukládání snímků na serveru Nikon „my Picturetown".

 

Ostatní
Značka: Nikon
Příslušenství v balení: Dobíjecí lithium-iontová baterie EN-EL10, nabíječka MH-63, USB kabel UC-E13, A/V kabel EG-CP15, řemínek AN-CP14, stylus, disk CD-ROM Software Suite
 
Obrazový snímač
Formát snímače: 1/2,3
Rozlišení: 10 Mpx
Typ snímače: CCD
Rozlišení fotografií: 1024x768, 1920x1080, 2048x1536, 2592x1944, 3584x2016, 3648x2736, 640x480
Stabilizátor snímače: Ano
 
Objektiv
Optický zoom: 5 x
Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm): 33-165
Minimální ohnisková vzdálenost: 33 mm
Maximální ohnisková vzdálenost: 165 mm
Typ stabilizátoru: Mechanický
 
Zaostřování
Minimální zaostřovací vzdálenost: 60 cm
Makro od: 9 cm
 
Nastavení expozice
ISO - minimální citlivost: 64
ISO - maximální citlivost: 3200
 
Závěrka
Nejdelší expoziční čas: 4
Nejkratší expoziční čas: 1/2000
 
Fotografování
Expoziční režimy: Auto, P
 
Hledáček
Typ hledáčku: Nemá
 
LCD
Velikost displeje: 3,5 "
Rozlišení displeje: 230000
 
Blesk
Vestavěný blesk: Ano
 
Záznam
Typ paměťového media: SD / SDHC / SDXC
Rozlišení videa: VGA (640×480)
Audiozáznam: Ano
Velikost interní paměti: 20 MB
 
Fyzikální specifikace
Rozměry v mm: 97,5 x 60 x 22
Hmotnost: 145 g
Barva: vínová

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Hlídat dostupnost Nikon Coolpix S60 vínový v bazaru

Přejete si hlídat dostupnost produktu Nikon Coolpix S60 vínový, přihlaste se a navštivte naši sekci bazar.

Přihlásit se

Sháníte ještě něco dalšího?

Hlídat bazar mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit nebo vytvořit účet.

Bazar pro Nikon Coolpix S60 vínový

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 5 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a využití osobních údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Tyto souhlasy můžete kdykoliv změnit, vypnout nebo upravit v Nastavení soukromí, které otevřete kliknutím na odkaz níže.
Dozvědět se víc | Nastavení soukromí
Rozumím