PN: VMA352E1, ID: 012232

Digitální kompakt Nikon CoolPix S620 růžový + SD 4GB karta zdarma!

Sháníte Nikon CoolPix S620 růžový + SD 4GB karta zdarma!?

„Nikon CoolPix S620 růžový + SD 4GB karta zdarma!“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Vlastníte Nikon CoolPix S620 růžový + SD 4GB karta zdarma!?

Víte, že ho u nás můžete prodat až za 322 Kč?

Začít s výkupem

Rychlý a stylový fotoaparát s rozlišením 12 Mpx, rychlým spuštěním za 0,7 s, širokoúhlým objektivem NIKKOR s 4x zoomem, automatickou volbou motivových programů, režimem vysoké citlivosti ISO, 2,7" LCD monitorem a pokročilými technologiemi pro potlačení rizika rozmazání snímků. Produktová sekce: Digitální kompakty Nikon

Obsahem zvýhodněné sady je:

Nikon CoolPix S620 růžový + Kingston SDHC 4GB Class 4

Rychlý a stylový fotoaparát s rozlišením 12 Mpx, rychlým spuštěním za 0,7 s, širokoúhlým objektivem NIKKOR s 4x zoomem, automatickou volbou motivových programů, režimem vysoké citlivosti ISO, 2,7" LCD monitorem a pokročilými technologiemi pro potlačení rizika rozmazání snímků. Produktová sekce: Digitální kompakty Nikon

Nahoru

Vybrané příslušenství

Vybrali jsme pro vás příslušenství, které by vám určitě nemělo chybět.

Popis výrobce

Nikon CoolPix S620

Rychlý a stylový fotoaparát s 12 miliony pixelů, rychlým spuštěním za 0,7 s, širokoúhlým objektivem NIKKOR s 4x zoomem, automatickou volbou motivových programů, režimem vysoké citlivosti ISO, 2,7" LCD monitorem a pokročilými technologiemi pro potlačení rizika rozmazání snímků a pořízení ostrých snímků a vynikajících portrétních snímků.

 • Objektiv NIKKOR s širokoúhlým 4x zoomem pro vynikající přesnost, vysoké rozlišení a ostrý obraz. (ekvivalent u kinofilmu: 28 - 112 mm.)
 • 4 systémy pro snížení rizika rozmazání snímků automaticky potlačující výskyt rozmazaných snímků s využitím čtyř různých technologií. Redukce vibrací pohybem obrazového snímače snižuje účinky chvění fotoaparátu. Vysoká citlivost k působení světla (až ISO 6400) snižuje riziko rozmazání snímků při fotografování rychle se pohybujících objektů a/nebo při fotografování za nízké hladiny osvětlení. Detekce pohybu kompenzuje účinky pohybu fotoaparátu a objektu. Funkce volby nejlepšího snímku (BSS) automaticky vybírá nejostřejší snímek ze série až 10 pořízených snímků.
 • Automatická volba motivových programů pro výběr optimálního motivového programu při fotografování běžných motivů.
 • Inteligentní portrétní systém: pokročilé automatické funkce pro perfektní portrétní snímky. Režim Úsměv pro pořízení snímků v okamžiku detekování úsměvu fotografované osoby. Varovná indikace mrknutí informující o detekování zavřených očí fotografované osoby. Kontrola mrknutí pro pořízení dvou snímků a uložení snímku, na kterém má fotografovaná osoba otevřené oči.
 • Vysoká citlivost až do hodnoty ISO 6400, a to i pro snímky s plnou velikostí obrazu: možnost pořizovat snímky plné velikosti v kombinaci s nejvyššími citlivostmi ISO znamená, že můžete fotografovat za nízké hladiny osvětlení bez blesku a tisknout snímky ve velkých formátech s minimální ztrátou kvality.
 • Rozměrný 2,7" LCD monitor s širokým pozorovacím úhlem, funkcí zvýšení jasu a antireflexní vrstvou pro optimální zobrazení za jasného slunečního osvětlení.
 • Funkce Rychlé vylepšení pro vylepšení snímků pořízených za špatných světelných podmínek a získání ostrých a brilantních snímků. Původní snímek zůstává nedotčený a fotoaparát rychle a jednoduše vytvoří kopii snímku s optimálním vyvážením kontrastu a sytosti barev.
 • AF systém se sledováním objektu pro perfektní zaostření zvoleného objektu, a to i v případě pohybujících se objektů.
 • 12 milionů pixelů pro výjimečně detailní snímky, tvorbu tvůrčích výřezů a produkci úchvatně ostrých velkoformátových výtisků.
 • Pokročilá funkce Face Priority AF a Redukce červených očí ve fotoaparátu pro rychlé detekování a zaostření až 12 tváří osob v záběru a korekci nesprávného zbarvení očí v důsledku použití blesku při expozici.
 • 16 motivových programů s optimalizovaným nastavením pro nejběžnější motivy, efekty a místa.
 • Funkce D-lighting pro získání optimálně exponovaných snímků vyjasněním stínů u podexponovaných snímků a snímků pořízených v silném protisvětle.
 • Rychlá reakce: optimalizace všech funkcí pro rychlou reakci a rychlé spuštění za 0,7 s.
 • Záznam ozvučených videosekvencí.

Styl, rychlost a jednoduchost

COOLPIX S620 - pro rychlost jako stvořený

Se spuštěním za pouhých 0,7 s jde o extrémně rychlý fotoaparát. A navíc má velmi kompaktní tělo s dobrým designem. COOLPIX S620 je vybaven obrazovým snímačem s 12,2 milionu efektivních pixelů, objektivem NIKKOR s 4x zoomem od širokoúhlé ohniskové vzdálenosti 28 mm (ekvivalent u kinofilmu)
a 2,7" LCD monitorem s širokým pozorovacím úhlem. Fotoaparát je i přes malé rozměry vybaven velkým množstvím vysoce výkonných funkcí. Unikátní vlastností v oblasti kompaktních fotoaparátů je vysoký rozsah citlivostí přístroje, který sahá až do hodnoty ISO 6400 při plné velikosti obrazu a produkuje snímky s nízkou úrovní šumu. Fotoaparát nabízí čtyři technologie pro redukci rozhýbání snímků včetně optické redukce vibrací a detekce pohybu, nové funkce Kontrola mrknutí a Rychlé vylepšení, funkci sledování objektu a automatickou volbu motivových programů. Metalické tělo s elegantními křivkami se vyznačuje citlivě propracovaným designem a je dostupné v barevných provedeních Bright Silver, Calm Black, Noble Purple a Precious Pink. Fotoaparát je optimální volbou pro uživatele hledající sofistikovaný, výkonný a stylový přístroj.

Kompletní popis výrobce Sbalit popis

Nahoru

Hlídat dostupnost Nikon CoolPix S620 růžový + SD 4GB karta zdarma! v bazaru

Přejete si hlídat dostupnost produktu Nikon CoolPix S620 růžový + SD 4GB karta zdarma!, přihlaste se a navštivte naši sekci bazar.

Přihlásit se

Sháníte ještě něco dalšího?

Hlídat bazar mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit nebo vytvořit účet.

Bazar pro Nikon CoolPix S620 růžový + SD 4GB karta zdarma!

Nahoru

Komentáře (2)

Zobrazeny komentáře (2 - 1)

 • 2

  Avatar
  Reaguje na 1 | Dobrý den Martine, nevím jaký konkrétně máte na mysli model, ale vedle stabilizátoru může jít i zvukový projev autofokusu.

  Bohouš Brož - Megapixel, 21.01.2011 | Reagovat

 • 1

  Avatar
  Dobrý den, chtěl jsem se prosím zeptat. Koupil jsem si fotoaparát Nikon. Při zapnutí jsem si všimnul, že neustále bzučí, vrčí. Není to nahlas jen když ho přiložím k uchu. Ze začátku jsem si myslel , že to dělá stabilizátor, ale i přes položení fotoaparátu na stůl to nepřestalo. Fotí bez jakýchkoliv problému. Je to závada nebo to tak má být? Za odpověď děkuji Martin

  Martin, 20.01.2011 | Reagovat

Všechny komentáře

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím