PN: VMA931E1, ID: 014364

Digitální kompakt Nikon Coolpix S6300 černý

Nikon Coolpix S6300 černý Hodnocení zákazníků: 5.0 z 5 2×

 • Rozlišení: 16 Mpx
 • Velikost displeje: 2,7 "
 • Rozlišení videa: Full HD (1920×1080)

Sháníte Nikon Coolpix S6300?

„Nikon Coolpix S6300 černý“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Vlastníte Nikon Coolpix S6300?

Začít s výkupem

Stylový fotoaparát Nikon Coolpix S6300 nabízí 16 Mpx snímač, objektiv má 10x optický zoom, kromě plné automatiky je vybaven i řadou scénických režimů a zajímavých fotografických filtrů. Navíc lze natáčet úchvatné videosekvence ve Full HD rozlišení. Produktová sekce: Digitální kompakty Nikon

Nahoru

Recenze a hodnocení

Názor Megapixelu

Opět velmi povedený a stylově zpracovaný kompaktní fotoaparát. Srdcem přístroje je 16MPx CMOS senzor, který je velmi kvalitně zpracovaný. Objektiv zde nabízí rozsah 25-250mm,což odpovídá 10x
Celá recenze

Hodnocení zákazníků

S uvedeným fotoaparátem jsem plně spokojený. Jednoduché ovládání.

Ověřený zákazník
František Gangl, 26.12.2012
5 z 5

Další zákaznická hodnocení (2)

Kompletní recenze
Nikon Coolpix S6300

Nahoru

Vybrané příslušenství

Vybrali jsme pro vás příslušenství, které by vám určitě nemělo chybět.

Parametry a popis

Nikon Coolpix S6300

Tento štíhlý model nabízí skvělou kombinaci sofistikovaného stylu a technické vyspělosti. Fotoaparát COOLPIX S6300 je elegantní volbou pro ty, kteří chtějí kapesní přístroj se snadným ovládáním. Tento model nabízí jedinečný design dostupný ve všech možných barvách od růžové, přes zlatou až po modrou - díky tomu se bude hodit všude. Objektiv NIKKOR s 10x optickým zoomem umožňuje snadno zachytit nezapomenutelné momenty od širokoúhlých skupinových fotografií až po úžasné fotografie zblízka. Obrazový snímač CMOS s technologií přímého osvětlení fotodiod nabízí vynikající detailní záběry i za nepříznivých světelných podmínek.

Pro ty, kteří se chtějí při fotografování bavit, je fotoaparát COOLPIX S6300 vybaven novou možností pořizovat 3D snímky. Tento speciální režim fotografování 3D kombinuje dva obrazy snímané z různých míst do trojrozměrného obrazu, který lze zobrazit na kompatibilních 3D televizorech a počítačích. Zábavné vestavěné filtry dodají vašim fotografiím šmrnc. Filtr výběrové barvy například umožňuje zdůraznit zvolenou barvu u vybraného objektu a zbytek obrazu převést do monochromatické.

Když si akce vyžaduje více než jen zachycení statického snímku, přepnete fotoaparát COOLPIX S6300 do nahrávání videosekvencí v kvalitě Full HD (1 080p) pouhým stisknutím tlačítka. 19 motivových programů automaticky optimalizuje nastavení fotoaparátu pro nejběžnější motivy, efekty a místa.

Vlastnosti

 • Extrémně kompaktní fotoaparát s velkým rozsahem zoomu
 • Širokoúhlý objektiv NIKKOR s 10× zoomem
 • Obrazový snímač CCD s 16 miliony pixelů
 • Záznam videosekvencí FullHD 1080p se stereofonním zvukem
 • Zjednodušený panoramatický režim pro úhel 360°/ 180°

 

 

Ať již se vydáte s fotoaparátem COOLPIX S6300 s 16 miliony pixelů kamkoli, vždy bude barevně doplňovat váš osobní styl.

Objektiv NIKKOR s 10× optickým zoomem snadno zachytí nezapomenutelné okamžiky a samostatné tlačítko umožní rychle přepnout na záznam Full HD videosekvencí. Obrazový snímač CMOS s technologií přímého osvětlení fotodiod poskytne brilantní obraz s vysokou mírou detailů při pořizování skupinových snímků i makrosnímků -- i za nízké hladiny osvětlení.

Široká nabídka vestavěných zábavných filtrových efektů usnadní vylepšování snímků přímo na místě jejich pořízení. A pořízené videosekvence lze snadno sdílet prostřednictvím televizoru HDTV.

Obrazový snímač CMOS s technologií přímého osvětlení fotodiod a 16 miliony pixelů: vysoce citlivý obrazový snímač, který poskytuje díky vyšší světelné účinnosti jednotlivých pixelů společně s obvodem pro zpracování obrazu EXPEED C2 brilantní snímky za každého osvětlení.

Objektiv NIKKOR s 10× optickým zoomem začínajícím širokoúhlou ohniskovou vzdáleností (25-250 mm): zachytí brilantní snímky s vysokým rozlišením při fotografování blízkých i vzdálených objektů.

Optická redukce vibrací (VR): díky technologii automatické redukce vibrací Nikon, která v reálném čase potlačuje účinky chvění fotoaparátu, pořídíte vždy stabilní snímky i videosekvence.

Záznam videosekvencí ve formátu Full HD 1080p: snadný záznam života v pohybu včetně stereofonního zvuku. Samostatné tlačítko záznamu videosekvence usnadňuje zahájení filmování.

3D fotografování: tvorba 3D snímků, které lze přehrávat na televizorech a počítačích podporujících 3D zobrazení.

6,8cm (2,7") LCD monitor: ať již budete fotografovat za jasného slunečního světla nebo za nízké hladiny osvětlení, tento velký monitor s technologií Nikon Clear Color Display vždy nabídne jasný a kontrastní obraz.

Pokročilé funkce pro videosekvence: probíhající záznam lze pozastavit a znovu obnovit - fotoaparát vytvoří jediný soubor videosekvence pro plynulé přehrávání. Videosekvence jsou ukládány ve formátu iFrame a během jejich záznamu lze používat optický zoom a automatické zaostřování. Vestavěný konektor HDMI umožňuje propojit fotoaparát přímo s televizorem HDTV.

Automatický režim HDR: pořizování snímků s působivými barevnými odstíny v každé situaci vyžadující použití tohoto režimu. Přístroj při každém stisknutí tlačítka spouště pořídí dva snímky s různou expozicí, z nichž vytvoří jediný snímek s velkým dynamickým rozsahem a bohatou barevnou gradací.

Zjednodušený panoramatický režim pro úhel 360°/ 180°: záruka dynamických panoramatických snímků v horizontální i vertikální orientaci.

Vysoce rychlé sériové snímání: snadno zachytí ostré snímky rychlých akcí. Fotoaparát je schopen pořizovat série až sedmi snímků rychlou frekvencí 6 obr./s.

Inteligentní portrétní systém: pořizuje perfektní portrétní snímky za všech okolností. Samospoušť detekující úsměv pořizuje snímek v okamžiku, kdy se fotografovaná osoba usmívá. Kontrola mrknutí upozorňuje na to, že má některá z fotografovaných osob zavřené oči. Funkce Změkčení pleti sjednocuje odstíny pleti fotografovaných osob pro dosažení příznivějšího vzhledu. Redukce efektu červených očí koriguje výskyt červených očí na snímcích pořízených s pomocí blesku.

Menu retušování: vylepšuje pořízené snímky pomocí množství filtrových efektů. K dispozici je široká nabídka možností, například filtr Selektivní barva, který snímek převede na monochromatický a poté barevně zvýrazní jeho vybranou část, nebo Filtr typu hvězda, který k bodovým zdrojům světla dodá hvězdicové reflexy.

19 motivových programů: automaticky optimalizovaná nastavení fotoaparátu pro nejběžnější motivy, efekty a místa. Vynikajících výsledků lze dosáhnout pouhým výběrem motivového programu odpovídajícího aktuálním snímacím podmínkám.

Rychlé a přesné automatické zaostřování: chcete-li fotografovat objekty, které se nenacházejí uprostřed obrazu, můžete použít pro získání extrémně ostrých snímků automatické zaostřování s 99 zaostřovacími poli.

Zaostřování se sledováním objektu: zachytí ostré snímky objektů, které nepočkají na místě. Zaostřování se sledováním objektu zajistí perfektní zaostření zvoleného objektu i v případě, že se objekt pohybuje.

Bezdrátový přenos dat: s podporou karet Eye-Fi X2 (a novějších). Pořízené digitální snímky (ve formátu JPEG) lze přenášet přímo do telefonu nebo počítače a poté se připojit k síti Internet a využít výhod online služby pro sdílení snímků, my Picturetown, poskytované společností Nikon.

EXPEED C2: rychlý a výkonný systém pro zpracování obrazu, který nabízí rychlé zpracování dat, vylepšený záznam videosekvencí, vysokou citlivost a maximální kvalitu obrazu.

 

Typ fotoaparátu
Typ fotoaparátu: Kompakt
Podle použití: Rodinný , Ultrazoom
 
Obrazový snímač
Formát snímače: 1/2,3
Rozlišení: 16 Mpx
Typ snímače: CMOS
Rozlišení fotografií: 1280x960, 1600x1200, 1920x1080, 2048x1536, 2560x1920, 3264x2448, 4608x2592, 4608x3456, 640x480
Poměr stran snímku: 16:9, 4:3
Poměr stran snímače: 4:3
Stabilizátor snímače: Ano
Velikost snímače (mm): 6,17 x 4,55
 
Objektiv
Digitální zoom: 4
Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm): 25-250
Minimální ohnisková vzdálenost: 25 mm
Maximální ohnisková vzdálenost: 250 mm
Typ stabilizátoru: Optický
 
Zaostřování
Minimální zaostřovací vzdálenost: 50 cm
Makro od: 10 cm
Pomocné světlo AF: Ano
Možnost filtrů: Ne
 
Nastavení expozice
Korekce expozice: ± 2 EV po 1/3 EV
ISO - minimální citlivost: 125
ISO - maximální citlivost: 3200
 
Závěrka
Nejdelší expoziční čas: 4
Nejkratší expoziční čas: 1/4000
 
Fotografování
Expoziční režimy: Auto
Scénické režimy: Automatická volba motivových programů, Portrét, Krajina, Sporty, Noční portrét, Párty/interiér, Pláž, Sníh, Západ slunce, Úsvit/soumrak, Noční krajina, Makro, Jídlo, Muzeum, Ohňostroj, Černobílá reprodukce, Protisvětlo, Jednoduché panoráma, Portrét zvířat
3D režim: Ano
Panorama: Ano
HDR: Ano
Datové razítko: Ano
 
Vyvážení bílé
Vyvážení bílé barvy: Automatické / přednastavené hodnoty / ruční kalibrace
 
Hledáček
Typ hledáčku: Nemá
 
LCD
Velikost displeje: 2,7 "
Rozlišení displeje: 230000
 
Blesk
Vestavěný blesk: Ano
Korekce zábleskové expozice: ne
Dosah vestavěného blesku: 5,6 m
Možnost připojení externího blesku: Ne
 
Záznam
Typ paměťového media: SD / SDHC / SDXC
Formáty souborů: JPEG
Rozlišení videa: Full HD (1920×1080)
Audiozáznam: Ano
Počet audio kanálů: 2.0
Velikost interní paměti: 25 MB
Zoom při videu: Ano
 
Obecné
České menu: Ano
 
Rozhraní a napájení
Dálková spoušť: Ne
Výdrž baterie (sn.): 230 snímků
Nabíječka a akumulátor v ceně: Ano
Způsoby napájení: Akumulátor
 
Fyzikální specifikace
Rozměry v mm: 93,6 x 57,7 x 26
Hmotnost: 160 g
Barva: černá, červená, modrá, růžová, stříbrná, zlatá
Vodotěsnost: Ne
 
Ostatní
Číslo produktu:VMA931E1
Příslušenství v balení: Popruh, dobíjecí lithium-iontová baterie EN-EL12 (včetně krytky kontaktů), síťový zdroj/nabíječka EH-69P, kabel USB UC-E6, A/V kabel EG-CP16, disk CD-ROM se softwarem ViewNX 2, disk CD-ROM s příručkou Návod k použití
Značka: Nikon

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Hlídat dostupnost Nikon Coolpix S6300 v bazaru

Přejete si hlídat dostupnost produktu Nikon Coolpix S6300, přihlaste se a navštivte naši sekci bazar.

Přihlásit se

Sháníte ještě něco dalšího?

Hlídat bazar mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit nebo vytvořit účet.

Bazar pro Nikon Coolpix S6300

Nahoru

Komentáře (2)

Zobrazeny komentáře (2 - 1)

 • 2

  Lukeš

  Reaguje na 1 | Dobrý den, osobně bych volil Nikon S6200.

  Martin Lukeš - Megapixel, Šéfeditor galerie, Lektor fotografických kurzů, 09.07.2012 | Reagovat

 • 1

  Avatar

  Dobrý den, můžete mi prosím prodat, rozhoduji se mezi Nikon s3300, s6200 a s6300. Jsem amatér a fotím převáždě dovolené, rodinu, interiér i exteriér. Video moc nevyužívám. Předem děkuji za odpověď. Katka

  Katka Hořejší, 09.07.2012 | Reagovat

Všechny komentáře

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 5 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a využití osobních údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Tyto souhlasy můžete kdykoliv změnit, vypnout nebo upravit v Nastavení soukromí, které otevřete kliknutím na odkaz níže.
Dozvědět se víc | Nastavení soukromí
Rozumím