VMA772E1
zkopírováno do schránky
003205
zkopírováno do schránky
Digitální kompakt
Nikon Coolpix S9100 červený
- Rozlišení snímače: 12,1 Mpx
- Velikost displeje: 3 "
- Maximální rozlišení videa: VGA (640×480)
- Typ paměťové karty: SD
Sháníte Nikon Coolpix S9100 červený?
„Nikon Coolpix S9100 červený“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 05.09.2012

Nikon Coolpix S9100 červený
Hlídat dostupnost Nikon Coolpix S9100 červený použitý fotoaparát v bazaru
Hlídat dostupnost Nikon Coolpix S9100 červený použitý fotoaparát v bazaru
Recenze
Celkové hodnocení
Megapixelu
Nikon S9100 je vylepšeným nástupcem staršího modelu S8100. I přes malé rozměry se tento model fotoaparátu řadí do velké rodiny takzvaných ultrazoomů. Jeho rozsah činí 25 - 450mm, což je 18ti násobné přiblížení se stabilizací obrazu. Velký tří palcový display nabízí kvělé rozlišení 921000…
Popis a parametry
Fotoaparát s výkonným 18× zoomem ve velmi štíhlém těle umožňuje každému stylové přiblížení ke všem fotografovaným objektům. Přesný objektiv NIKKOR nabízí ohniskové vzdálenosti od širokoúhlého objektivu až po superteleobjektiv a obrazový snímač CMOS s technologií osvětlení ze zadní strany ostře a brilantně zachycuje všechny motivy při různých hladinách osvětlení.
Nikon Coolpix S9100
COOLPIX S9100 s ohromným 18× zoomem v neuvěřitelně štíhlém těle vám umožní stylové přiblížení ke všem fotografovaným objektům. Všestranný objektiv NIKKOR nabízí ohniskové vzdálenosti od širokoúhlého objektivu až po superteleobjektiv, zatímco kompaktní rozměry fotoaparátu přispívají k jeho velmi snadnému přenášení.
Vysoce citlivý obrazový snímač CMOS s technologií osvětlení ze zadní strany zachytí každý fotografovaný motiv právě tak, jek jej vidíte - bez ohledu na to, za jakého osvětlení budete fotografovat. A redukce vibrací pohybem obrazového snímače zaručuje ostré snímky a videosekvence i při použití nejdelší ohniskové vzdálenosti objektivu.
Vlastnosti
- 18× zoom v těle neuvěřitelně kompaktních rozměrů
- Obrazový snímač CMOS s 12,1 milionů pixelů a technologií osvětlení ze zadní strany
- Videosekvence Full HD 1080p se stereofonním zvukem
- 7,5cm (3") LCD monitor s 921 000 pixely
Působivý zoom ve velmi kompaktním těle.
Širokoúhlý objektiv NIKKOR s 18× zoomem pro vynikající přesnost a vysoké rozlišení (ekvivalentní ohniskové vzdálenosti u kinofilmu: 25-450 mm).
Obrazový snímač CMOS s 12,1 milionů pixelů a technologií osvětlení ze zadní strany nabízí vyšší světelnou účinnost jednotlivých pixelů, lepší citlivost a sníženou úroveň šumu pro vynikající snímky v libovolném osvětlení.
Sedm systémů pro snížení rizika rozmazání snímků automaticky potlačujících výskyt rozmazaných snímků s využitím sedmi různých technologií. Hybridní redukce vibrací (pohybem obrazového snímače+elektronická) snižuje pro maximální účinnost kombinovaně účinky chvění fotoaparátu. Vysoká citlivost k působení světla (až ISO 3200) snižuje riziko rozmazání snímků při fotografování rychle se pohybujících objektů a/nebo při fotografování za nízké hladiny osvětlení. Detekce pohybu kompenzuje účinky pohybu fotoaparátu a objektu. Funkce výběru nejlepšího snímku (BSS) automaticky vybírá nejostřejší snímek ze série až 10 pořízených snímků. Speciální režimy pro nízkou hladinu osvětlení: záruka vynikajících výsledků v libovolném osvětlení, i bez použití stativu: Motivový program Noční portrét poskytuje překrásně detailní noční motivy a portréty v interiérech. Motivový program Noční krajina umožňuje pořizovat ostré snímky při použití nízkých citlivostí ISO. Motivový program Protisvětlo HDR*2 nabízí v libovolné situaci maximální množství barevných odstínů.
Videosekvence Full HD 1080p se stereofonním zvukem: samostatné tlačítko záznamu videosekvence usnadňující zahájení filmování. Možnost použití optického zoomu a automatického zaostřování během záznamu videosekvence; možnost pořizování statických snímků během záznamu videosekvence. Možnost zpomaleného a zrychleného záznamu s využitím snímacích frekvencí až do 240 obr./s (QVGA). Vestavěný konektor HDMI s podporou standardu HDMI-CEC umožňující přehrávat pořízené záznamy na televizoru HDTV.
Velký 7,5cm (3") LCD monitor s 921 000 pixely pro živé barvy a ostrý obraz s vysokým jasem a kontrastem. Monitor využívá technologii Nikon Clear Color Display snižující spotřebu energie a minimalizující reflexy i za jasného slunečního osvětlení.
Systém zpracování obrazu EXPEED C2 pro vylepšený záznam videosekvencí, vysokou citlivost a maximální kvalitu obrazu.
Zjednodušený panoramatický režim 360°/180°: pro možnost vertikálního a horizontálního panorámování pro tvorbu dynamických panoramat.
Speciální efekty: snadné pořizování tvůrčích snímků a videosekvencí za pomoci speciálních efektů. Široká nabídka efektů včetně vysoce kontrastních monochromatických snímků, filtru Nostalgie se sépiovým zbarvením a funkce Selektivní barva pro možnost zdůraznění zvolené barvy a převedení ostatních barev na monochromatický snímek. Možnost kontroly zvoleného efektu na LCD monitoru ještě před zahájením fotografování.
Rozsáhlé retušovací funkce pro vylepšování snímků bez nutnosti použití počítače. Menu Retušování s nabídkou množství filtrových efektů a Kreativní posuvník usnadňují úpravy jasu, sytosti barev a barevného podání snímků.
Inteligentní portrétní systém: pokročilé automatické funkce pro perfektní portrétní snímky. Samospoušť detekující úsměv pro pořízení snímků v okamžiku detekování úsměvu fotografované osoby. Kontrola mrknutí informující o detekování zavřených očí fotografované osoby. Funkce Změkčení pleti upravující nerovnoměrné odstíny pleti ve tvářích fotografovaných osob pro příznivější vzhled pleti. Redukce efektu červených očí ve fotoaparátu pro korekci nesprávného zbarvení očí vzniklého v důsledku použití blesku při expozici.
Obrazový snímač
| Stabilizátor snímače | Ano |
|---|---|
| Formát snímače | 1/2,3 |
| Rozlišení snímače | 12,1 Mpx |
| Rozlišení fotografií | 2048x1536, 640x480, 1024x768, 3264x2448, 2592x1944, 4000x3000, 3968x2232 |
| Technologie snímače | CMOS |
Objektiv
| Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm) | 25-450 |
|---|---|
| Minimální ohnisková vzdálenost | 25 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 450 mm |
| Stabilizátor obrazu | Ano |
| Možnost filtrů | Ne |
Ostření
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 50 cm |
|---|---|
| Makro od | 4 cm |
Expozice a fotografování
| Poměr stran snímku | 16:9, 4:3 |
|---|---|
| ISO - minimální citlivost | 160 |
| ISO - maximální citlivost | 3200 |
Hledáček
| Typ hledáčku | Nemá |
|---|
Displej
| Velikost displeje | 3 " |
|---|---|
| Rozlišení displeje v bodech | 920000 |
Blesk
| Vestavěný blesk | Ano |
|---|
Záznam
| Maximální rozlišení videa | VGA (640×480) |
|---|---|
| Zoom při videu | Ano |
Obecné
| Podle použití | Rodinný, Ultrazoom, Výkonný |
|---|
Rozhraní a napájení
| Způsoby napájení | Akumulátor |
|---|
Fyzikální specifikace
| Rozměry v mm | 104,8 x 62 x 34,6 |
|---|---|
| Hmotnost | 214 g |
Paměťové karty
| Typ paměťové karty | SD |
|---|
Ostatní
| Číslo produktu | VMA772E1 |
|---|---|
| Příslušenství v balení | Poutko AN-CP19, dobíjecí lithium-iontová baterie EN-EL12, síťový zdroj/nabíječka EH-69P, USB kabel UC-E6, A/V kabel EG-CP16 a disk CD-ROM se softwarem ViewNX 2 |
| Značka | Nikon |
| Typ produktu | Kompakt |
Kapacita paměti
| Kapacita úložiště | 0,074 GB |
|---|
Doporučené příslušenství
Pouzdra na karty / baterie
Předchozí 1/3 Další
Čtečky karet
Související články s Nikon Coolpix S9100 červený
Související články s Nikon Coolpix S9100 červený
Koně, luk a brnění: Rozhovor s fotografkou Janou Pechlátovou
Vstoupit do její stodoly znamená ocitnout se v šatně pro historický velkofilm. Najdete tu vše od jemných lněných šatů až po těžká rytířská brnění. Fotografka Jana Pechlátová si získala srdce klientů…
JANA PECHLÁTOVÁ • dnes v 11:29

Vyzkoušejte ikonický Nikon ZR na 3 dny zcela ZDARMA!
Láká vás styl a výkon nového Nikonu ZR? Teď máte jedinečnou příležitost přestat o něm jen číst a konečně ho pořádně provětrat v terénu. Připravili jsme pro vás dva kompletní kity, které vám půjčíme…
15. 5. 2026 v 16:19

Nikon oznamuje vývoj objektivu Nikon Z 120-300 mm f/2,8 TC VR S
Profesionální fotografové sportu, reportáží a divoké přírody mají důvod k oslavě. Nikon dnes oficiálně potvrdil vývoj jednoho z nejočekávanějších objektivů pro bajonet Z. NIKKOR Z 120-300 mm f/2,8 TC…
KLAUDIE MORAVCOVÁ • 7. 5. 2026 v 9:58

Nikon uvádí bezplatnou pětiletou záruku pro řadu Nikkor Z
Společnost Nikon oficiálně oznámila rozšíření záručního programu pro uživatele bezzrcadlového systému řady Z. Všichni zákazníci, kteří si zakoupí nový objektiv NIKKOR s bajonetem Nikon Z, mají nyní…
25. 3. 2026 v 16:24

Dotazy k Nikon Coolpix S9100 červený
Expert Megapixelu
Lukáš Kala
Lektor fotografických kurzů se zaměřením především na portrétní tvorbu. O fotografii se zajímá již od svých 10 let. Během několika posledních let nasbíral bohaté zkušenosti s fotoaparáty Nikon, Canon, Sony, Fujifilm nebo Leica. Ve svém osobním čase se rád zaměřuje na analogovou tvorbu s oblibou v kontrastní černobílé fotografie. Velmi často v jeho tvorbě najdeme kombinaci přirozeného světla a externích blesků. Mimo fotografování portrétů má v oblibě také cestovní fotografii, fotografování krajin nebo dokumentární tvorbu.
















Komentáře