ID: 015267

Digitální kompakt Nikon Coolpix S9300 černý

 • Rozlišení: 16 Mpx
 • Optický zoom: 18 x
 • Velikost displeje: 3 "

Sháníte Nikon Coolpix S9300 černý?

„Nikon Coolpix S9300 černý“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Vlastníte Nikon Coolpix S9300 černý?

Víte, že ho u nás můžete prodat až za 1 221 Kč?

Začít s výkupem

Fotoaparát s výkonným 18× zoomem ve velmi štíhlém těle umožňuje každému stylové přiblížení ke všem fotografovaným objektům. Přesný objektiv NIKKOR od 25mm nabízí až po superteleobjektiv a obrazový snímač CMOS s technologií osvětlení ze zadní strany ostře a brilantně zachycuje všechny motivy při různých hladinách osvětlení. Navíc je tento model vybaven GPS zařízením, které umožňuje kdykoli opatřovat pořizované snímky geografickými značkami nebo zaznamenávat trasu podnikané cesty. Produktová sekce: Digitální kompakty Nikon

Alternativy k již neprodávanému Nikon Coolpix S9300 černý

Naši zákazníci nejčastěji zvažují tyto alternativy k Nikon Coolpix S9300 černý

Obsahem zvýhodněné sady je:

Nikon Coolpix S9300 + SanDisk SDHC Ultra 8GB 30MB/s Class 10 + Aha pouzdro 70J Mix

Fotoaparát s výkonným 18× zoomem ve velmi štíhlém těle umožňuje každému stylové přiblížení ke všem fotografovaným objektům. Přesný objektiv NIKKOR od 25mm nabízí až po superteleobjektiv a obrazový snímač CMOS s technologií osvětlení ze zadní strany ostře a brilantně zachycuje všechny motivy při různých hladinách osvětlení. Navíc je tento model vybaven GPS zařízením, které umožňuje kdykoli opatřovat pořizované snímky geografickými značkami nebo zaznamenávat trasu podnikané cesty. Produktová sekce: Digitální kompakty Nikon

Nahoru

Recenze

Názor Megapixelu

Nikon představuje na trh svůj nový kompaktní ultrazoom S9300, vhodný především pro cestování, sportovní události, hudební koncerty a mnohé další. S9300 nabízí 1/ 2,3 " CMOS čip s BSI technologii a s
Celá recenze

Kompletní recenze
Nikon Coolpix S9300

Nahoru

Vybrané příslušenství

Vybrali jsme pro vás příslušenství, které by vám určitě nemělo chybět.

Všechno vybrané příslušenství
pro Nikon Coolpix S9300 černý

Parametry a popis

Nikon Coolpix S9300


Štíhlé tělo (30,6 mm v nejširším bodě) fotoaparátu COOLPIX S9300 skrývá spoustu nejnovějších technologií, které tomuto fotoaparátu s rozlišením 16 milionů pixelů umožňují odlišit se od ostatních modelů. Jeho objektiv NIKKOR s 18x zoomem (25-450 mm) dovoluje snadno zachytit vzdálenou akci nebo přirozené detailní snímky. Funkce optické redukce vibrací zase zaručuje ostrost výsledků a stabilní obraz na 7,5cm (3,0") displeji LCD s vysokým rozlišením (921 000 bodů) a technologií pro zobrazování jasných barev, který usnadňuje kompozici snímků.

Inovativní funkce záznamu umožňuje nadějným filmařům záznam filmových klipů, jejich pozastavení a pokračování v záznamu. Fotoaparát vytvoří jeden soubor videa s plynulým přehráváním. Funkce Snadné panoráma vám umožňuje pomocí svislého nebo vodorovného otáčení fotoaparátu vytvářet dynamická panoramata. Díky možnostem vestavěné jednotky GPS můžete kdykoli označit svoje snímky nebo sledovat svoji trasu v průběhu cesty.

Vlastnosti

 • 18× zoom v těle neuvěřitelně kompaktních rozměrů
 • Obrazový snímač CMOS s 16,0 milionů pixelů a technologií osvětlení ze zadní stran
 • Videosekvence Full HD 1080p se stereofonním zvukem
 • 7,5cm (3") LCD monitor s 921 000 pixely
 • GPS zařízení pro určení polohy vyfoceného snímků

Štíhlé provedení a velký rozsah zoomu: širokoúhlý objektiv NIKKOR s 18× optickým zoomem (25-450 mm) obsahujícím optická skla ED nabízí ostré a precizní snímky všude, kam se vydáte.

Obrazový snímač CMOS s technologií přímého osvětlení fotodiod a 16 miliony pixelů: vysoce citlivý obrazový snímač, který poskytuje díky vyšší světelné účinnosti jednotlivých pixelů společně s obvodem pro zpracování obrazu EXPEED brilantní snímky za každého osvětlení.

Optická redukce vibrací (VR): díky technologii automatické redukce vibrací Nikon, která v reálném čase potlačuje účinky chvění fotoaparátu, pořídíte vždy stabilní snímky i videosekvence.

Záznam videosekvencí ve formátu Full HD 1080p: snadný záznam života v pohybu včetně stereofonního zvuku. Samostatné tlačítko záznamu videosekvence usnadňuje zahájení filmování.

7,5cm (3") LCD monitor s 921 000 pixely: ať již budete fotografovat za jasného slunečního světla nebo za nízké hladiny osvětlení, tento velký monitor s technologií Nikon Clear Color Display vždy nabídne jasný a kontrastní obraz.

Vestavěné zařízení GPS: záznam přesného místa (zeměpisné šířky a délky) pořízení snímků ve formě geografických značek do obrazových souborů (EXIF) a záznam průběhu cesty v době, kdy se nefotografuje.

Zobrazení mapy světa*: užitečný nástroj, který vám umožní podívat se, kde jste pořídili snímky, nebo si prohlédnout trasy uložené v protokolech GPS. Ve fotoaparátu je uložen více než milion míst.

Pokročilé funkce pro videosekvence: probíhající záznam lze pozastavit a znovu obnovit - fotoaparát vytvoří jediný soubor videosekvence pro plynulé přehrávání. Videosekvence jsou ukládány ve formátu iFrame a během jejich záznamu lze používat optický zoom a automatické zaostřování. Vestavěný konektor HDMI umožňuje propojit fotoaparát přímo s televizorem HDTV.

Automatický režim HDR: pořizování snímků s působivými barevnými odstíny v každé situaci vyžadující použití tohoto režimu. Přístroj při každém stisknutí tlačítka spouště pořídí dva snímky s různou expozicí, z nichž vytvoří jediný snímek s velkým dynamickým rozsahem a bohatou barevnou gradací.

Zjednodušený panoramatický režim pro úhel 360°/ 180°: záruka dynamických panoramatických snímků v horizontální i vertikální orientaci.

3D fotografování: tvorba 3D snímků, které lze přehrávat na televizorech a počítačích podporujících 3D zobrazení.

Menu retušování: vylepšení pořízených snímků pomocí množství filtrových efektů. K dispozici je široká nabídka možností, například filtr Selektivní barva, který snímek převede na monochromatický a poté barevně zvýrazní jeho vybranou část, nebo Filtr typu hvězda, který k bodovým zdrojům světla dodá hvězdicové reflexy.

Vysoce rychlé sériové snímání: snadné zachycení ostrých snímků rychlých akcí. Fotoaparát je schopen pořizovat série až sedmi snímků rychlou frekvencí 6 obr./s.

Volič provozních režimů: rychlý a snadný přístup k většině expozičních režimů pomocí prakticky umístěného voliče provozních režimů.

17 motivových programů: automaticky optimalizovaná nastavení fotoaparátu pro nejběžnější motivy, efekty a místa. Vynikajících výsledků lze dosáhnout pouhým výběrem motivového programu odpovídajícího aktuálním snímacím podmínkám.

Rychlé a přesné automatické zaostřování: chcete-li fotografovat objekty, které se nenacházejí uprostřed obrazu, můžete použít pro získání extrémně ostrých snímků automatické zaostřování s 99 zaostřovacími poli.

Zaostřování se sledováním objektu: zachytí ostré snímky objektů, které nepočkají na místě. Zaostřování se sledováním objektu zajistí perfektní zaostření zvoleného objektu i v případě, že se objekt pohybuje.

Bezdrátový přenos dat: s podporou karet Eye-Fi X2 (a novějších). Pořízené digitální snímky (ve formátu JPEG) lze přenášet přímo do telefonu nebo počítače a poté se připojit k síti Internet a využít výhod online služby pro sdílení snímků, my Picturetown, poskytované společností Nikon.

Ploché tělo: tloušťka pouhých 30,4 mm v nejtlustší a 23 mm v nejtenčí části činí z fotoaparátu COOLPIX S9300 přístroj vynikajících vlastností a plochého provedení.

EXPEED C2: rychlý a výkonný systém pro zpracování obrazu Nikon, který nabízí rychlé zpracování dat, vylepšený záznam videosekvencí, vysokou citlivost a maximální kvalitu obrazu.

Typ fotoaparátu
Typ fotoaparátu: Kompakt
Podle použití: Rodinný
 
Obrazový snímač
Formát snímače: 1/2,3
Rozlišení: 16 Mpx
Typ snímače: CMOS
Rozlišení fotografií: 2272x1704, 3264x2448, 4608x2592, 4608x3456, 640x480
Poměr stran snímku: 16:9, 4:3
Poměr stran snímače: 4:3
Stabilizátor snímače: Ne
Velikost snímače (mm): 6 x 4,5
 
Obrazový procesor
Typ obrazového procesoru: EXPEED C2
 
Objektiv
Optický zoom: 18 x
Digitální zoom: 4
Minimální ohnisková vzdálenost: 25 mm
Maximální ohnisková vzdálenost: 450 mm
Světelnost objektivu - nejkratší ohnisko (F): 3,5
Světelnost objektivu - nejdelší ohnisko (F): 5,9
Typ stabilizátoru: Optický
Stabilizátor optický: Ano
 
Zaostřování
Minimální zaostřovací vzdálenost: 50 cm
Makro od: 4 cm
Pomocné světlo AF: Ano
Manuální ostření: Ne
Možnost filtrů: Ne
 
Nastavení expozice
Korekce expozice: ± 2 EV po 1/3 EV
ISO - minimální citlivost: 125
ISO - maximální citlivost: 3200
 
Závěrka
Nejdelší expoziční čas: 4
Nejkratší expoziční čas: 1/2000
 
Fotografování
Histogram: Ano
Rychlost sériového snímání: 6,9 sn./s
Prodleva samospouště: 10, 2
3D režim: Ano
Panorama: Ano
HDR: Ano
 
Hledáček
Typ hledáčku: Nemá
 
LCD
Velikost displeje: 3 "
Rozlišení displeje: 921000
Živý náhled (Live View): Ano
 
Blesk
Vestavěný blesk: Ano
Korekce zábleskové expozice: ne
Dosah vestavěného blesku: 4 m
Možnost připojení externího blesku: Ne
 
Záznam
Typ paměťového media: SD / SDHC / SDXC
Formáty souborů: JPEG, MOV, MPEG-4
Rozlišení videa: Full HD (1920×1080)
Audiozáznam: Ano
Počet audio kanálů: 2.0
Zoom při videu: Ano
Integrovaný GPS: Ano
Video formát: H.264
Stereo zvuk: Ano
 
Obecné
České menu: Ano
 
Rozhraní a napájení
Dálková spoušť: Ne
Výdrž baterie: 230 snímků
Nabíječka a akumulátor v ceně: Ano
Rozhraní: AV, HDMI, USB
Typ akumulátoru: EN-EL12
Způsoby napájení: Akumulátor
 
Fyzikální specifikace
Materiál těla: Hliník
Rozměry v mm: 108,7 x 62.3 x 30,6
Hmotnost: 215 g
Barva: černá, červená, modrá, stříbrná
Vodotěsnost: Ne

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Hlídat dostupnost Nikon Coolpix S9300 černý v bazaru

Přejete si hlídat dostupnost produktu Nikon Coolpix S9300 černý, přihlaste se a navštivte naši sekci bazar.

Přihlásit se

Sháníte ještě něco dalšího?

Hlídat bazar mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit nebo vytvořit účet.

Nikon Coolpix S9300 černý v bazaru

Nahoru

Komentáře (2)

Zobrazeny komentáře (5 - 4)

 • 5

  Maxant

  Reaguje na (4) | Dobrý den,Vaše dotazy jsem na přání smazal.

  Dan Maxant - Megapixel, Zástupce vedoucího prodejny, 04.06.2013 | Reagovat

 • 4

  Maxant

  Reaguje na (3) | Dobrý den,velice se omlouvám, znovu jsem urgoval kolegu.

  Dan Maxant - Megapixel, Zástupce vedoucího prodejny, 04.06.2013 | Reagovat

Všechny komentáře

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Souhlasím