PN: VNA790K002, ID: 026924

Digitální kompakt Nikon Coolpix S9900 + 8GB karta zdarma! černý

Nikon Coolpix S9900 + 8GB karta zdarma! černý Hodnocení zákazníků: 4.0 z 5 1×

 • Značka: Nikon
 • Rozlišení: 16 Mpx
 • Optický zoom: 30 x
 • Velikost displeje: 3 "

Sháníte Nikon Coolpix S9900 + 8GB karta zdarma!?

„Nikon Coolpix S9900 + 8GB karta zdarma! černý“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Vlastníte Nikon Coolpix S9900 + 8GB karta zdarma!?

Víte, že ho u nás můžete prodat až za 2 544 Kč?

Začít s výkupem

Nikon Coolpix S9900 je kvalitní ultrazoomový fotoaparát s rozlišením 16Mpx a 30x optickým zoomem se stabilizací obrazu VR. Pořízené snímky je možné ihned sdílet přes Wi-Fi s podporou NFC a se zaznamenanými GPS/GLONASS informacemi díky integrovanému modulu a mapám. Velkou předností je 3" výklopný a otočný LCD displej s rozlišením 921000px. Nikon S9900 má plně manuální možnosti, ale i řadu automatických a poloautomatických režimů, rychlé automatické zaostřování, možnost časosběrného videa, jednoduché panorama a FullHD 1080/60i video. Produktová sekce: Digitální kompakty Nikon

Alternativy k již neprodávanému Nikon Coolpix S9900 + 8GB karta zdarma! černý

Naši zákazníci nejčastěji zvažují tyto alternativy k Nikon Coolpix S9900 + 8GB karta zdarma! černý

Nahoru

Recenze a hodnocení

Názor Megapixelu

Chcete mít k dispozici maximální rozsah zoomu, abyste mohli pracovat tvůrčím způsobem s detaily? Nový Nikon COOLPIX S9900 s 16 miliony pixelů, který jsem mohl vyzkoušet poskytuje vysoký výkon pro
Celá recenze

Jan Matoušek
Specialista na fototechniku

Hodnocení zákazníků

Ověřený zákazník
Zbyněk Dolní, 19.03.2015
4 z 5

Další zákaznická hodnocení

Kompletní recenze
Nikon Coolpix S9900 + 8GB karta zdarma!

Nahoru

Vybrané příslušenství

Vybrali jsme pro vás příslušenství, které by vám určitě nemělo chybět.

Všechno vybrané příslušenství
pro Nikon Coolpix S9900 + 8GB karta zdarma!

Parametry a popis

Přehled

Chcete mít k dispozici maximální rozsah zoomu, abyste mohli pracovat tvůrčím způsobem s detaily? Fotoaparát COOLPIX S9900 s 16 miliony pixelů poskytuje vysoký výkon pro nalezení vašich vlastních unikátních perspektiv obrazu – nabízí 30násobný optický zoom, který lze s využitím funkce Dynamic Fine Zoom¹ dále rozšířit až na 60násobný pro přiblížení nejrůznějších struktur nebo fotografovaných akcí.

Pořízené snímky můžete ihned sdílet s využitím vestavěného připojení Wi-Fi² a podpory technologie NFC³, která celý postup zjednodušuje na klepnutí fotoaparátem do chytrého zařízení³. A bez ohledu na to, kde právě budete cestovat, vám zajistí vestavěné zařízení GPS/GLONASS/QZSS záznam informací o geografické poloze pořízení snímků. Velký výklopný a otočný monitor LCD vám umožní tvůrčí vyjádření prostřednictvím neobvyklých úhlů a přímo ve fotoaparátu snadno vytvoříte působivé časosběrné videosekvence.

Výkonný fotoaparát COOLPIX S9900 s moderním designem a detaily ve stylu retro je výrazným přístrojem, který nabízí více.

Hlavní rysy

Objektiv NIKKOR s 30× optickým zoomem

Veškeré akce okolo vás můžete zachytit, aniž byste se museli pohnout. Objektiv s 30násobným optickým zoomem, který lze s využitím funkce Dynamic Fine Zoom¹ rozšířit až na 60násobný, poskytuje vynikající snímky ve velkém měřítku s jemnými detaily.

Objektiv NIKKOR s 30× optickým zoomem

Vestavěné připojení Wi-Fi a podpora NFC

Zůstat ve spojení se sociálními médii je snadné, pokud můžete ihned sdílet své nejlepší snímky jednoduchým dotykem tlačítka Wi-Fi² nebo prostřednictvím technologie NFC³, u které stačí jen klepnout fotoaparátem do chytrého zařízení³.

Vestavěné připojení Wi-Fi a podpora NFC

Vestavěné zařízení GPS/GLONASS/QZSS

Během fotografování získáte rychle podrobné informace o poloze – díky systémům satelitní navigace GPS/GLONASS/QZSS, které produkují přesné údaje o zeměpisné délce a šířce.

Vestavěné zařízení GPS/GLONASS/QZSS

Výklopný a otočný monitor TFT LCD

Výklopný a otočný monitor TFT LCD

S pomocí velkého 7,5cm/3˝ monitoru s 921 000 pixely snadno vyjádříte své tvůrčí záměry a navíc budete moci snáze pořizovat snímky a videosekvence z nadhledu nad hlavami osob nebo z podhledu.

Výkonná redukce vibrací (VR)

Výkonná redukce vibrací (VR)

Stabilní fotoaparát produkuje ostřejší snímky, takže kombinace optické a elektronické redukce vibrací koriguje chvění fotoaparátu během fotografování akčních scén i při použití nejdelší ohniskové vzdálenosti objektivu.

Časosběrné snímání

Časosběrné snímání

Zapůsobte na své přátele prostřednictvím skvěle vypadajících 10 sekund dlouhých časosběrných videosekvencí. Stačí jen vybrat odpovídající motivový program a ze statických snímků pořízených s pomocí časového spínače se automaticky vytvoří časosběrná videosekvence.

Obrazový snímač CMOS s 16 miliony pixelů a technologií přímého osvětlení fotodiod: Vysoce citlivý obrazový snímač nabízí špičkový výkon a ostré snímky s nízkou úrovní šumu. Vaše snímky budou vždy ostré a brilantní.

Čtyři expoziční režimy: P/S/A/M: Ovládání pomocí voliče expozičních režimů poskytuje snadný přístup k expozičním režimům. Můžete tak tvůrčím způsobem upravovat nastavení času závěrky a clony pro získání osobitých snímků.

Rychlé automatické zaostřování: S rychlým automatickým zaostřováním vždy zachytíte rozhodující okamžik a ihned zaostříte na každý objekt i při použití nejdelší ohniskové vzdálenosti objektivu nebo za nízké hladiny osvětlení.

Full HD videosekvence: Stisknutím samostatného tlačítka můžete snadno přepnout ze statických snímků na záznam videosekvencí a zachytit veškerou krásu všech situací na plynulých Full HD videosekvencích (1 080/60i) včetně stereofonního zvuku. Záznam lze pozastavit nebo lze použít funkci Možnosti videa a odstranit při přehrávání nepotřebné části stopáže.

Jednoduché panoráma 360 °/180 °: Pokud naleznete scenérii, která si zasluhuje mimořádný přístup, můžete snadno získat působivé panoramatické snímky pouhým svislým nebo vodorovným panorámováním fotoaparátem.

Zaostřování s vyhledáním hlavního objektu: Můžete být v klidu a soustředit se plně na kompozici obrazu, zatímco zaostřování s vyhledáním hlavního objektu rychle a přesně rozpozná objekt a automaticky na něj zaostří.

Příkazový volič: Příkazový volič poskytuje snadný přístup ke klíčovým nastavením během fotografování a umožňuje upravovat expozici (P/S/A/M), volit zaostřovací pole a modifikovat speciální efekty. A během přehrávání a úprav videosekvencí jej můžete použít rovněž ke zvětšování a zmenšování obrazu.

Vestavěná mapa světa: Během fotografování můžete zaznamenat své putování uložením až 30 fotografovaných míst do mapy a získat tak vizuální historii míst pořízení snímků.

Funkce Krátká videosekvence: Překvapte své přátele a vyjádřete se tvůrčím způsobem na krátkých videosekvencích. Krátká videosekvence automaticky kombinuje množství souborů videosekvencí fixní délky a vytváří 30 sekund dlouhou videosekvenci.

Inteligentní portrét: S touto funkcí získáte snadno perfektní portréty a během jejich pořizování můžete navíc aplikovat řadu různých efektů – od efektů Kontrola mrknutí a Samospoušť detekující úsměv až po efekty Změkčení pleti a Sytost.

Vylepšení vzhledu: Retušováním snímků při přehrávání zajistíte, že každá osoba na snímku bude vypadat skvěle. K dispozici je 12 retušovacích možností včetně položek Oční stíny, Redukce odlesků a Vybělení zubů.

Automatická volba motivových programů: Šetřete si svou pozornost na tvůrčí kompozici snímků, automatická volba motivových programů mezitím vyhodnotí fotografovaný motiv a okolní scénu a poté automaticky zvolí nastavení odpovídající snímacím podmínkám.

Zkrácená doba nabíjení: Nabíječka s mikrokonektorem USB ještě více urychluje nabíjení fotoaparátu – a navíc můžete i během nabíjení pokračovat ve fotografování.

EXPEED C2: Rychlý a výkonný systém zpracování obrazu Nikon nabízí okamžitou odezvu a vysokou citlivost ISO pro snímky s výjimečnou kvalitou obrazu.

NIKON IMAGE SPACE: Cloudová služba NIKON IMAGE SPACE pro ukládání a sdílení snímků nabízí všem uživatelům výrobků Nikon zdarma 20 GB úložného prostoru online. Další informace získáte na adrese www.nikonimagespace.com.

Typ fotoaparátu
Typ fotoaparátu: Kompakt
Podle použití: Ultrazoom , Výkonný
 
Obrazový snímač
Formát snímače: 1/2,3
Rozlišení: 16 Mpx
Typ snímače: CMOS
Rozlišení fotografií: 4608x3456
Poměr stran snímku: 16:9, 1:1, 4:3
Poměr stran snímače: 4:3
Velikost snímače (mm): 6,17 x 4,55
 
Obrazový procesor
Typ obrazového procesoru: EXPEED C2
 
Objektiv
Optický zoom: 30 x
Digitální zoom: 4
Minimální ohnisková vzdálenost: 25 mm
Maximální ohnisková vzdálenost: 750 mm
Světelnost objektivu - nejkratší ohnisko (F): 3,7
Světelnost objektivu - nejdelší ohnisko (F): 6,4
Typ stabilizátoru: Optický
Stabilizátor optický: Ano
 
Zaostřování
Minimální zaostřovací vzdálenost: 50 cm
Makro od: 1 cm
Pomocné světlo AF: Ano
Manuální ostření: Ano
Možnost filtrů: Ne
 
Nastavení expozice
Způsob měření expozice: Bodové, Středové
Korekce expozice: ± 2 EV po 1/3 EV
ISO - minimální citlivost: 100
ISO - maximální citlivost: 6400
 
Závěrka
Nejdelší expoziční čas: 8
Nejkratší expoziční čas: 1/4000
 
Fotografování
Expoziční režimy: A (Av), Auto, M, P, S (Tv)
Histogram: Ne
Rychlost sériového snímání: 7 sn./s
Prodleva samospouště: 10, 2, Programovatelná
3D režim: Ne
 
Vyvážení bílé
Vyvážení bílé barvy: Automatické / přednastavené hodnoty
 
Hledáček
Typ hledáčku: Nemá
 
LCD
Velikost displeje: 3 "
Rozlišení displeje: 921000
Živý náhled (Live View): Ano
Dotykový displej: Ne
Výklopný displej: Ano
 
Blesk
Vestavěný blesk: Ano
Možnost připojení externího blesku: Ne
 
Záznam
Typ paměťového media: SD / SDHC / SDXC
Formáty souborů: MPEG-4
Rozlišení videa: Full HD (1920×1080)
Audiozáznam: Ano
Časosběrné snímání: Ano
Video formát: MPEG-4, AVC/H.264
Stereo zvuk: Ano
Snímková frekvence u videa: 60 sn./s
 
Obecné
České menu: Ano
 
Rozhraní a napájení
Dálková spoušť: Ne
Wi-Fi: Ano
Výdrž baterie: 300 snímků
Nabíječka a akumulátor v ceně: Ano
Rozhraní: HDMI, USB
Způsoby napájení: Akumulátor
 
Fyzikální specifikace
Rozměry v mm: 112 x 66 x 40
Hmotnost: 289 g
Barva: černá, stříbrná
Vodotěsnost: Ne
 
Ostatní
Základní příslušenství: baterie, nabíječka, USB, popruh, manuál
 
Další parametry
Značka: Nikon

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Hlídat dostupnost Nikon Coolpix S9900 + 8GB karta zdarma! v bazaru

Přejete si hlídat dostupnost produktu Nikon Coolpix S9900 + 8GB karta zdarma!, přihlaste se a navštivte naši sekci bazar.

Přihlásit se

Sháníte ještě něco dalšího?

Hlídat bazar mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit nebo vytvořit účet.

Bazar pro Nikon Coolpix S9900 + 8GB karta zdarma!

Nahoru

Komentáře (6)

Zobrazeny komentáře (6 - 1)

 • 6

  Lukeš

  Reaguje na (5) | Dobrý den,jde o hodně podobné modely. Sony má trochu větší rozlišení a je o něco rychlejší. Volil bych asi ten, ale to je subjektivní. Myslím, že velkou roli hrají také to, jak se Vám přístroj bude ovládat. Stavil bych se tedy na prodejně a všechny modely si vyzkoušel.

  Martin Lukeš - Megapixel, Šéfeditor galerie, Lektor fotografických kurzů, 14.12.2015 | Reagovat

 • 5

  Avatar

  Dobrý den, prosím o radu při koupi kompaktního ultrazoomu. Můj výběr jsem zúžil na 3 modely: NIKON S9900 SONY DSC-HX60 LUMIX DHC-TZ70 Je mezi těmito modely nějaký zásadní rozdíl nebo má jeden z těchto fotoaparátů v něčem výrazně navrch? Potřebuji pomoc, radu nebo vodítko, které by mi ulehčilo rozhodování. Děkuji za odpověď. S pozdravem Míka R.

  Radek Míka, 12.12.2015 | Reagovat

 • 4

  Avatar

  Reaguje na (3) | Dobrý den, poprosím Vás na dostupnost@megapixel.cz 

  Dan Maxant - Megapixel, Zástupce vedoucího prodejny, 16.06.2015 | Reagovat

 • 3

  Avatar

  Byli by jste schopni dodat originální pouzdro (http://www.nikon.cz/cs_CZ/product/accessories/coolpix/coolpix-protection/cases/s9900-camera-case-black)? Pokud ano, tak za kolik Kč?

  MartinS, 16.06.2015 | Reagovat

 • 2

  Avatar

  Reaguje na (1) | Dobrý den, po naběhnutí je zaostření okamžitě, ale toto není na aparátu, ale také na kontrastu scény. Pokud nebude například světlo, může být zaostření za delší dobu. 

  Dan Maxant - Megapixel, Zástupce vedoucího prodejny, 01.06.2015 | Reagovat

 • 1

  Avatar

  Prosím Pana Matouška o následující odpověd.Nikon Coolpix S 9900-jak má rychlé zaostření při prvním spuštění.Děkuji za odpověd.

  Rudolf Putich, 31.05.2015 | Reagovat

Všechny komentáře

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím