ID: 037295

Nikon CoolShot 80i VR

  • Značka: Nikon

Nikon CoolShot 80i VR

Nikon CoolShot 80i VR Nikon CoolShot 80i VR Nikon CoolShot 80i VR

Zjednodušte zamíření a zlepšete svou hru s laserovým dálkoměrem COOLSHOT 80i VR. Rychle hodnoťte přesnou vzdálenost pro snadné zamíření s laserovým dálkoměrem chlubícím se optickým systémem VR (redukce vibrací) společnosti Nikon. Vibrace obrazu v hledáčku způsobené pohybem ruky jsou sníženy na přibližně 1/5 či méně², což poskytuje rychlejší a přesnější odečet. Dálkoměr s dosahem až 915 metrů disponuje technologií LOCKED ON, která ukazuje okamžité vizuální potvrzení vzdálenosti k cíli, když se objekty překrývají. Produktová sekce: Dálkoměry Nikon

Parametry a popis

Technologie ID detekuje svahy nahoru a dolů na hřišti, což umožňuje režimu Golf zobrazit vzdálenost upravenou o sklon. 6× monokulár poskytuje vysoký optický výkon v ergonomickém těle odolném vůči počasí.

 

TECHNOLOGIE VR (REDUKCE VIBRACÍ)

Díky systému VR (redukce vibrací) společnosti Nikon jsou vibrace obrazu v hledáčku způsobené pohybem ruky sníženy¹ a vyrovnán je současně rovněž vyzařující laser. Protože můžete nasměrovat laser na cíl rychleji a snáze, výrazně se zjednoduší měření malého objektu, jako je praporková tyč. Toto vše je dosaženo pomocí originálních technologií společnosti Nikon, které jsou spojením technologie VR a vysoce výkonné funkce měření.

TECHNOLOGIE LOCKED ON PRO PŘESNÉ ZAMÍŘENÍ

Objevte nový a jednoduchý způsob indikace změření vzdálenosti k praporkové tyči. Představte si situaci přibližovacího úderu ke greenu s lesem v pozadí, kde si nejste jisti, zda měříte vzdálenost k praporkové tyči nebo ke stromům za ní. Technologie LOCKED ON zobrazuje vzdálenost k nejbližšímu objektu – praporkové tyči – a v hledáčku se objeví symbol LOCKED ON, který vás o tom informuje. Jasně tak vidíte, že byla změřena vzdálenost k praporkové tyči i v případě stromů v pozadí.

HYPER READ PRO RYCHLÉ MĚŘENÍ

Vždy získáte rychlou a konzistentní změřenou reakci. Originální algoritmus společnosti Nikon pro zpracování dat, který se nazývá HYPER READ, zobrazuje naměřenou vzdálenost s rychlou a stabilní odezvou bez ohledu na vzdálenost od cíle. To umožňuje soustředit se na hru bez stresujícího měření.

TECHNOLOGIE ID

Pomocí technologie ID, která sleduje svahy nahoru a dolů na hřišti, zobrazuje režim Golf vzdálenost upravenou o sklon (horizontální vzdálenost ± výška), která je vodítkem vzdálenosti, jak daleko byste měli odpálit míček. To vám pomáhá vybrat správnou hůl na svažitém hřišti, kde je často obtížné přesně odhadnout vzdálenost.

ZARUČENÝ VYSOKÝ OPTICKÝ VÝKON

Optika je opatřena vícenásobnými antireflexními vrstvami, které zaručují mnohem jasnější obraz s vyšší brilancí. Zvyšuje se propustnost světla a snižuje se výskyt reflexů a závoje v důsledku vnitřních odrazů světla. Díky tomu můžete vidět jasně téměř všechny cílové objekty na hřišti.

ERGONOMICKÝ DESIGN PRO MAXIMÁLNÍ KOMFORT

Tělo dálkoměru COOLSHOT 80i VR je zkonstruováno tak, aby bylo kompaktní a lehké, a je optimalizováno pro golf. Snadno ovladatelné ergonomické tělo laserového dálkoměru zajišťuje pohodlné a bezproblémové použití, zatímco si uchovává vynikající optický výkon.

Rozsah měření (aktuální vzdálenost) (m)

Rozsah měření (aktuální vzdálenost) (m) 7,5–915
Indikace vzdálenosti (krok) (m) Skutečná vzdálenost (horní rozmezí): v krocích po 1 m, skutečná vzdálenost (spodní rozmezí): v krocích po 0,5 m, horizontální vzdálenost / vzdálenost upravená o sklon (spodní rozmezí): v krocích po 0,2 m, výška (horní rozmezí): v krocích po 0,2 m (do hodnoty 100 m), v krocích po 1 m (100 m a více)
 Přesnost (skutečná vzdálenost) (m)  ± 0,75 m (do vzdálenosti 700 m), ± 1,25 m (700 m a více)
 Dálkoměr - zvětšení (×)  6
 Dálkoměr - účinný průměr objektivu (mm)  21
 Dálkoměr - skutečný zorný úhel (°)  7,5
 Dálkoměr - průměr výstupní pupily (mm)  3,5
 Dálkoměr - předsunutí výstupní pupily (mm)  18
 Rozměry (Š × V × H) (mm) 99 × 75 × 48 
 Hmotnost (bez baterie) (g)  200
 Zdroj energie  1 lithiová baterie CR2 (3 V DC), automatické vypnutí (po přibližně 8 sekundách nečinnosti)
Klasifikace laseru IEC60825-1: Laserový produkt třídy 1M, FDA/21 CFR část 1040.10: Laserový produkt třídy I
Elektromagnetická kompatibilita Část 15 FCC, podčást B, třída B, EU: směrnice EMC, AS/NZS, třída B VCCI, CU TR 020
Životní prostředí RoHS, WEEE
Ostatní
Značka: Nikon

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím