Poradna
Nikon D200
Náš expert je tady pro vás
Expert Megapixelu
Lukáš Kala
Lektor fotografických kurzů se zaměřením především na portrétní tvorbu. O fotografii se zajímá již od svých 10 let. Během několika posledních let nasbíral bohaté zkušenosti s fotoaparáty Nikon, Canon, Sony, Fujifilm nebo Leica. Ve svém osobním čase se rád zaměřuje na analogovou tvorbu s oblibou v kontrastní černobílé fotografie. Velmi často v jeho tvorbě najdeme kombinaci přirozeného světla a externích blesků. Mimo fotografování portrétů má v oblibě také cestovní fotografii, fotografování krajin nebo dokumentární tvorbu.


Komentáře
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 28. 12. 2007 |Nikon D200 |Reagovat
J
Děkuji
Jarek, 28. 12. 2007 |Nikon D200 |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 24. 10. 2007 |Nikon D200 |Reagovat
R
Diky za odpověď
Roman, 23. 10. 2007 |Nikon D200 |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 29. 8. 2007 |Nikon D200 |Reagovat
H
Honzik, 29. 8. 2007 |Nikon D200 |Reagovat
Pokud to ale budeme brát přísně a technicky, tak je to samozřejmě pravda.
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 27. 8. 2007 |Nikon D200 |Reagovat
H
Honzik, 25. 8. 2007 |Nikon D200 |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 16. 8. 2007 |Nikon D200 |Reagovat
H
http://www.megapixel.cz/tamron-sp-af-17-50-mm-f28- xr-di-ii-pro-nikon
http://www.megapixel.cz/sigma-20-18-e-xdg-aspheric al-rf-nikon
http://www.megapixel.cz/sigma-30-14-e-xdc-hsm
S focením zatím nemám příliš velké zkušenosti (to hodlám změnit v nejbližší době) ale jsem detailista a od fotek očekávám jen to nejlepší.
Honzik, 16. 8. 2007 |Nikon D200 |Reagovat
Zoomy bohužel svádí k tomu, že místo toho, aby fotograf přemýšlel a hledal ty nejlepší záběry jen otočí prstencem a je to. Už tedy zdaleka tolik nepčemýšlí a na fotkách je to většinou znát.
Snad to není moc starosvětské, ale tak to je... :)
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 15. 8. 2007 |Nikon D200 |Reagovat
H
Honzik, 14. 8. 2007 |Nikon D200 |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 13. 8. 2007 |Nikon D200 |Reagovat
H
Honzik, 12. 8. 2007 |Nikon D200 |Reagovat
H
Honzik, 11. 8. 2007 |Nikon D200 |Reagovat
L
ovsem ta ,,ma,, sigma nabizi vice jak o clonu vyssi svetelnost coz je ve tme k nezaplaceni a myslim,ze je i qalitneji udelana a navic neni zoom.
ten tamron vsak nefoti spatne a na zoom ma sqelou svetelnost.
zajdi do megapixelu,oboje zkus a jedno si odnes. vybrat si musis sam........
a pan bouska mi pak posle pet procent z prodejni ceny :-)))
Laudan, 10. 8. 2007 |Nikon D200 |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 9. 8. 2007 |Nikon D200 |Reagovat
H
Honzik, 8. 8. 2007 |Nikon D200 |Reagovat
L
co bych pro tebe,brouku,neudelal kdyz si to,kurva,neumis najit sam :-)
krom famoznich parametru mam na to sklo i dobre reference od jednoho narocneho canonaka,jenze sam mam olympusy,ze toto holt neni pro mne,skoda.......
jen pripominam,ze s digi nikonem ti to bude fotit jako by se jednalo o tricitku,ze bych to pouzival coby pro mne zakladak a ani to nesundaval.
jen si pred pripadnym zakoupenim zkus zda to spravne,presne ostri coz u techto znacek-neznacek nikdy neni predem jiste.
Laudan, 5. 8. 2007 |Nikon D200 |Reagovat
H
Honzik, 4. 8. 2007 |Nikon D200 |Reagovat
L
vubec tuto znacku nepropaguji ale mit nikon ci canon tak bych toto sklo zarucene alespon zkusil,fascinuje mne ale zel ja misto nej potrebuji patnactku a ta pro mne neexistuje,natoz v teto svetelnosti.
Laudan, 4. 8. 2007 |Nikon D200 |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 1. 8. 2007 |Nikon D200 |Reagovat
H
Honzik, 31. 7. 2007 |Nikon D200 |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 31. 7. 2007 |Nikon D200 |Reagovat
H
Tamron AF SP 11-18 mm F/4,5-5,6 Di II pro Nikon
Tamron AF SP 17-35 mm F/2,8-4 Di pro Nikon
Tamron SP AF 17-50 mm F/2,8 XR Di II pro Nikon
Jak jsou na tom jiné značky objektivů? Myslím třeba přímo Nikon nebo Sigma?
Honzik, 28. 7. 2007 |Nikon D200 |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 26. 7. 2007 |Nikon D200 |Reagovat
H
Honzik, 26. 7. 2007 |Nikon D200 |Reagovat