063069
zkopírováno do schránky
Použitý fotoaparát
Nikon D3500 + 18-55 mm AF-P bazar
- Stav zboží: Jako nové
- Zboží s tovární zárukou do: 18.7.2019
- Značka: Nikon
Sháníte Nikon D3500 + 18-55 mm AF-P bazar?
„Nikon D3500 + 18-55 mm AF-P bazar“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 09.08.2019
Kontaktujte nás, poradíme vám

Nikon D3500 + 18-55 mm AF-P bazar
Níže uvedené informace načítáme od nových produktů v e-shopu. Některé parametry, typu obsah balení, jazyky v menu apod. se proto mohou lišit.
Ukázkové snímky
Parametry
Níže uvedené informace načítáme od nových produktů v e-shopu. Některé parametry, typu obsah balení, jazyky v menu apod. se proto mohou lišit.
Obecné
| Úroveň produktu | Začátečník a rodina |
|---|
Obrazový snímač
| Formát snímače | 2/3 |
|---|---|
| Crop faktor | 1,5 x |
Bajonet
| Typ bajonetu | Nikon F (AF-P kompatibilní) |
|---|
Objektiv
| Optický zoom | 3 x |
|---|---|
| Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm) | 27-82 |
| Minimální ohnisková vzdálenost | 18 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 55 mm |
| Maximální clona (F) | 22 |
| Konstrukce objektivu | 12 členů / 9 skupin |
| Stabilizátor obrazu | Ano |
| Typ sluneční clony | HB-N106 (není součástí balení) |
| Délka objektivu | 63 mm |
| Počet lamel clony | 7 |
| Vhodný pro žánr | Krajina, Architektura / Interiér, Reportáže, Street foto |
| Rozdělení podle ohniska | Základní |
| Vhodný pro formát snímače | APS-C |
| Typ objektivu | Zoom |
Ostření
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 25 cm |
|---|
Fyzikální specifikace
| Průměr filtru | 55 mm |
|---|---|
| Hmotnost | 205 g |
Ostatní
| Značka | Nikon |
|---|
Doporučené objektivy
Související články s Nikon D3500 + 18-55 mm AF-P VR použitý fotoaparát
Související články s Nikon D3500 + 18-55 mm AF-P VR použitý fotoaparát
Nikon oznamuje vývoj objektivu Nikon Z 120-300 mm f/2,8 TC VR S
Profesionální fotografové sportu, reportáží a divoké přírody mají důvod k oslavě. Nikon dnes oficiálně potvrdil vývoj jednoho z nejočekávanějších objektivů pro bajonet Z. NIKKOR Z 120-300 mm f/2,8 TC…
KLAUDIE MORAVCOVÁ • 7. 5. 2026 v 9:58

Nikon uvádí bezplatnou pětiletou záruku pro řadu Nikkor Z
Společnost Nikon oficiálně oznámila rozšíření záručního programu pro uživatele bezzrcadlového systému řady Z. Všichni zákazníci, kteří si zakoupí nový objektiv NIKKOR s bajonetem Nikon Z, mají nyní…
25. 3. 2026 v 16:24

Novinky ve světě fotografie a videa | Leden 2026
Vstup do nového roku se na trhu s technikou nese v pozvolném tempu. Výrobci čím dál více sázejí na uživatelský komfort, mobilitu a schopnost techniky adaptovat se na bleskové tempo moderní tvorby.…
KLAUDIE MORAVCOVÁ • 3. 2. 2026 v 12:03

Nikon Zf dostává velkou aktualizaci: firmware 3.00 přináší filmové zrno i desítky vylepšení
Nikon potěšil majitele svého elegantního retro modelu Zf zásadní aktualizací firmwaru, která posouvá možnosti tohoto full-frame fotoaparátu o krok dál. Verze firmwaru 3.00 přináší nejen novou…
30. 10. 2025 v 16:24

Dotazy k Nikon D3500 + 18-55 mm AF-P VR použitý fotoaparát
Expert Megapixelu
Lukáš Kala
Lektor fotografických kurzů se zaměřením především na portrétní tvorbu. O fotografii se zajímá již od svých 10 let. Během několika posledních let nasbíral bohaté zkušenosti s fotoaparáty Nikon, Canon, Sony, Fujifilm nebo Leica. Ve svém osobním čase se rád zaměřuje na analogovou tvorbu s oblibou v kontrastní černobílé fotografie. Velmi často v jeho tvorbě najdeme kombinaci přirozeného světla a externích blesků. Mimo fotografování portrétů má v oblibě také cestovní fotografii, fotografování krajin nebo dokumentární tvorbu.


































Komentáře