PN: BKA110YA, ID: 003564

Nikon Laser 1000 AS

Sháníte Nikon Laser 1000 AS?

„Nikon Laser 1000 AS“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Vysoce výkonný laserový dálkoměr pro vzdálenosti do 915 metrů. Produktová sekce: Dálkoměry Nikon

Parametry a popis

Vysoce výkonný laserový dálkoměr pro vzdálenosti do 915 metrů. Konstrukce dálkoměru nabízí neuvěřitelně brilantní obraz a je vybavena systémem aktivní kontroly jasu, který automaticky zapíná a reguluje jas LED osvětlení hledáčku za nízké hladiny osvětlení. Rychle a snadno použitelný dálkoměr je vybavený systémem přepínání priority objektů Nikon, který umožňuje přepínat mezi režimem priority prvního objektu (upřednostňuje nejbližší objekt a je vhodný zejména pro golf) a režimem priority vzdáleného objektu (upřednostňuje nejvzdálenější objekt a je vhodný pro lov). Pro golfisty je zde navíc speciální režim Golf, který současně udává vzdálenost upravenou o sklon (horizontální vzdálenost ± výška) a aktuální vzdálenost pro možnost volby dalšího postupu při hře.

Hlavní rysy

 • Rychlé a snadné ovládání ulehčující přesné určení vzdálenosti. Možnost změření přímé (aktuální) vzdálenosti, horizontální vzdálenosti, výšky a vzdálenosti upravené o sklon (horizontální vzdálenost ± výška) stisknutím jednoho tlačítka.
 • Hledáček s aktivní regulací jasu pro snazší pozorování a vyšší brilanci obrazu: automatická aktivace LED osvětlení hledáčku za nízké hladiny osvětlení a jeho regulace v závislosti na okolních podmínkách.
 • Režim Golf nabízející současnou indikaci vzdálenosti upravené o sklon (horizontální vzdálenost ± výška) a aktuální vzdálenosti pro přesnější hru.
 • Systém přepínání priority objektů pro možnost volby dvou režimů měření. Režim priority prvního objektu upřednostňující nejbližší objekt, režim priority vzdáleného objektu upřednostňující nejvzdálenější objekt.
 • Vynikající propustnost světla pro jasné zorné pole.
 • Vysoce kvalitní monokulár se zvětšením 6x a vícenásobnými antireflexními vrstvami pro jasný obraz.
 • Trvalé měření po dobu až 5 s umožňující měření různých objektů v rychlém sledu.
 • Okulár s velkým průměrem: 18 mm
 • Velký zorný úhel: 7,5°
 • High-eyepoint konstrukce okuláru poskytující jasně zřetelné kompletní zorné pole i uživatelům dioptrických nebo slunečních brýlí.
 • Vodotěsné(do hloubky 1 m po dobu 10 minut) tělo těsněné O-kroužky a plněné dusíkem proti zamlžování, maximálně odolávající nepříznivým povětrnostním podmínkám.
 • Rozsah měření: 10-915 m.
Ostatní
Značka: Nikon

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím