ID: 037296

Nikon Monarch 7i VR

Nikon Monarch 7i VR Novinka

Nikon Monarch 7i VR Nikon Monarch 7i VR Nikon Monarch 7i VR

MONARCH 7 VR vám poskytuje neotřesitelnou důvěru v měření vzdálenosti. Zamíření nebylo nikdy tak snadné jako s laserovým dálkoměrem disponujícím optickým systémem VR (redukce vibrací)¹ společnosti Nikon. Vibrace obrazu v hledáčku způsobené pohybem ruky jsou sníženy na přibližně 1/5 či méně². Se stabilnějším obrazem můžete dosáhnout svého měření rychleji – ideální pro lov na dlouhé vzdálenosti či menší cíle. HYPER READ okamžitě zobrazuje výsledky, takže neztrácíte čas přípravou výstřelu. Produktová sekce: Dálkoměry Nikon

Popis výrobce

Systém přepínání priority objektů umožňuje měřit nejbližší či nejvzdálenější překrývající se objekt a vysoce kvalitní 6× monokulár je zabudován v ergonomicky navrženém, vodotěsném těle s úpravou proti zamlžování.

TECHNOLOGIE VR (REDUKCE VIBRACÍ)

Díky systému VR (redukce vibrací) společnosti Nikon jsou vibrace obrazu v hledáčku způsobené pohybem ruky sníženy¹ a vyrovnán je rovněž vyzařující laser. Protože můžete nasměrovat laser na cíl rychleji a snáze, výrazně se zjednodušuje měření malých cílů na velké vzdálenosti. Toto vše je dosaženo originálními technologiemi společnosti Nikon, které jsou spojením technologie VR a vysoce výkonné funkce měření.

HYPER READ PRO RYCHLÉ MĚŘENÍ

Vždy máte k dispozici rychlou a konzistentní reakci měření. Originální algoritmus společnosti Nikon pro zpracování dat, který se nazývá HYPER READ, zobrazuje naměřenou vzdálenost s rychlou a stabilní odezvou bez ohledu na vzdálenost od cíle. To vám umožní soustředit se na střelbu v situacích, kdy rozhodují zlomky sekund.

TECHNOLOGIE ID

Technologie ID společnosti Nikon koriguje vzdálenosti pro střelbu v úhlu nahoru či dolů poskytnutím jednoho čísla, které je nutné pro střelbu – horizontální vzdálenosti.

SYSTÉM PŘEPÍNÁNÍ PRIORITY OBJEKTŮ

Nechte systém přepínání priority objektů, aby vás zbavil starostí v případě objektů, které se překrývají, takže si vždy budete jisti cílem a správným změřením vzdálenosti. Režim priority prvního objektu zobrazuje vzdálenost k nejbližšímu objektu – užitečné pro objekty, které se nachází před pozadím, se kterým se překrývají. Režim priority vzdáleného objektu zobrazuje vzdálenost k nejvzdálenějšímu objektu, což je obzvláště užitečné v zalesněných oblastech.

ZARUČENÝ VYSOKÝ OPTICKÝ VÝKON

Optika je opatřena vícenásobnými antireflexními vrstvami, což zaručuje mnohem jasnější obraz s vyšší brilancí. Díky tomu se zvyšuje propustnost světla a snižuje výskyt závoje a reflexů způsobených vnitřními odrazy. Na výkon dálkoměru se můžete spolehnout i v nejnáročnějších podmínkách.

ERGONOMICKÝ DESIGN PRO MAXIMÁLNÍ KOMFORT

Tělo dálkoměru MONARCH 7i VR je zkonstruováno tak, aby bylo kompaktní a lehké, a je optimalizováno pro lov. Snadno ovladatelné ergonomické tělo laserového dálkoměru zajišťuje pohodlné a bezproblémové použití, zatímco si uchovává vysoký optický výkon. Dálkoměr je rovněž vodotěsný – připravený zvládnout neočekávané vlhké podmínky – s prostorem pro baterii odolávajícím dešti.

Rozsah měření (aktuální vzdálenost) (m) 7,5–915
Indikace vzdálenosti (krok) (m) Skutečná vzdálenost: v krocích po 0,1 m
Přesnost (skutečná vzdálenost) (m)1 ± 0,5 m (do vzdálenosti 700 m), ± 1 m (700 m a více)
Dálkoměr - zvětšení (×) 6
Dálkoměr - účinný průměr objektivu (mm) 21
Dálkoměr - skutečný zorný úhel (°) 7,5
Dálkoměr - průměr výstupní pupily (mm) 3,5
Dálkoměr - předsunutí výstupní pupily (mm) 18
Rozměry (Š × V × H) (mm) 99 × 75 × 48
Hmotnost (bez baterie) (g) 200
Zdroj energie 1 lithiová baterie CR2 (3 V DC), automatické vypnutí (po přibližně 8 sekundách nečinnosti)
Klasifikace laseru IEC60825-1: Laserový produkt třídy 1M, FDA/21 CFR část 1040.10: Laserový produkt třídy I
Elektromagnetická kompatibilita Část 15 FCC, podčást B, třída B, EU: směrnice EMC, AS/NZS, třída B VCCI, CU TR 020
Životní prostředí RoHS, WEEE

 

Kompletní popis výrobce Sbalit popis

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 1 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím