Magazín

Produktové aktuality

Nikon oznámil vývoj digitální zrcadlovky D850

Václav KřížekAktualizováno: 25. 7. 2017 v 14:33 • Rubrika: Produktové aktuality

Nikon oznámil vývoj digitální zrcadlovky D850

Jak jinak oslavit 100 let své existence než představením vývoje digitální zrcadlovky Nikon D850. Všechny informace nasvědčují tomu, že se jedná o skutečně "velký dárek", který si Nikon nadělil.

Oznámení vývoje zrcadlovky Nikon D850

Nikon dnes oznámil vývoj přímého nástupce dnes již legendární zrcadlovky Nikon D810. Specifikace ani datum představení zatím v níže uvedené tiskové zprávě nejsou. Japonský výrobce digitálních fotoaparátů a optiky nešetřil pro nový kousek superlativy. Od nástupce staršího „bratra“ Nikon D810 můžeme pravděpodobně očekávat zlepšené ostření (přímo z modelu D5?), snímač s vyšším rozlišením a určitě se dočkáme i 4K videa. Třešničkou na dortu pak může být 8K časosběr

 

Zrcadlovka NEjen pro krajináře

Výkonná zrcadlovka je konstruována pro ty nejnáročnější uživatele, kteří nechtějí dělat kompromis jak s obrazovou kvalitou a univerzálností využití, tak odolností těla. Zrcadlovka bude velmi rychlá a hodí se stejně tak pro krajináře jako sportovního fotografa, výrobce pokračuje a tvrdí. "Nikon D850 předčí očekávání fotografů, kteří vyžadují vysokorychlostní fotoaparát s vysokým rozlišením, který jen Nikon tohoto kalibru, doplněný NIKKOR objektivy, může nabídnout." To jak to všechno bude uvidíme v praxi doufám velmi brzy. 

 

Oficiální tisková zpráva oznámení vývoje zrcadlovky D850

July 25, 2017
Development Of Digital SLR Camera Nikon D850

MELVILLE, NY – Nikon Inc. is pleased to announce the development of the next generation full-frame, high-resolution, high-speed digital SLR cameras with the upcoming release of the highly anticipated Nikon D850. This announcement coincides with Nikon’s 100th anniversary of its establishment, which is celebrated today.

The D850 will be a formidable tool for creators who will not compromise on exceptional image quality and versatility, including both aspiring and professional photographers as well as hobbyists who capture landscapes, weddings, sports, fashion, commercial imagery and multimedia content creators.

The D850 is the successor to the D810, which has been highly praised by its users for offering extremely sharp and clear rendering, with rich tone characteristics. This powerful new FX-format digital SLR camera is engineered with a range of new technologies, features and performance enhancements that are a direct result of feedback from users, who demand the very best from their camera equipment. The D850 will exceed the expectations of the vast range of photographers that seek the high resolution and high-speed capabilities that only a Nikon of this caliber complemented by NIKKOR lenses can offer.

Sdílet na


Komentáře k článku

Martin Lukeš

Reaguje na (3) | To bohužel zatím není známo. Sludujte ale naše informační kanály. Jakmile se dozvíme od dodavatele nějaké bližší datum, rádi se o tyto informace podělíme.

4

Prodejce Megapixel.cz, Martin Lukeš, 07. 08. 2017 |Reagovat

VP

Reaguje na (2) | A kdy bude asi tak dispozici ??

3

Vladimír Prochoda, 02. 08. 2017 |Reagovat

VK

Reaguje na (1) | Dobrý den, očekáváme, že to bude skvělý fotoaparát. 

2

Prodejce Megapixel.cz, Václav Křížek, 28. 07. 2017 |Reagovat

Milan D.

Čekal jsem, že Nikon ukáže super novinku na své kulatiny ,inu může D 850 za 100 tisíc když má 100 let.....

1

Milan D., 25. 07. 2017 |Reagovat

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.