Nikon vydal nový firmware pro zrcadlovky D750 a D810 Krátce

Nikon vydal nový firmware pro zrcadlovky D750 a D810

Luděk BouškaVydáno: 18. 12. 2014 v 14:31 • Rubrika: Krátce

Nový firmware pro výkonné fullframe zrcadlovky Nikon D810 a D750 přináší především opravy malých chyb týkajících se zobrazování zvětšených snímků na displeji u D810 a vylepšenou funkčnost externího blesku v určitém nastavení u D750. Ostatní opravy se týkají zobrazování menu za současného připojení 4K televizoru a potlačení pípnutí v některých nastaveních. Nový firmware tedy ani v jednom případě nepřináší žádné zásadní změny.

Aktualizace firmwaru C fotoaparátu D810 na verzi 1.02

Změny uvedené touto verzí

  • Pokud byla použita funkce zvětšení výřezu snímku na snímek zobrazený na monitoru fotoaparátu (zvětšené zobrazení snímku) v okamžiku, kdy stále ještě svítila po expozici kontrolka přístupu na paměťovou kartu, nezobrazil se snímek správně. Tento problém byl odstraněn.
  • Pokud byla zobrazena menu fotoaparátem propojeným pomocí HDMI s kompatibilním televizorem 4K, zobrazení na monitoru fotoaparátu ani na televizoru nebylo správné. Tento problém byl odstraněn.
  • Zvuk slyšitelný v některých případech při nastavení uživatelské funkce d1: Pípnutí na jinou možnost než Vypnuto byl potlačen.

Aktualizace firmwaru C fotoaparátu D750 na verzi 1.01

Změny uvedené touto verzí

  • Při fotografování s použitím volitelného blesku, povolené funkci automatické vysoce rychlé FP synchronizace blesku a použití možnosti Zapnuto v položce Nastavení citlivosti ISO > Automat. regulace citl. ISO v menu fotografování byly snímky v některých případech přeexponované.  Tento problém byl odstraněn. (Povolení automatické vysoce rychlé synchronizace blesku:  Vyberte možnost 1/200 s (Auto FP) nebo 1/250 s (Auto FP) v uživatelské funkci e1: Synchroniz. čas pro blesk).
  • Pokud byla zobrazena menu fotoaparátem propojeným pomocí HDMI s kompatibilním televizorem 4K, zobrazení na monitoru fotoaparátu ani na televizoru nebylo správné.  Tento problém byl odstraněn.
  • Zvuk slyšitelný v některých případech při nastavení uživatelské funkce d1: Pípnutí na jinou možnost než Vypnuto byl potlačen. 


Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.


Související články

Fotografie z galerie

Přejít do galerie

Související články

Nejbližší události

Nové recenze

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 5 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a využití osobních údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Tyto souhlasy můžete kdykoliv změnit, vypnout nebo upravit v Nastavení soukromí, které otevřete kliknutím na odkaz níže.
Dozvědět se víc | Nastavení soukromí
Rozumím