Nikon vydal nový firmware pro zrcadlovky D750 a D810 Krátce

Nikon vydal nový firmware pro zrcadlovky D750 a D810

Luděk BouškaVydáno: 18. 12. 2014 v 15:31 • Rubrika: Krátce

Nový firmware pro výkonné fullframe zrcadlovky Nikon D810 a D750 přináší především opravy malých chyb týkajících se zobrazování zvětšených snímků na displeji u D810 a vylepšenou funkčnost externího blesku v určitém nastavení u D750. Ostatní opravy se týkají zobrazování menu za současného připojení 4K televizoru a potlačení pípnutí v některých nastaveních. Nový firmware tedy ani v jednom případě nepřináší žádné zásadní změny.

Aktualizace firmwaru C fotoaparátu D810 na verzi 1.02

Změny uvedené touto verzí

  • Pokud byla použita funkce zvětšení výřezu snímku na snímek zobrazený na monitoru fotoaparátu (zvětšené zobrazení snímku) v okamžiku, kdy stále ještě svítila po expozici kontrolka přístupu na paměťovou kartu, nezobrazil se snímek správně. Tento problém byl odstraněn.
  • Pokud byla zobrazena menu fotoaparátem propojeným pomocí HDMI s kompatibilním televizorem 4K, zobrazení na monitoru fotoaparátu ani na televizoru nebylo správné. Tento problém byl odstraněn.
  • Zvuk slyšitelný v některých případech při nastavení uživatelské funkce d1: Pípnutí na jinou možnost než Vypnuto byl potlačen.

Aktualizace firmwaru C fotoaparátu D750 na verzi 1.01

Změny uvedené touto verzí

  • Při fotografování s použitím volitelného blesku, povolené funkci automatické vysoce rychlé FP synchronizace blesku a použití možnosti Zapnuto v položce Nastavení citlivosti ISO > Automat. regulace citl. ISO v menu fotografování byly snímky v některých případech přeexponované.  Tento problém byl odstraněn. (Povolení automatické vysoce rychlé synchronizace blesku:  Vyberte možnost 1/200 s (Auto FP) nebo 1/250 s (Auto FP) v uživatelské funkci e1: Synchroniz. čas pro blesk).
  • Pokud byla zobrazena menu fotoaparátem propojeným pomocí HDMI s kompatibilním televizorem 4K, zobrazení na monitoru fotoaparátu ani na televizoru nebylo správné.  Tento problém byl odstraněn.
  • Zvuk slyšitelný v některých případech při nastavení uživatelské funkce d1: Pípnutí na jinou možnost než Vypnuto byl potlačen. 


Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.


Související články

Fotografie z galerie

Přejít do galerie

Související články

Nejbližší události

Nové recenze

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím