Magazín

Produktové aktuality

Nová generace profesionálních stabilizátorů přichází! DJI RS 3 a DJI RS 3 Pro, který bude váš?

Lucie VořechováAktualizováno: 19. 4. 2023 v 9:24 • Rubrika: Produktové aktuality

Nová generace profesionálních stabilizátorů přichází! DJI RS 3 a DJI RS 3 Pro, který bude váš?

Přinášíme vám novinky od společnosti DJI. Se stabilizátory DJI RS 3 a DJI RS 3 Pro pořídíte rychlé, přesné a efektivní záběry za každé situace. Buďte vždy připraveni k akci!

Obsah

Třetí generace RS stabilizace nám přináší oproti předchůdci o 20 % vyšší stabilitu v jakékoliv situaci. S těmito novinkami zvládnete natáčet videa ze všech úhlů a poloh. Detailní záběry bez otřesů v kombinaci s intuitivním ovládáním vám dopomůžou k efektivním výstupům. Tvořte a natáčejte dynamickou kinematografii bez omezení s novinkami od společnosti DJI.

DJI RS 3

DJI RS 3 váží pouhých 1,3 kg, je tedy snadno udržitelný v jedné ruce. Díky své konstrukci unese až 3 kg, takže stabilizátor můžete použít pro kamery či fotoaparáty s objektivem. Rychloupínací dvouvrstvé destičky usnadňují montáž kamery bez nutnosti opětovného vyvažování. Pokud by pro vás stabilita nebyla dostatečná, můžete přepnout na režim SuperSmooth, který zajišťuje plynulejší výstup, zvyšuje točivý moment motoru a kompenzuje mikro pohyby i při rychlejší manipulaci. Využít můžete i režim Ronin Image Transmitter, díky kterému lze použít chytrý telefon jako dálkové ovládání gimbalu a tím dosáhnout ještě dynamičtějších pohybů kamery. 

RS 3 | Megapixel

Stabilizátor můžete snadno ovládat pomocí barevného dotykového displeje. Díky přepínači rychle nastavíte vhodný režim jako jsou Pan follow, Pan and Tilt follow či FPV, což se hodí, pokud potřebujete okamžitě začít natáčet a nezdržovat se nastavováním. Když je nutné během tvorby začít ostřit, zoomovat, přenastavit clonu, závěrku nebo ISO, otočením předního voliče všeho dosáhnete za použití pouze jedné ruky

Pokud plánujete celodenní natáčení, 12hodinová výdrž baterie a možnost rychlého nabíjení vám to umožní. Navíc stabilizátor můžete používat i během napájení. 

Mezi funkcemi vás jistě nadchnou i Motionlapse, Track či Panorama a režimy pro snazší a pohodlnější manipulaci, jako je režim vertikálníBriefcase a Underslung.

CHCI DJI RS 3

Displej | Megapixel

DJI RS 3 Pro

Videomakery a filmové tvůrce rozhodně osloví nový DJI RS 3 Pro, který nabízí komplexní rozšíření kamer. S váhou 1,5 kg a nosností 4,5 kg poskytuje účinnou podporu v lehkém a kompatibilním těle. Vestavěný barevný OLED displej zvládne zvětšit velikost obrazovky o 28 % více, než u předchozí řady, nastavování parametrů a kontrola pořízených záběrů je tak jednodušší a přesnější. 

Technologie LiDAR usnadní ostření a dokáže promítnout až 43 200 zaměřovacích bodů na vzdálenost 14 metrů. S režimem Wide je automaticky detekovaný a zaostřený objekt, lze si jej však označit i manuálně v režimu Spot pomocí označení nebo klepnutí na obrazovku. ActiveTrack Pro využijete pro sledování objektů, i když jich je více a jsou daleko. 

Rychlost je při natáčení videí důležitá, což si uvědomují i tvůrci od DJI. Stabilizátor vám ji umožňuje dosáhnout jednoduše pomocí stisknutí tlačítka napájení, díky kterému se automaticky odemknou a rozbalí všechny tři osy, takže je RS 3 Pro ihned připravený k akci. Stejně tak tlačítko poslouží pro režim spánku, což oceníte, pokud se budete muset rychle přemístit do jiné lokace.

RS 3 Pro | Megapixel

Dual-Mode Bluetooth zajišťuje bezdrátové ovládání závěrky, natáčení videí nebo pořizování fotografií. Pro změnu režimů oceníte nový přepínač, který stejně, jako u RS 3 umožňuje rychlé přepínání mezi jednotlivými režimy (Pan follow, Pan and Tilt follow a FPV). Mirror Control využijete, pokud gimbal potřebujete uchytit někam, kde na něj nedosáhnete. S tímto režimem ho zvládnete bezdrátově ovládat prostřednictvím vzdáleného monitoru. 

Pokud hledáte šikovného pomocníka pro profesionální tvorbu, je DJI RS 3 Pro ideální volbou. 

CHCI DJI RS 3 Pro

Dual-Mode Bluetooth | Megapixel

Základní parametry

 

  DJI RS 3 DJI RS 3 Pro
Hmotnost 1,3 kg 1,5 kg
Nosnost 3 kg 4,5 kg
Cena 14 490 Kč 22 990 Kč

 

 

Gimbaly je možné pořídit i ve verzi Combo, kdy DJI RS 3 Combo vyjde na 18 990 Kč a DJI RS 3 Pro Combo na 28 990 Kč

Vyměňte svou starou techniku za novou

Pokud zvažujete pořízení nové techniky nebo inovaci té stávající, využijte možnosti prodat a koupit vše na jednom místě! Pomocí naší kalkulačky si spočítejte, kolik za svou starou techniku obdržíte.

Vyplňte název vaší techniky k prodeji

Pokud jste váš produkt nenalezli, jeho výkupní cenu vám stanovíme individuálně.

Spočítat

Komunita video svět | Megapixel

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.