Nová prodejna Megapixel – právě otevřeno Krátce

Nová prodejna Megapixel – právě otevřeno

Luděk BouškaAktualizováno: 16. 4. 2013 v 12:47 • Rubrika: Krátce

Dnešním dnem se stává skutečností to, o čem jsme vás poslední dobou hojně informovali a na co jsme se připravovali už skutečně dlouhou dobu. Dva vyhlášené pražské fotoobchody byly uzavřeny a jsou nahrazeny jednou velkoplošnou supermoderní prodejnou, která svým pojetím nenajde konkurenta v celé Evropě. Megapixel už nehledejte ani na Lidické ulici a ani na Spálené. Centrum digitální fotografie Megapixel a s ním i centrum veškerého fotografického dění, nyní sídlí v pražských Holešovicích.

Megapixel v novém

Jistě jste zaznamenali, že jsme nedávno spustili novou verzi firemního webu, který kromě e-shopu nabízí ještě daleko víc. Nyní se v Magazínu můžete dozvídat o všech novinkách z fotografického světa, v Galerii si můžete prohlížet úžasné fotky a díky přiloženým informacím se můžete dozvědět, jak byly vyfoceny. Samozřejmě můžete zveřejňovat i své vlastní fotografie, které jdou velmi jednoduše sdílet na sociálních sítích. Můžete u nás prostřednictvím Bazaru prodat použitou fototechniku a nebo třeba navštívit naši Fotoškolu, ať už jen na webu, nebo fyzicky ve fotografických kurzech.

Daleko větší změnu ale Megapixel přináší sloučením svých dvou poboček do jedné jediné. Ta je znatelně větší, než byly naše staré prodejny dohromady a nabízí kromě moderního, industriálně laděného interiéru mnohem víc možností.

 

Konečně doslova naplňujeme slogan „Centrum digitální fotografie“, vše je na jednom místě

 • Showroom – na prodejní ploše cca 500 m2 najdete veškerou fotografickou techniku, která je v České republice k dispozici. Všechny dostupné digitální fotoaparáty a objektivy, studiovou techniku, blesky a příslušenství. Nově ale také některé počítače nebo například grafické tablety, které v dnešní době nahrazují fotografovi temnou komoru.
  Za velice důležité ale pokládáme to, že si vše můžete ihned v reálu vyzkoušet a v případě zájmu také okamžitě odnést.


 • Kavárna s galerií – za víc než 10 let fungování našich prodejen jsme stále postrádali nějakou klidovou zónu, kde byste si mohli sednout, u dobré kávy si přečíst nějakou knížku, nebo prostě jen vychutnávat atmosféru místa a prohlížet si fotky. Kavárna s galerií a dobře vybavenou fotografickou knihovnou vám to nyní umožní.

 

 •  Atelier s učebnou – fotografické kurzy nabízíme už několik let. Spolupráce s externími ateliery je sice výborná, ale vlastní a špičkově vybavené studio je přece jen něco jiného. Nejnovější profesionální světelná technika Fomei dokáže splnit i ty nejvyšší nároky na studiové osvětlení a najednou ji může využívat až 15 fotografů. Stejné množství účastníků se vejde do učebny, která spolu s atelierem sídlí hned nad prodejnou.

 • Tiskové centrum – chcete si nechat vytisknout fotky? Žádný rozměr pro nás není problém, náš plotter má papír o šíři 107 cm. Vše od malých pohlednic přes plakáty, až po skutečně velké panoramatické záběry, zvládneme v nutných případech dokonce na počkání. Tiskovému centru vládne velmi zkušený kolega s dlouholetou praxí a dovede vám dobře poradit se vším, co vás ohledně velkoplošného tisku bude zajímat. Kromě velkoplošného plotteru je v tiskovém centru i nejmodernější suchý minilab Fuji. Vybrali jsme ho podle našeho nezávislého hodnocení kvality fotek jako jednoznačně nejlepší.

Kde a kdy nás najdete

Adresa:

Centrum digitální fotografie Megapixel
Komunardů 1584/42
170 00, Praha 7 Holešovice

 Otevírací doba:

Po – So  9 – 19 hodin

Výhodné sety Cena
Olympus TG-2 + podvodní pouzdro PT-053 12 990 Kč
Samsung NX20 + 18-55 mm OIS i-Function  12 990 Kč
Nikon P310  + 8GB karta zdarma 4 990 Kč
Nikon Coolpix P310 + 16GB karta + originální pouzdro P07 + čistící utěrka 5 690 Kč
Nikon 1 V1 + 10-30 mm 8 990 Kč
Nikon 1 V1 + 10-30 mm + 16GB karta + brašna Adria 90 + poutko na ruku 9 790 Kč
Nikon D3200 + 18-105 mm VR  14 990 Kč*

*Zvýhodněná cena u setů Nikon D3200 platí jen při odběru na pobočce Praha - Holešovice. Zobrazeny komentáře (33 - 1)

 • 33

  Lukeš

  Reaguje na (32) | Dobrý den, děkujeme za pochvalu, snažili jsme se aby se zákazníkům v nové prodejně líbilo.

  Martin Lukeš - Megapixel, Šéfeditor galerie, Lektor fotografických kurzů, 27.10.2017 | Reagovat

 • 32

  Avatar

  Pro přespolní ze severu Čech ideální pozice prodejny. Z nádraží Holešovice 7 minut pěšky, což je skvělé, vyhnu se přelidněné MHD a interiér se skutečně povedl jak prostorově, tak oddílově vyřešit s grácií.

  Radim Nytl, 24.10.2017 | Reagovat

 • 31

  Bouška

  Reaguje na (30) | Dobrý den, zákaznické karty nemáme, slevy totiž řešíme vždy individuálně.

  Luděk Bouška - Megapixel, 04.08.2014 | Reagovat

 • 30

  Avatar

  Vážení, dovolím si přímý, ačkoliv možná rel. nepříjemný dotaz ..., jde totiž o peníze ...: v konkurenční prodejně mám vedenu klientskou kartu, která mě opravňuje ke slevám na výrobcích a službách do 10% (např. na zboží zn. Nikon sleva z ceny nového výrobku 8%, což je pro mě jako nikonistu samozřejmě velice zajímavé ...) - NABÍZÍ MEGAPIXEL NĚCO PODOBNÉHO SVÝM KLIENTŮM ... & pokud ano, jaké jsou podmínky pro získání výhod tohoto typu? Děkuji Vám předem za reakci; přeci jen mám Holešovickou prodejnu blíže než konkurenci, a tedy min. bych uvažoval o návštěvách u Vás - tím spíše, že již z dostupných fotografií dovozuji, že návštěva provozovny je patrně zážitkem sama o sobě ... S pozdravem, Axel Fowley

  achmel nachmel, 01.08.2014 | Reagovat

 • 29

  Avatar

  Reaguje na (27) | Příště, prosím, česky ... nebo na Moravě nemáte školy ...? Číst Váš příspěvek, to bylo skutečně za trest. A neobtěžujte se s reakcí v duchu: "Nikdo Vás ke čtení mého příspěvku nenutil!" nebo podobně, protože to je VATA. A nyní k věci samé: Přesto, že jsem (až na výjimku v podobě Nikkor 70-200 2,8 (I. gen.)) klientem konkurence, rád se přijdu podívat; z fotografií dovozuji velké úsilí, které jste ke spuštění provozovny museli vynaložit. Přeji hodně štěstí Axel Fowley

  achmel nachmel, 30.07.2014 | Reagovat

 • 28

  Avatar

  Reaguje na (10) | Neco na tom je, chapu, ze naklady na vybudovani, promitnou se do cen...ono hloupych kupujicich kvapem ubyva a konkurence je pro dobra vec...

  sys, 27.04.2013 | Reagovat

 • 27

  Avatar

  Dobrý den. Mi,který bydlí na Moravě,je úplně jedno,jestli je to v Holešovicích nebo ve Spálené ulici,a jaký je to pro některé problém. Mne a dalších tisíc a více,zajímá úroven' prodeje a služeb pro zákazníky. To je oč tu běží. Zatím co jsem viděl a slyšel,je to dobré. Kdyby jste,dejme tomu snížili ceny o 25%,tak jste nejlepší obchod v rámci EUR. Pak by už nejspíš nevadilo nikomu nic. Já Vám přeji,aby jste měli fůru spokojených zákazníků a fůru dobrých nápadů. Hodně štěstí.

  Aleš Gromnica, 20.04.2013 | Reagovat

 • 26

  Avatar

  Mám hodně opačnou zkušenost. Chápu, že jsou Holešovice dál od centra než Spálená, ale jak už tady někdo říkal: nejezdím do foto-shopu třikrát týdně, aby to byl zásadní bod k hodnocení. Posledních několik let jsem chodila do FotoŠkoda a byla jsem čím dál méně spokojená. Objednám si matné fotky, dostanu lesklé; zarezervuju si objektiv v e-bazaru a než pro něj dojedu je prodaný atd. Manžel hlasoval dlouhodobě pro brněnský Megapixel a po posledním excesu u FŠ jsem se rozhodla přehodnotit svůj tradicionalistický postoj a vypravila jsem se do Holešovic. Potřebovala jsem objektiv a novou fotobrašnu a pár drobností. Potřebovala jsem poradit, ale blízká Alza měla některé věci levnější. Moc velké nadšení jsem pro Megapixel cestou tam neměla, to přiznávám. Našla jsem ale: 1) vzdušný a přehledný prostor, kde do mě nevráží další nakupující jako u konkurence 2) perfektně odborně zdatný personál odhodlaný poradit dobře, nikoli prodat dráže; výsledkem je objektiv, s lepšími parametry, za nižší cenu od jiné značky (kvalitnější, ale sama bych to ani nezkusila) 3) absolutní odhodlání vyjít vstříc zákazníkovi - a to dokonce s cenou (odešla jsem s cenami shodnými s konkurencí bez nutnosti chodit ke konkurenci) Byla to příjemná zkušenost a rozhodně jsem odhodlaná Megapixel kdykoli doporučit. Nenechte se odradit negativními komentáři, patří to k české nátuře. Za kvalitou se ale naučí i Češi jezdit o tři stanice dál ;-)

  AAx, 16.04.2013 | Reagovat

 • 25

  Avatar

  Přestěhovat prodejnu ze Spálené do Holešovic? Hmmm, kdy přijde krach?

  Luboš ŠKODA, 13.04.2013 | Reagovat

 • 24

  Avatar

  Také si dovolím přidat první dojem z osobní návštěvy : Jedu kolem autem, si říkám: "OK, zastavím a podívám se tam, do navigace tedy dávám Komunardů 42 (tak jak jsem našel na netu), už jsem na místě a koukám, ze zvyku na velké logo Megapixelu, kde nic tu nic, hmmm projedu tedy znovu celou ulici a nic. Po chvíli se daří zaparkovat na placené zóně. Pak si všimnu miniaturního loga mezi dalšími xxxxx logy. Dobrá, vejdu na "nádvoří" a hledám prodejnu, logo, kde nic tu nic. V dálce na budově E, spatřím logo, huráá tam, ale kdeže, to jsou pouze kanceláře, tak zpět, najednou si všimnu malých "vlajek" před vchodem, tak končně, mám to. Vejdu dovnitř, hledám svou oblíbenou značku....nikde, žádná loga výrobců, ok, projdu celou ponurou, tmavou prodejnu a nakonec najdu co jsem hledal, kouknu, pohlédnu, vše však působí neosobně, odtažitě, odcházím nenadšen............Hmmm zkusím to ještě někdy???? nevím nevím. M.

  Michal, 12.04.2013 | Reagovat

 • 23

  Avatar

  (8) Václave, jsou mezi námi fotografy i mladí zvídaví, kteří si na prodejnu v Komunardů zvyknou tak, jak sis ty zvkla na tu svou prdejnu. Pokud vím obsluha z obou prodejen v novém zůstala. Je to opravdu krásná prodejna a hlavně je vzdušná, nebudeš narážet na jiné klienty, protože prostor je opravdu velký. KD

  Karel Dočekal, 12.04.2013 | Reagovat

 • 22

  Avatar

  Pro mně reakce úplně opačná. Nejsem pro megalomanství, jsem pro Megapixel :)) Pro inteligenty jako jsem já, kteří ani pořádně netušili, že existuje "kamenný" obchod Megapixelu a všechno řešil ve Škodě - to vítám. V tomto případě mně ovlivnil mocný internet, ba dokonce FB, kde jsem četla recenzi na novou prodejnu ! Jakožto pracujíci na periferii a dokonce v Holešovicích a bydlící na jiné periferii se sem dnes vypravím. Ne na kávu, ale za obchodem a na kukačku :)) Moc ráda řeším své "inteligentní" dotazy právě s Megapixlem přes poradnu a pan Bouša - super rychlost a pružnost na odpovědi. Což se o megakonkurenci říci nedá :) Nemám ráda megalomanství, ale mám ráda velká imperia, kterým se daří a jsou vstřícní, pár takových jako jste vy ač v jiném oboru znám a máte mé uznání !!!

  Kateřina K., 10.04.2013 | Reagovat

 • 21

  Avatar

  Dobrý den, musím říct, že jsem velmi mile překvapen. Ani jsem nevěděl, že se buduje takové pěkné centrum. Prodejnu jsem zatím nenavštívil, ale už z fotografií je jasné, že je to nádhera. Interiéry vypadají úžasně. Co nejdříve se zajedu podívat osobně. Překvapuje mne řada negativních ohlasů. Také jsem rád chodil do Lidické, vládla tam až rodinná atmosféra, ale mělo to také své nedostatky. Prodejna byla velmi malá a stačilo aby se sešlo několik zákazníků najednou a už byl problém se dostat k vitrínám se zbožím. Takže já osobně vítám velké prostory a vše "pod jednou střechou". Kavárna je bezvadný nápad. Bude nabízet možnost setkání lidí se stejnými zájmy, bude možné sem zajít jen tak, podívat se co je nového atd. Do specializované prodejny nechodím každý den, abych jí musel mít "u nosu", ale když si chci něco koupit, získat informace, nebo se jen podívat na nové věci. Celkem nedaleko sídlí jedna z největších firem přes počítače a také zákazníkům nevadí, že není na Václavském námestí... Je to jen otázka zvyku. Všem v Megapixelu přeji mnoho úspěchů v novém místě a mnoho spokojených zákazníků.

  Daniel Auška, 10.04.2013 | Reagovat

 • 20

  Matějček

  Dobrý den,

  díky moc za vaše komentáře, velmi si vážíme zpětné vazby.

  Je mi líto, že jsme se se změnou adresy některým z vás vzdálili a že vám nyní cesta do Megapixelu zabere více času.

  Pokud jste doposud měli na prodejnách dobrou zkušenost, jsem si jistý, že z nové prodejny budete odcházet nadšení. Vytvořili jsme totiž mnohem více pádných důvodů k její návštěvě.
  Přijďte se podívat a posuďte sami. Parkování je přímo před prodejnou a pro zákazníky zdarma. Dopravní dostupnost MHD je velmi dobrá.

  Očekává vás stejný tým lidí, jen jsme ho doplnili o tiskového specialistu, zkušenou baristku a protože jsme pro vás chtěli to nejlepší, přemluvili jsme k návratu do firmy i pár zkušených foto specialistů, kteří v Megapixelu již dříve pracovali.

  T. Matějček
  ředitel firmy

  Tomáš Matějček - Megapixel, Ředitel společnosti, 06.04.2013 | Reagovat

 • 19

  Avatar

  No sláva. Už se konečně nemusím trmácet do centra. Vypadá to paradně!

  JH, 06.04.2013 | Reagovat

 • 18

  Bouška

  Reaguje na (13) | Dobrý den, kolegyně to už opravila, nyní je už vše v pořádku.

  Luděk Bouška - Megapixel, 05.04.2013 | Reagovat

 • 17

  Avatar

  Jsem mimopražský, přijel jsem na hlavák, dal se po Václaváku dolů , prošel kolem konkurence Vodičkovu a došel do Spálené, to vše šourem a pěšo, i něco okoukl u té konkurence, ale koupil u Vás. Do těch Holešovic se mi fakt nebude chtít, a protože starého psa novým kouskům nenaučíš, asi příště opět půjdu stejnou cestou, ale bohužel ne až do Spálené...A mě se tam tak líbilo..Bohužel ani ceny jednotlivých produktů se u dvou největších pražských prodejců fototechniky vpodstatě moc neliší, chybí motivace k nějakému dlouhému trmácení..Nicméně, držím palce.LH.

  Libor Hudík, 04.04.2013 | Reagovat

 • 16

  Avatar

  Jelikož jsem částečně "od fochu" dovedu ocenit prodejní prostory,myšlenku komplexní služby zákazníkovi,interiér,a vše kolem.Jsem sice z druhého konce republiky,občas zajdu do Vodičkovy ul.,ale na tohle se rád zajedu podívat:) jen tak ,paráda :).Přeji mnoho prodejních úspěchů,a dík za to ,že zase někdo posunul nejen prodej,ale i prezentaci výrobků a služeb o kus dál. Kdy už konečně přijde doba ,kdy všem nepůjde jen o pár korun navíc ,ale i o to kde a jak a s jakým servisem nakoupí :)

  Jaromír Šlachta, 04.04.2013 | Reagovat

 • 15

  Avatar

  A koukám, že odborný specialista pan Pádr se do Holešovic přestěhoval také, no aspoň si užijou srandu i na druhém konci Prahy. :-D Nebyla to příležitost na výměnu za někoho, kdo třeba něco ví o foťácích a nevymýšlí si nesmysly???

  Fido, 04.04.2013 | Reagovat

 • 14

  Avatar

  Krása, bohužel pro mě jsou Holešovice místo Lidické naprosto mimo... škoda... :-(

  Fido, 04.04.2013 | Reagovat

 • 13

  Avatar

  Reaguje na (7) | No ale informace na tehle strance rika neco jineho

  Lubomir B, 04.04.2013 | Reagovat

 • 12

  Avatar

  Reaguje na (7) | Sem si říkal že to je pěkná cena,ale takhle je to konečně dorovnání cen s konkurencí, alespoň to je krok dopředu i když asi jen dočasný (dokud neskončí akce), škoda že není na výběr více zboží, aby si vybralo víc než jen pár lidí ...jinak taky nějaké pozitivum, prodejna je úžasná a kombinace dřeva, kovu a toho minimalistického designu je super, akorát asi je fakt že teď už bude mít člověk méně soukromí na prohlížení a výběr fototechniky :)

  LK, 04.04.2013 | Reagovat

 • 11

  Avatar

  Prodejnu jsem ještě nenavštívil i když jsem na ní velmi zvědavý. Musím se však přidat k ostatním kritikům umístění prodejny. Je to daleko od centra, od metra i od konkurentů, které tento odsun na "periferii" nepochybně potěšil. Rád bych se sice mýlil ale uvidíme za půl roku, jak Vám to tam půjde. Hodně zdaru.

  Vladimír Bruna, 04.04.2013 | Reagovat

 • 10

  Avatar

  Přestěhování do Holešovic, kam je to z Metra ještě dvě nebo tři stanice tramvají a ještě kus pěšky a zvláště při současném zvýšení intervalu MHD vnímám spíše negativně než pozitivně. Dobrou kávu si dám v práci. Nahráli jste konkurenci ...

  Petr Stěhule, 04.04.2013 | Reagovat

 • 9

  Avatar

  Chodil jsem velice rád do Lidické. Odskočil si o pracovní pauze, nebo po práci . Znal jsem personál. Holešovice jsou pro mě daleko. Díky tomuto přestěhování jste mi přiblížili konkurenci ve Vodičkově ulici... Velice mě to mrzí, nepovažuji to za šťastné řešení...

  Jakub V, 03.04.2013 | Reagovat

 • 8

  Avatar

  Říká se ne nadarmo, že rozhoduje lokace, lokace, lokace a ještě jednou lokace ... úmysl dobrý, ale nechce se mi věřit, že se někdo kvůli posezení u šálku kávy potáhne hodinu tam kde lišky dávají dobrou noc, bohužel

  václav tměj, 03.04.2013 | Reagovat

 • 7

  Avatar

  Reaguje na (3) | Set totiz obsahuje 18-55 a ne 18-105...

  PavelR, 03.04.2013 | Reagovat

 • 6

  Avatar

  Obchod na Spálené jsem měl rád, myslím, že tam byl větší klid na výběr než bude v tomto sice hezkém, ale přeci jen megacentru, znal jsem tam už i obsluhu a věděl na koho se obracím, škoda ( s malým š). L.H.

  Libor Hudík, 03.04.2013 | Reagovat

 • 5

  Avatar

  Pěkné. Moc pěkné. Takové malé středoevropské B&H Photo Video. :)

  Hugo, 03.04.2013 | Reagovat

 • 4

  Avatar

  HUSTÝ !!! :)

  Vítězslav Vonášek, 03.04.2013 | Reagovat

 • 3

  Avatar

  Akcni nabidka - k cemu bude UV filtr 52 mm zakaznikovi, co si koupi set s Nikon 18-105mm?

  Lubomir B, 03.04.2013 | Reagovat

 • 1

  Avatar

  Musim rict, ze hezci prodejnu jsem nevidel! Dokonale spojeni drevenych tramu a fotaku...moc libi. Konkurence z vaclavaku nyni pokulhava :)

  JM, 03.04.2013 | Reagovat

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.


Související články

Fotografie z galerie

Přejít do galerie

Související články

Nové recenze

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 5 000 Kč

Nahrát

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a využití osobních údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Tyto souhlasy můžete kdykoliv změnit, vypnout nebo upravit v Nastavení soukromí, které otevřete kliknutím na odkaz níže.
Dozvědět se víc
Rozumím