Magazín Produktové aktuality

Nové Diskusní fórum a další novinky Produktové aktuality

Nové Diskusní fórum a další novinky

Aktualizováno: 9. 6. 2016 v 14:38 • Rubrika: Produktové aktuality

Vždy, když uvádíme nějakou novou službu a nebo funkci na našem webu, jsme na to náležitě pyšní. Pevně věříme, že dnes představené novinky ocení velká spousta návštěvníků našich stránek, protože právě pro ně jsou určeny.

Dnešním dnem spouštíme

Nové Diskusní fórum!

Určitě jste už dávno zaznamenali, že s vámi komunikujeme prostřednictvím komentářů u každého produktu. Každodenně odpovídáme na desítky nejrůznějších dotazů a zjišťujeme pro vás informace, které nejsou běžně dostupné a které vás zajímají.
Právě proto, že komentáře využíváte skutečně velice často a hojně, jsme se rozhodli, že otevřeme další komunikační kanál. Diskusní fórum Megapixel.cz už není (na rozdíl od komentářů) úzce specializováno jen na odpovídání dotazů týkajících se konkrétních produktů. Konečně máme možnost diskutovat o všem, co se týká fotografování, fotografií a samozřejmě také fotografické techniky. K dispozici je už nyní několik základních fór, ke kterým můžete přidávat nová témata, napsat svůj názor a nebo položit dotaz, na který vám odpoví buď některý ze správců a nebo kterýkoliv jiný uživatel.

Vzhledem k tomu, že naše stránky navštíví přes 200 000 návštěvníků měsíčně, což je největší počet návštěvníků ze všech českých serverů zabývajících se fotografováním, předpokládáme, že se toto fórum může stát brzy tím nejnavštěvovanějším u nás!

Tak tedy: pojďte se pobavit o všem, co vás zajímá!

 


Další fotografické kurzy v naší nabídce!

Nabídka fotografických kurzů se stále rozšiřuje podle toho, jaké ohlasy zaznamenáváme od účastníků. Velmi často se při kurzech setkáváme s tím, že máte zájem proniknout hlouběji do tajů focení pohybu a vás nebo naopak zajímá fotografování statických objektů, ať už je to architektura, příroda, krajina a nebo například portrét. Na základě těchto ohlasů jsme pro vás připravili dva kurzy, které shrnují to nejdůležitější z těchto dvou fotografických disciplín:

Ovšem máme pro vás ještě další nabídku. Navázali jsme spolupráci s profesionálním fotografem Adolfem Zikou, který se s vámi podělí o své skutečně velmi bohaté zkušenosti! Dohodli jsme se, že pro vás připraví dva kurzy:

19. 5. 2010 kurz Portrét s profesionálem

22. 9. 2010 kurz Akt s profesionálem

Oba dva kurzy jsou velmi exkluzivní a proběhnou jen v uvedených termínech, takže určitě neváhejte s registrací, kapacita je omezena!


Neformální týden v Megapixelu

Nedávno jsme se i my zapojili do jedinečného projektu WEEK OF LIFE, kde mohou uživatelé sdílet své fotografie pořízené během jednoho týdne. Kromě toho, že se můžete zapojit i vy, můžete se také podívat na jeden běžný týden naší společnosti.

Tak žije MegapixelVložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.


Související články

Fotografie z galerie

Přejít do galerie

Související články

Nové recenze

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Souhlasím